Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 32.part

7. october 2012 at 15:12 | Cath!e |  Gotta Be You
Wewuše, je můj, rozumíš?!?! :D Takže ruce pryč!! :D :D
Doufám, že se Vám dílek bude líbit :D kapánek drama, ale to hlavní teprve přijde :D prosím KOMENTY!! :D ♥
PS: Omlouvám se za chyby, nechce se mi to znovu číst a opravovat :D

"M-máš tu zmrzlinu všude." smála jsem se až mě bolelo břicho. Harry začal šilhat, aby si viděl na špičku nosu, ale stejně ji neutřel. Naklonila jsem se tedy k němu a zmrzlinu mu lehce slíbla. On okamžitě využil situace, přidržel si mě za pas a políbil. Objala jsem ho kolem krku a zasmála se do polibku.

"Už je vážně pozdě." vydechla jsem, když se ode mě oddálil a opřela si hlavu o jeho rameno. "Myslíš na Gemmu??" zeptal se a já jen přikývla. Bála jsem se, kde teď může být a co asi dělá. "Určitě je v pořádku, neboj." ujistil mě a políbil do vlasů. S úsměvem jsem k němu zvedla pohled a vtiskla mu vděčný polibek. Už jen jeho přítomnost mi dodávala tak dobrou náladu, že to ani nebylo možné.

"Nepůjdeme už domů??" zeptala jsem se a Harry přikývl. Oba jsme vstali, on mě chytl za ruku a nočním Londýnem jsme se vydali dál, podél Temže. "Miluju noční Londýn." řekla jsem s úsměvem, zavřela oči a vdechla čerství vzduch. "A já miluju tebe." řekl Harry a já se zasmála. "Já tebe taky." řekla jsem. Harry mě objal kolem pasu, přitáhl si mě k sobě a políbil na tvář. Jak krásná byla ty malá, nepatrná gesta, kterými mi dokazoval svou lásku. Jen obyčejné pohlazení nebo objetí mě zaplavovalo tak krásným pocitem, kterým jsem ještě nikdy k nikomu necítila.

"Na co myslíš??" zeptal se najednou Harry, já se zastavila a pohlédla do jeho tváře. "Že mám štěstí." řekla jsem jen a on se usmál. "Štěstí, že tě mám a přeju si, aby to nikdy neskončilo." zavrtěla jsem hlavou a on mě objal. "Neskončí." řekl jen potichu, svou rukou zajel do mých vlasů a zlehka políbil na rty.Unaveně jsem se protáhla a ještě poslepu se pokusila nahmatat osobu, která se mnou strávila noc. Ale nebyl tam. Zamračeně jsem se posadil a rozhlédla se kolem sebe po svém pokoji. Vylezla jsem z postele, oblékla na sebe župan a potichu se vydala z pokoje. Ťapala jsem bytem, seběhla schody a konečně uslyšela jeho hlas. Šla jsem za ním, až jsem došla do obýváku.

Seděl na gauči, v jedné ruce držel telefon u ucha a druhou si mnul oči. "Chováš se jak malá." řekl naštvaně a vstal. Opřela jsem se o futra dveří a jen na něj hleděla. "Sakra Gem, přesně jsem věděl, že takhle zareaguješ." zavrčel a podíval se směrem, kde jsem stála já. Pousmál se na mě a já se pokusila o to samé. "Nechápu tě, vždyť..." nedořekl a zmateně pohlédl na telefon. "Zavěsila." řekl jen a opět na mě pohlédl. Smutně jsem sklopila pohled, Harry ke mně došel a lehce mě objal kolem pasu.

"Nemysli na to, za chvilku to všechno vyprchá a budete zase v pohodě." usmál se a pohladil mě po tváři. "Já nevím, vážně jsem jí hodně naštval, možná, možná by bylo lepší, kdyby...." nedořekla jsem a zmateně k němu zvedla pohled. Ta myšlenka, která mi právě proběhla hlavou se mi ani trochu nelíbila, ale zdálo se to jako jediný způsob, jak se s Gemmou zase udobřit.

"Kdyby co??" zamračil se nechápavě Harry, ale aniž bych cokoliv řekla, tak mu to došlo. "Myslíš, kdyby jsme spolu nebyli??" zeptal se naštvaně a o pár kroků ode mě odstoupil. "To snad nemůžeš myslet vážně." "Tak to pochop, Gemma je má nejlepší kamarádka, je jako má sestra." "A co jsem pro tebe já??" zeptal se okamžitě a pohlédl mi do očí. Cítila jsem, jak se mi do očí hrnou slzy a byla jsem zmatená z toho, co mám udělat.

"Co pro tebe znamenám?? Asi mě tolik nemiluješ, jak tvrdíš, když se toho chceš tak snadno vzdát." řekl a já zavrtěla hlavou. "Tak mě zkus pochopit." "Ne, já nepochopím, že chceš všechno tak jednoduše zahodit." "Já to nechci zahodit, ale je to jediné řešení." vzlykla jsem. Harry začal přede mnou naštvaně přecházet místnost a jednou rukou si prohrábl vlasy.

"Takže ses jako rozhodla?? Zase jsi všechno rozhodla za nás oba a ani mi nedala šanci cokoliv říct." křikl a já si otřela slzy, které mi tekly po tvářích. Harry se ke mně otočil zády, sklopil pohled a dal ruce v bok. Byl naštvaný a já ho naprosto chápala. Vše, co bylo mezi námi, ty nádherné chvíle a dokonalý cit jsem chtěla tak jednoduše zahodit, aby jeho sestra byla spokojená.

Rychle jsem k němu přešla místnost a pevně ho zezadu objala kolem pasu. "Promiň, omlouvám se. Byla to hloupost." řekla jsem se vzlyky. Harry mě něžně chytl za ruce a otočil se ke mně čelem. Pevně mě objal kolem krku, přitiskl k sobě a políbil do vlasů. "Já už jen prostě nevím, co mám dělat." vzlykla jsem a dostalo se mi dalšího polibku do vlasů. Něžně mě hladil a snažil se utišit můj pláč, bezúspěšně.

"Zapomene na to, ano??" zeptal se s úsměvem, vzal můj obličej do dlaní a pohlédl mi do očí. Palcem mi otřel slzy a pak opět objal. "Dobře." pousmála jsem se a zvedla k němu pohled. Sama jsem přitáhla jeho obličej ke svému a přitiskla své rty na jeho. S úsměvem mi zajel rukou do vlasů.

"Málem se mi zastavilo srdce, když jsi to řekla." přiznal s pousmátím, když mě opět držel v pevném objetí. Jako by se bál, že jsem si to rozmyslela a opravdu od něj odejdu. Se smíchem jsem ho pohladila po tváři. "Popravdě si ani neumím představit, že bych nebyla s tebou." přiznala jsem a on se usmál. "Já taky ne. Jsi to nejdůležitější, co mám." řekl.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Kee ;) Kee ;) | Web | 7. october 2012 at 18:23 | React

To je tak krásně sladký :**
Popravdě i mě se málem na chvíli zastavilo srdce z toho,že by nebyli spolu.
Jsem zvědavá,jestli Gemma nakonec vychladne nebo je ještě dlouho bude takhle trápit.
Dokonalý !
Jen tak dál !!! :)

2 Łilly Łilly | Web | 7. october 2012 at 19:07 | React

wow .. já zase nemám slov :D  :D
je to dokonalý .. chceš mě zabít ?? už jsem myslela, že spolu nebudou .. tohle mi nedělej .. oni musí být spolu a tak to zůstane !! :D  :D
jenom jsem zvědavá na Gemmu, jestli to nakonec příjme nebo ne .. musííí !!
honem dalšííí :D  :D

3 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 7. october 2012 at 21:33 | React

ochhhh, taky nemám sloooov! :D Oni jsou tak dokonalííí....tak sladcííí, k zulíbáánííí, snědla bych je spoluuu! :D
Sakra, nebudou se rozcházet kvůli Gemmě! :D Já ji propleskám a bude!
Kurňa, ale Harry se nasral :D :D nevěděla jsem, že to dokáže, ten sladkéj hošííík :D
No, pak se usmířili....DRAMAAA JE TŮŮŮŮ :D :D Tak dobře...teď jsou v poho, budou v poho a v poho zůstanou! :D Ať mě ta jeho ségra nesere! :D Nána pitomá :D :D

POOOOOOKRÁÁÁÁÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOOOO, bramboráááčkuuuuu :D :D

PS: Nerozumííím tiii :D prostě Harryho chcu a nevzdáám se hooo, s tím se smiř :D Možná by jsme si ho mohli půjčovat, co na to říkáš ?? :D :-D
A ta animka....tak smyslnááá, kdyby tak na mě koukal, asi omdlím z tý krásyyy! :D :D prostě ááááách! :D

4 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 7. october 2012 at 22:06 | React

TAK TO NEEEE! :D ON JE MŮŮŮŮŮJJJJ A BASTAAA! TOHLE BUDE JEŠTĚ ZAJÍMAVÉÉÉ :-D  :-D

5 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 10. october 2012 at 6:30 | React

ZASE SES SEKLA :D hele, Harrymu je 18, že? Víš, že jsme starší než on? :D Ale to mu vadit nebude :D :D JE MŮJJJJ A BASTA FiDLI! :D :-D  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement