Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Nothing Like Us 6.part

20. april 2013 at 22:24 | Cath!e |  Nothing Like Us
Tak jelikož jsem neskutečně líná něco napsat a popravdě ani nemám nápady, tak Vám přidávám předepsaného Nialla :)
My tu lenost máme asi v rodině, že dvojčátko?? :D
Tááák doufám, že se bude líbit a prosím komenty!! :)
"Ahoj." uslyšela jsem za sebou a otráveně protočila oči. Nechtěla jsem se s ním bavit a podle našich předchozích setkání ani on o mě nestál, tak proč za mnou přišel?? Musela se mu stejně jako mě příčit představa společně stráveného večera, tak jsme se mohli navzájem ignorovat a vše by bylo v pořádku.
S nechutí jsem se otočila a zabručela pozdrav. "Co tu děláš?? Totiž, nikdy by mě nenapadlo, že zrovna tebe potkám tady." zasmál se, ale když si všiml mého ledově klidného výrazu, tak mu úsměv zmizel. "To bych se měla ptát spíš já, proč jste tu. I když, je pravda, že nemocné děti jsou vážně skvělá reklama." ušklíbla jsem se a on překvapením zamrkal.
Už se nadechoval, že mou štiplavou otázku odpoví, ale já už mu nevěnovala pozornost. S úsměvem ve tváři ke mně přiběhla Annie a já se k ní sklonila. "Neřekla jsi mi, že se znáš s Niallem." pošeptala mi do ucha a já se na něj podívala. Pořád byl asi dost zaskočený tím, co jsem řekla, ale když se na něj Annie uculila, tak jí úsměv oplatil.
"Já se s ním vlastně ani neznám. Párkrát jsme se potkali, ale to je vše." uvedla jsem věci na pravou míru a klekla si vedle ní. "A myslíš, že by chtěl být kamarád se mnou??" zašeptala opět a stydlivě na něj pohlédla. S úsměvem jsem svůj pohled z ní přesunula na něj a pokrčila rameny. "Tak se ho zeptej." pobídla jsem ji, ale ona odmítala pustit mou ruku.
Niall se jen zasmál a přiklekl si naproti mně, aby malé viděl do tváře. "Já jsem Niall." řekl jen a natáhl k ní ruku. Annie se mi stydlivě schovala do mé náruče, ale své oči od něj neodlepila. "Víš, čeho jsem si všiml??" řekl po chvilce zamyšleně, když na něj jen stydlivě hleděla. Annie horlivě zavrtěla hlavou a Niall se přisunul blíž k nám. "Že jsi ta nejkrásnější princezna v sále." špitl s úsměvem směrem k ní. Maličká se začervenala a sklopila pohled.
"Já jsem Annie." pípla po chvilce dodávání si odvahy a zpříma mu pohlédla do očí. "No páni. Nejkrásnější princezna s nejkrásnějším jménem." usmál se na ní Niall vřele, ona se jen zachichotala a ještě více zčervenala.
"Em, Katie, co myslíš, když bych Annie poprosil, aby si se mnou zatancovala, řekne ano??" otočil se na mě Niall s hranou vážností a já se zasmála. "To nevím, musel by sis to zasloužit." zasmála jsem se a Annie mi neštvaně sevřela ruku. "Co to plácáš?? Nic si zasluhovat nemusí." zamračila se na mě. "Moc ráda si s tebou zatancuju, Katie vůbec neposlouchej." šeptla tentokrát směrem k Niallovi a on se zasmál. "Dobře, tak si zabírám první tanec, jasný??" "Jasný." vypískla a nadšeně hodila ručkama. "To musím říct ostatním." pronesla najednou a se šťastným výrazem ve tváři odběhla.
S úsměvem jsem se napřímila a sledovala Annie, jak vše vypráví partě kamarádek. "To jsi nemusel dělat." řekla jsem po chvilce a otočila se na Nialla. Nechápavě nakrabatil čelo a já sklopila pohled. "Co myslíš??" "Nemusel ses jí tak podbízet. Ona je hrozně důvěřivá, všechny si hned oblíbí. A ty pak odejdeš a jí zbudou jen oči pro pláč. Nemusel ses přetvářet a tolik se přemáhat. Ona nepotřebuje kamaráda na jeden večer." zavrtěla jsem hlavou a on se zájmem poslouchal každé mé slovo.
"Ale vždyť…" "Ty si ani neumíš představit, jaká to pro ni bude rána, až prostě zmizíš a po pár dnech si na ni ani nevzpomeneš. Je strašně citlivá a tohle jí nepomůže." "Chtěl jsem jí jen udělat radost." bránil se, ale já od něj raději jen odvrátila pohled. "Já vím, ale tohle tvé hraní před kamerou je dost sobecké. Hraješ si na nejlepšího kamaráda, ale pak stejně zmizíš." "Nechápu, proč si o mně pořád myslíš jen to nejhorší." řekl zamračeně a já s ironickým úsměvem sklopila pohled.
"A co bys od takové nudné, divné a hlavně ošklivé holky jako jsem já čekal??" zeptala jsem se s úšklebkem. Chvilku se tvářil překvapeně, ale po chvilce mu začalo vše docházet. "J-já…." "To je v pohodě, chápu to. Proč by ses měl bavit s takovou divnou šeredou, jako jsem já. To by přeci bylo naprosto proti tvé dokonalé image. A neboj, dnes se od tebe budu držet co nejdál, abych tě třeba neztrapnila před kamerami. Ale varuji tě, jestli Annie ublížíš, tak tě zabiju." dodala jsem a výhružně mu pohlédla do tváře.
Ano, možná jsem mu přišla ubohá a trapná, ale představa, že se kvůli němu bude malá trápit, mě ničila. Bylo mi jedno, jak moc ublížil mně, co vše řekl nebo udělal. Ale za Annie jsem byla ochotná bojovat, jen aby se měla lépe a abych viděla úsměv na její tváři.
Než stačil Niall cokoliv říct, cokoliv namítnout, tak jsem se otočila a rychlým krokem od něj odešla.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Łilly Łilly | Web | 20. april 2013 at 23:02 | React

zlato .. to je prostě dokonaléééé :-)
zamilovala jsem si tuhle ffku :-)
Niall byl trochu zlý na ní, ale určitě to tak nemyslel, že ??
ale oni si to vyříkají a všechno bude v pohodě, že jo ?? :D

chci další díl a to okamžitě !! :-)

2 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 21. april 2013 at 15:08 | React

Téééda, nejdřív musím říct, jak je tenhle díl ÚŽASNÉÉÉJ A MOC KRÁÁSNÉÉJJJ!!
Annie je strašně roztomiláááá, s Nialle byla moc unešená a já se ji nedivííím!!! Jak ji požádal o tanec, to bylo moc milé a krásné gesto! Udělal ji radost a to je podle mě moc hezké! :-)  :-)
Je mi jasné, že Katie je prostě na něj naštvaná a tohle nepomůže, aby se nezlobila, ale já myslím, že je Niall opravdu skvělý, jen neukázal tu pravou stránku, kterou měl! :-D  :-D
A jak na něj vyštěkla to, co řekl...dobře mu tak. Aspoň si uvědomí, jakou chybou udělal!!! :-D  :-?
SKVĚLÉÉÉÉÉÉ, dvojčeeeee! Jo, ta lenost se roznáší geny... :-D  :-D
Buď tak hodná a přidej další díl, nebo na tebe pošlu zlého a sexem posedlého Hazzuuu....hůůůůůů! :-D  :-D
To sem ti nahnala strach, coo?? :-D  :-D  :-P ♥ ♥

3 Veronica >> iheart-onedirection.blog.cz Veronica >> iheart-onedirection.blog.cz | Web | 21. april 2013 at 18:31 | React

Ahooooj :3 To jsem já, pamatuješ si na mě ještě? :D Dobře, blbej začátek komentáře :D Jen chci říci, že jsem se dokopala k tomu začít číst tvé povídky...měla jsem hubu plnou keců, protože poslední dobou..no už několik měsíců absolutně nestíhám..ale..slova mi jaksi došla, když jsem si přečetla těchto 6 kapitol :33 Co si budeme povídat, nejraději mám Harryho, což pro mě znamená, že nejraději čtu povídky o něm, ale jaksi mě lákala tahle povídka o Niallovi...no, možná to bylo kvůli tomu, že to byla poslední přidaná kapitola, ale whatever, you know...no...snažím se dostat k pointě..:D Přečetla jsem si tyto kapitoly a musím říct, že jsem absolutně okouzlena tvým psaním :) Opravdu, píšeš tak reálně a ten námět povídky je tak až moc reálný, neděláš s hlavní postavy nějakou modelku, prostě je to obyčejná holka, co zřejmě nepobrala tolik krásy jako hollywoodské hvězdy, což se mi neskutečně líbí...navíc ten styl psaní, který máš, je opravdu úžasný..hrozně se mi líbí jak lehce píšeš a snadno se to čte...takže well done! :33 Určitě tuhle povídku budu číst dál a co víc? Přečtu si další tvé povídky, jen co se vrátím z mého malého výletu :D A k tomu se už snad ani nebudu muset dokopávat, na to se přímo těším...protože jak už jsem le trapně několikrát řekla, zbožňuji tvůj styl psaní :))
Dobře, končím, pardon :D Ale myslím, že tenhle komentář vyjádřil všechno, co ve mně tvá povídka spustila :D
:33

4 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 21. april 2013 at 22:07 | React

Anooo, tvoje dvojče má moc rádo takové animkyy....vrrrrr :-D  :-D
PS:Na blog jsem teď přidala ffku :D :-D  :-P

5 Veronica >> iheart-onedirection.blog.cz Veronica >> iheart-onedirection.blog.cz | Web | 21. april 2013 at 23:01 | React

Jsem ráda, že tě můj komentář potěšil, když tak na něho koukám o několik hodin později stydím se za něho :D Napsala jsem ho v rekordním čase a ani po sobě nekontrolova le trapárny, co jsem vypustila z...chtěla jsem říct z huby, ale prsty myslím bude vhodnější slovo :D
No ale všechno, co jsem v něm psala byla pravda, takže to je jedno :33

6 Andy Andy | Web | 22. april 2013 at 20:16 | React

Ten je milý a ona je tak hnusná! :-D Noták, ať už trochu povolí :-)

7 Kee ;) Kee ;) | Web | 22. april 2013 at 22:06 | React

Ty vždycky tvoříš takový tvrdohlavky :D

je to krásnéééé!! :-)

8 Nana Nana | 24. april 2013 at 16:02 | React

Je to úžasné! :) Za čekání to rozhodně stálo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama