Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 16.part

28. october 2012 at 0:43 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Hehe, trošku drááámíčko :D :D ani jsem ho tam původně psát nechtěla, ale prostě se mi tam nějak zalíbilo :D
Noooo, tak snad se bude líbit a prosím komenty :)
PS: Tuším, že Zayn ještě řidičák nemá, ale tak to neva :D :D


"Dejte si pauzu." usmála se na nás učitelka a já se bolestně svalila na zem. Přitáhla jsem si nohu těsně k tělu a zavřela oči. Ta bolest se pomalu ale jistě stávala nesnesitelnou. Každý skok, krok nebo jen lehké našlápnutí mi způsobovalo muka.

"Jsi v pořádku??" uslyšela jsem nad sebou hlas a zvedla pohled. S pousmátím jsem přikývla a snažila se tvářit důvěryhodně. Učitelka si přisedla vedle mě a pohled stočila na mou nohu, kterou jsem pevně svírala. "Nevypadá to tak. Ukaž mi tu nohu." řekla a já si povzdychla. Sundala jsem si botu a sama se trochu zhrozila. "To vůbec nevypadá dobře." zavrtěla se zamračením hlavou.

"Ale to nic není, jsem v pořádku, opravdu." řekla jsem. Možná jsem se snažila přesvědčit více sebe než jí. "Katie, já vím, že ti na tom středečním představení hodně záleží, ale bude plno jiných. A myslím, že by ses měla šetřit. Za měsíc bude velká akce celé naší školy a pokud nebudeš v pořádku, tak tě na jeviště nepustím." zavrtěla smutně hlavou a já sklopila pohled.

"Víš co?? Pár dní se šetři a uvidíme, co bude." dodala s úsměvem a vstala. "Dobře." přikývla jsem na její návrh a ona mi pomohla na nohy. "Ale pro dnešek už si dej pauzu, ano??" "Ale já..." "Musíš mít vždy poslední slovo??" zasmála se a já s ní. "Dobře, tak dneska už skončíme všichni, stejně je deset minut dokonce." řekla s úsměvem. Jen co to řekla, tak se okamžitě všichni začali vrhnout do šaten, já si pomalu vzala své věci a vydala se za nimi.

"Dneska nějak nemáš svůj den, ne??" uslyšela jsem za sebou rýpavý hlas a otráveně se otočila. "Máš problém, Megan??" zeptala jsem se, ale ona jen zavrtěla hlavou, až se její dlouhé, blonďaté vlasy v culíku zavlnily. "Já ne, ale ty zjevně ano." ušklíbla se a pohledem sklouzla k mé noze. "Neměj péči, jsem v pořádku." řekla jsem zamračeně a raději rychle prošla kolem ní a její party nafoukaných slepic. "Ahoj lásko." "A-ahoj." vykoktala jsem zmateně, když mě ve dveřích ze sálu překvapil Zayn. Okamžitě mě objal kolem pasu a políbil na rty. "Co ty tu??" zeptala jsem se zmateně, ale stejně neodolala jednomu úsměvu. "Říkal jsem, že tě vyzvednu." připomněl mi a já se plácla do čela. "Zapomnělas??" zeptal se se smíchem a já přikývla.

"Tak na sebe dávej pozor, princezno." uslyšela jsem opět za sebou a už se ani neobtěžovala se otáčet. "Kdo to byl??" zeptal se Zayn zamračeně a já ho objala kolem krku. "Jedno otravná nána, která mi nedá pokoj." pousmála jsem se. "Tak já se vypravím a půjdeme." "Dobře." přikývl s úsměvem Zayn a já se rychle vydala do šaten.Tak rychle, jak jen to bylo v mých silách, jsem se vypravila a vyšla před školu. Venku už pomalu poprchávalo a já nemohla v tom davu Zayna najít. Natáhla jsem si na hlavu kapuci a se zamračením jsem se dala opět do chůze, když jsem ho uviděla v obležení všech svých spolužaček, které mě tolik nenáviděly. Zayn s úsměvem stál ve středu toho houfu a poslouchal každé jejich slovo. Neměly důvod a přes to ke mně cítily takovou zášť. Ale já moc dobře věděla, odkud všechna ta nenávist pocházela. Z jedné blonďaté hlavy, která mě už od základky nesnášela.

"Můžeme??" zeptala jsem se s mírným úsměvem, když jsem se konečně dostala až k němu. "Jistě." usmál se, objal mě kolem pasu a zlehka políbil na rty. "Tak se měj hezky a dávej na sebe pozor, zlato." pohladila mě po rameni Megan a já od ní zamračeně odvrátila pohled. "Díky. Čau." zabručela jsem jen, chytla Zayna za ruku a procpala se davem všech těch holek pryč. Chtěla už jsem být od nich co nejdál.

Celý můj život na téhle škole měl jen jednu vadu a to byly ony. Jejich věčné pomlouvání, posmívání a urážení už jsem se naučila ignorovat. Ale možnost, že by se s nimi začal bavit Zayn jsem odmítala překousnout.

"Pryč jsi chtěla tak rychle vypadnout??" zeptal se zamračeně, když jsme nasedli do jeho auta. "Já.. nechci se o tom bavit." pokusila jsem se utnout tu konverzaci, ale on se nedal tak lehce odbýt. "Ale já jo. Bylo to dost neslušný." řekl a konečně nastartoval to auto. "To možná, ale ony se ke mně taky nechovají zrovna dvakrát korektně." ušklíbla jsem se a svezla se na sedačce až dolů.

Zamračeně jsem vyhlédla z okna, po kterém pomalu stékaly dešťové kapky. "Dobře jsme se bavili, dokud jsi tam naštvaně nevtrhla." "Och, tak to se omlouvám, že jsem vyrušila váš skvělý rozhovor. Ale ty holky jsou jen, jen pitomé slepice, které nemají na starost nic jiného, než pomlouvat ostatní." "Jediný, kdo se choval jako slepice jsi byla ty." řekl klidným hlasem a já se na něj překvapeně otočila.

"Děláš si srandu?? Ty ty holky ani neznáš a zastáváš se jich??" zeptala jsem se nevěřícně a Zayn zajel na příjezdovou cestu našeho domu. "Víc mě trápí to, že mám pocit, jako bych neznal tebe." řekl a zpříma mi pohlédl do očí. Překvapeně jsem zamrkala a pak mi začalo vše docházet.

"Co ti nakecaly??" zeptala jsem se narovinu. On jen se smíchem zavrtěl hlavou a sklopil pohled. "Nic." řekl jen a vystoupil z auta. Rychle jsem vylezla a šla za ním. "Něco ti musely říct, jinak nechápu, proč byses najednou začal takhle chovat." řekla jsem. Stál ke mně zády, tak jsem ho chytla za paži a trhnutím ho k sobě otočila.

"Zayne, ony jsou jen závistivé puberťačky, které nemají na starost nic jiného, než pomlouvat ostatní." "A jak ti můžu věřit??" zeptal se a mně tím vyrazil dech. "Víš, kdyby mi kdokoliv nedávno řekl, že jsi jen zlatokopka, která využívá každého kluka ve svém okolí, tak bych se jim vysmál do obličeje. Ale potom, co jsem viděl, že jsi koketovala s Niallem, s mým nejlepším kamarádem..." "Já s ním nekoketovala." bránila jsem se, ale on jeho oči mi dávali jasně najevo, že mi nevěří.

"Bože, tohle je naprosto nesmyslné." prohrábla jsem si zoufale vlasy, opět pohlédla do jeho tváře a doufala, že to je jen hloupý žert. Marně. "Víš co?? Táhni si za nimi." řekla jsem naštvaně a vší silou do něj strčila. Zayn popostoupil o dva kroky zpět. "Já nemůžu uvěřit, že mi nevěříš." vydechla jsem a ucítila, jak se mé oči zaplňují slzami. Ještě nikdo nikdy mě takhle neponížil.

Pohled do jeho očí mi ještě více ubližoval, tak jsem se otočila a vydala se ke vchodovým dveřím. "Katie, já..." pokusil se mě zastavil a chytl za ruku. Trhnutím jsem se k němu otočila a okamžitě mu vlepila facku. "Nech mě na pokoji, ano??" pokusila jsem se o úsměv, ale stejně z toho vyšel jen bolestný škleb. Zayn stáhl svou ruku z mé, já se otočila a raději rychle vešla do domu.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Łilly Łilly | Web | 28. october 2012 at 11:39 | React

wooooooooow :D :D
úžasné dramaaaaaaaaaaaaaaa :D :D
ale doufám, že se usmíří jako !! :D :D
jsem zvědavá jak to bude pokračovat .. honem dalšííííííííííííííííííííí díííííííííííííííííííííííííííííííl :D :D

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 28. october 2012 at 16:37 | React

To si DĚLÁŠ PRDEEEEL?!!! :D :D
OOMMGGG, on ji to vyčíítal, že za ním přišla...být jí, asi mu udělám něco více než tu facku. Jak mohl!!! :-?  :-?  :-?
Končí chlapec! On je fakt slepý a hloupýýý, posral si to i u měěě!!! :D
KONNNNECCCC, grrrrrrrrrrrr! :D
To jsem měla radost, že za ní přišel...ale pak jeho chování, tohle se bude ještě řešit! :D
POOOOOOOOOOKRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOO, prosíííííííííííím, čumáááákuuuu! Zayn dostane zavyučenouuuu!!!!!! :-D  :-D  :-D  :-D  :-?  :-?  8-)

3 Ter. Ter. | Web | 18. january 2013 at 11:34 | React

*Nádech, výdech,..* Ne, zabil mě.
A ty taky. :D Co to je?! :D Krávy. Nejvíc ta blonďatá.. Pche, Megan. :D Nesmí jim to zkazit, slyšíš. :D
A docela mě překvapilo, že je na ní takovej.. To si po*ral. :D
No sakra, jdu na další díl. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement