Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Simple Love 16.part

31. august 2012 at 23:14 | Cath!e |  Simple Love
Anooo, tak takovéhle animace jsou jedny z mých oblíbených :D a teď se přiznejte, že vaše taky!! :D :D haháááá a mám jich víc ;) :D
Nooo, jináč jak jsem už kdysi psala, psaní mi poslední dobou moc nejde, tak se nezlobte, že to není ono :D ale doufám, že se bude líbit a prosím komenty!! :D ♥

"Liam už odešel??" zeptal se Zayn překvapeně, když vešel do místnosti, kde jsem ještě pořád zaraženě stála. Přišel blíž ke mně a ručníkem si prodrbal mokré vlasy. Němě jsem přikývla a podívala se mu do tváře. "Já nevím, jestli je správné, že jsme spolu." zavrtěla jsem hlavou a on se usmál. "Nechci tě do ničeho nutit, ale... líbíš se mi, mám tě rád a myslel jsem, že ty mě taky." řekl jednoduše a objal mě kolem pasu.

"Víš, ten večer v tom klubu, jak jsme spolu tančili jsem cítil takový krásný pocit, jako ještě nikdy." usmál se a zlehka mě hřbetem ruky pohladil po tváři. "Byli jsme oba opilí." zavrtěla jsem nesmyslně a on se zasmál. "To možná ano, ale to nic nemění na tom, že při každém tvém dotyku mám takové krásné šimrání v břiše." řekl a prsty mi zajel do vlasů. "Že pokaždé ztrácím dech, když se usměješ." špitl těsně u mých rtů a zahleděl se mi do očí. "A jen představa toho, že tě můžu políbit způsobuje, že mé srdce tluče jako o závod." dořekl potichu a pak přitiskl své rty na mé. Zasněně jsem zavřela oči a obmotala mu ruce kolem krku.

Zayn něžně slíbával mé rty, jednou rukou mě jemně hladil ve vlasech a druhou hladil všude po těle, kde dosáhl. "Fajn." pousmála jsem se a podívala se do jeho očí. "Jsi tak..." "Otravný??" dodal, když jsem chvilku mlčela a přemýšlela nad slovem, které jsem měla na srdci. "Chtěla jsem říct neodbytný, ale otravný taky jde." zasmála jsem se a on se mnou. "Ale jestli si myslíš, že tě jen tak, kvůli tvým sladkým řečem začnu milovat, tak to se pleteš hochu." řekla jsem přísně a Zayn se zasmál. Nepouštěl mě z objetí a jak se zdálo, tak mu tato poloha vyhovovala. "Budeš si to muset zasloužit, víš??" upřesnila jsem a on přikývl. "Jistě, vím, že teď je u tebe na prvním místě Liam, ale...." odmlčel se, když si všiml mého smutného pohledu. Vymanila jsem se z jeho objetí, sklopila pohled a zmateně si prohrábla vlasy. "P-promiň, já nechtěl... nechtěl jsem..." začal koktat a já se mu podívala do tváře.

"To je dobrý." pousmála jsem se a pohladila ho po lehce zarostlé tváři. "Jen prosím o něm nemluv." řekla jsem. Zayn mě opět uvěznil ve svém objetí a s úsměvem se mi zahleděl do očí. "Dobře." přikývl a bez dalších slov přitiskl své rty na mé.

"Hmm, zajdeme si na oběd??" zeptal se, když se ode mě oddálil a mlsně si olízl rtíky. Němě jsem přikývla a vymanila se z jeho objetí. "Co by sis dala??" zeptal se, když jsem se vydala do svého pokoje, ke skříni. Vešel do pokoje za mnou a zavřel za sebou dveře. "Nevím, třeba pizzu??" otočila jsem se na něj s úsměvem a překvapením zjistila, že stojí přímo za mnou. "To zní dobře." přikývl spokojeně a lehce mě políbil. Otočila jsem se zpátky ke skříni a začala rozmýšlet, co si vezmu na sebe. Bylo teplo, tak to nakonec vyhrály jeanové kraťasy a bílé tílko. Vzala jsem to a vydala se do koupelny, kde jsem se převlékla.

Když jsem se vrátila za Zaynem, tak seděl na mé posteli a s někým telefonoval. "Fajn, tak jsme domluvený. Čus." řekl jen a odložil mobil. "Děje se něco??" zeptala jsem se a on poklepal na místo vedle sebe. Posadila jsem se k němu a on mě objal kolem ramen. "Zapomněl jsem, že dnes máme mít pracovní oběd." řekl zkroušeně a pohlédl mi do očí. "A-aha, tak ten náš oběd odložíme." usmála jsem se a napřímila se. Zayn mi nechápavě pohlédl do tváře a horlivě zavrtěl hlavou. "Ani náhodou. Přeci neodvolám naše první rande." řekl vážně a mě to vykouzlilo úsměvem na tváři. "Půjdeš se mnou, ne??" zeptal se. "Teda pokud ti to nebude vadit." dodal rychle a já sklopila pohled. Ano, samozřejmě mi vadilo, že opět uvidím Liama. Zrovna teď, když jsme si řekli sbohem a já s ním mám strávit celé odpoledne?? Opravdu jsem nebyla nadšená, že tam bude, ale nedokázala jsem mu říct ne a odvolat, jak on sám řekl, první rande.

"V pohodě." přikývla jsem a na jeho tváři se rozlil široký úsměv. Vděčně mě objal kolem ramen a přitiskl k sobě. "Jsem rád, že jsi souhlasila." zamumlal těsně u mých rtů a pak na ně přitiskl své. Opatrně mě položil na postel a lehce na mě nalehl. Pousmál se do polibku, když jsem mu rukou zajela pod triko. Bez dalšího meškání jsem se překulila na něj. Zayn své ruce položil na mé boky a když jsem to nejméně čekala, tak mě tentokrát překulil pod sebe on. Trošku jsem vyjekla nad jeho náhlým činem a on se do polibku zasmál. Když mi svou studenou rukou přejel pod tričkem na břiše, tak jsem se trochu otřásla a zavřela se dlaněmi proti jeho hrudi.

"Neměli bysme už jít." zeptala jsem se zadýchaně a pohlédla do jeho očí. Vzrušeně těkal pohledem od mých očí ke rtům, jako by najednou ztratil kontrolu nad svým chováním. Jako by najednou nebyl schopný soustředit se na nic jiného, než ne mě. "Ehm, jasně." vykoktal po chvilce a slezl ze mě.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Síma* Síma* | Web | 31. august 2012 at 23:34 | React

Sakra, já si budu muset přečíst úplně všechny tvoje povídky!:D aspoň budu mít co dělat:))

2 Łilly Łilly | Web | 1. september 2012 at 10:50 | React

takže k té animce -> je úžasná a chceš mě zabíííít ?? :D  :D těším se na další animace a hlavně na ty Niallovy :D  :D
k příběhu -> úúúžasnýýý .. jsem zvědavá s kým nakonec teda bude :D  :D takže honem dalšíí díííl :D  :D
že ti psaní nejde ?? tak to je teda velký omyl zlato .. jde ti to a je to úúúžasnéééé !! :D  :D

3 Ter. Ter. | Web | 1. september 2012 at 13:48 | React

Komu by se tyhle animace nelíbily?!:D Jsou dokonalý^^! :DD
Too, nevim, nevim..neměla by to dělat, holčička!! :D Sakra..ona bude s Liamem..vím to!!! ;D
Jsem zvědavá, co se tam bude dít!! °D
Skvělej díl!:))♥ Těšim se na dalšíí! :D

4 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 3. september 2012 at 20:54 | React

Hej to je normálně natáčej ve spodkách? To se mi líbíí...pokračuj v přidávání, podporuji tě! :D
Jako Simpleni jsou fajn, ale asi bych na ně nešla...víš, co...ty peníze, no :-D  :-D To se mi nechce dávat :-D

Víš, já cítím z té animky...jak to naplnilo ten díílek :D Jak je ten díl žhavéj těmi polibky, taky bych mu nemohla odolat :D
NO a Zayn...on ji fakt chceeeee! :D OMGGG, ten je fakt krásně nadrženééj :D :D A říkám si, jaké to bude s ostatními kluky, celkem Kate lituji, bobina!!
POOOOKRÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOOOOO, kotěěěěě, čumáááčku můůůůj bramborovýýýý! :-D  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement