Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Nothing Like Us 9.part

18. june 2013 at 9:14 | Cath!e |  Nothing Like Us
Hahááá, někdo se dokopal k tomu napsat další dílek!! :D :D
No, u Bad Boye jsem se sekla a nemůžu se hnout z místa, takže Vám zatím bude muset stačit Hazza a Niall :D
Hihi doufám, že se bude dílek líbit a prosím komenty!! :)


"Kde je Annie??" vyhrkla jsem okamžitě bez pozdravu, sotva jsem vpadla do kanceláře ředitelky. Ta jen překvapeně zamrkala a sundala si brýle, které jí seděly na nose.
"Tak kde je?? Není ve svém pokoji a…" "Uklidni se." zasmála se ředitelka a vstala. "Je na zahradě." řekla klidným hlasem a já se zarazila. "Sama na zahradě??" zeptala jsem se zmateně, ale ona jen zavrtěla hlavou.
"Má návštěvu." "Rodina??" zeptala jsem se překvapeně. Rodina za ní nikdy nejezdila, pokud neměla narozeniny a nebo nebyly Vánoce. A když už přijeli, tak si s ní nerozhodně nechodili hrát na zahradu. Ředitelka Johnsová utnula tok mých myšlenek, když opět jen zavrtěla hlavou.
"Tak kdo??" zeptala jsem se zmateně a ona se široce usmála. "Jdi se podívat. Annie se už na tebe těší, tak tu nepostávej a jdi za ní." popohnala mě se smíchem.
Rychle jsem se tedy vydala chodbou až k zadním, proskleným dveřím, které vedli na rozlehlou zahradu s hřištěm. Jen co jsem ale za sebou zavřela dceře, tak jsem se zarazila.
"Katie!!" vypískla Annie nadšeně a okamžitě se rozeběhla směrem ke mně. S širokým úsměvem na tváři mě objala, ale já pořád nehnutě sledovala na osobu za ní. "Podívej, kdo za mnou přišel!!" řekla nadšeně a já k ní konečně shlédla.
"Víš, jak jsi mě vyděsila, když jsi nebyla ve svém pokoji??" pokárala jsem jí a ona zmateně zamrkala. "Přišla jsem a ty nikde. Máš uklizeno, ustláno. Navíc tu běháš jen v tričku, co když se nastydneš??" chrlila jsem na ni vyčítavě.
"Tak se uklidni, Katie." přerušil mé výčitky Niall a já k němu zvedla nasupený pohled. Ten ale okamžitě opadl, když jsem se zahleděla do jeho očí. Do těch očí, z mého snu.
"Chtěli jsme jít ven a ne celý den sedět v pokoji. A je teplo, tak snad Annie nemusí být nabalená." pronesl s úsměvem. Zmateně jsem sklopila pohled k malé, která na mě ještě pořád hleděla. "Promiň zlato, já.. strašně jsem se lekla, když jasem tě nenašla u tebe v pokoji." vysvětlila jsem a ona se konečně usmála.
"A tady jsem ti něco přinesla." dodala jsem a strčila jí pod nos čokoládu, kterou jsem ještě pořád pevně svírala v rukou. Annie se rozzářila očíčka, chňapla čokoládu a rozběhla se k lavičce. "Ale nesněz jí celou najednou, nech si i na potom." zasmála jsem se, když už Annie zuřivě trhala obal.
Ještě chvilku jsem jí pozorovala, ale pak se otočila na něj. Sledoval mě. Na rtech lehký úsměv a jeho modré oči byly zapíchnuty do mých. Zmateně jsem zamrkala.
"Jsi tady." vypadlo ze mě a on se hlasitě zasmál. "Ano, jsem." "Jsi tady, i když nemusíš." vysvětlila jsem svou myšlenku a on s pousmáním sklopil pohled. "Bez kamer a všeho toho povyku okolo. Jsi tady." zopakovala jsem znovu a on své oči zvednul k mým.
"Snad už si o mně konečně přestaneš myslet, že jsem nějaký mizera." pousmál se a já stydlivě sklopila pohled. Mizera?? To bylo velmi slabé pojmenování podle toho, jakými přezdívkami jsem ho často jmenovala.
"Jsem tu pro ni a rozhodně jí nechci ublížit." řekl a já pohlédla do těch kouzelně modrých očí, které mě sledovaly. Ne, nemohl mi v tu chvíli lhát. Rozhodně nemohl být tak dobrý herec.
"Jsem ráda, že jsi tu." usmála jsem se na něj mile. Když se na jeho tváři rozlil vděčný úsměv, tak jsem ucítila, jak mi rudnou tváře. Proč?? Sakra proč jsem se začala červenat?? Raději jsem od něj odvrátila pohled a vydala se za Annie. Ale v zádech jsem pořád cítila jeho pohled.
Annie spokojeně baštila čokoládu a nám nevěnovala pozornost. Když jsem k ní došla a ona ke mně zvedla pohled, tak jsem se zasmála. Byla celá upatlaná, ale jí to v tu chvíli rozhodně nevadilo. Posadila jsem se na lavičku vedle ní a ona ke mně zvedla oči.
"Niall mi slíbil, že mě naučí hrát na kytaru." zamumlala s plnou pusou a já překvapením otevřela ústa. "V-vážně?? To je skvělé, zlato." usmála jsem se a pohladila ji po vlasech. "A můžeme začít hned zítra, když budeš chtít." řekl Niall a přisedl si z druhé strany vedle Annie.
Celé mé tělo ztuhlo a jako bych nebyla schopná normálně uvažovat. Bože, proč jsem se nemohla zbavit toho divného pocitu, když jsem byla s ní.

Raději jsem nad tím zavrtěla hlavou a pohled stočila k Annie, která něco zuřivě vyprávěla. Bohužel, mé oči pořád sklouzávaly k osobě na druhé straně lavičky. K osobě s kouzelným úsměvem a dokonale modrýma očima.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Lucy Horan Lucy Horan | Web | 18. june 2013 at 9:51 | React

Uuu Cath!e napsala a Lucinka si to přečte :D Hlavně s Niallem :D :D
To bylo od Nialla hezké, že tam přišel bez kamer, jen tak :-) Je to prostě zlatíčko :-)
On má dokonalé oči, jim prostě neodoláš, no :D Já doufám, že si to přestane myslet :-) Niall není žádný mizera. Je to snad ten nejhodnější kluk, jakého jsem kdy poznala [i když neznám osobně, ale to nevadí :D ]. Určitě ji nelhal. Niall je úžasný :-) Chci taky naučit na kytaru :D
To s čokoládou mi připomnělo Lux, jak jedla čokoládu. Někde jsem viděla animku :D Jo to je ona: http://25.media.tumblr.com/8340b76a7eaae3b195d74c260ac4aae1/tumblr_mkzogk8pyh1s0bqe4o2_250.gif :D :D Je roztomiláááá :D
Ti dva skončí spolu, já to vím :D
Úžasný díl zlato, tak jako vždycky. Jsem zvědavá jak to bude pokračovat. Honem další :-)

2 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 18. june 2013 at 21:22 | React

Kdo je moje šikulka? ANO, TY! Moje úžasné dvojčátko! :-D Jsem na tebe tááák pyšná! :-D
Takze musím říct, že máš štěstí, žes ji nezabila!! :-D Jsem tam happy, že ji doslo, že Niall neni žádný bakaný chlapec :-D
Hahaaa, myslím, že je z něj hotová a taky z jeho oci, sexy těla a božích vlasů :-D
No, tak doufám, že brzy bude pokračování!! Ty moje hvězdičko! :-D
DOKONALÝ DÍLEK, honeeeeem dále!! :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama