Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 30.part

11. september 2012 at 22:45 | Cath!e |  Gotta Be You
Woop, zlatíčka moje, dneska mám narozeniny, tak pro Vás mám takovou maličkost v podobě nového dílu :D :D zítra snad přidám i jinou ffku :) Hope you like it!! ♥
Nervózně jsem si prohrábla vlasy a začala si okusovat další nehet na ruce. Rychle jsem zmáčkla náhodné tlačítko na svém mobilu, který ležel přede mnou. Jako by se snad něco změnilo za těch pět vteřin, kdy jsem se na něj naposledy podívala. Raději jsem vstala, přešla kuchyni a nalila si do sklenice vodu. Ten jejich oběd trval už tak dlouho. Což byla známka buď toho, že proběhl nad míru dobře nebo naopak toho, že se Gemma rozčílila a ještě teď na Harryho křičí. Upila jsem ze sklenice a opřela se zády o kuchyňskou linku.

Když se místností najednou rozeznělo vyzvánění mého mobilu, tak jsem rychle přiběhla ke stolu a zbrkle ho vzala do ruky. "Ano??" vyhrkla jsem a uslyšela jeho smíchem. "Ahoj zlato." "Ahoj. Tak co?? Jak to vzala Gem?? V pohodě nebo si mám jít rovnou hodit mašli?? Doufám, že ne, protože bych svůj mladý život nerada ukončila takovou pitomostí, ale..." "Uklidni se." přerušil mě se smíchem a já se zarazila. "Mohla bys mě taky pustit ke slovu??" zasmál se opět a já se zhluboka nadechla. "J-jasně." přikývla jsem a napjatě čekala, co z něj vypadne. "Jak to vzala??" zeptala jsem se, když chvilku jen mlčel.

"No, jak se to vezme. Ale myslím, že celkem v pohodě." "To neznělo moc přesvědčivě." řekla jsem zamračeně a on se uchechtl. "Harry prosím, řekni mi pravdu." "Pravdou je, že celkem zuřila." vydechl a já zůstala jen hledět před sebe. "Je trochu naštvaná, ale to jí za chvilku přejde." "Tak zuřila nebo je jen trochu naštvaná??" zeptala jsem se pro upřesnění. "Zuřila." vydechl a já sklopila pohled. "Každopádně za chvilku by asi měla přijít k vám, protože odsud vylítla jak namydlený blesk." "To není vtipné." pokárala jsem ho, když se opět začal smát.

"Já vím, ale neber to tak vážně. Znám svou sestru moc dobře a vím, že jí to za chvilku přejde." ujistil mě a já si povzdychla. "Doufám." špitla jsem. "Chceš, abych přešel??" "To je dobrý. Asi bude lepší, když si to vyříkáme sami. A kdybys tu byl, tak by jsme jen dráždili hada bosou nohou." řekla jsem a Harry se okamžitě začal smát. "Právě jsi mou sestru přirovnala k rozzuřenému hadovi." zasmál se a já se po chvilce přidala k němu.

Najednou jsem uslyšela cvaknutí klíčů v zámku domovních dveří a instinktivně se otočila za zvukem. "Je tu. Pak ti zavolám." "Dobře. A zlato??" řekl ještě a já vstala od stolu. "Ano??" "Miluji tě." řekl a já se pousmála. "Já tebe taky." řekla jsem a neodolala dalšímu úsměvu. Potom jsem odložila mobil a vydala se do vstupní chodby. Gemma si zrovna sundávala boty a když jsem vešla, tak ke mně vzhlédla. Jen zavrtěla hlavou a rychle kolem mě prošla ke schodů. Vyběhla je nahoru a prudce zabouchla dveře od jejího pokoj.

"Tohle bude ještě hodně těžké." řekla jsem si pro sebe a vydala se za ní. Párkrát jsem zaklepala na dveře od jejího pokoje, ale když se mi nedostávalo odpovědi, tak jsem otevřela. Pomalu jsem nakoukla dovnitř a vešla. Na její posteli ležel rozevřený kufr a Gemma do něj rychle házela své oblečení. "Gem." "Nemluv na mě." štěkla jen a nevěnovala mi jediný pohled.

"Co to děláš??" zeptala jsem se ustaraně a došla k ní. "Co myslíš??" zeptala se a konečně se mi podívala do očí. "Můžeme si promluvit??" "Myslím, že už není o čem." procedila jen skrz zaťaté zuby a vrátila se k balení svých věci. "Gem prosím, nech mě to vysvětlit." "Není co a stejně myslím, že už jsem slyšela dost." broukla a ztěžka zapnula svůj kufr.

Rychle kolem mě pošla z pokoje a já okamžitě vyběhla za ní. "Gee no tak. Kam chceš jít??" "To člověku, který si hrál na mou kamarádku může být naprosto ukradené." odsekla jedovatě a obula si boty. "Nikdy bych si nemyslela, že zrovna ty se na mě budeš zlobit za takovou věc." řekla jsem, když už sahala po klice u dveří. Gemma se zarazila, položila svůj kufr a otočila se na mě. "Takže teď najednou já budu ta špatná??" zeptala se překvapeně, ale já jen zavrtěla hlavou. "Tak jsem to nemyslela, já jen..." "Bože, jak jsi to mohla dopustit?? Vždyť je to můj malej brácha. Moc dobře víš, jak se chová k holkám. Říká se mi to těžko, ale chová se k nim jako dobytek a i přes to všechno jsi s ním začala chodit. Jako bych ti to tisíckrát neříkala, prostě jsi mě jen tak přešla a rovnou mu skočila kolem kru." "Takhle to nebylo." zavrtěla jsem smutně hlavou. "Víš, co mě na tom mrzí nejvíc??" zeptala se smutně a já jen neznatelně zavrtěla hlavou. "Že jsem se to dozvěděla jako poslední. Celou dobu jste to přede mnou tajili, jako bych snad byla nějaká čarodějnice, která vám to nepřeje." špitla potichu a já provinile sklopila pohled. "Celou dobu jste ze mě dělali blbce, lhali jste mi. To bych obzvlášť od tebe nikdy nečekala." řekla a já sklopila pohled plný slz. "Známe se od malička, jsi má nejlepší kamarádka a myslela sis, že bych snad byla proti tobě?? To mě tak málo znáš??" "Gee." vzlykla jsem, ale ona mě umlčela jedním rázným gestem. Nemusela nic říct, prostě jen mávla rukou a já ztichla. "Mrzí mě to." "Mě víc." řekla potichu, znovu popadla svůj kufr a rychle odešla z mého domu. Zůstala jsem za ní smutně hledět, dokud se mi neztratila z očí.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Łilly Łilly | Web | 11. september 2012 at 23:26 | React

wooooow .. neeee :-( doufám, že se Gemma uklidni a všechno se to vyřeší, a pak všechno bude v pořáááádku !! :-)
jinak úžasný díl, tak jako vždycky :D  :D
tak ještě jednou .. všechno nejlepšííííí :D  :D
I LOVE YOU !! :-** ♥♥

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 14. september 2012 at 16:02 | React

OUuuuu, néééé...to je ale DRAMA!!! :-D
Nečekala bych, že se Gemma tak naštve...jenže ona měla ten důvod že...všichni to věděli kromě ní...prostě jsem zvědavá, jak to bude pokračovat... :-D  :-D POOKRÁÁÁÁČKOOOOO, kotěěěě. ÚÚŽASNÝ DÍÍLEK, JAKO VŽŽŽŽDY! :-D  :-D

3 Ter. Ter. | Web | 17. september 2012 at 10:49 | React

Happy Birhtday to youuuu! Všechno nejlepšíí!! :'))♥ Pozdě, ale přece!! ;DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement