Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Nothing Like Us 7.part

21. may 2013 at 19:00 | Cath!e |  Nothing Like Us
Díleček pro mé milované dvojče, které se musí učit na maturitu, tak aby jí to rychleji utíkalo!! :)
Ehm, přes víkend jsem načerpala nečekanou inspiraci :D :D tak jsem prostě začala psát :D
PS: Už jste četli Padesát odstínu šedi?? :D Vrrrrr :D

"Viděla jsi, jak jsem tančila??" přiběhla ke mně nadšeně Annie. "Byla jsi nejlepší." přikývla jsem s úsměvem a pohladila ji po vláskách, které jí už pomalu vypadávaly z účesu. Posadila se na židli vedle mě a unaveně si protřela oči. Byla na ní vidět, jak je uřícená, unavená, ale byla šťastnější, než kdy dřív.
"Všichni mi závidí, že jsem tancovala s Niallem. Navíc on sám chtěl." vypískla nadšeně a já se usmála. Vidět úsměv na její tváři pro mě znamenalo víc, než cokoliv jiného. "Myslíš, že si se mnou ještě zatancuje??" drkla do mě.
"To nevím, zlato. Je tu ještě plno jiných dětí, kterým se musí věnovat." řekla jsem a ona zklamaně sklopila pohled. Rozhlédla jsem se kolem sebe a uviděla Nialla, jak se s malým chlapcem na zádech předvádí před kamerou. Jen jsem se ironicky ušklíbla a raději od něj odvrátila pohled. Pokud tu byli opravdu jen proto, aby se zviditelnili, tak mi to přišlo jako velice sobecké gesto, že k tomu zneužívali malé, nemocné děti.
"Jsi už unavená, že??" zeptala jsem se Annie, když si opět protřela oči. Jen se zívnutím přikývla. "Ale ještě nechci jít spát. Všichni jsou tu a mně se tu líbí." "Nikdo tě nenutí jít spát." ujistila jsem ji a ona mi věnovala úsměv. "A jestli chceš, tak se běž klidně bavit za ostatními." řekla jsem, ale ona jako by mě nevnímala. Oči měla upřené někam do davu a na tváři se jí pomalu objevil úsměv. Nechápavě jsem se podívala směrem, kam hleděla ona a okamžitě pochopila.
"Tady je má nejoblíbenější tanečnice." spustil Niall, hned co k nám došel. Jen jsem otráveně protočila oči, ale Annie jím byla tak okouzlená, že nevnímala nic jiného, než jeho. "Co myslíš, Annie.." pronesl Niall zamyšleně a kleknul si před ní na jedno koleno. "…. věnovala by mi Katie taky jeden tanec??" řekl a oba své pohledy přesunuli na mě. Annie se zářivým úsměvem horlivě přikyvovala, ale já jen vytřeštila oči a razantně zavrtěla hlavou.
"Ani náhodou." zabručela jsem a protestně složila ruce na hrudi. "Ale no tak, Katie. Máš šanci tančit s Niallem Horanem." řekla nadšeně. "Ano a ráda si jí nechám utéct." "Ani náhodou." zavelela Annie zamračeně a otočila se na Nialla. "Ráda půjde." "Ale…." "Řekla jsem, ráda půjde!!" zavrčela Annie výhružně směrem ke mně a já si povzdechla.
Tanec s ním bylo opravdu to poslední, po čem jsem toužila. Nakonec jsem ale podlehla nátlaku Annie a znuděně vstala. Niall mi ochotně, s úsměvem nabídl rámě, ale já ho jen s úšklebkem obešla a vydala se na parket.
"Abys věděl, neumím tančit." řekla jsem, když mě jednou svou rukou objal kolem pasu a druhou propletl s mou. "Takže až mi šlápneš na nohu, tak se nesmím zlobit, že jsi mě nevarovala." řekl s úsměvem.
"Vtipkuje schválně, snaží se tě rozptýlit, rozesmát a dostat na svou stranu. Nedej na jeho hru a nepodlehni mu…" špitlo mé podvědomí a tak má tvář zůstala vážná, jen s lehkým přikývnutím. Jeho úsměv ale nemizel a já od něj raději odvrátila pohled.
"Ty asi nejsi zrovna moc výřečná, že??" řekl a já mu překvapeně pohlédla do tváře. "Nebavím se s namyšlenými týpky, kterým jde jen o to se zviditelnit na účet malých dětí." problesklo mi hlavou a já pevně sevřela jazyk za zuby. Nechci se tu hádat, navíc s takovým primitivem, jako je on.
"Možná je to tím, že si prostě nemáme co říct." pípla jsem zamračeně a on s pousmáním sklopil pohled. "Nemůžeš soudit něco, co jsi ani nezkusila." "Ale taky nebudu zkoušet něco, co mi je proti srsti." řekla jsem s pohledem upřeným do jeho očí. Jeho úsměv náhle zmizel a oči ztratily tu veselou jiskru, kterou do teď měly. Že bych mu tou větou ublížila??
"Au, to zabolelo." zabručel, ale pořád mě nepustil z objetí. "To se ti až tak moc příčí má společnost??" zeptal se a já na něj zůstala zaraženě hledět. Jeho pohled zračil, jako by mu na tom záleželo. Jistě, že nezáleží… jen se mu nelíbilo, že se našel člověk, který mu nenaletí na každé sladké slovo.
"Nechci se o tom bavit." broukla jsem a pustila se z jeho objetí, ale on můj pas nepustil. "Tak jen řekni proč?? Co jsem provedl tak strašného, že jsi mě odepsala??" zeptal se, a když jsem se přestala vzpírat z jeho objetí, tak povolil.
"Omlouvám se za to, co jsem řekl. Vyznělo to blbě, já vím, ale rozhodně jsem tě nechtěl urazit." "Vyznělo to blbě??" zopakovala jsem po něm s ironickým úsměvem. "Fajn, měl jsi pravdu, když jsi řekl, že nejsem hezká. Opravdu krásou neoplývám a možná jsem i opravdu divná, když jsi to řekl. Ale to vše ještě překousnu. Jen prostě nedokážu pochopit, jak můžete s klidným svědomím přijít sem, mezi malé, nemocné děti a vedle kamery si hrát na jejich velké kamarády." řekla jsem zamračeně a naštvaně. "A-ale…" zalapal po dechu zaraženě.
Najednou mě Niall opět chytil do náruče a s úsměvem mě zatočil. Nechápavě jsem otočila pohled za tím, co ho donutilo pro tu náhlou změnu nálady. Jen jsem se ušklíbla, když jsem za svými zády zahlédla kameru. "Jistě. Vidíš to?? Přesně o tomhle mluvím." zavrtěla jsem nechápavě hlavou a vyškubla se mu ze sevření.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Lucy Horan Lucy Horan | Web | 22. may 2013 at 20:15 | React

uuu .. další dííl .. super :D
tu knihu jsem nečetla, protože je na mě moc hrubá :D počkám si na film :D

Annie je fakt nadšená, že tancovala s Niallem .. no kdo by nebyl :D ooo, počkat Katie nebyla ráda :D
jak Annie říkala, že ráda půjde :-) hehehe :D to bylo dobrý :D
proč se Niall tak najedndou snaží? že by to vážně bylo kvůli těm kamerám ?? ale prdlajs .. Niall je úžasný, milý, vtipný a hlavně roztomilý !! :D nedělej mi z něho hajzlíka :D
hey .. doufám, že mu to Katie odpustí, i to, že se třeba šli zviditelnit mezi dětma :D ale neeee .. nešli .. dělají dobře :D aaaaaa :D

dokonalý díl .. a těším se na další .. honem pokráááčko :-)
btw.: tu animku miluju :-)

2 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 22. may 2013 at 20:19 | React

Ty jsi ale šikovné dvojčátko :-D děkuji za venovani, urco se mi bude hned lépe učit :-D Vvvvvrrrr, pokud si tak inspirovana, tak další díl bude pěkná uchylarna, co? :-D
Musím říct, že Niall se nedá a snaží se ze všech sil :-D ale s Katie to bude těžký...zas ona má pravdu, vypadá to jako by to delali kvuli kameram a jeji znechucenost chápu!  Snad se nenechá Niall odradit a dokáže ji jaky opravdu je!
MOOOOCC BEZVADNÝ DIIILEKKKK, pusinoiio! <3

3 Andy Andy | Web | 24. may 2013 at 16:18 | React

Ach jo, on není takový parchant, určitě ne!!!Honem další díl :)

4 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 26. may 2013 at 0:37 | React

Proč nejsem s mamkou? Udělala nam plno dluhu a ockovi lhala dlouhou dobu. Teď žije v Praze, já ji odpustila, je to moje mamka, mam ji rada a stýská se mi po ni, ale dokážu bez ní žít. Vždycky jsem mela blíž k taťkovi, jsem po něm a hodně si rozumíme :-) Taťka ji do teď neodpustil, jaký problemy nam způsobila. Už mě chapes? :-D
Ten gay club byl bezva :-D Zdravi té pan Grey :-D

5 Kee ;) Kee ;) | Web | 26. may 2013 at 21:09 | React

Jak jsem vážně v koncích. Už opravdu nevím, jak originálně zhodnotit tvoji úžasnou tvorbu, protože mi docházejí nápady. Je to prostě krásný krásný krásný a chtělo by to další díl! Hned teď! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama