Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Simple Love 21.part

14. november 2012 at 15:56 | Cath!e |  Simple Love
Awww, krásná slova, zlato!! :)
Táák konečně jsem se dokopala k dalšímu dílu :D hehe, ještě není poslední, ale už se to blíží :D no omlouvám se za chyby, ale nemám ani náladu a ani čas opravovat :D
Tak snad se bude líbit a prosím komenty :)Jeho úsměv jako by zaplňoval celou místnost. Jediné, na co jsem se byla schopna soustředit, byl on a osoba, která seděla vedle něj. Krásná, jako vždy. Její dlouhé, kudrnaté vlasy jí nezbedně padaly přes rameno a jemně ho šimraly ve tváři, když mu něco šeptala. Poté se od něj oddálila a společně se něčemu od srdce zasmáli. Najednou jeho pohled přelétl po lidech v místnosti a zastavil se u mě. Jeho úsměv zmizel a zůstal na mě zaraženě hledět. Danielle nechápavě otočila hlavou a jen co na mně spočinul i její pohled, jsem raději rychle vycouvala z místnosti.
Zmateně jsem zamrkala, abych zahnala ty slzy, které se nekontrolovatelně draly na povrch a pár rychlými kroky došla do tmavého rohu v chodbě. Zády jsem se opřela o stěnu a zavřela oči. Asi jsem prostě pořád doufala, že až se uvidíme, tak si padneme kolem krku a konečně bychom byli spolu. Bohužel, realita byla naprosto jiná. On byl opět s Danielle a jak se zdálo, tak spolu byli šťastní.
"Ahoj Katie." uslyšela jsem a vylekaně otevřela oči. "Ahoj." pousmála jsem se smutně a opřela si pár neposedných slz, které mi stekly po tváři. "Co pak??" zeptal se ustaraně Zayn a palcem mi otřel další slzu, která si našla cestu ven. "Nic." zalhala jsem s pousmátím a zavrtěla hlavou. On mi jen zpříma pohlédl do očí a já raději odvrátila pohled. "Tak??" zeptal se opět, ale já jen zavrtěla hlavou.
"Znám tě už dost dlouho na to, abych poznal, že tě něco trápí." řekl, vzal do rukou můj obličej, aby mi mohl zpříma pohlednout do očí a já se pousmála. "Tenhle bolestný pohled znám." řekl najednou a já mu nechápavě pohlédla do očí. "Liam??" zeptal se jen a já si povzdychla. Jak to tak snadno poznal?? Lehce jsem přikývla a sklopila pohled. "Pojď sem." řekl potichu a než jsem stačila něco namítnout, tak už mě svíral v pevném objetí.
"Ani jsem se ti neomluvil." řekl najednou a já mu pohlédla do tváře. "Za to, co jsem ti udělal." řekl smutně a sklopil pohled. "Ale jdi.. oba jsme od začátku věděli, že mezi námi to nemá cenu." usmála jsem se a on se mnou. "Ale stejně, zachoval jsem se jako idiot." "To nepopírám." řekla jsem vážně, ale při pohledu do jeho překvapeného obličeje jsem se začala smát. "A já se chovala jako hysterická slepice." mávla jsem rukou a tentokrát se i on zasmál.
"Takže si vlastně nemáme co vyčítat." dodala jsem a Zayn s úsměvem přikývl. "Ale opravdu mě mrzí, jak jsem ti ublížil, vždyť…" "Už na to prosím nemysli, ano??" "Fajn." řekl rychle a já se zasmála. Bylo zvláštní tam s ním takhle stát a tvářit se, jako by se nic nestalo. Ale oba jsme na to chtěli zapomenout a jít dál. Byla to jen nepovedená etapa našich životů, na kterou zapomeneme.
"Tak si aspoň dáme skleničku??" vyrušil mě z přemýšlení s úsměvem Zayn a já mu pohlédla do tváře. "Asi raději půjdu domů." zavrtěla jsem nekompromisně hlavou a on překvapeně vykulil oči. "Necítím se tu nejlíp." pokrčila jsem rameny, ale pro něj to nebyla odpověď. Chytl mě za ruku a i přes mé protesty mě dovlekl do kuchyně, kde byly na stole vystavené lahve s alkoholem. "Tak, co si dáš??" zeptal se a vytáhl dva kelímky. "Opravdu nic." zavrtěla jsem opět hlavou a on na mě pohlédl.
"Fajn, máš ráda víno s colou, že??" zeptal se a opět se otočil ke stolu. Jako by neslyšel má předchozí slova, mi po chvilce podal kelímek s alkoholem a já se pousmála. "Já ale já opravdu nic nechtěla." "Musíš si zlepšit náladu." řekl jen a natáhl ke mně ruku se svým kelímkem. Se smíchem jsem si s ním ťukla a trochu upila. Bylo tam mnohem více vína, než coli, ale mně to v té chvíli nevadilo.
"Tak povídej, co se stalo." řekl a lehce se opřel zády o stůl. Raději jsem sklopila pohled a zahleděla se na tmavou tekutinu, kterou jsem svírala v ruce. "Nic." pípla jsem, ale hned mi bylo jasné, že tohle mi tak lehce neprojde. "Jistě a proto jsi ještě před chvilku bulela v koutě jako malá holka??" zeptal se zostra a já mu pohlédla do tváře. "Nemusíš být tak protivný." "Když s tebou to prostě jinak nejde. Člověk se ti snaží pomoct, ale ty si prostě nikoho nechceš připustit k tělu." řekl a já smutně pohlédla stranou. "Protože se zase nechci spálit." pípla jsem a opět cítila, jak se mi oči plní slzami. "Promiň." řekl potichu Zayn, pár rychlými kroky se dostal ke mně a pevně mě objal.
"Já jen nechci cítit tu bolest, kterou cítit vždycky, když si někoho pustím k tělu. Je to jako prokletí, že mi to prostě nikdy nevyjde a já už to nechci riskovat." vzlykla jsem a on mě lehce pohladil po zádech. "Promiň, zlato, já nechtěl." řekl opět a oddálil se ode mě. Pár rychlými tahy setřel slzy, které mi tekly po tvářích, a pak se na mě usmál. "Tak už se o tom nebudeme bavit, ano??" "Fajn." přikývla a opět se nechala obejmout.
"Děkuju." špitla jsem ještě, políbila ho na tvář a oddálila se od něj. "Ehm, já, totiž.. nebudu rušit." zakoktal Liam a než jsme stačili cokoliv udělat, tak rychle odešel. "Sakra." zaskuhral Zayn, prohrábl si vlasy a upřel na mě svůj lítostivý pohled. "Promiň." "Za co?? Vždyť jsme nic neudělali a navíc jemu do toho nic není." zamračila jsem se a pořádně upila ze svého kelímku. "Vždyť, já myslel, že.. že ho máš ráda." "To možná ano, ale on o to zjevně nestojí." zavrtěla jsem smutně hlavou a on na mě nechápavě upřel svůj pohled.
"Pořád mě odmítal, buď kvůli Danielle, nebo kvůli tobě, že ti nechce ublížit. A teď už je to stejně jedno, vrátil se k Dani." "Co??" uchechtl se nechápavě. "Jsou znovu spolu." řekla jsem opět jasněji, ale on jen se smíchem zavrtěl hlavou. "To není pravda. Ano, jsou kamarádi, ale tím to končí." "Ale vždyť…" "Od té doby, co jste se pohádali je Liam jak bez života, chodí jak mátoha a s nikým nemluvil. Jen kvůli Niallovi se dneska tváří, že je vše v pohodě, ale ještě ráno byl na dně." řekl a já na něj zůstala hledět s otevřenou pusou.
"Ale vždyť jsem je spolu viděla a rozhodně nevypadal, že je na dně." "Jistě, protože Danielle je jediná, na kterou on dá. Znají se už tak dlouho a jsou přátelé, ale tím to hasne." řekl opět a já sklopila pohled. Jako by mi to vše pořád nedocházelo. Byl kvůli mně na dně, je mu líto, co se mezi námi stalo. Ani jsem si to neuvědomila a na tváři se mi objevil lehký úsměv.
"Super, tak se vzchop a jdi za ním." vyrušil mě z toku mých myšlenek a já mu zděšeně pohlédla do tváře. "Ani náhodou." "Katie, musíš za ním jít a promluvit si s ním. Musíš mu vysvětlit, že mezi námi nic není…" "Jestli něco chce, tak ať to udělá sám." "Ale vždyť tu právě byl a pochybuju, že po tom, co viděl, najde odvahu, aby za tebou opět šel." řekl opět přesvědčivým tónem, ale já jen rozhodně zavrtěla hlavou.
"Bože, s vámi je to jen s malými dětmi. Když vás člověk nevede za ručičku, tak nic neuděláte." zavrtěl hlavou, pevně mě chytl za zápěstí a i přes mé protesty vlekl pryč z místnosti.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Łilly Łilly | Web | 15. november 2012 at 18:32 | React

úžasnééééééééééé puso, tak jako vždycky :-)
oni musíí býýýýýt spolu, ROZUMÍŠ MI ?? nebo ti to máám říííct anglicky :D :D

ta animka je úžasná, miluju ji :-)

honem dalšííí potatooooooooooooo :D :D

hehe, doháním Harryho v anketce :D :D

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 15. november 2012 at 22:47 | React

Haha, božííí :D :D :D
Zayn všechno zařídí, super kámoš :D Jen, ať se hezky usmíří. Už je na čase a žádné DRAMÍČKO, kotěěěě!! :D Máš zákaz!!! :D
Skvělýýý díleček! :D :D POOOKRÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOOO, hmmmm, vínnečkko, to si zítra dám :-D  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement