Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 10. part

17. august 2012 at 16:20 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Tááák, byla zady vznesene prosba o totu ffku :D táákže, pro Ter. :D máš to tu, zlato :) snad se bude líbit a prosím komenty ♥takový trochu vycpávkový díl o ničem :D :D

Pomalu se ke mně naklonil, když mi na tvář dopadla jedna dešťová kapka. Oba naráz jsme vzhlédli a já se pousmála. Jako by nám to osud nepřál.

"Asi bychom měli jít, než se rozprší." řekla jsem potichu, sklopila pohled a na krok od něj odstoupila. Ovšem než jsem to dořekla, tak se nebem prohnal blesk a o pár vteřin na to se ozval hlasitý hrom. "Pojď." zasmál se Zayn, když se na nás spustily studené, dešťová kapky. Chytl mě za ruku a rozběhl se směrem, kde byl náš dům. Byli jsme od něj jen pár bloků. Ovšem po pár rychlejších krocích se ozval můj bolavý kotník a já se s kulháním zastavila.

"Nemůžu běžet, bolí mě kotník." řekla jsem s tváří zkřivenou od bolesti. "Nevadí když zmokneme, půjdeme pomalu." navrhla jsem, ale Zayn jen zamračeně zavrtěl hlavou. "Pak ještě nastydneš, chytneš zápal plic a budu tě mít na svědomí, ne??" řekl a já se zasmála. "Ale jdi, zbytečně to dramatizuješ." zavrtěla jsem hlavou, ale sotva co jsem to dořekla, tak jsem vypískla nad tím, co Zayn udělal. Došel ke mně, jednou rukou mě chytl kolem pasu, druhou pod koleny a vyhodil si mě do náruče. "Co to děláš??" zeptala jsem se zděšeně a pokusila se vymanit z jeho náruče.

"Odnesu tě. Je to už jen kousek." vysvětlil jednoduše s úsměvem na rtech. "Okamžitě mě pusť na zem, jsem těžká a ještě ti ublížím." zamračila jsem se a začala kopat nohama, jen abych se dokázala dostat z jeho náruče. Zayn se jen zasmál a trochu si mě popohodil. "Jsi lehká jako pírko. I ta taška je těžší, než ty." řekl a pohlédl mi do očí. "Raději přestaň kopat a pořádně se mě chyť, ano??" pobídl mě a já mu své ruce dala kolem krku.

V jeho náruči jsem se cítila krásně, tak výjimečně a drahocenně. Zayn mě pevněji přitiskl k sobě a dal se do mírného běhu. Když doběhl k našemu domu, tak vyskočil těch pár schodů ke vchodovým dveřím a opatrně mě postavil na zem.

"Děkuji." usmála jsem se vděčně. Zayn si jen s úsměvem sundal z ramene mou tašku a pak se mi zahleděl do očí. "Nemáš zač." zavrtěl hlavou a vyšel ten poslední schod, který byl mezi námi. Byl celý zmoklí, jako já, jeho ofina mu neposedně spadala do očí a po tváři mu teklo pár kapek deště. Bez rozmyšlení jsem mu shrnula vlasy z očí a lehce setřela těch pár kapek.

"Teoreticky, kdyby toto bylo rande...." řekla jsem zamyšleně a podívala se do jeho očí. "...ale zdůrazňuji teoreticky, tak by to bylo nejlepší rande, jaké jsem kdy měla." dořekla jsem a Zayn se smíchem sklopil pohled. "Teoreticky, kdyby tohle bylo rande..." zapakoval po mně zamyšleně a já se zasmála. "... tak to bylo i mé nejlepší rande." řekl a s úsměvem mi pohlédl do očí.

"Ovšem kdyby tohle teoreticky bylo rande, tak by tomu ještě malá, ale velice zásadní věc chyběla." řekla jsem a on se mi překvapeně podíval do očí. "Ale, a jaká pak??" zeptal se, objal mě kolem pasu a já si stydlivě skousla spodní ret. "Krásný, dlouhý a vášnivý polibek." řekla jsem a Zayn uznale přikývl. "Takže TEORETICKY, kdybych chtěl, aby tohle bylo dokonalé rande, tak bych tě měl vlastně políbit." "Ano, to bys měl." přikývla jsem a Zayn se zasmál. "Tak to asi nemám na vybranou." "To nemáš." zamumlala jsem, když už se ke mně začal pomalu naklánět.

Lehce svou rukou zajel do mých vlasů a přitáhl si můj obličej ke svému. Zasněně jsem zavřela oči a neodolala slabému zavzdychání nad sladkou chutí jeho rtů. Položila jsem mu své ruce kolem krku a on mě pevněji objal kolem pasu. Užívala jsem si každý jeho dotek, Zayn s lehkostí, ale zároveň s vášní slíbával mé rty a já si byla jistá, že toto byl ten nejlepší polibek, jaký jsem kdy zažila.

"Dokonalé." vydechla jsem potichu, když jsme se od sebe oddálili a já si se zavřenýma očima opřela čelo o jeho. "To ano." pousmál se a ještě mě jemně políbil na nos. Jen jsem se zasmála nad jeho roztomilostí a oddálila se od něj.

"Uvidíme se??" zeptal se s nadějí a já přikývla. "Víš, vlastně ani nebudeš mít na vybranou, protože my teď spolupracujeme s tvým tátou a je více než možné, že budeme u vás trávit hodně času." "Tak to nevím, jak těch pět puberťáků snesu." řekla jsem zamračeně, ale pak se zasmála. "Ty budeš zlobit??" zeptal se zamračeně a já hrdě přikývla. "Tak to si s tebou budu muset ještě vyřídit." řekl a opět si mě k sobě přitáhl. Bez meškání přitiskl své rty na mé a já se zasmála nad způsobem, kterým mi chtěl vynadat. "Pokud tohle byl trest, tak si prosím o další." zasmála jsem se a on se mnou. Opět si mě k sobě přitáhl a políbil.

"Už budu ale muset jít." vydechla jsem, i když nerada a podívala se do jeho očí. "Ale zítra si zajdeme na oběd." "Asi budu muset na trénink." "S tou bolavou nohou?? Ani náhodou, mladá dámo." řekl přísným hlasem a já se zasmála. "Musím." řekla jsem, ale on jen protestně zavrtěl hlavou. "Jedině pod mým dohledem." "Fajn." rezignovala jsem a Zayn se vítězně usmál. "Takže zítra, ano??" ujistil se ještě a já se zasmála. Byl tak neodbytný, ale mně se to líbilo. "Ano." přikývla jsem a on mě konečně pustil ze svého objetí. Když už jsem myslela, že odemknu dveře a otáčela se k němu zády, tak si mě za ruku opět přitáhl zpátky a políbil. "Na dobrou noc." ujasnil a já se opět zasmála.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Kee ;) Kee ;) | 17. august 2012 at 18:10 | React

jůů,to bylo krásné..Už se němůžu dočkat dalšího ! :)

2 Lil Lil | 18. august 2012 at 1:04 | React

To je jedna z mych nejoblibenejsich povidej! Je skvela a uz se tesim na dalsi :)

3 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 18. august 2012 at 15:58 | React

Jak o NIČEM??!!! :D Děláááš si sranduuu!! :D Já úplně nemohla z toho díílu! :D Jak mluvili o Teoretickém rande :D  Nebo když ji nesl v náruči! To je tak kráásnéé! :D
A pak ten polibek...to bylo dokonalé rande! :D Já ji záviděla! :D :-D  :-D
A klidně aŤ ji ztrestá dalšími polibky!! :D Rozkaz! :D A ten konec je taky krásný, jak si ji přitáhnul a dal ji pusu!
POOOKRÁÁÁÁÁÁČKOOOOOO, kotěěěěěě
DOKONALÝÝÝ, SKVĚLÝÝÝ, ROMANTICKÝ A DOJEMNÝ DÍÍLEK, si napíísala!! :-D  :-D

4 Ter. Ter. | Web | 18. august 2012 at 16:44 | React

Aaaw, děkuju!! :'))
O ničem?!:D Ani náhodou!! :)
Ten déšť tomu ještě dodával..ty scény ke konci..oh my carrot!! :')) Krásnýý! :)
Takovejmhle trestům by jsem se teda vůbec nebránila!! :DD
Skvělej díl..ještě jednou děkuju, zlato♥:))
Těším se na další díl!! :')) :D

5 Ter. Ter. | Web | 22. august 2012 at 11:55 | React

Děkuju, děkuju, děkuju za ten komentář! :')) Fakt..nemálo mě to vytočilo! >:( První, co jsem si řekla, když jsem to viděla, bylo, že skončím s blogováním..jsi další z důvodů, proč jsem s blogováním neskončila! :)))*

6 Ter. Ter. | Web | 22. august 2012 at 14:47 | React

Joo, taky jsem ráda, že jsem s tim nesekla!:D Ale fakt jsem to chtěla udělat..♥
Taky nechápu, k čemu mu to bylo..ale jestli se mu u toho aspoň udělalo dobře, můžu žít s klidem na duši..udělala jsem vlastně dobrej skutek!..:'DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement