Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Simple Love 20.part

31. october 2012 at 18:07 | Cath!e |  Simple Love
Awww nejsou tohle ty nejkrásnější animky?? :D :D ANO!! Jsou :D
Noo, tohle ještě poslední dílek není a přijde mi i celkem nudný :D ale doufám, že se bude líbit :) A PROSÍÍÍÍM KOMENTY!!
HEEEJ!! Kulatiny :D :D

Nerozhodně jsem v prstech opět protočila ten kousek papíru. Ten, co mi přišel před týdnem, přesně den po tom, co Liam odešel. Už namalovaná, učesaná jsem seděla v křesle v županu a jako bych snad doufala, že mi někdo dá znamení, jestli jít nebo ne. Smutně jsem k pozvánce sklopila pohled. Už byla dost odrbaná, jak jsem ji neustále držela v rukou a četla jí pořád dokola, ale i přesto bylo pořád čitelně vidět, co je na ní psáno. S povzdechem jsem zavřela oči a protřela si spánky. Byla jsem tak nerozhodná a nevěděla, co dělat.

"Oslava narozenin." přečetla jsem si v duchu ten velký nápis na tom kousku papíru. Musela jsem se už konečně k tomu postavit čelem. Nebyla jsem ten typ člověka, který utíkal před problémy a to se nezmění ani teď. Ztěžka jsem vstala a přešla ke své skříni s oblečením. Když už mi tu pozvánku na své narozeniny Niall poslal, tak by bylo i neslušné nepřijít. Přeci jen, byl to můj kamarád a zřejmě chce, abych tam byla.

Jako beze smyslů jsem se začala přehrabovat v hromadě svého oblečení a doufala, že najdu ten správný kousek oblečení. První šaty, co mi přišly pod ruku jsem popadla a oblékla si je. Nebylo to nejhorší, ještě jsem to doplnila pár šperky. Náušnice, řetízek a náramky přece nesmí chybět. Pak jsem si nazula černé lodičky na vysokém podpatku, ještě si přes ramena hodila kabát a s malou kabelkou v ruce jsem vyšla z domu.Šla jsem pěšky. Ano, sice to bylo dost daleko, ale já měla dostatek času a potřebovala jsem si provětrat hlavu. Potřebovala jsem ze sebe setřást všechny ty těžké myšlenky, které mě tak dlouhou dobu tížily. Za celý ten týden jsem nebyla schopná na něj přestat myslet. Prostě se usídlil v mé mysli a odmítal odejít. S povzdychnutím jsem zavřela oči a okamžitě jsem uviděla jeho krásný, usměvavý obličej. Jeho krátké, hnědé vlasy, nádherné a upřímné oči a hlavně krásný a milý úsměv. Ten, co mě hned na první pohled okouzlil a já už v tu dobu věděla, že jsem ztracená.

Pomalu jsem vykročila na přechod a jako bych o sobě pořád nevěděla se vydala na druhou stranu vozovky. "Kam čumíš ty krávo." ozval se kolem mě křik spolu se splašením hvízdáním brzd a hlasitým klaksonem. Vylekaně jsem uskočila a už jen viděla rychle se vzdalující auto, které mě právě skoro přejelo. S rychle bušícím srdcem a vyděšená jsem přeběhla silnici a zmateně zůstala stát.

Fajn, tohle musí skončit. Byla jsem neschopná nic vnímat, realita kolem mě prostě jen ubíhala a mě jako by se netýkala. Potřebovala jsem opět najít to, pro co žít, nějaký smysl, důvod a ne jen tak přežívat. A doufala jsem, že dnešní večer vše změní. "Bude tam." došlo mi a já neodolala jednomu úsměvu. Jen týden jsem ho neviděla a přišlo mi to jako celá věčnost.

S lepší náladou jsem se rychlým krokem vydala směr jejich dům. Ta myšlenka, že ho opět uvidím mě naprosto pohltila a já už byla přesvědčená, že jsem se rozhodla dobře. Tenhle večer mě buď posílí a nebo strhne na úplné dno. Každopádně vše bylo lepší, než ta prázdnota, nevědomí a nicota, kterou jsem pociťovala teď.Můj krok se opět zpomaloval, když jsem na konci ulice uviděla jejich dům. Byl krásně osvětlený, stálo před ním několik aut a pár lidí se smálo před vchodech. Znervózněla jsem, když do domu vešla osoba s blonďatou hřívou, kterou má jenom Andy, Liamův kamarád. Zhluboka jsem se nadechla, posbírala poslední zbytky své odvahy a rychlým krokem došla ke vchodu.

Zmateně jsem se pousmála na neznáme lidi ve dveřích a vešla. Domem se rozléhala hudba, všude bylo plno lidí, mně neznámých, se skleničkami v ruce a zvesela se bavili. Rozhlédla jsem se kolem sebe a najednou se mě zmocnil pocit, že ještě mohu odejít. Rychle jsem se otočila zpátky ke dveřím a okamžitě do někoho vrazila.

"No ahoj. Už jsme měli strach, že nepřijdeš." zazubil se na mě Louis a mě to také donutilo se usmát. "Vidíš, jsem tu." usmála jsem se a on mě na přivítanou objal. "Niall bude mít radost." "A kde vůbec je??" zeptala jsem se a rozhlédla se kolem sebe. "Těžko říct. Chvilku tady pobíhal s kouskem kuřete v puse, pak se bavil s nějakými známými a teď nevím." pokrčil rameny a já se pousmála.

"Tak já si ho najdu." řekla jsem, ale v tom mi někdo s křikem skočil na záda. Se smíchem jsem se otočila a okamžitě spočinula v něčí náruči. "Všechno nejlepší, zlato." zasmála jsem se a vlepila mu pusu na tvář. "Děkuji." řekl a věnoval mi jeden ze svých zářivých úsměvů. "Myslel jsem, že nepřijdeš." "Popravdě rozhodla jsem se na poslední chvíli." přiznala jsem s úsměvem.

"Lidi já jdu, támhle je El." uculil se Loui a než jsme stačili cokoliv říct, tak zmizel v davu. "Dobře, že jsi tu. Měli byste si s Liamem konečně promluvit." řekl Niall se zachmuřeným výrazem a já sklopila pohled. "Od té doby, co od tebe přišel je jak bez života. Nevím, co s ním." přiznal ustaraně a já k němu zvedla pohled. "Slib mi, že si s ním promluvíš." "Slibuju." vydechla a usmála se, když mě vděčně objal.

"Tak fajn, viděl jsem ho v obýváku." nasměroval mě hned do oné místnosti a já se zasmála. "To mám jít hned teď??" "A na co čekat??" zeptal se nechápavě a já nad ním jen se smíchem zavrtěla hlavou. "Dobře." přikývla jsem, Niall se jen šťastně usmál a zase někam odběhl. Zhluboka jsem se nadechla a protřela své studené dlaně. Byla jsem nervózní, jako bych snad měla před důležitou zkouškou. Odhodlaně jsem udělala těch pár posledních kroků a zmateně zůstala stát ve dveřích.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Łilly Łilly | Web | 31. october 2012 at 20:01 | React

oooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmggggggggggggggggg :-) :D
to je tak úžasnýýý .. já jenom doufám, že ti dva budou spolu ... heeej, slyšíííš mě tam ?? ONI MUSÍ BÝT SPOLU, JASNÝ !! :D :D
booože .. ta animka je tak úžasnááá .. to štěně je úúúúžasný a roztomilý jako Liam :-) a jako všichni kluci .. doufám, že mááám takové všechny :D :D

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 31. october 2012 at 22:25 | React

Zmateně stojííí? Co když tam je Liam s nějakou holkou a zase to bude všechny v pytli???!!!! :D :D tak to by nešlo, holčičko! :D Ať jsou hezky pohromadě, ty dva! :D Už je na čase...sami se trápěj, vždyť to víš! Tak žádný dramaa!!! :D
Ps: Umím si představit, jak byl Niall šťastný a ten jeho úsměv :D

PS:Harry má v anketce už 53 hlasůůů! :D :D Díky měěěě!!! :D :-D  :-D  :-D
POOOOOOKRÁÁÁÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOOOOO, čumáááááčku. Dokonalýýýý dííííl!!!!!! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement