Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 23.part

12. may 2013 at 10:48 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Hrůůůůůza díl :D omlouvám se za něj, ale vážně mám v hlavě prázdno!! :D
No, ale doufám, že se bude aspoň trochu líbit a prosím komenty!! :)

Unaveně jsem se protáhla a otevřela oči. S úsměvem jsem zjistila, že venku svítí slunce, které si skrz žaluzie našlo cestu i do mého pokoje. Protřela jsem si oči a pak se zarazila. Vylekaně jsem otočila hlavu, když jsem si vzpomněla, že on tam byl večer se mnou. Ale jen co jsem uviděla jeho milý obličej, s lehkým úsměvem na rtech, tak jsem se sama spokojeně usmála.
"Dobré ráno." řekl potichu chraplavým hlasem a věnoval mi polibek. "Dobré." broukla jsem, přitulila se k němu a opět zavřela oči. Na takové ráno bych si rychle zvykla. Jeho náruč, sladké polibky a nic, co stojí mezi námi. "Víš, že tohle je naše první, společné ráno??" řekl a já mu pohlédla do tváře. "Předtím jsi mi vždy utekla." vytknul mi naoko naštvaně a já se zasmála.
"To bys mi to měla vynahradit." řekl jako náhodou a já se opět zasmála. "A co by si pán přál??" "Myslím, že polibek a snídaně je dobrý začátek." usmál se. Na nic jsem nečekala a hladově se vrhla na jeho rty. Zayn to sice nečekal, ale pak se s úsměvem přidal. Se rty pořád přitisknutými k těm jeho jsem si na něj lehla a Zayn mě uvěznil ve svém pevném objetí.
"To bylo víc, než jsem mohl čekat." vydechl po chvilce a s lehkým úsměvem na rtech mě lehce pohladil po tváři. "Takové bych chtěl každé ráno." řekl a já se pousmála. "Ty vedle mě.. to je to nejkrásnější probuzení." špitl a já stydlivě sklopila pohled. Zayn se jen zasmál a opět přitiskl své rty na mé.
Nechala jsem ho, aby se překulil nade mě, a s pousmáním jsem zapletla své prsty do jeho jemných vlasů. Chytla jsem cíp jeho trika a lehce ho povytáhla. Vsunula jsem svou ruku pod jeho triko, pohladila ho po bříšku a Zayn se lehce zachvěl.
"Jsi ledová." pousmál se a vtiskl mi další polibek. Pak ze mě slezl a chytl mé ruce do svých. Chvilku je lehce třel a pak mě políbil na obě dlaně. "Lepší??" zeptal se a já s úsměvem přikývla. Poté jsem se opět nahrnula do jeho náruče a Zayn si se smíchem lehnul.
"Dolovil jsem si půjčit tvojí koupelnu, abych se vysprchoval." informoval mě a já mu pohlédla do tváře. "Drzoune." zavrčela jsem a on se zasmál. "Nechtěl jsem ti tu smrdět." vysvětlil jednoduše. "Takže teď voníš jako já??" "Ehm jo. Jahodové mýdlo jsem používal poprvé. Ale voní vážně krásně." řekl vážně a pak jsme se oba zasmáli. Pevněji jsem ho objala kolem krku a hlavu si položila na jeho rameno. S pousmáním jsem zavřela oči a zhluboka se nadechla. Voněl vážně krásně, ale jeho přirozená vůně byla mnohem lepší.
"Půjdeme na tu snídani??" zeptal se po chvilce a já se naposledy zhluboka nadechla. "Fajn." přikývla jsem, i když ne zrovna moc nadšeně. Trochu jsem měla strach z toho, že táta je pořád doma. Nikdy jsem si domů nepřivedla kluka, a když už ano, tak on o tom neměl ani ponětí.
Bylo to zvláštní. U Zayna jsem chtěla, aby všichni věděli, že jsem s ním. Aby všichni věděli, jak moc pro mě znamená a jak moc mi na něm záleží. Jak mi záleží na našem vztahu a jak moc ho miluji. Ale pořád jsem si nebyla jistá, jak to vezme táta. Chvíli se možná tvářil, jako kamarád, ale nikdy se nedokázal smířit s myšlenkou, že už nejsem malé dítě, které potřebuje neustálý dozor.
"Zlato, jdeš??" vyrušil mě z přemýšlení jeho hlas a já k němu zvedla pohled. S úsměvem jsem přikývla a konečně vstala z postele.
Zayn počkal, než jsem došla k němu, pak mě objal kolem pasu a políbil na tvář. S pousmáním jsem propletla naše ruce a hlavu si položila na jeho rameno. Líbila se mi ta malá, nepatrná gesta, kterými mě zaplavoval. Obyčejný polibek na tvář nebo jen objetí mi vždy nahnalo šimravé motýlky, které jsem nikdy předtím necítila.
Pomalu jsme společně sešli schody a prošli domem až ke kuchyni. "Dobré ráno." usmála jsem se na naši kuchařku, když jsme vešli a ona se k nám otočila. Nejdřív překvapeně vytřeštila oči, ale když si všimla našich propletených rukou, tak se usmála.
"Dobré." odpověděla jen a pobídla nás, abychom se posadili. Ihned před nás postavila talíře se snídaní a dva hrnky horkého kakaa. "Děkujeme." usmála jsem se na ni, ještě než odešla z místnosti.
"Takový komfort, to by se mi líbilo." uculil se Zayn, když upil ze svého hrnku. "Každé ráno teplá snídaně, oběd i večeře. Ty se tu máš jak v bavlnce." řekl a já se zasmála. "Jak v pěkně střežené bavlnce." řekla jsem. Zayn se zamračil a už se nadechoval, že něco poví, ale přerušil ho hlas mého otce.
"Dobré ráno." zabručel a prošel kolem nás k lednici. Vytáhl z ní džus, nalil si do skleničky a trochu upil. Pak se zarazil. "Ehm Zayne??" "Dobré ráno." usmál se na něj Zayn a jako by nic upil ze svého hrnku.
"Co tu děláš tak brzy??" "Spal tu." odpověděla jsem rychle. Táta překvapeně vytřeštil oči. "Spal??" zopakoval po mně a odložil sklenici. "Katie, mohli bychom si promluvit?? O samotě." dodal a já sklopila pohled. "Tati, tady není o čem mluvit." "Ale je. Nelíbí se mi, že si sem vodíš kluky a bez mého vědomí." křikl.
"Uklidni se. Jen jsme si povídali, pak usnuli. Nic se nestalo." zdůraznila jsem poslední větu a on se pousmál. "Ale tady jde o princip." "Ne, tady jde o to, že se vše netočí kolem tebe. Nemusíš vědět vše a konečně se smiř s tím, že už nejsem malé dítě." křikla jsem naštvaně a vstala.
Otec už se nadechoval, že něco řekne, ale já ho odmítala dál poslouchat. Vstala jsem a rychle odešla z místnosti. Už jsem neměla náladu na věčné nesmyslné hádky, které nebraly konce.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Zasněná Zasněná | Web | 12. may 2013 at 17:19 | React

Ha ten táta, lolec. Úplně jsem si to představila. :D Je to moc hezký díl, takový pohodový, to se mi líbí. Žádný zvrat a tak. Vůbec mi to nevadilo. Je to hezký a dobře se to čte. :) Jen tak dál, už chci další díl. :)

2 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 12. may 2013 at 22:12 | React

Hrůza díl? A to ses praštila do hlavy? :-D Po tvem proslovu jsem čekala nněco hrozného, ALE TOHLE BYL ÚŽASNÝ DIL! Shame on you!!! :-D
Moc se mi libilo to ráno a ty jejich polibky....bylo to tak sladké! :-) Ty gesta, doteky....mňam :-D :-P
A pak taťka....hm nedivim se holcine! Meli by to spolu nějak probrat nebo tak. Zayn je slušnej kluj, tak co? To se vyřeší!!
PPPOOOOKKKKRRRRRAAAACCCCCkkkOOOO!!!! :-P A honem! :-D

3 Kee ;) Kee ;) | Web | 18. may 2013 at 17:19 | React

To je tak, awwwwwwww. Dokonalé! Chtělo by to pokráčko.... :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama