Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Simple Love 19.part

17. october 2012 at 17:15 | Cath!e |  Simple Love
Hehe, zabijete mě?? :D :D no ale doufám, že se bude jeden z posledních dílků líbit a prosím komenty!! :)

Unaveně jsem si se protáhla a otevřela oči, které jsem ale zase v mšiku zavřela pod ostrostí světla v místnosti. "Já... usnula jsem??" zeptala jsem se zmateně a opřela se v loktech. Liam se pousmál, položil vedle mě dva šálky s čajem a posadil se do protějšího křesla.

"My oba. Vytuhli jsme u filmu. Vzbudil jsem se před chvíli, tak jsem aspoň udělal čaj." dořekl s úsměvem a já se zpříma posadila. Měla jsem přes sebe hozenou deku. Pousmála jsem se nad tím, jak je starostlivý a dokonce mě i přikryl. "Děkuju." pípla jsem a vzala do ruky jeden hrníček.

"Nemáš zač. Čaj je to nejmenší, co pro tebe můžu udělat." řekl s úsměvem a já upila. "Nemyslela jsem jen ten čaj. Děkuju za to, že jsi tu se mnou zůstal." vysvětlila jsem a věnovala mu jeden vděčný úsměv. Liam s pousmátím sklopil pohled a zahleděl se na šálek, který svíral v rukou. "Mám prostě takový pocit, že za to vše, co se stalo, můžu já." řekl a já na něj překvapeně vykulila oči.

"To není pravda. Prostě jsme si nebyli souzení a nepochopili to už na začátku." řekla jsem a on ke mně zvedl pohled. "Ale kdybych... tohle všechno by se vůbec nestalo." zavrtěl nad sebou hlavou a já se zasmála. "Vždyť ty jsi nic neudělal. Nemáš si co vyčítat." "Právě, že jsem nic neudělal." řekl rychle a zase ke mně zvedl pohled. Nechápavě jsem nakrabatila čelo a on se posadil ke mně.

"Kdybych ti narovinu řekl, že, že... že tě mám rád, tak bys nemusela všechno tohle snášet." řekl a já překvapeně zamrkala. "Měl jsem tolik příležitostí ti to všechno říct a každý tvůj pokus, kterým ses mi snažila něco říct jsem prostě jen odbyl. Byl jsem prostě slepý idiot." zaklel s vážným výrazem a já se pousmála. Byl tak roztomilý, když nadával.

"Nemysli už na to, byla to moje blbost." mávla jsem nad tím rukou a opět upila ze svého hrnku. Pořád jsem na sobě cítila jeho pohled, ale už jsem tomu nechtěla věnovat pozornost. Opřela jsem se zády o gauč a kolena si přitáhla až bradě. "Víš co mě na tom mrzí nejvíc??" zeptal se a já k němu zvedla pohled. Zavrtěla jsem hlavou a on se přisunul blíž ke mně.

"Že už to mezi námi nebude takové, jaké to mohlo být." řekl potichu a smutně mě pohladil po tváři. Zavřela jsem oči a s mírným úsměvem na rtech si vychutnávala ten okamžik s ním. "Proč by nemohlo??" zeptala jsem se a pohlédla do jeho očí. Liam jen smutně sklopil pohled a zase se odsunul. "Zayn je jeden z mých nejlepších přátel, je jako můj brácha a já bych mu to nemohl udělat. Nemohl bych s tebou chodit, když už jste byli spolu vy dva." "Ale my spolu nic neměli. Byl to prostě jen jeden krok špatným směrem a oba se Zaynem víme, že k sobě prostě nepatříme." vysvětlila jsem rychle a nadějně se napřímila. Jediné c o bylo mezi námi, tak bylo pár polibků, které byli stejně bez citu.

"To je jedno, chodili jste spolu." řekl a opět mi pohlédl do očí. Tón jeho hlasu zněl tak vyčítavě, jako by se najednou rozhodl všechnu vinu svalit na mě. "A teď mi to jako hodláš vyčítat nebo co??" zeptala jsem se nechápavě se zamračeným výraz. Liam ale jen zavrtěl hlavou, opřel se v loktech o kolena a hlavu složil do dlaní. "Jsem naštvaný sám na sebe, že jsem něco neudělal." "Tak to udělej teď." vyhrkla jsem nadšeně, poposedla si těsně k němu a jednou rukou ho objala kolem ramen.

"To prostě nejde. Kdyby, kdyby nějaký z kluků teď začal chodit s Danielle, taky by se mi to nelíbilo a taky bych žárlil." "Tak proč jsi tady, když jí máš pořád rád??" zeptala jsem se a smutně se odtáhla. Nelíbil se mi směr, který najednou naše konverzace nabrala. Celou dobu jsem doufala, že je tam kvůli mně, že chce být se mnou, ale to, že zmínil jí se mi opravdu nelíbilo.

"Ale já to tak nemyslel." "Ale vyznělo to tak." ušklíbla jsem se bolestně, vzala jsem svůj prázdný hrnek od čaje a vstala. "Počkej, já.... já jsem to tak vážně nemyslel." "Liame já už popravdě nevím, co si mám myslet." zavrtěla jsem zoufale hlavou a podívala se na něj. "Já tě prostě nechápu. Chvilku mi přijde, že mě máš rád a chtěl bys být se mnou, ale pak něco řekneš a je zase vše úplně jinak. Navíc ty jako by ses prostě vyhýbal jen představě být se mnou." "Ale..." "Na rovinu mi řekni, co chceš. Já ti do hlavy nevidím." řekla jsem zoufale a on jen sklopil hlavu. "Fajn." vydechla jsem a sklopila pohled. "Chápu to." pousmála jsem se a on ke mně zvedl pohled.

"Nic nechápeš. Já chci být s tebou, ale prostě to nejde." řekl rychle a vstal. "Víš, kdybys opravdu chtěl, tak byses neohlížel na ostatní. Ale mně je to vlastně jedno, já do toho asi nemám co mluvit. Zase to překousnu a dostanu se z toho sama. Ale asi máš pravdu, prostě to nechápu. Ty si totiž vždycky najdeš něco." zavrtěla jsem hlavou, otočila se k němu zády a vyšla z místnosti.

Došla jsem do kuchyně, kde jsem si stoupla k dřezu a umyla ten hrnek. "Fajn, nevím jak ty, ale já prostě myslím na lidi ve svém okolí. A když se můj kámoš rozejde se svou holkou, tak po ní hned neskočím, chápeš to?? Nemohl bych mu to udělat." "Jistě. A před tím, než jsem chodila se Zaynem to byl jaký důvod?? Jo, promiň, to jsi potřeboval čas. Bože, připadám si jak nějaká příšera, která se tě snaží ulovit. Ale já už tohle nechci, prostě úplně zapomeneme na myšlenku nás dvou jako pár, ano??" řekla jsem. Liam ale jen zavrtěl hlavou a já zoufale sklopila pohled.

"Tak já nevím, co chceš." řekla jsem už jen a chtěla kolem něj projít zpátky do obýváku. On mě ale chytl za ruku a otočil k sobě. "Chci být s tebou, ale teď není vhodná chvíle." "Jasně, tak na to zapomeneme. Budeme kolem sebe chodit a tvářit se, že nic není. Ono vlastně doopravdy nic není, protože..." nedořekla jsem, protože mou řeč utnul polibkem. Překvapením jsem vykulila oči, ale po chvilce je blaženě zavřela a spustila své ruce kolem těla.

Liam chytl něžně do rukou mou tvář a já se plně oddala jeho kontrole. Nebyla jsem schopná vnímat nic jiného, než jeho. "Jak se mám od tebe držet dál, když mi děláš tohle??" vydechla jsem potichu, když se ode mě oddálil. Liam se jen pousmál, ale pak pustil mou tvář. "Tohle, už prostě nikdy nedělej." zavrčela jsem na něj naštvaně a koukla do jeho překvapeného obličeje.

"Celou dobu mi tu vykládáš, jak spolu nesmíme být a uděláš tohle??" zeptala jsem se a on sklopil pohled. Už se nadechoval, že něco řekne, ale já jen zavrtěla hlavou. "Jdi." špitla jsem potichu. "Prosím jdi a nech mě být." řekla jsem a raději se k němu otočila zády. Po tváři mi začaly pomalu stékat slzy a když jsem uslyšela bouchnutí vchodových dveří, tak jsem složila obličej do dlaní a naplno se rozbrečela.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Łilly Łilly | Web | 17. october 2012 at 17:47 | React

heeeej zlato .. co mi to děláááááááš :D :D
neeeeeeeeee :-( ... oni musííí být prostě spolu .. tak jsem řekla a tak to prostě bude !! :D :D
honem dalšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :D :D

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 17. october 2012 at 22:16 | React

Mimo hru: Všimla sis, že Harry má už 48 hlasů na anketce? DÍÍKY MĚ!!! :-D  :-D

Hele, co to robíííš? Takové drama na nás! :D :-D  :-D Já jsem doufala, že když ji začal líbat, že bude spokojenááá :D I když se ji na jednu stranu nedivím...je nerozhodný, zmatený...ať si vybere...možná by to mohl probrat se Zaynem, jestli mu to nebude vadit a pak to vykutit s Katie! :D Nějak to jít musí...jen když budeš chtít, Dramatičko brambůůrkovááá! :D :-D  :-D
TAK POKRÁÁÁÁČKOOOOOOOOOO A NEZLOB!
HARRY JE MŮJJJJJ MEDVÍÍÍDEK KUDRNATÝÝÝ! :-D  :-D ♥♥

3 Łilly Łilly | Web | 17. october 2012 at 22:28 | React

[2]: ha .. a já tě dobíhám s Niallem :D :D 42hlasůů :D :D

4 foreverchild foreverchild | Web | 21. october 2012 at 19:07 | React

Co to je?!:D jakoze.. Ne, ze by se mi ten dil nelibil.. Ale.. Chapes, ne?!:D proc jim to takhle stezujes, holka?!:D pche.. Stejne skoncej spolu.. Vim to!!! Nebo.. Aspon v to doufam...:D uaaaa.. Jsem zvedava na dalsi dil!:DD<3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement