Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 31.part

18. september 2012 at 1:06 | Cath!e |  Gotta Be You
Mwaaah!! ♥ čumáčku doufám, že se bude líbit :) prosím komenty!! :)

"Ahoj lásko." usmál se Harry, a jako by zrovna kolem nás nestálo tolik lidí, mě objal kolem pasu a políbil. S úsměvem jsem mu omotala ruce kolem krku a prsty mu zavrtala do vlasů. "Ahoj." usmála jsem se, když jsme se od sebe oddálili a věnovala mu jeden rychlý polibek. Poté mě Harry chytl za ruku, propletl naše prsty a vydal se ulicí pryč.

"Kam bys chtěla jít??" zeptal se s úsměvem a svou ruku mi dal kolem ramen. "Nevím, nejraději bych se jen tak procházela." vydechla jsem a položila si mu hlavu na rameno. Harry mi věnoval jeden polibek do vlasů a já se pousmála. "Tak?? Jak to bylo s Gemmou??" zeptal se a já si opět ustaraně povzdychla. "Hrozně se naštvala, sbalila si věci a odešla." řekla jsem zkráceně a Harry se zastavil. Překvapeně mi pohlédl do tváře a já smutně sklopila oči. "Vážně??" zeptal se překvapeně a já přikývla. "Ani nevím, kam šla, prostě rychle utekla a ani mi nic neřekla." postěžovala jsem si a Harry mě s úsměvem pohladil po tváři. "Neboj, má tu plno kamarádek a určitě šla k některé z nich." ujistil mě, ale já stejně jen smutně zavrtěla hlavou.

"Ale to nic nemění na tom, že je na nás naštvaná. Na mě je naštvaná." dodala jsem a raději pohlédla jinam, aby neviděl mé slzy. "Lásko, to bude dobré." špitl, objal mě kolem ramen a opět mi věnoval jeden polibek do vlasů. "Pár dní se bude vztekat, pak to vyšumí a opět bez sebe nedáte ránu." zasmál se a mě to donutilo se pousmát.

"A co když ne??" zeptala jsem se a pohlédla do jeho očí. On ale jen nesouhlasně zavrtěl hlavou a můj obličej chytil do dlaní. "Určitě." řekl přesvědčivě a já se usmála. Jeho přesvědčení mi dávalo sílu, že to tak opravdu bude. Harry si přitáhl můj obličej blíže ke svému a něžně se otřel svými rty o mé. Zasněně jsem mu zapletla své ruce do jeho vlasů a nechala se něžně hýčkat jeho polibky.

"Tak, kam půjdeme??" zamumlal těsně u mých rtů a ještě mi věnoval jednu rychlou pusu. "Nebo víš co?? Mám nápad." řekl rychle, než jsem stačila cokoliv říct, pevně mě chytl za ruku a vydal se ulicí pryč.

"Kam jdeme??" zeptala jsem se nechápavě a on se jen pousmál. "Uvidíš." pousmál se jen Harry tajemně. Pomalu už se začínalo stmívat a kdybych nebyla s ním, asi bych se bála. Ale jen fakt, že on byl se mnou mi dodával dobrou a spokojenou náladu. Prošli jsme pár úzkými uličkami a ocitli se na dlážděném břehu Temže.

"Co tu děláme??" otočila jsem se na něj s úsměvem a Harry mě objal kolem pasu. "Prostě to tu mám rád a chtěl jsem tě sem vzít." pokrčil lehce rameny a já se zasmála. Se smíchem jsem mu vlepila rychlý polibek a Harry spokojeně zavrněl. "Vlastně mám teď chuť se jít vykoupat." řekl najednou a pustil mě z objetí. Svlékl ze sebe sako, které pohodil opodál a zul si boty. "Co to děláš??" zeptala jsem se a on se ně mě se smíchem otočil. "Chci se vykoupat." řekl jen a už si rozepínal košili.

"Zbláznil ses??" vykřikla jsem a doběhla k němu. Vyděšeně jsem se před něj postavila a on mi se smíchem pohlédl do očí. "Nemůžeš se teď koupat." zavrtěla jsem nesmyslně hlavou. "Jen jsem si dělal srandu." řekl se smíchem a já překvapeně vykulila oči. "Jen jsem ti chtěl zvednout náladu." řekl a já se usmála. "Děkuju, lásko." vydechla jsem vděčně a přitiskla své rty na jeho. Harry své dlaně položil na mé boky a přitiskl si mě blíž k sobě.

"Nechci, abys teď komkoliv odjel." vydechla jsem nešťastně a opřela své čelo o jeho. "Brzy budu zpátky." "Já vím, ale jen ta představa, že budu týden bez tebe, mě ničí." přiznala jsem s povzdychnutím a on se pousmál. "To mě také. Nejraději bych byl pořád s tebou a nikam tě nepouštěl." řekl a já se pousmála. "Miluji tě, víš to??" špitla jsem a on se pousmál. "Já tě taky miluji." řekl a přitiskl své rty na mé.

Bože, přišlo mi to jako naprostá pohádka. Jen on a já. My dva, u krásné řeky, která tiše protékala vedle nás. Bylo snad to nejromantičtější místo, jaké jsem si mohla kdy přát. Když se ode mě oddálil, tak se rychle obul, vzal své sako, pak mě s úsměvem chytl za ruku a pomalu se vydal dál. "Co děláš??" zasmála jsem se jeho bláznění, když mě jednou rukou chytl pevně kolem pasu, druhou si proplet s mou a začal tančit.

"Mám jen takový pocit, že tahle chvíle si zaslouží tanec." řekl a já se zasmála. Harry se zavlnil v bocích, pak se ode mě oddálil a zatočil mě. S vážnou tváří, zatímco já jsem umírala smíchy, mě k sobě opět pevně přivinul a zaklonil. "Ani jsem nevěděla, že jsi tak dobrý tanečník." přikývla jsem uznale a on se usmál. "Ještě je hodně věcí, které o mně nevíš." špitl mi potichu do ucha a já se zachichotala. Přišla jsem si jako poblázněná puberťačka.

Obmotala jsem mu své ruce kolem krku, Harry mě pevně objal kolem pasu a s úsměvem jsme si hleděli do očí. V hlavě mi létala jen jedna myšlenka a to ta, aby tato chvíle trvala navždy. "Přál bych si, aby tohle nikdy neskončilo." řekl najednou a já se pousmála.

"Přesně na to samé jsem teď myslela." přiznala jsem a na jeho tváři se také objevil úsměv. "Jsme prostě myšlenkově propojení." řekl a já přikývla. Ještě chvilku jsme mlčky stáli v objetí, už ani netančili a prostě si hleděli do očí. Bylo až zvláštní, jak nám obou tato pozice vyhovovala.

"Půjdeme dál??" zeptala jsem se najednou a Harry s úsměvem přikývl. Ještě mi vtiskl jeden rychlý polibek, pak mě objal kolem ramen a vydali jsme se po nábřeží dál.

Bylo zvláštní, že jsem v Londýně bydlela tolik let, ale nikdy jsem si nenašla chvilku, abych si prošla město. Asi ta chvíle prostě čekala na speciální okamžik a speciálního člověka. S pousmátím nad dokonalostí této chvíle jsem si položila hlavu na Harryho rameno a on mě políbil do vlasů.

"Je ti zima??" zeptal se, ale spíše to znělo jako konstatování, než otázka. Než jsem se nadála, tak mi jedním rychlým pohybem přehodil přes ramena své sako a já mu věnovala vděčný úsměv. Opět mě pevně objal kolem ramen a dali jsme se do chůze.

"Je ti jasné, že zítra budeme ve všech novinách??" špitl mi potichu do ucha a já se polekaně podívala do jeho tváře. S úsměvem mi vlepil polibek na čelo. "Ale nikoho jsem neviděla." "Ano, ale to neznamená, že tu nejsou." řekl a já už se otáčela, abych se kolem rozhlédla, ale on mě zastavil. "Kašli na ně, stejně neodejdou. Nebudeme si kvůli nim kazit hezký večer." "Fajn." vydechla jsem a pousmála se.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Łilly Łilly | Web | 18. september 2012 at 2:37 | React

hehe .. tak na začátek .. sorry, že takhle brzo nebo pozdě ?? :D  :D hm.. to je dobrá otázka coo :D  :D takže jednoduše to nazvu "brozdě" :D :D boože to zní divně :D  :D
úžasný díl, tak jako vždycky :D  :D jsem zvědavá jestli se ta Gemma uklidní a bude jim to přát .. já teda pevně doufááám :D  :D honem pokráááčko jako !! :D  :D
anima .. boože ta je dokonalá .. joo, našla jsem Nialla a Louise z VMA jako animky :D  :D  brzo je dám na blog a když tak si je pak stáhni :D  :D
jsem prostě dobráááááá :D  :D hm.. já vím .. samochvála smrdíííí :D  :D  
no nic jdu spááát :D :D a chci další dílek od všeho !!!!!!! :D :D

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 18. september 2012 at 17:50 | React

V tu hodinu, co jsi to přidala jsem spala jako nemluvně :D :D
Celéj dílek jsem se usmííívala!! :D hej, takový kluci jsou snad jen v našich ffkách a knížkách :D Protože tohle je DOKONALOST!! :D :D
Harry je úplné zlatíííčkoooo, jeho úsměv, vlasy, tělo! :D Jeho povaha, teda jestli je takový přítel jako ve tvý ffce...tak to bude jeho holka šťastná baba, pokud nějakou najde :D Určitě jo :D
Budeme věřit Harrymu, že Gemma se uklidní a za pár dnů budou zase ty super kámošky. A doufám, že šla Gemma k nějaký kámošce, snad se ji nic nestalo. Doufám, že nechystáš drama! :D :D
Jako už si představuju, jak se Harry koupe v Temži :D Kate byla vyděšená :D On je fakt smíííšek :D

A ta animka? SaKRa, sladkááááá, ta jeho pusinka! :D

Buff :D , ti dva jsou fakt dokonalíííí, snad jim to dlouho vydržíííí!!!!
ÁÁÁÁ, skvělý dííleček kotěěě! Ty víš, jak mě potěšit! :D :-D  :-D
POOOKRÁÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOOOOOOO, bramboráááčku! :-D  :-D (Ty jsem měla včera na oběd :-D )

3 Jane Jane | 21. september 2012 at 13:29 | React

Wau, ja nemam slov! To je proste dokonale! Takova romantika, hrozne se mi libi, jak pises. Hrozne se tesim na dalsi a doufam, ze se mezi nimi ted nic nezkazi :)

4 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 22. september 2012 at 20:20 | React

Kotěěě? Nechceš něco přidat?? :-D Na blogu je Charlie, kdybys měla šmak :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement