Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 15.part

13. october 2012 at 20:59 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Hip hip hurááááá!! :D Ano, dokopala jsem se k dalšímu dílu :) tak doufám, že to oceníte :D :D a moc Vás prosím o komenty ♥ hehe a teď se přiznejte, kolik z Vás právě umřelo při pohledu na tuhle animku :D :D JÁ!! :D

"P-promiň, já nechtěla... totiž nevěděla jsem, že tohle je tvůj pokoj." začala jsem koktat, kytaru položila zpátky do stojanu a vylekaně vstala. "To je v pohodě." zasmál se Niall a vešel dovnitř. "Co jsi to hrála??" zeptal se s úsměvem a já nad tím jen mávla rukou. "Jen takovou blbost." "Bylo to hezký." řekl okamžitě zamračeně a já se zasmála.

"Složila jsem to jako malá, ale je to jen takový nepovedený pokus." "Nene, opravdu to bylo moc pěkné." řekl znovu a já stydlivě sklopila pohled. "Zahraješ to ještě jednou??" zeptal se a rychle přešel pokoj ke kytaře. Vzal ji do ruky a podal mi jí. Jen jsem zavrtěla hlavou a o krok ustoupila.

"Říkala jsem vám, že už nehraju." "Ale vždyť teď jsi hrála a bylo to naprosto úžasné." řekl nadšeně a já se zasmála. "Přeháníš." "Ne, opravdu." snažil se mě s úsměvem přesvědčit, ale já stále trvala na svém. "Fajn, tak to zkusím sám." pokrčil lehce rameny, posadil se na gauč a položil prsty na kytaru. Se smíchem jsem pozorovala jeho plané pokusy najít ty správné tóny.

"Ne, musíš takhle." zasmála jsem se, posadila se vedle něj a položila svou ruku na jeho, co měl na hrdle kytary. Pomalu jsem vedle jeho ruku a z kytary se ozýval ten samý tón, co před chvílí. "Úžasný." vydechl a podíval se mi do tváře. Se smíchem jsem zavrtěla hlavou a prohrábla si vlasy.

"Tady jsi." vyrušil nás najednou hlas ode dveří a oba jsme se podívali tím směrem. "Co tu děláte??" zeptal se zamračeně Zayn a já vstala. "Katie hrála." řekl jen Niall a odložil kytaru zpátky do stojanu. "Ty jsi... hrála??" zeptal se nechápavě a otočil na mě svůj pohled. S úsměvem jsem přikývla, došla k němu a objala ho kolem krku. "Myslel jsem, že už nehraješ." "To ano, ale když jsem uviděla tu kytaru, tak jsem neodolala." přiznala jsem s úsměvem a přitiskla své rty na jeho. Zayn jen uznale přikývl a objal mě kolem pasu. "Tak já nebudu rušit." protáhl se kolem nás Niall ven z pokoje a já se zasmála.

"Co máš zítra v plánu??" zeptal se najednou a já se zamyslela. "Musím do školy." odfrkla jsem si a Zayn se zasmál. "Škoda, myslel jsem, že někam zajdeme." "Ale končím ve dvanáct." pokrčila jsem lehce rameny a koukla mu do očí. "Tak co kdybych tě vyzvedl a zašli bysme třeba do kina??" navrhl a já nadšeně přikývla.

"Ale teď už bych asi měla jít domů." řekla jsem při pohledu na jeho hodinky na zápěstí. "Sice jsme s tátou na nože, ale měl by strach, kdybych ještě v noci nebyla doma." "Hezké, jak se staráš, aby o tebe neměl strach. Jak se o něj staráš." dodal a já ho se zamračením pustila z objetí. "Nestarám. Je mi naprosto ukradený." "Jistě, vždyť je to jenom tvůj otec." rýpnul si sarkasticky a já protočila oči.

"Nelíbí se mi, jak jsi na jeho straně." řekla jsem zamračeně, ale on jen horlivě zavrtěl hlavou. "Nejsem na jeho straně, jen se mi nelíbí, že jste rozhádaní." upřesnil. "Ale pořád se ho zastáváš." nedala jsem se odbýt a Zayn se zasmál. "Dobře, nebude se už o tom bavit." "Ano, protože mám pravdu a ty to prostě jen nechceš přiznat." "Musíš mít vždy poslední slovo??" zeptal se a já s úsměvem přikývla. "Ano, to musím." usmála jsem se pyšně a vtiskla mu rychlý polibek."Katie??" vběhl do chodby táta, jen co jsem za sebou zabouchla vchodové dveře. "Už jsi doma??" "Jak vidíš." řekla jsem jen. "Ehm, myslel jsem, že dneska budeš se Zaynem." "Byla jsem, ale už jsem doma. Doufám, že ti tu nepřekážím." "Jistě že ne." řekl s úsměvem a já kolem něj prošla do kuchyně.

"Dobrý večer." usmála jsem se na Marii a ona mi vtiskla polibek na čelo. "Máš hlad??" zeptala se, ale já jen zavrtěla hlavou. Posadila jsem se ke stolu a ona přede mě položil hrnek s horkým kakaem. "Á děkuju moc." usmála jsem se a dlaně si ohřála o horké stěny šálku. Táta se posadil naproti mě a nespouštěl ze mě oči. "Děje se něco??" zeptala jsem se po chvilce, kdy na mě jen hleděl.

"Ehm, ne." zavrtěl hlavou, ale svůj upřený pohled neodvrátil. "Tak co je??" "Od kdy spolu chodíte?? Totiž, ani jsem nevěděl, že máš přítele a najednou chodíš s ním??" "Jak se zdá, nevíš o mě hodně věcí." řekla jsem jako by nic. Viděla jsem v jeho obličeji, jak ho můj chladný přístup vytáčí. Ale on moc dobře věděl, že přesně o tohle mi jde. Chtěla jsem ho naštvat a tak nějak jsem měla potřebu se s ním pohádat.

"Tak nic, půjdu k sobě." řekl, když se pořád nedočkal odpovědi a vstal. "Tati??" zarazila jsem ho, když už byl ve dveřích a on se na mě otočil. "Ve středu mám to vystoupení, přijdeš??" zeptala jsem se s pohledem přilepeným do hrnku a pak jsem k němu zvedla oči. Na jeho tváři se objevil široký úsměv a po chvilce přikývl. "Je to od sedmy." dodala jsem ještě a upila kakaa. Dál už jsem se mu nevěnovala.

Ano, byla jsem na něj pořád naštvaná, ale to představení pro mě bylo velice důležité a já chtěla, aby tam byl. Aby věděl, jak jsem dobrá a aby na mě konečně mohl být pyšný. Toužila jsem po tom, že mě jednoho dne obejme a řekne mi, jak moc hrdý otec je.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Łilly Łilly | Web | 14. october 2012 at 0:32 | React

wooow .. já zase nemám slov :D :D jak ty to děláááš :D :D
to úžasný .. jsem zvědavá jak to bude pokračovat .. honem dalšíí :D :D
hele, co to mělo znamenat s tím Niallem :D :D on je můůj děvče :D :D i když je to jenom smyšlené, ale to nevadí :D :D
jinak ta animka, úžasná, tak jako vždycky :D :D ty brýle mu docela slušíí :D :D

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 14. october 2012 at 1:03 | React

Za prvéé: Ta animka mě zabila, ta jeho pusinaaa :-D  :-D

ÚŽASNÝÝÝ DÍLEČEK, kootěěě! :-D
Doufám, že Kate bude hrát dáále...kluci tím byli nadšení, určitě je talentovanááá. Je škoda to zahodit! :D
Tuš, jsou fakt sladcíí se Zaynem! :D :-D Taky bych s ním šla do kina...do přítmí :D :D
Hi hi...s tím taťkou, líbí se mi, jak ho provokuje :-D Doufám, že znovu nezklame a přijde na tu show!!!
POOOOOOOOOOOOKRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOOO, bramborááááčku! :-D  :-D  8-)  :-P  :-P  :D

3 Ter. Ter. | Web | 18. january 2013 at 11:27 | React

Myslím, že vůbec nemá znovu cenu psát, jak skvělá je tvá sbírka animací. :D
To Niallovo přesvědčování.. Aww.. zlatíčko. :3
Hmm.. tak do kina, joo? :D Jsou spolu táák sladcí. :D To jejich dohadování. :')
Stejně si myslím, že se na to ten její fotřík zase vy*ere. :D Prostě si to myslim. :D
Aww.. skvělej dílek. Jdu na dalšíí! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement