Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Break Away 1.part

13. june 2013 at 16:06 | Cath!e |  Break Away (2. řada Gotta Be You)
Tááák ty, co čekaly se dočkaly!! :) a ty, co nečekaly se dočkaly taky :D :D
Je tu druhá řada GBY :) první dílek je spíš jen úvodní, nová postava, ale nic moc podstatného :) je to jakoby o půl roku později :)
Jako ale musím Vám říct, že jsem dnes měla šílený sen :D zdálo se mi, že jsem tenhle díl přidala a někdo mi do komentů napsal, že je to strašný, tak ať raději další díly nepřidávám :D
No ale doufám, že to nebude jako v tom snu :D takže si dílek užijte a doufám, že se bude líbit!! :) a prosím o komenty :)


S pousmáním jsem izolepou přilepila poslední, odstávající kousek balícího papíru a pak krabici otočila víkem nahoru. Vzala jsem do ruky stuhu a pečlivě jím obvázala krabici. Nakonec jsem vzala velkou, růžovou mašli a připevnila ji ke stuze. Se spokojeným úsměvem jsem si prohlédla své dílo a uznale pokývala hlavou, když v tom mi zazvonil mobil. Hned jsem ho vzala do ruky, a aniž bych se podívala, kdo volá, tak jsem mobil přitiskla k uchu.
"Ahoj má americká kamarádko." ozval se v telefonu hlas mé nejlepší kamarádky, která se pokusila napodobit americký přízvuk. Okamžitě jsem se začala smát a posbírala bordel kolem sebe.
"Ahoj Gem." zasmála jsem se a pohodlně se usadila do křesla. "Víš, zlato, tak mě napadlo, že jsme spolu už dlouho nebyly na nákupech." nadhodila jakoby náhodou a já protočila oči. "Gem, víš, že nákupy nejsou zrovna moje parketa." "Já vím, ale potřebuji si koupit nové šaty. Nevím, jestli to víš, ale jedna úžasná osoba má zítra narozeninovou oslavu." řekla a já se zasmála. "Opravdu?? To jsem netušila." zavrtěla jsem se smíchem hlavou a uslyšela její pohrdavé odfrknutí. S úsměvem jsem se zahleděla na pečlivě zabalený dárek, který už čekal jen na její rozbalení. Co lepšího jsem mohla shopaholičce jako je Gemma koupit, než krásné nové boty??
"Prosím, musím si koupit nové šaty na zítra a už tak dlouho jsme spolu nikde nebyly." řekla plačtivě a já se pousmála. Bylo mi jasné, že hraje na city, ale skvěle to na mě fungovalo.
"Víš, odjela jsi na půl roku, ze dne na den a ani nevíš, jak se mi po tobě stýskalo." "Fajn!!" vykřikla jsem dřív, než stačila říct cokoliv jiného. "Vážně?? Děkuji moc. Můžeš s sebou vzít i tvého nového, francouzského přítele." řekla a já v jejím hlase uslyšela úšklebek.
"Není to můj přítel, je to jen kamarád." "Jistě, jistě. Kamarád taky rád." zasmála se. "Gem!!" okřikla jsem ji, ale ona se nepřestávala smát. "Fajn, už dám pokoj. Ale myslím to vážně. Ráda se s Pierrem seznámím." řekla a já se pousmála. "Dobře. Takže ve čtyři u centra??" "Fááájn." protáhla to jedno slovíčko a já se zasmála. Po té holce se mi vážně stýskalo. Rozloučily jsme se krátkým 'ahoj' a já mobil odložila.
Byla možnost jedna ku miliónu, že v Americe potkám Francouze žijícího v Londýně. A já byla ta jedna z miliónu. Bylo milé potkat v přeplácené Americe někoho s příjemným, nenuceným a přirozeným stylem. A když jsem se rozhodla vrátit domů, tak on se nabídl, že mě doprovodí. Kdo by odmítl společnost kamaráda??
Jenže teď si všichni mysleli, že mezi mnou a jím je něco více, než přátelství. Jak by ale mohlo, když mé srdce pořád patřilo někomu jinému. Tak těžko jsem se zbavovala myšlenek na něj a v poslední době se zdálo, že jsem na něj opravdu přestala myslet. Vše se ale ukáže zítra, až ho po půl roce znovu uvidím.
"Pierre??" křikla jsem do domu a vydala se pomalu z pokoje, ale mé myšlenky pořád pluly k zítřku. Pomalu jsem sešla schody a zamračeně nakoukla do obýváku. "Oui??" uslyšela jsem a vylekaně se otočila. Své tmavě hnědé oči upíral na mě a rty zkřivil do pokřiveného úsměvu, přičemž odhalil své zářivě bílé zoubky.
"Eh, co děláš??" vypadlo ze mě jen a on se zasmál. "Myslel jsem, že nám něco uvařím k obědu." vysvětlil jednoduše a já se vydala za ním do kuchyně. Stál u sporáku a kolem pasu měl zavázanou zástěru. Ani jsem netušila, že něco takového doma máme.
Došla jsem až k němu a nakoukla mu přes rameno. V ruce svíral metličku a šlehal těsto v misce. "Co to bude??" broukla jsem zamyšleně a on se s úsměvem otočil ke mně. "Palačinky." řekl a já k němu zvedla oči.
Blonďaté vlasy mu lehce spadaly do čela a já se pousmála. Měl v nich trochu mouky, tak jsem k němu vztáhla ruku a protřepala mu ofinu. Pierre ztuhl a své oči byly upřené na mě.
"Ehm, promiň, m-měl jsi tam mouku." vysvětlila jsem koktavě a pokusila se o nenucený úsměv. On je roztáhl rty do širokého úsměvu, ale dřív, než stačil cokoliv říct nebo udělat, tak jsem couvla pár kroků a zmateně si prohrábla vlasy.
"Volala mi Gem. Chce si jít koupit šaty na zítřek." řekla jsem a posadila se na židli. Bože, když se usměje, tak je tak neskutečně hezký, až se mi z toho motá hlava. "Tak klidně jdi. Já už se nějak zabavím." zazubil se a na vteřinu ke mně zvedl oči od míchání.
"Ale ona myslela, že bychom šli oba. Chce tě poznat." vysvětlila jsem a on se na mě překvapeně podíval. "Oh, tak dobře." "Ale pokud nechceš, tak nemusíš." řekla jsem rychle, ale on se opět jen usmál. "Rád poznám tvou nejlepší kamarádku. Navíc, bylo by asi hloupé, kdybych zítra šel na její narozeninovou oslavu a ani jí neznal." pokrčil lehce rameny a opět se otočil k vaření.
"Dobrá." vydechla jsem a vstala. Chtěla jsem vůbec, aby se poznali?? Jak znám Gemmu, tak ho určitě hned pasuje na mého přítele a o to já rozhodně nestála. Ano, líbil se mi. Byl neskutečně krásný, milý a pozorný, ale prostě mi chybělo to něco málo, co jsem potřebovala cítit. Mé city k němu byly naprosto přátelské a věděla jsem dobře, že se to nezmění. Ne rozhodně ve chvíli, kdy jsem se měla opět setkat s NÍM.

Mé srdce se rozbušilo jen při té představě. Opravdu mě pořád tolik ovládal?? Jak bylo možná, že po vší té nenávisti a proplakaných slzách jsem k němu pořád cítila tolik náklonnosti. Ale je také možné, že až ho uvidím, tak prostě nic neucítím. Možná mé city k němu padly k bodu mrazu a umrzly nadobro. Věděla jsem ale, že jsem se s ním nechtěla setkat. Ruce i kolena se mi rozklepala jen z té představy.
 

5 people judged this article.

Comments

1 Andy Andy | Web | 13. june 2013 at 17:46 | React

Pfff, prej hrozné!!! Já ti dám! :-D Strašně jsem se těšila a rozhodně mě to nezklamalo. Už teď, sotva jsem to dočetla, se těším na další díl! :-) Jsem zvědavá, jestli mezi ní a Pierrem něco bude. To jméno mi něco říká... nejmenuje se podobně i frontman skupiny Simple Plan? Možná si to pletu, ale teď si fakt nejsem jistá :-D Každopádně se šíleně těším, až se potká s Harrym. Doufám, že mu pěkně vytře zrak! :-D
P.S.: Díky, uvítací výbor zasedl hned ten večer, co jsem přijela... oslava, že se dcera VŮBEC vrátila :-D

2 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 13. june 2013 at 23:53 | React

Banánku, ty máš fakt blbý sny :D
Mě se ten dílek neskutečně líbil !  :D Bylo to tak...prostě skvělééé! Pierre se mi moc líbí, ale je to prostě krásný kámoš a Hazza je Hazza! :D Náš roztomilý banánek :-D  :-D
Haaa, těším se až se uvidííí, jestli bude Hazza žárlit na Pierra, a co na to Katiee!! :D
POOOOOOKRÁÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOO, a rychleeeee!!! :-D  :-D
DALŠÍÍÍÍÍÍÍ! :-D  :-D

3 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 13. june 2013 at 23:55 | React

PS: Ta animkaaaa...DUPKA NAŠEEE BANÁNOVSKÁÁÁ!!! :-D  :-D  :-D:-P  :-P

4 Kee ;) Kee ;) | Web | 15. june 2013 at 23:17 | React

aejbfxknlhsrso. Dokonalé :3

5 Zev Zev | Web | 25. june 2013 at 22:02 | React

ÁÁ! To je úžasný! Jsem tak ráda, že jsi se druhou řadu rozhodla napsat a že ji píšeš už teď a nemusím na ni čekat! :'DD
Prostě se mi to strašně líbí, všechno - až na Pierra teda, ale to se vsákne až do děje vstoupí Hazza...
P.S.: Máš zajímavý sny... mě se zdávají podobný věci, neřeš to :-D

6 pribehy-s-one-direction pribehy-s-one-direction | Web | 12. july 2013 at 21:33 | React

Už se těším na další díl. :-)  :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama