Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 29.part

5. september 2012 at 13:13 | Cath!e |  Gotta Be You
Hmmmm, tak tuhle animaci miluju úúúplně nejvíc :D ♥ Ten jeho sebejistý pohled alá, všechny vás tu zabiju pohledem--> I'M DEAD!! :D
No, ale teď k ffce :D haháá, chystám drama tady :D jako chystám ho vlastně už začátku, co jsem tuhle povídku začala psát, ale už se k tomu blížíme :D no, doufám, že se Vám bude díl líbit a prosííííím komenty!! :) ♥

"Vstávejte spáči." uslyšela jsem jako by z dálky a unaveně se převalila. Když mě ale oslepilo přímé, jasné, ranní světlo, tak jsem naštvaně zabručela. Nelíbilo se mi, že mě někdo budil a už vůbec, že na mě pouštěl sluneční paprsky. "No tak, vstávejte." ozvalo se opět místností a já pootevřela jedno oko. Ležela jsem vedle něj, držel mě v pevném objetí kolem pasu a obličej měl zabořený do mých vlasů.

"Tak naposledy nebo to půjde do zlém." "Vypadni, Louisi!!" zavrčel naštvaně Harry a pevněji si mě k sobě přivinul. S úsměvem jsem mu položila ruku kolem pasu a hlavu si položila na jeho hruď. "Hele sám jsi mi říkal, abych tě vzbudil." řekl a já už konečně otevřela oči. Naštvaně jsem se posadila a pohlédla na něj. Louis mi věnoval jeden sladký úsměv a já jen protočila oči. "Nesnáším tě!!" zavrčela jsem směrem k němu, ale Loui mi jen poslal vzdušnou pusu.

Přitáhla jsem si deku těsně k nahému tělu a naklonila se k Harrymu. "Lásko, vstávej." špitla jsem mu do ucha a následně ho na něj políbila. Na jeho tváři se objevil sladký úsměv a jednou rukou si mě za pas přitáhl těsně k sobě. "Broučku." zašeptala jsem mu těsně vedle rtů a pak ho políbila. Harry okamžitě využil situace, překulil se na mě a neoddálil své rty od mých. "Vidíš?? Takhle se budí." otočil se na Louise, ale ten se jen zasmál.

"Fajn, příště na tebe taky skočím, ale nevím, jestli zareaguješ tak pozitivně." ušklíbl se a já se zasmála. Harry ze mě slezl a kolem pasu si obtočil svou deku. "Super, ale teď laskavě vypadni." řekl a ještě po něm stačil hodit polštář. Louis se smíchem zmizel za dveřmi. Upřela jsem na Harryho svůj nechápavý pohled, ale on jako by mě neviděl a začal se oblíkat. "Nemusel jsi na něj být tak zlí." zabručela jsem, když si Harry natáhl kalhoty a otočil se na mě. "Ráno jsem prostě protivný." vysvětlil jednoduše a já vstala. "To znamená, že na něj budeš hnusný??" zeptala jsem se nechápavě a povytáhla obočí.

Harry ke mně došel a objal mě kolem pasu. "Lou je na to zvyklí, řvu na něj každé ráno." řekl jako by nic a já se zasmála. "To jsi teda vážně hodný kámoš." řekla jsem a on se ušklíbl. "Ten nejlepší." přikývl hrdě a přitiskl své rty na mé. "Nechci vás rušit, ale jestli okamžitě nepůjdete na snídani, tak vám tam nic nezbude." řekl Louis rychle a zase zmizel. Harry se na mě omluvně usmál a než jsem stačila říct slovíčko, tak zmizel z pokoje. Se smíchem jsem nad ním zavrtěla hlavou a pomalu se oblékla.

Ve svých šatech, které jsem měla i včera jsem sešla schody a zamířila do jídelny. Kolem stolu bylo plno lidí a všichni se s chutí cpali Liamovými známými lívanci. "Dobré ráno." usmála jsem se na kluky, ale dostalo se mi pozdravu jenom od Dani a El. Kluci měli plné pusy a zdálo se, že je nic krom jídla nezajímá. Posadila jsem se na jediné zbylé volné místo, mezi Nialla a Danielle, která už si taky pochutnávala na snídani. Nalila jsem si do svého hrnku kávu, pohodlně se opřela a upila ze šálku. "Ty nebudeš jíst??" zeptal se překvapeně Zayn, ale já jen zavrtěla hlavou. "Nemám hlad." "Ale měla byses pořádně nasnídat." pokáral mě Liam a já se jen pousmála.

Neměla jsem na nic chuť a ani náladu. Měla jsem strach z odpoledne, ze setkání Harryho s Gemmou a až jí vše o nás dvou poví. Asi to bylo hlavně kvůli tomu, že mi pořád tak nějak nedocházelo, že to, co je mezi námi je skutečné. Já a on. Dokud to bylo jen mezi námi a nikdo jiný nic netušil, tak jako by to byl jen krásný sen. Ale když už o tom měli všichni vědět, tak to bylo tak skutečné, až mě to děsilo.

"Opravdu nemám hlad. Nejsem zvyklá snídat." zalhala jsem s úsměvem a přelétla pohledem všechny lidi v místnosti. Všichni to o mně a Harrym věděli a brali to tak pozitivně. To mi dávalo naději, že i Gemma, osoba, na které mi nejvíce záleželo a nejvíce jsem chtěla, aby stála při mě, to vezme v pohodě.

Během celé snídaně jsem jen upíjela ze svého šálku kávy a přemýšlela o tom, co se stane později. Když už se místnost pomalu vylidnila, tak jsem pohlédla na druhou stranu stolu. Harry s úsměvem poklepal na své koleno, já vstala a posadila se na něj. Harry mě spokojeně objal kolem pasu, nos mi zabořil do vlasů a zhluboka vdechl jejich vůni. "Slíbíš mi něco??" zeptala jsem se a neopustila jsem si jedno prohrábnutí jeho dokonalých vlasů. S úsměvem mi pohlédl do tváře a přikývl.

"Řekni to Gemmě nějak jemně a aby z toho nebyla moc naštvaná." pronesla jsem svou prosu a on se zasmál. "Dobrá." souhlasil. "Já jí jen nechci ztratit." špitla jsem a pohlédla do jeho nádherných, zelených očí. "Pochopí to. Možná si bude chvilku hrát na uraženou, ale nakonec to bude v pohodě. Hele, jste na sobě tak závislé, že bez sebe nakoupíte ani rohlík." řekl a já se zasmála. "Máš pravdu, tak.. dáš mi potom hned vědět??" zeptala jsem se a on okamžitě přikývl. "Samozřejmě."usmál se a přitiskl své rty na mé."Ahoj Gem." usmála jsem zvesela, i když možná trochu nervózně. Odložila jsem svou kabelku a posadila se na židli v kuchyni. "Hele, neříkal ti Harry něco divného??" zeptala se zamračeně a pohlédla na mě. Překvapeně jsem vykulila oči a zavrtěla hlavou. "Ehm, ne. Proč?? Měl by??" "Pozval mě na oběd a to nikdy není jen tak." řekla a zasmála se. "A nechoval se třeba včera nějak podezřele?? Neměl tam nějakou babu?? To by vše vysvětlovalo." "Ničeho jsem si nevšimla." špitla jsem a raději od ní odvrátila pohled. Nikdy jsem neuměla lhát a obzvlášť jí. "Stalo se něco??" zeptala se podezřele a přisedla si vedle mě. Horlivě jsem zavrtěla hlavou a pousmála se. "Nic. Jen jsem trochu unavená, moc jsem toho nenaspala." "Tak jdi spát a nestraš tu." řekla se smíchem a obě jsme vstaly. "Fajn. A ty už jdi, ať nepřijdeš pozdě." popohnala jsem jí a Gemma se usmála. Ještě mi zamávala a zmizela ve vchodových dveří.

S hlubokým vydechnutím jsem se svalila na nejbližší židli a složila obličej do dlaní. Byla jsem opravdu nervózní a nebyla jsem schopna typovat, jak to vše dopadne.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Ter. Ter. | Email | Web | 5. september 2012 at 14:42 | React

Noo..já nevim..:DD Promiň, že to komentuju, i když nečtu, ale..ta animacéé♥!! :'D

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 5. september 2012 at 18:03 | React

Sakra, ta animka, Harry mě odrovnal!!! ÁÁáááá :-D  :-D

Wauuuu, jako já žasnu, tak často přidáváášš, asi si na to zvyknu, pozor na to, čumáčku! :-D  :-D
Takže jsem zvědavá, jak to vezme Gemma, že? Snad to bude fajn a nebude moc vyvádět. Byla by to škoda.
A Kate a Harry? Sakra, já ji závidím. On je strašné sladkéj kluk! :-D  :-D Ty jeho vlásky, ten ÚSMĚV a leželi nazí v posteli? Och, oni dva jsou krásný páreček! :D Mmmmňam! Já bych si dala Liamův proslavený lívanec! :-D Mám hlad, když jsme u toho :D :D
Prostěěěěě, SSKKVĚLÝÝÝ DÍÍÍLEČEK, KOTĚĚĚ! Jako vžždyyyy, už nemááám slooov!
DOOOKONALOSTTTTT, PUSOOOOOO!!! :D :D :D ♥♥

3 Łilly Łilly | Web | 5. september 2012 at 19:33 | React

už jsem už po několikáté mrtvá, jako :D  :D ty mě těma animacemi zabíjíš :D  :D
ten díííl je prostě úžasný .. nemám prostě slov .. a hlavně jsem zvědavá co na to řekne Gemma .. doufám, že to vezme v poho :-)
honem dalšííí díl ty moje potato :D  :D jsem zvědavá jak to bude pokračovat a taky jsem zvědavá na další animaci :D  :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement