Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 13.part

24. september 2012 at 16:11 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Hehe úplně jsem zapomněla, že mám jeden dílek předepsaný :D tak doufám, že se bude líbit a PROSÍM KOMENTY!! :D ♥
Naštvaně jsem pohlédla do Zaynovi tváře, která se na mě jen mile usmívala. "To nemyslíš vážně." zavrčela jsem na něj a chtěla opět odejít, ale on mě chytl za ruku a otočil k sobě. "Promiň, ale musel jsem to udělat." "Takhle mě podvést??" křikla jsem, až se na nás pár lidí kolem otočilo. "Musíte si to vyříkat. Tvého tátu to opravdu mrzí a ..." "Ne Zayne. Nic ho nemrzí, ty ho neznáš. Nezáleží mu na mně, práce je pro něj vším a já jsem pro něj jen železná koule na noze, kterou za sebou musí vláčet." řekla jsem a hodila rukou směrem, kde seděli. "Tady nebudu." zavrtěla jsem hlavou, ale on mě opět nepustil.

"Prosím, jen chvilku. Kvůli mě." řekl a zpříma mi pohlédl do očí. Zůstala jsem chvilku zaraženě stát, nad dokonalostí jeho očí a pak sklopila pohled. "Vyděrači." sykla jsem a on se spokojeně usmál. Chytl mě za ruku a vedl k místu, kde seděl můj otec s klukama. "Nesnáším tě." zavrčela jsem ještě směrem k Zaynovi, než jsme tam došli a on se zasmál.

"Zlato." usmál se otec nadšeně, jen co jsme tam přišli a vstal. Odsunul židli vedle sebe, ale já od něj jen odvrátila pohled a posadila se z druhé strany vedle Zayna a Louise. "Jsem rád, že jsi přišla." řekl s úsměvem a kapkou zklamání nad mou chladnou náladou. Zayn mu věnoval jen jeden omluvný pohled a posadil se vedle mě. Už mi to přišlo jako zašlý stereotyp. On přijede po dlouhé době domů, já mu nadšeně vše odkývám a on mě zklame. Pak se opět vypaří.

U stolu vládlo hrobové ticho a já věděla, že je to jen kvůli mně. Byla jsem naštvaná na tátu a teď vlastně i na Zayna. Ale on se mi pouze snažil pomoct. "Právě jsme tady probírali nové CD kluků." informoval nás otec, ale já mu nevěnovala jediný pohled. "Bylo by dobré zapojit tam i pár spoluprácí se známými hvězdami." mluvil dál, ale teď už spíše pro kluky. Už se nesnažil zapojit mě do hovoru. Věděl, že by to stejně bylo marné.

"Mám už pár návrhů, tak se na to můžeme ještě dneska podívat." "Ty píšeš??" otočila jsem se překvapeně na Nialla. Asi jsem všechny krapet zaskočila svým náhlým zájmem, ale mě to bylo ukradené. Niall nesměle přikývl a já se usmála. "Kate taky hraje na kytaru a kdysi i skládala." "Ano, ale už ne. A už ani nehraju." řekla jsem a věnovala svému otci jeden naštvaný pohled, že to vytáhl opět na světlo. "Vážně?? To bys nám mohla pomoct." usmál se nadšeně Niall, ale já jen zavrtěla hlavou. "Už nehraju." zavrhla jsem a sklopila pohled. "Byla jsi vždy výborná, možná je na čase se k tomu vrátit." "Řekla jsem, že už nehraju." řekla jsem naštvaně směrem ke svému otci. Na jeho tváři se objevil smutný výraz, ale tentokrát mi bylo jasné, že to nebylo kvůli způsobu mého jednání. Bylo to kvůli minulosti. Ano, v minulosti jsem milovala zpět, hru na klavír a kytaru a své písně. Ale od toho osudného okamžiku jsem se všeho vzdala. Mé šťastné dětství zničil ten den.

Bylo mi asi třináct, když jsem měla svou hodinu baletu. Zrovna nám lektorka oznámila velké vystoupení a já z toho byla nadšená, jako ještě nikdy. Nadšeně jsem běžela domů, abych tu skvělou zprávu oznámila svým milujícím rodičům. Ovšem, když jsem přišla domů a volala na ně, nikdo se neozýval. Nadšeně jsem vyběhla schody do jejich ložnice a tam našla svého otce. Se slzami v očích seděl na posteli a v ruce dřímal malý kousek papíru. Kousek papíru, který navždy změnil náš život. Opustila nás bez jediného důvodu, vysvětlení a ani nám nedala šanci se s ní rozloučit. Otec se uzavřel do sebe, jen pracoval a na mě jako by zapomněl. A já si zapřísáhla, že už se nikdy kytary nedotknu. To ona mě na ní naučila a když odešla, tak vše zmizelo s ní. Zůstal mi jen tanec.

Cítila jsem, jak mě slzy štípou v očích a když se jedna neposedná vydrala na svět, tak jsem ji rychle setřela. Všichni na mě lítostivě hleděli. "Škoda." protnul najednou ticho Niall a já se na něj podívala. "Určitě by nám dívčí pohled pomohl." usmál se a já sklopila pohled. "Mrzí mě to, ale opravdu ne." "Nebudeme tě nutit." usmál se na mě Louis a lehce mě pohladil po ruce, kterou jsem měla položenou na stole vedle jeho. "Dík." pousmála jsem se na něj. "Ale kdyby sis to náhodou rozmyslela, tak určitě přijď." řekl rychle Niall a já se zasmála. "Určitě, ale dost o tom pochybuji." řekla jsem popravdě.

U stolu nastalo hrobové ticho a já byla vděčná Liamovi, když opět začal mluvit o nějakých pracovních věcech. Otočila jsem pohled na Zayna a ten mi jen věnoval jeden soucitný pohled. Zajel svou rukou pod stůl a lehce mě pohladil po stehně. S úsměvem jsem chytla jeho ruku a pevně ji stiskla ve své.

"Omluvám se." špitl mi těsně u ucha, aby to nikdo jiný neslyšel. "Vynahradím ti to, ano??" řekl ještě a podíval se mi do očí. S úsměvem jsem přikývla. Zayn mi úsměvem opětoval, ale pak se opět otočil na lidi kolem stolu a zaposlouchal se do rozhovoru. Mé oči zůstaly zasněně vyset na něm. Tedy až do chvíle, kdy jsem si všimla pohledu svého otce. Měřil si Zayna vážným pohledem a já jen doufala, že to nedopadne jako vždy. Pokaždé, když jsem si domů přivedla svého přítele, tak zuřil. Nedokázal se přenést přes to, že jeho malá holčička už není tak malá a nepotřebuje jeho ochranu na každém kroku. Ale tak nějak jsem doufala, že se Zaynem to bude jiné. Přece jen, táta ho měl rád a to bylo velké plus v našem vztahu. Tedy, pokud se tomu, co bylo mezi námi dalo říkat vztah. Rozhodně to už dávno nebylo kamarádství, ale říkat tomu vztah by bylo asi velmi unáhlené.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 25. september 2012 at 17:02 | React

ÍÍpppp, musím říct, že Zayn je můj 2 oblíbenec co se týče D1! :D protože je fakt roztomilý a tak smyslný! :D :-D Ucch!! :-D

A k ffce! :D Chvíli mi trvalo, než mi došlo, co se děje :D Zayn se asi snažil usmířit je, co? Její otec se ještě moc neukázal, teda nějakou tu snahu. A je dobře, že se tak chovala Kate! Sakra, ať se ten tata snažíí...a ne, že bude mít milé řečičky!
A už víme proč nehraje na kytaru. Bože, co je to za matku, co opustí svou rodinu? OMG! :D :-?
POOOKRÁÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOO, kotě!!
PS: Kluci jsou skvělííí a Zayn sexy! :D :-D

2 Łilly Łilly | Web | 26. september 2012 at 22:58 | React

wooooooooooow .. nevím co k tomu říct :D  :D
je to úžasné .. miluju tvoje ffky .. píšeš dokonalé :D  :D  taky bych takhle chtěla umět psát :D  :D
jsem zvědavá jak to bude pokračovat, takže honem dalšíííí díííííííííl POTATO :D  :D

3 Ter. Ter. | Web | 28. september 2012 at 22:43 | React

Ta animace♥..:D
A ta povídka..zase luxusní!!:D
Já osobně bych tam nešla!! No i když..ty Zynovi oči..podle mě je to docela silná hypnóza!:D:3
Huuh..jsem tak ráda, že mám ty svoje úžasný rodiče..:'))
Tohle kontrolování a ochranářství otců je někdy nechutně otravný!:D Nejlepší jsou vždycky máminy argumenty na to!:D Jako třeba.."On to bere tak, že ve tvým věku běhal za holkama"..a pořád takováhle kecy!:'D Člověk se vlstně docela pobaví..:D
Tenhle vztah-kamarádství a něco víc..:DD..se mi líbí!:D
Těšim se na další dííl!:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement