Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 9. part

11. august 2012 at 0:19 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Ok, jelikož nic jiného dopsané nemám, tak doufám, že Vám bude stačit TBBB :D snad se bude líbit prosím o komenty :) vím, že to čte celkem dost lidí a komenty mě opravdu potěší :) děkuji ♥
PS: Navíc, když bude více komentů, budu přidávat častěji ;)

"Děkuju za pomoc." usmála jsem se vděčně na Zayna a zamkla vchodové dveře od tanečního sálu. "Nemáš zač, rád jsem pomohl." odpověděl hned nadšeně a společně jsme sešli pár schodů, které vedly do ulice. S hlasitým povzdechem jsem si přes rameno hodila svou těžkou sportovní tašku. "Ukaž, vezmu ti to." nabídl se Zayn a než jsem stačila cokoliv říct, tak mi vzal mou tašku.

Překvapeně jsem na něj vykulila oči, když se jako by nic vydal ulicí dál. "Jdeme??" otočil se na mě, když jsem jen stála a koukala za ním. Nebyla jsem zvyklá, že ke mně byl nějaký kluk tak milí a navíc se dokázal zachovat tak gentlemansky, aby mi vzal tašku. "Jistě." přikývla jsem s úsměvem a došla k němu.

"A kam chceš jít??" zeptal se po chvilce tiché chůze. "Nevím." pokrčila jsem rameny a koukla na něj. "Fajn, vezmu tě do své oblíbené restaurace." mrkl na mě s úsměvem a spokojeně přidal do krku. Trošku kulhavě jsem s ním držela krok, než jsme došli před obrovské, bílé dveře.

Zayn mi otevřel dveře a já s vděčným úsměvem vešla. Bylo to tam nádherné. Prostorná, bílá místnost byla vyplněna několika hnědými stolky s židlemi. Podél jedné stěny bylo obrovské akvárium a vedle vchodových dveří bylo velké, prosklené okno. Zayn mě dovedl do rohu restaurace a posadili jsme se naproti sobě.

Zayn se okamžitě nadšeně začetl do jídelního lístku, ale já pořád jen ohromeně zírala kolem sebe. "Co si dáte??" zeptala se číšnice, s milým úsměvem. "Co si dáš??" "Ehm, nevím. Vyber mi něco." vybídla jsem s úsměvem Zayna a on přikývl. Něco číšnici nadiktoval a pak se na mě s úsměvem otočil.

"Moje oblíbená restaurace." usmál se a rozhlédl se kolem sebe. Ani se nebylo co divit, bylo to tam nádherné a navíc útulné. "Je to tu vážně krásné." přikývla jsem a Zayn se na mě podíval. "A kolik dívek jsi sem už vzal??" zeptala jsem se se smíchem, Zayn se přidal a sklopil pohled. "Ještě žádnou, jsi první." "Opravdu??" "Opravdu." přikývl klidně a já se usmála. "No ale doufám, že to tu nezkritizuješ." dodal a já se zasmála."Bylo to opravdu výborné." usmála jsem se vděčně na Zayna. "Jsem rád, že ti chutnalo." přikývl z úsměvem a přehodil si přes rameno mou tašku. Bylo od něj tak milé, že se mi snažil se vším pomoct. Přišlo mi až neuvěřitelné, že se našel člověk, který si tolik zakládal na dobrém dojmu, o který se u mě pokoušel. Bral mi tašku, otevíral mi dveře a i přes mé protesty zaplatil večeři.

"Moc se mi s tebou dnešní večer líbil." uznala jsem stydlivě a otočila k němu pohled. Zayn se smíchem sklopil pohled a popohodil si mou těžkou tašku. "To jsem rád. No tak doufám, že si to někdy zopakujeme." "Ohoo, to si hošánku moc věříš." zasmála jsem se a on se mnou. "I když, možná ti dám ještě šanci." přivřela jsem oči a on se zasmál. "Přeci jen, nějaké nedostatky to mělo." dobírala jsem si ho a on se na mě překvapeně podíval. "Ano a jaké?? Pouč mě." pobídl mě a já se zasmála. Líbilo se mi, jak jsme do sebe navzájem rýpali, jak jsme si toho druhého dobírali, ale vše jsme brali s humorem. "No, především by bylo dobré, kdybych nešla v teplákách z tělocvičny." zasmála jsem se nad svým oblečením. "Ale já myslím, že ti to takhle sluší." řekl okamžitě a já stydlivě sklopila pohled. "A chceš říct tajemství??" zeptala jsem se. Zayn přikývl a došel blíž ke mně. "Žádná dívka neodolá květinám." zašeptala jsem mu do ucha. "Opravdu?? Hele na příště si vezmu papír a tužku a všechno si budu psát." "Dobře." zasmála jsem se a on se mnou.

Bylo mi s ním opravdu úžasně. Cítila jsem se vedle něj tak výjimečná a chtěná. Líbilo se mi, jak se mě snažil dobývat i přes to, že stačil jediný jeho pohled do mých očí a byla bych se mu odevzdala dobrovolně.

Pomalu jsme vedle sebe kráčeli prázdnou, noční ulicí a mezi domy se rozléhaly pouze naše kroky. Ovšem mně to naprosto vyhovovalo. Kráčet vedle něj, vnímat jen jeho přítomnost a naplno si užívat to, jak se o mě staral. "Kde vlastně bydlíš??" zeptala jsem se po chvilce a oba jsme se na sebe podívali.

"Na Marylebone." řekl jen a já vykulila oči. "Ale vždyť to je na druhé straně městě." "Zavolám si taxíka." mávl jednoduše rukou. "Ale to nejde. Nemusíš mě doprovázet až domů." "Ale já chci." přerušil mě s úsměvem. Opět jsem stydlivě sklopila pohled a on si toho okamžitě všiml. Využil mé chvilkové nepozornosti a stoupl mi do cesty. Nechápavě jsem mu pohlédla do tváře a on se pousmál. "Jsem s tebou rád." vysvětlil s úsměvem a zastrčil mi za ucho jeden neposedný pramínek vlasů, který mi padl do tváře.

Lehce mě pohladil po tváři a pak svými prsty zajel do mých vlasů. Zachvěla jsem se pod jeho dotekem a už se jen těšila na okamžik, až se naše rty spojí.
 

3 people judged this article.

Comments

1 lazy-crazy-cat lazy-crazy-cat | Web | 11. august 2012 at 0:25 | React

Moc pěknej článek :-)

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 11. august 2012 at 2:30 | React

Na tý anketě budu pořád klikat na Harryho, až bude mít nejvíce...hahaaa! :-D  :-D
Zlato, ten dílek byl tak krááásnýýýý!!! :-D  :-D Je mi jasné, že se Zaynovi naše holka moc líbí, když ji vzal do své oblíbené restaurace!
Udělali si moc hezký randee! :-D A už jen ta pusa...snad je nikdo nevyrušííí!!! To bych se zlobilaaa! :-D  :-D Tak hezky to probíháá...hmmm, šikovnéj Zayn! Skvěle si rozumí...cukrátka :-D  :-D
HOOONEMMM POOOKRÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOOO, kotěěěě!!! xD
Nemůžu se dočkat pokkkrááááčka! 8-)  8-)  :-P  :-P  :-D

3 Kee ;) Kee ;) | 11. august 2012 at 11:36 | React

tyjo,vzdycky to utnes v tom nejlepsim! Wow !!:D chtelo by to co nejdriv novy dil !!! :D

4 Lenka Lenka | 11. august 2012 at 15:20 | React

ahoj prosím dalí díl Simple Love :)
btw hezkej dílek ;-)

5 Ter. Ter. | Web | 11. august 2012 at 21:54 | React

A davem se rozneslo sborové 'Ááááách' :DD Dojatá Ter..:'))
I v dnesšní době džentlmeni existují! :'D
V tý restauraci se mi líbí..mm.! :D
Žádný překazení pusy, ano?! :D
skvělej díl..těším se na pokračování! :'))

Áno..kadibudka mi pomohla, když mi bylo nejhůř! :'D Skvělá kamarádka! :'))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement