Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 8. part

6. august 2012 at 22:46 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Tááák kočky, konečně jste se dočkali :D a tenhle dílek speciálně věnuji mé milované Wewe, protože ona je na mě tak hodná a já nejsem ani schopná napsat další díl :D Kočko, snad se bude líbit ♥
"Nezapomeň zamknout, až budeš odcházet." "Ano." přikývla jsem s úsměvem a otřela si zpocené čelo. Phill mi ještě zamával a pak odešel. Zmoženě jsem se posadila na zem a upila ze své láhve s vodou. Měla jsem štěstí, že jsem se kamarádila s majitelem tanečního studia, kam jsem tak ráda chodila cvičit.

Vzala jsem do ruky ručník a otřela si do něj zpocené čelo. Pak jsem si stoupla a podívala se na sebe do zrcadla, které bylo na proti mě. Tanec mi většinou pomáhal od naštvanosti a zloby, kterou jsem v sobě chovala, ale dnes to moc nepomáhalo. Byla jsem tak neskutečně rozčílená a ani poslední dvě hodiny tady mi nepomáhaly.

Zapnula jsem rádio, pomalu přešla ke své tašce a vytáhla z ní baletní špičky. Byly už dost poničené, ale byly mé oblíbené a já se jich odmítala vzdát. Nazula jsem si je na nohy, stuhy obvázala kolem kotníků a přešla ke zrcadlu, kde jsem se chytla držadla. Vyhoupla jsem se na špičky a zavřela oči.

Ano, po dnešku mě už opravdu bolely nohy, ale já odmítala přestat. Byla jsem zvyklá trénovat do úplného vyčerpání, díky tomu jsem byla taky tam, kde jsem byla. Na své vysněné škole.

Zhluboka jsem se nadechla a jednu ruku vytáhla nad hlavu. Propnula jsem se v zádech a zaklonila hlavu. Pomalu jsem začala se základními kroky a do melodie si ještě pobrukovala. Pustila jsem se držadla a párkrát se zatočila dokola. Milovala jsem pocit, kdy jsem mohla stát na špičkách, točit se dokonala a nevnímat svět. Svým způsobem to byl můj způsob drog. Byla jsem závislá na tanci, na tom, co jsem vždy cítila, když jsem se vlnila do rytmu hudby. Milovala jsem balet.

"Sakra." zaklela jsem, když se mi prolomil kotník a nepříjemně mi v něm křuplo. Byla jsem na to zvyklá, už pár týdnů mě bolel, ale snažila jsem si tu bolest nepřipouštět. S usyknutím jsem si promnula nohu a opět se narovnala. Musela jsem to překousnout, nemohla jsem si žádné zranění dovolit. I přes nepříjemnou bolest jsem se opět vyhoupla na špičky a chytla se držadla. Zavřela jsem oči a snažila se nevnímat tu bolest.

Párkrát jsem se zhoupla v kolenou, abych věděla, jak moc si teď můžu dovolit, pak jsem se ale rozeběhla a pár skoky se dostala až na druhou stranu místnosti. Se zamračením jsem zjistila, že ta bolest nezmizela. Jako bych nic necítila jsem se usmála a opět si stoupla na špičky. Začala jsem se vlnit do rytmu hudby, udělala pár skoků a opět se dostala na druhou stranu místnosti.

"Páni." uslyšela jsem za sebou a polekaně se otočila. "Jsi úžasná." usmál se odivně Zayn a vstoupil do místnosti. "Co tu děláš??" zeptala jsem se podrážděně a přešla místnosti k rádiu, abych vypnula tu hudbu. "Chtěl jsem tě vidět." pokrčil lehce rameny a já se na něj nevěřícně podívala. "To určitě." zabručela jsem a otočila se k němu zády. "Pokud tě poslal táta, tak se vůbec nemusel obtěžovat." řekla jsem a posadila se na zem vedle své tašky. Zayn na nic nečekal a posadil se vedle mě.

"Opravdu mě neposlal." usmál se na mě upřímně a chytl můj obličej do dlaní, abych se mu podívala do očí. Tvářil se tak upřímně a já se pousmála. "A co tu teda chceš??" "Jak jsem řekl, chtěl jsem tě vidět." pokrčil lehce rameny a já si sundala boty. Se zamračeným výrazem jsem zjistila, že můj kotník během té chvilky pěkně otekl. Smutně jsem si ho promnula a zase vstala. Nevnímala jsem to, že Zayn tam sedí a jen mě mlčky sleduje.

Trochu jsem zakroutila nohou v kotníku. Ano, bolelo to, ale já si odmítala tu bolest připustit. Musela jsem to jednoduše překousnout a tvářit se, že mi nic není. Zhluboka jsem se nadechla, chytla se za kotník a nohu vytáhla až vysoko nad hlavu. Pár vteřin jsem tak zůstala a pak nohu zase pomalu pustila.

"Jsi jak z gumy." zasmál se Zayn a já se na něj zamračeně otočila. Nevadilo mi, že tam byl, ale pokud mě někdo rušil v tréninku, tak jsem přímo šílela. Okamžitě zmlkl a omluvně se usmál. Fajn, stejně už jsem dneska měla dost. Jak se zdálo, tak má nabručená nálada odmítala zmizet i po několika hodinách strávených zde, tak jsem to vzdala. Opět jsem přešla ke své tašce a začala do ní házet své věci.

"Už končíš??" zeptal se nadšeně a vyskočil na nohy. Jen jsem přikývla, ale dál mu nevěnovala pozornost. "A nechtěla by jsi někam zajít??" zeptal se a já se na něj otočila. Jeho oči plály nadějí. Nahlas jsem vydechla a sklopila pohled. "Dneska raději ne." zavrtěla jsem hlavou a přehodila si přes rameno tašku. Zayn ke mně okamžitě došel a gentlemansky se tašky chopil. S úsměvem jsem se zahleděla do jeho očí, ve kterých jsem se poslední dny bez kontroly ztrácela.

"Jen jednu večeři." usmál se a já se smíchem sklopila pohled. Byl tak sladký, když o něco stál a snažil se toho dosáhnout za jakoukoliv cenu. "Já nevím, bude mi to tu ještě chvilku trvat. Musím se osprchovat, pak tu všechno uklidit a zamknout." "Rád počkám." řekl nadšeně . "A jestli chceš, tak ti i pomůžu." dodal, když si všiml mého nesouhlasného výrazu.

"Tak fajn." přikývla jsem a jeho úsměvem se ještě více protáhl. "Jdu do sprchy a ty prosím zatím ukliď to rádio do támhle té skříně, ano??" "Dobře." souhlasil Zayn a okamžitě se vydal k rádiu. Došla jsem ke dveřím ze sálu a ještě se na něj otočila. Zayn okamžitě udělal, o co jsem ho požádala a já se pousmála. Byl opravdu moc milí.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 7. august 2012 at 10:37 | React

Jůůů. Zayn má na naši holčinu dost velký vliv, když ji zvednul náladu a přesvědčil ji na véču :-D  :-D
Její špatnou náladu chápu, její táta je idiot, co už. :-D  :-D
A netušila jsem, že je baletka, to koukám. A jak krásně si to popsala, jak to má ráda a tak. A jak snadno přešla ten kotník, to já bych se už válela po podlaze a volala doktora :-D  :-D
NO, BROUKU, KRÁSNÝ DÍL, NEMŮŽU SE DOČKAT...POOOOKRÁÁÁÁČKaaaaaaaaaa! :-D  :-D Tak honem dááále :-D

2 Kee ;) Kee ;) | 9. august 2012 at 17:31 | React

týjo,krásně píšeš !
Už aby byl další díl :)

3 Ter. Ter. | Web | 11. august 2012 at 21:44 | React

Baletka..ta holka, má můj obdiv!! Neskutečně vydřenej tanec tohleto! :'))
Ááá, holčička ráda všechno nechává plynout..né, vůbec se v tom nevidim -_- :'DD všechno se musí rozchodit..:D
Špatnou náladu vylepší Zayn..sakra už!! :D Ty jeho kukadla♥...:'))
Povedenej díl..jdu na další!! :'))

Mimochodem..jsem zpátky!! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement