Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 11. part

24. august 2012 at 23:45 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Hahááá, zvládla jsem něco napsat :D :D juchůůů :D no, teď se mi ale úplně přestal líbit tenhle obrázek :D takže až budu mít čas, tak najdu nějaký jiný :D hehe, kdyby jste věděly o nějakém krásném obrázku Zayna, dejte mi sem prosím odkaz :D jako já vím, že má nádherné všechny, ale tak .... :D :D
No nic, snad se bude líbit a prosím komenty!! :D :D
"Dobré ráno." usmála jsem se zvesela na Marii a posadila se ke stolu. "Dobré, chica." řekla otočená ke mně zády. Milovala jsem, když na mě mluvila španělsky. Krásným způsobem mi to připomínalo dětství, kdy mi španělsky četla pohádky na dobrou noc a i když jsem jí nerozuměla, tak jen její nádherný, nakřápnutý hlas mě dokázal uspat. "Dneska nějaká veselá." řekla překvapeně, když se na mě otočila s hrnkem kávy. "Ano, mám dobrou náladu." pokrčila jsem lehce rameny a upila ze svého hrnku.

"A co si dáš ke snídani, miel??" zeptala se s úsměvem a pohladila mě po vlasech. "Jen něco lehkého, za chvilku jdu na trénink." řekla jsem a ona na mě upřela svůj ustaraný pohled. "Myslím, že to s tím tréninkem už přeháníš." řekla smutně a posadila se vedle mě. Věděla, jak tanec a obzvlášť balet miluji, ale to, jak jsem se dřela se jí nelíbilo. Nesouhlasně jsem zavrtěla hlavou a strčila si do pusy jednu kuličky hroznu. "Potřebuji pořádně trénovat, příští týden mám důležité vystoupení." vysvětlila jsem a vzala si do ruky jablko. "Víš co?? Nemusíš mi nic dělat k snídani, stačí mi jablko." usmála jsem se na ni a vstala. Přehodila jsem si přes rameno svou sportovní tašku a vyšla z kuchyně.

V předsíni jsem si obula své oblíbené kecky a otevřela vchodové dveře. "Dobré ráno, krasotinko." usmál se na mě Harry a já polekaně ustoupila. Harry stáhl ruku ze zvonku, na který chtěl zrovna zazvonil a vešel do domu. "Dobré ráno." řekla jsem a přejela je všechny pohledem. Mé oči zůstaly upřeně zírat na posledního člověka, který vešel do našeho domu.

"Ahoj." usmála jsem se stydlivě na Zayna a cítila, jak mi rudnou tváře. Jen mi s úsměvem přikývl na pozdrav a já zmateně zamrkala, abych se probrala z transu. "Ehm, myslím, že táta ještě spí, takže jste tu brzy." "Brzy??" zopakoval po mně zmateně Louis a podíval se na hodinky. "Jdeme o půl hodiny později." řekl se smíchem. "To je u nás normální, běžně chodíme pozdě." vysvětlil mi Niall. "Zlato, zaveď kluky to zkušebny, hned přijdu." ozvalo se domem a já jen protočila oči. To bylo typické, choval se, jako by se nic nestalo, jako bych na něj nebyla naštvaná.

Mlčky jsem se vydala domem, nahoru po schodech až k největší místnosti v domě, kde měl můj otec zkušebnu se všemi nástroji. "Páni, máte to tu úžasný." rozhlédl se kolem sebe nadšeně Liam a všichni se rozprchli po místnosti. "Plátí ten dnešek??" uslyšela jsem za sebou tichý hlas a s úsměvem se otočila. "Když budeš chtít." pokrčila jsem lehce rameny a Zayn s úsměvem sklopil pohled.

"Víš, že se mi o tobě dneska zdálo??" zeptal se a já na něj překvapeně vykulila oči. "Vážně?? A co jsem dělala??" "Nic, prostě jsi byla se mnou a já byl šťastný." řekl prostě a chytl mou ruku do své. S úsměvem jsem sklopila pohled a cítila, jak mé tváře opět rudnou. Zayn přistoupil blíž ke mně a lehce mě pohladil po tváři. Už jsem zavírala oči a těšila se na okamžik, kdy se opět naše rty setkají.

"Zayne??" ozvalo se najednou místností. Zayn jen naštvaně zabručel a já se pousmála. Zblízka jsem mu pohlédla do očí a pohladila ho po tváři. "Snad příště." řekla jsem s úsměvem a oddálila se od něj. "Ups, vyrušil jsem vás??" zeptal se přihlouple Harry a já se otočila jeho směrem. Věnovala jsem mu jeden úšklebek a on se zasmál. "Tohle dělá pořád, zvykneš si." špitl ke mně Zayn a já se na něj otočila. "Nene, to on si bude muset zvyknout, že tohle mi dělat nebude." zavrčela jsem naštvaně a Zayn se zasmál.

"Harry??" otočila jsem se na něj. "Ano, kočko??" zeptal se zvesela a já přešla místnost k němu. "Uděláš to ještě jednou a ublížím ti takovým způsobem, že budeš zpívat hezky vysoko. A neříkej mi kočko." vyštěkla jsem tu poslední větu a Harry překvapeně zamrkal. Všichni se zasmáli a já se vítězně vydala k Zaynovi. "Asi si právě nadělal do kalhot." špitl směrem ke mně a společně jsme se zasmáli. "Nemá si se mnou co začínat." řekla jsem hrdě a on mi jen přikývnutím přitakal.

Bez dalších slov mě Zayn objal kolem pasu, já nebyla pozadu a objala ho kolem krku. Zavřela jsem oči a rychle vyhledala jeho rty, než nás opět stihl někdo vyrušit. Neštěstí teď už se o to nikdo nepokusil. "Takže dnes oběd??" ujistil se ještě a já přikývla.

"Katie, zlato, ty jsi ještě doma??" uslyšela jsem za sebou a rychle se od Zayna oddálila. Nechtěla jsem, aby nás viděl spolu. Zatím jsem nevěděla, co je mezi námi, jestli je to vážné nebo ne a bála jsem se otcovi reakce. Kdykoliv mě viděl s nějakých klukem, byl přímo až hysterický. A já nechtěla riskovat, že by Zayna vyděsil natolik, že už by se tu neukázal. "Ano, ale už jdu. Nebudu vás rušit, neboj." ušklíbla jsem se a chopila se své tašky.

"Ale beruško, ty nikdy nerušíš." "Jistě." zabručela jsem naštvaně a sklopila pohled, když došel ke mně. "Pořád se na mě zlobíš??" zeptal se a já se uchechtla. "Nevím, vypadá to tak??" zeptala jsem se sarkasticky a on jen smutně sklopil oči. Trhalo mi to srdce vidět ho smutného. "Já vím, že jsem tě zklamal a naštval, ale dneska...." "Tati, prosím, mlč." utnula jsem ho rychle a on mi zmateně pohlédl do očí. "Prosím, neslibuj další věci, které nemůžeš splnit. Chtěla jsem jen po tobě, abysme spolu strávili nějaký čas, ale pokud je to nad tvé síly, tak tě nebudu nutit." řekla jsem rychle a nepřestávala hledět do jeho tváře. Táta se chvilku odmlčel a já už chtěla odejít.

"A co dneska oběd??" zarazil mě mezi dveřmi. Zmateně jsem se na něj otočila a po chvilce zavrtěla hlavou. "Dneska nemůžu, už mám něco domluvené." řekla jsem a jedním rychlým pohledem jsem střelila k Zaynovi. Ani jeden z kluků nám nevěnovali pozornost, chtěli nám nechat soukromí pro tento rozhovor, ale určitě nás museli slyšet. "A-aha. No nevadí, tak jindy." pousmál se a já přikývla. "Fajn." zabručela jsem. "Ahoj." mávla jsem na něj a raději rychle odešla, abych se nemusela dívat do jeho smutných očí.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 25. august 2012 at 1:18 | React

Hele, Harry je můj...sweet boy ♥ :-D
Takže jdem na ten dílek :D Musím se zeptat, Kate už nebolí ta nohaaa? :-D Se uzdravuje nějak moc rychle...že by byla nadpřirozená? :-D
Oooo, Zayn se mi pááči, ti dva jsou sladcí, to teda jo! Ten obídek bude určitě  dost peprný :-D A teda koukám, jak odjebala Harryho...až si nadělal do kalhot :-D  :-D Bobko, asi si sebou nevzal plínu, co? :-D
A pak tu máme taťku....OMG, podle něj je asi jeho dcera splachovací...ani se ji neomluvil a ona by měla být v pohodě? Hodila bych na něj bobec! Dobře mu tak! Ať se stará, aby si ji udobřil, když mu je práce cennější než dcera....grrrr, ten mi vždycky zvedne žluč! :-D  :-D
Hahháááá, já se rozepsala...taky už končím :-D  :-D
POOOOKRRRÁÁÁÁÁČKOOOOO, brouuučííínkuuuu! :-D  :-D Nádherný díííleček, šikulkaaa! Ten blok společně zničíííme! :-D  :-D

2 foreverchild foreverchild | Web | 25. august 2012 at 10:27 | React

Ten Harry...stěrááá!!:D
aww..ten Zayn..božé♥´..:D
Tatíček mě tak trošku štve..myslí si o sobě moc..:D Ani bych mu nezamávala...ani to ahoj bych neřekla..pche!! :D
Skvělej díl!! :)) Mohla bych se o tom hooodně rozepsat, ale byla jsem předběhnutá..:D Těšim se na pokráčko!! :'D :))

3 Teddy:) Teddy:) | Web | 26. august 2012 at 13:42 | React

Právě jsem přečetla všechny díly, můj názor: Ty vole dokonalí! :O :D :) Škoda, že jsem to nezačala číst už dřív, ale teď jsem to dohnala, takže se těším na další díl! :D :))

4 Síma* Síma* | Web | 28. august 2012 at 11:44 | React

Dneska se vrhnu na všechny díly!:D:)) Čekej tu ode mě komentář!:D
Jinak u mě na blogu je další díl INY - a řeším stejný problém jako ty - užse mi nelíbí úvodní obrázek:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement