Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Simple Love 17.part

13. september 2012 at 22:25 | Cath!e |  Simple Love
Nový dílek a snad se konečně dostávám k tomu, co jsem chtěla :D omlouvám se za ten skok, ale opravdu jsem se do toho zamotala :D no, doufám, že se bude líbit a prosím komenty :)
PS: Happy B-day Nialler ♥
------------- O PÁR TÝDNŮ POZDĚJI----------------

"Bože, ty jsi takový idiot." zakřičela jsem naštvaně a prudce bouchla dveřmi od jeho pokoje. Okamžitě vešel za mnou, já to nevydržela hned mu vlepila jednu facku. Zayn se bolestně chytl za tvář a upřel na mě své ublížené oči. "Vždyť se nic nestalo." bránil se, ale já se zmohla jen na pohrdavý smích. "Nic?? Oblizoval ses s ní tam a nic se nestalo??" vykulila jsem na něj oči a on provinile sklopil pohled. "Už toho mám vážně dost." vydechla jsem zničeně a posadila se na jeho postel.

"Nechápu, proč jsi se mnou chtěl začít chodit, když mě na každém kroku podvádíš." zavrtěla jsem nesmyslně hlavou, ale on mi nevěnoval jediný pohled. "Navíc se nezmůžeš ani na jedno slovo. Ty jsi vážně neskutečný." křikla jsem rozčíleně a vstala. Tak neskutečně mě vytáčelo,jak jen mlčel. Vydala jsem se směrem ke dveřím od pokoje, on mě ale chytl za ruku a otočil zpátky k sobě.

"Nesahej na mě." sykla jsem naštvaně a vyškubla mu svou ruku. "Tak počkej, promluvme si." zavolal za mnou, když jsem rychle vyšla z jeho pokoje a po schodech se vydala pryč. "Není o čem." křikla jsem na něj a seskočila pár posledních schodů. Už jsem chtěla být pryč, nevidět jeho ubohý obličej a prostě být co nejdál. Těsně pod schody jsem se ale trhnutím zastavila. Z kuchyně na mě upíraly překvapený pohled čtyři páry očí.

"Zlato počkej." doběhl mě Zayn a objal mě kolem pasu. Okamžitě jsem se vymanila z jeho objetí a pohlédla mu do tváře. "Táhni už k čertu." vzlykla jsem a vší silou do něj strčila. S ním to ale skoro ani nehnulo. Otřela jsem si uplakané tváře, ještě pohlédla na kluky, kteří nás jen mlčky pozorovali a můj pohled se zastavil u jednich hnědých, smutných očí. Liam na mě ustaraně hleděl, ale já už neměla sílu tam dál zůstat.

"Katie..." "Dej mi už sakra pokoj!! Táhni si za těma svýma děvkama a mě nech už na pokoji, rozumíš??" vzlykla jsem vyčerpaně směrem k Zaynovi a raději kolem něj rychle vyběhla z domu. Jen co jsem se ocitla na ulici, tak jsem zatočila doprava a vydala se ke svému bytu, který byl, naneštěstí, pomalu na druhé straně města.

Ani jsem nevnímala kudy jdu, pořád jsem měla před očima ty dívky, se kterými byl. Každé příležitosti, která se mu naskytla využil k tomu, aby mě podvedl. Dnes to ale byla poslední kapka, když jsem ho šla překvapit k nim domů a on se přímo před domem líbal s jinou dívkou. "Výborný." zabručela jsem naštvaně, když se nebem prohnal jeden blesk a z mraků se začaly snášet studené, dešťové kapky. Pažemi jsem pevně objala své tělo, sklopila hlavu a rychlou chůzí jsem kráčela dál ulicí. Začínalo se už pomalu stmívat a já věděla, že mám před sebou ještě pořádný kus cesty. A když se nebem zableskl další blesk a následně se ozval hrom, tak jsem se dala do běhu. Celá promočená jsem se pokoušela vyhnout kalužím, které se během chvilky stačily vytvořit na chodníku, ale bylo mi to k ničemu. Balerínky jsem už měla promočené a lehký svetřík přes má ramena mě také nedokázal moc zahřát.

Když se vedle mě objevilo pomalu jedoucí auto, tak jsem leknutím uskočila na druhou stranu chodníku. "Nastup si." řekl jen Liam přes otevřené okýnko, ale já zavrtěla hlavou a nezastavovala. "No tak, už jsi celá promočená a ještě nastydneš." pousmál se a já se na něj podívala. "Co kdyby jste mi už všichni dali pokoj, hm?? Prostě mě nechte na pokoji a všichni budeme šťastní." vzlykla jsem směrem k němu a bezmocně rozhodila rukama. Konečně jsem zastavila, otočila si na něj a otřela si z tváří slzy, které se mezi tím stihly smíchat s kapkami deště. "Pojď, odvezu tě." usmál se a já jen sklopila pohled. Už jsem ani neměla sílu mu odporovat.

"Fajn." broukla jsem a rychle nastoupila. "Zamokřím ti auto." řekla jsem plačky a připoutala. "Kašli na auto." usmál se a věnoval mi jeden milý pohled. Poté se opět otočil na vozovku a rozjel se. Mlčky jsem hleděla na ubíhající domy a neodvážila se promluvit. Cítila jsem tu zvláštní atmosféru, kdy jsme se oba báli cokoliv říct. Bylo to mezi námi najednou tak zvláštní. Jako by jsme si už nerozuměli, neměli co říct. Nebo jsme se spíš báli?? To byl spíš důvod, proč jsme mlčeli.

"Chyběla jsi mi." řekl najednou jen potichu a já se na něj překvapeně otočila. "Tedy, jako tvé kamarádství, povídání s tebou a tak." řekl rychle na svou obhajobu a já se pousmála. Byl v rozpacích a mně to přišlo velice roztomilé. "Ty jsi mi taky chyběl." řekla jsem potichu, jako bych se to bála vyslovit. Na jeho tváři se objevil jeden rychlý úsměv a mně jako by to zahřálo u srdce.

Vždyť kvůli mému nepochopitelnému vztahu se Zaynem jsem ztratila naše přátelství. To nejlepší přátelství, jaké jsem kdy měla. Člověka, který mi byl bližší, než kdokoliv jiný.

Liam mezitím zaparkoval u mě před domem a já pohlédla z okýnka. Najednou mi došlo, jak moc mi jeho přítomnost chyběla. Liam jen hleděl před sebe, pořád pevně svíral volant a jako by se bál, cokoliv říct. Nebyla jsem si jistá, jestli je ta správná chvíle pozvat ho ke mně. Ale on to vyřešil za mne.

"Mohl bych zajít??" zeptal se a konečně se na mě otočil. S úsměvem jsem přikývla a konečně vystoupila do tmavé, deštivé ulice. Liam rychle proběhl kolem mě k domu a já se pomalu vydala za ním. Vytáhla jsem z kabelky klíče a odemkla domovní dveře.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Łilly Łilly | Web | 13. september 2012 at 23:34 | React

wooooow .. nemám slov :D  :D
úžasné tak jako vždycky .. a vůbec nevadí ten skok .. je to úžasné :D  :D
jinak ta animka je váááážně úžasná .. jsi první člověk, který mě několikrát po sobě zabil :D  :D tak si toho važ !! :D  :D
jinak sorry, že zase takhle pozdě, ale koukala jsem na telku a taky si dělala nový layout, tak prosím zkoukni a když tak napiš nějaký komentář k tomu .. díky :D  :D a teď čekám na VMA, které dneska opakují o půlnoci .. kdybych se nedívala před hodinou, tak bych ani nevěděla, že to dávají dneska o půlnoci .. a to jsem ještě viděla tu ukázku s kluka .. boože, oni mě jednou zabijou :D  :D a hlavně Niall :D  :D

2 Łilly Łilly | Web | 14. september 2012 at 11:23 | React

díky .. ale to záhlaví jsem si stáhla, nedělala jsem ho :D  :D
ale ty popisky v menu jsem dělala sama :D  :D

3 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 14. september 2012 at 16:54 | React

Jůůůůůů, tedy další DRAMAAAA! Zayn je sukničkář, jak vidím...neudrží se u jedný holky :D Ale zase si budou blíž s Liam...a to bude supernííííí, hihiiii :-D  :-D
NO, Zayn potřebuje dostat za uši a Liam bude utěšovatel :-D  :-D
POOOOOOOOOKRÁÁÁÁÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOO :D

4 Wendy Wendy | Web | 17. september 2012 at 11:21 | React

Prostě se furt nemůžu dokopat ke čtení...prostě není čas! :/ :D A štve mě ot!! :D

5 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 17. september 2012 at 19:36 | React

Hele, kdy něco přidáš, čumáááčku??? :D

6 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 17. september 2012 at 19:58 | React

Jůůůů, to bys mohla přidat D1, hned si přečtu JB :D Sakra, tu je táák velký výběr :D Víš, co chci? Nějakou s Harrym :D Se v nich nevyznám, sorry :D :D

7 Wewu>>lína ! Wewu>>lína ! | Web | 17. september 2012 at 20:15 | React

Jako oslavit to, to není špatný nápad...jen ta dálka,co? Na nějakým koncertě se sejdem a napijeme se :D
Ti, co maj narozky v září...což je dost lidí, znám asi okolo 5 :D plus já, ty :D je to fakt smůla, štve mě to, nechce se mi pít pivo nebo víno :D A pak něco oslavuj! :D :-D

8 Ter. Ter. | Web | 21. september 2012 at 11:22 | React

Omg, omg, omg..dramááá!! :'D
Bože, Zayne, ty jsi debil!! :D Ale tak zase..mohl by na scénu opět přijít Liam, né?:)) :D To muselo bejt opravdu příjemný překvapení, tohle..
Ano, ano, ano! A takhle to má bejt!! :D
Jasně..chybělo 'kamarádství'..áno, Liame..všichni to tady chápeme..;)
Dokonalej díl!:D A ta animacee♥..bože. Těšim se na pokráčkooo! :D :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement