Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 33.part

21. october 2012 at 10:29 | Cath!e |  Gotta Be You
↑↑ Awww s maminou!! ♥ ↑↑
Tááákže je tu nový díleček :) navíc teď pracuju na té ffce s Niall :D takže se brzy můžete těšit :) no, snad se bude dílek líbit a PROSÍM!! komenty :) ♥


"Dobré ráno." popřál mi s úsměvem Harry, jen co jsem otevřela oči. Přetočila jsem se na bok, zavřela oči a našpulila rty pro polibek. Harry se jen zasmál a přitiskl své rty na mé. "Dobré." zamumlala jsem do polibku. Když jsme se od sebe oddálili, tak jsem ho jen pevně objala kolem pasu, položila si hlavu na jeho hruď a zavřela oči.

Těch pár společných dní, které jsme pro sebe měli uteklo tak neskutečně rychle a já jako bych najednou nebyla připravená na to, že odjede. Tak moc jsem si zvykla na skutečnost, že se každé ráno probouzím vedle něj a večer s ním ulehám. Ano, stala jsem se na něm závislá, na jeho přítomnosti, na jeho lásce a fakt, že mi to bude odepřeno jsem ještě nepřekousla.

"Nad čím přemýšlíš??" vyrušil mě z toku mých myšlenek a já k němu zvedla oči. Něžně mě hladil hřbetem ruky po tváři a já se pousmála. "Že nechci, abys odjel." řekla jsem potichu. "To já taky ne, ale je to jen pár dní." "To možná jo, ale stejně se mi bude stýskat." zamračila jsem se a pevněji ho k sobě přitiskla. Harry mě se smíchem objal kolem ramen a políbil do vlasů.

"Zajdeme si na oběd?? Vedle letiště je jedna úžasná pizzerie, kam s kluky rádi chodíme." řekl a já k němu zvedla pohled. "Raději bych se s tebou celý den válela v posteli." přiznala jsem a on se zasmál. "Ale jelikož mám hlad jako vlk, tak souhlasím." přikývla jsem.

Zabalila jsem se do deky, pod kterou jsem byla přikrytá a vstala. Rychle jsem zalezla do koupelny, umyla se, upravila a opět vylezla. Zatím co jsem ve svém šatníku hledala vhodné oblečení se i Harry vypravil a pak jsme vyšli."Hele kdo je tu." zasmála jsem se, když jsme ruku v ruce vešli do restaurace a okamžitě uviděli partu pěti lidí. Zayn, Liam a Niall se společně něčemu smáli a Louis tam seděl v objetí s Eleanor. "Jsou tak krásný pár." vydechla jsem, cestou k nim. "To jo, je dobře, že jsi je zase dala dohromady." usmál se Harry hrdě a vtiskl mi polibek na tvář.

Jen co jsme k nim došli, tak začalo hromadné vítání, jako bysme se neviděli roky. S úsměvem jsem se posadila mezi Harryho a Louise a rozhlédla se kolem sebe. Těch pár lidí, co seděli u toho stolu si dokázali získat tolik místa v mém srdci, že to nebylo možná. Už jsem si nedokázala představit život, kde by nebyli.

Když se kluci konečně trochu uklidnili, tak mi Loui představil El. S úsměvem jsem s i s ní potřásla rukou a okamžitě jsme se spolu začali bavit. Byly jsme si povahově neuvěřitelně podobné, takže jsme pusy už nezavřeli. Po chvilce kluci utichli a u stolu bylo slyšet už jen naše klábosení. "Myslím, že jsme tu trochu zbyteční." špitl Louis směrem k Harrymu a my s El zmlkly. Zmateně jsme se na sebe podívaly, pak na kluky a obě se začaly smát.

"Copak můžeme za to, že si tak rozumíme??" zeptala jsem se zamračeně Louise a on se zasmál. "Jistě, že ne, broučku." řekl se smíchem Harry, objal mě kolem pasu a políbil na rty. "Ale co kdybys jednou zkusila být potichu??" rýpnul si a já zděšeně otevřela pusu. "Chceš říct, že jsem ukecaná??" nevěřila jsem jeho slovům a on se zarazil. "N-ne, to ne, ale..." "Jsi horší, než babči ve frontě na banány. Ukecanějšího člověka jsem v životě neviděl." skočil mu Louis do řeči a já se na něj podívala. "No od tebe to sedí." zašklebila jsem se na něj se smíchem a vyplázla na něj jazyk."Budeš mi chybět." vzlykla jsem a sklopila pohled. Harry se pousmál, chytl mou tvář do dlaní a nadzvedl jí tak, aby mi viděl to očí. "Ty mně taky. Ale je to jen pár dní, uteče to jako voda." ujistil mě a lehce políbil na rty. "Celý týden." vydechla jsem smutně a on se zasmál. Pevně mě objal kolem ramen a přitiskl k sobě.

"Miluju tě." "A já tebe." odpověděla jsem automaticky a zvedla k němu pohled. "A buď hodný. Ne, že se dočtu, jak jsi někde vyváděl."nakázala jsem mu se zdvihnutým ukazováčkem a Harry se okamžitě začal smát. "Slibuju." přikývl a opět mě zmáčkl v pevném objetí. Pak mě ještě políbil na čelo a rychle nastoupil do letadla.

Zmateně jsem zůstala stát na místě a hleděla na tu malou tečku na nebi, která se pomalu ztrácela. "Tak zajdeme někam na kávu??" zeptala se mě s úsměvem El. Viděla jsem jí poprvé v životě a byla jsem neskutečně ráda, že se s Louisem dali opět dohromady. Oni prostě patřili k sobě a byli dokonalý pár. Jen jsem přikývla a společně jsme se vydaly pryč z letiště."Chtěla jsem ti poděkovat." řekla a usrkla ze své kávy. Nechápavě jsem k ní zvedla oči a ona se pousmála. "Že jsi domluvila Louisovi." vysvětlila jednoduše. "Ale on by na to přišel časem sám, jen potřeboval pošťouchnout." řekla jsem a společně jsme se zasmály.

"Víš, myslela jsem si, že bude lepší, když bude sám. Přišla jsem si jako nějaká zátěž, kterou za sebou pořád musí tahat, byla jsem na obtíž." řekla s pohledem upřeným před sebe. "Ale to není pravda. Loui tě miluje a právě s tebou si užívá života. Právě ty ho držíš nohama na zemi, aby se z něj nestala namyšlená hvězda." řekla jsem a ona s úsměvem sklopila pohled.

"A co ty a Harry??" zeptala se. "Miluju ho." řekla jsem jednoduše a pousmála se. "A on tebe. Snad nikdy jsem ho neviděla tak zářit štěstím. Ta láska z něj úplně sálá." zasmála se a já s ní.

"A co Gemma??" zeptala se pomalu a já si povzdychla. "Nic." broukla jsem jen a sklopila pohled ke svému šálku s kávou. "Je na nás naštvaná, teda lépe řečeno na mě." pousmála jsem se smutně. "Harry se kvůli tomu s ní pořád hádá, navíc se už v novinách objevili nějaké naše fotky a od té doby se už neozvala. Popravdě už jsem zoufalá, chvilku jsem přemýšlela i o tom, že se rozejdeme." řekla jsem a El na mě vykulila oči. "Ale jdi, určitě to nebude tak hrozný." "Víš, ona je má nejlepší kamarádka a já mám strach, že už to nebude jako dřív. Vždyť je jako má sestra a já jí potřebuju." "Chápu tě." usmála se a lehce mě pohladila po ruce.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Łilly Łilly | Web | 21. october 2012 at 13:43 | React

woow :-)
je to dokonalý .. jenom doufám, že s Gemmou to všechno pak bude v pohodě :D :D docela mi tam chybí :D :D
honem dalšííí dííííííííííííííl :D :D

jinak se těším na tvoji novou ffku .. děkuju, že bude s Niallem :D :D miluju tě za to :D :D :-** ♥♥

ta animka je dokonalá .. jeho máma je super :-) a viděla jsi to video s touhle animkou ?? jestli ne, tak tady ho máš: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3lcXYEn4DvA :D :D

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 21. october 2012 at 16:37 | React

tenhle dííl byl tak...úúžasnýýý...ta lááska byla všuuudeee!!! :D A úplně jsem si říkala, že o Gemmě ani zmínka! Tak doufám, že se tam objeví, když  Harry odjel...bohužel, kocourek :D
Tý jou...je pryč dlouho, snad se ji nic nestalo!
POOOOOOOKRÁÁÁČKOOOO, kotě!! je tooo suuupperr a božííííííííí! :D

A ta animka...ta jeho pusinka našpulenááá :P :P chci taky! :D

3 Łilly Łilly | Web | 22. october 2012 at 8:41 | React

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mc0a4ysO7o1rppbdio1_500.gif
jak to může tak v klidu říct ?? :D :D však on už má přítelkyni, jako :D :D si to s ním ještě vyřídím :D :D
nee .. je fajn, že je single :D :D aspoň mám šanci [i když vím, že nemám totálně vůbec žádnou šanci :-) :-( ]
i když mám ráda Demi, tak moc nechci aby byli spolu .. nevím proč, ale mě se k sobě prostě nehodí .. a taky ta dááálka :D :D kdyby byl se mnou, tak to není zas taková dálka, jako mezi nimi :D :D
a ten výraz Harryho :D :D na té stránce, kde jsem to vzala, tak tam holka napsala, jako že Harry tím pohledem říká: dlouho sám nebudeš :D :D

4 Łilly Łilly | Web | 22. october 2012 at 13:27 | React

hej neuvěříš .. měla jsem přednášku z kvantitativních metod neboli matika .. a mě se nechtělo dávat pozor a chtělo se mi spát, tak jsem si vzala blok a psala jsem jakoby dopis one direction .. heej .. a napsala jsem 2 a půl A4 :D :D chápeš to ?? mi málem upadla ruka :D :D jestli si to pak budeš chtít přečíst, tak klidně ti to pak můžu opsat a pošlu ti to .. psala jsem jenom pravdu .. možná je to trochu nesmysl a možná to nedává logiku, ale jsou to moje myšlenky a moje názory, a mě to logiku a smysl dává :D :D ale kdybych to chtěla přeložit do angličtiny, tak ani za boha bych to asi nepřeložila .. bych si někoho musela najít, aby mi to přeložil, třeba za den :D :D

5 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 23. october 2012 at 20:57 | React

JÁÁÁÁÁ CHCIIII POKRAČOVÁÁÁNÍÍÍÍÍÍ TANEČNÍHO SPECIÁÁÁÁLUUUUU, prosíííííííííííím!!!! :-D  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement