Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Simple Love 15.part

14. august 2012 at 23:17 | Cath!e |  Simple Love
Wohoooo, dopsala jsem ten dílek :D :D hahááá, Wewe vidíš?? Máš co číst :D :D no, neslibuji, že to bude ke čtení, ale doufám, že se aspoň trochu bude líbit :) a prosím komenty :)

"Musíme si promluvit." řekl Liam spěšně, ale já na něj pořád jen nechápavě hleděla. "Ehm, nevím, jestli je teď ten správný čas." pousmála jsem se nervózně, ale to už se v mé malé chodbičce objevil i Zayn. "Kdo to je??" zeptal se zvědavě a než jsem ho stačila zastavit, tak polonahý vykoukl ze dveří. Liam na něj zůstal vyjeveně hledět a nastalo hrobové ticho.

Ano, já v ručníku, Zayn jen v trenkách, to určitě nevypadalo nápadně. Aby tomu nebylo ještě málo, tak mě Zayn majetnicky objal kolem ramen a usmál se na Liama. "Čau kámo, co ty tu??" zeptal se s úsměvem a já jen provinile sklopila pohled. Tohle jsem rozhodně nechtěla a Zaynův klidný přístup mi vůbec nepomáhal. Spíš naopak.

"Přišel jsem za Kate, ale jak vidím, má moc práce." ušklíbl se ublíženě a já jen protočila oči. Jistě, teď si bude hrát na neviňátko, kterému všichni ubližují. "No nic, nebudu rušit." "Liame počkej." zarazila jsem ho, když popošel prvních pár schodů dolů. "Na co?? Myslím, že už jsem viděl dost." odfrkl podrážděně a já to nevydržela a ironicky se zasmála. Vždyť to byl on, kdo mě odmítl a teď tady robí žárlivé scény?? Bože.

"Chováš se jak malí kluk." řekla jsem zamračeně a Liam se ohromeně zasmál. "To možná, ale aspoň nedělám to, co ty??" "A co dělám, hm??" zeptala jsem se a on se vrátil zpátky k mým dveřím. Už se nadechoval, že něco řekne, ale jako by mu najednou došla slova. "Promluvíme si??" zeptala jsem se po chvilce, kdy jen mlčel. Němě přikývl a já ho pustila dovnitř.

"Počkej chvilku, jen se převléknu." řekla jsem, když se Liam posadil na gauč v obýváku. Okamžitě jsem vběhla do svého pokoje a začala se oblékat. Neřešila jsem, co si oblíkám, prostě jsem na sebe natáhla tepláky a nějaké tričko a hned se zase vrátila. Liam seděl v křesle, v loktech opřený o kolena a zamyšleně hleděl před sebe. "Já se půjdu vysprchovat, jo??" řekl zvesela Zayn, ještě mě políbil na tvář a odešel z místnosti.

Sklopila jsem pohled a posadila se do křesla. Cítila jsem uvnitř sebe takový zvláštní pocit vinny, ale netušila jsem proč. Proč bych se já měla cítit vinna za to, že chci být také šťastná?? Liam ke mně zvedl pohled, ale i hned ho zase raději sklopil.

"Tak spusť." pobídla jsem ho po dalších pár minutách ticha. Jen si zhluboka povzdychl. "Jen jsem se ti chtěl omluvit za to všechno, co se stalo." řekl, ale já jen nechápavě nakrabatila čelo. "Za to, jak jsem byl nepříjemný." ujasnil a já přikývla. "Víš já.... asi jsem si od toho všeho moc slibovala." přiznala jsem potichu a raději sklopila pohled. "Ale vždyť..." "Liame já vím, že jí máš pořád rád. Záleží ti na ní a je mi jasné, že v tuhle chvíli jiný vztah pro tebe rozhodně není to pravé." přerušila jsem ho. "Asi máš pravdu." připustil a já se pousmála. "Ale já už prostě nemůžu dál čekat. Nechci být každý den vedle tebe a tvářit se, že jsi mi lhostejný." "A to je hned důvod, aby sis něco začala s mým nejlepším přítelem??" "Já to neplánovala, prostě se to stalo." řekla jsem stejným tónem jako on a nechápavě nakrabatila čelo. Doufala jsem, že to dopadne jinak a ne že na sebe budeme okamžitě řvát.

"Jistě, úplnou náhodou se zjevil nahý u tebe v bytě??" "Takhle to vůbec nebylo. Měl o mě starost a tak za mnou včera přišel. Na rozdíl od někoho mu na mně zjevně záleží a vůbec, nemám důvod ti to vysvětlovat a ospravedlňovat to, co se stalo." řekla jsem naštvaně a raději od něj odvrátila pohled.

"Myslíš, že mi na tobě nezáleží??" zeptal se ublíženě a já se na něj podívala. Tvářil se smutně a zraněně. "Vypadá to tak." řekla jsem potichu. Mé oči se topily v jeho a já nebyla schopná pohlédnout jinam. Jako by mě zhypnotizoval.

"Sakra, nech toho." řekla jsem nazlobeně a rychle od něj odvrátila pohled. "A co dělám??" zeptal se nechápavě a já k němu opět stočila pohled. "Tváříš se jako neviňátko, boží umučení, kterému všichni jen ubližují a nutíš mě tím, abych se cítila provinile."křikla jsem naštvaně a vstala. Párkrát jsem nervózně přešla pokoj a prohrábla si vlasy. Cítila jsem na sobě jeho pohled a to způsobovalo, že jsem byla ještě více nesvá. "A já nemám důvod cítit se provinile, protože já nic neudělala." řekla jsem a pohlédla na něj. Oči se mi zalily slzami a já nebyla schopná své emoce ovládat.

Najednou Liam vstal, přešel místnost a i přes mé pokusy bránit se mu, mě pevně objal. Chtěla jsem ho od sebe odstrčit, ale jeho pevný stisk, jeho pevné objetí kolem mých ramen bylo nad mé síly. Vysíleně jsem spustila ruce podél svého těla a zabořila mu svůj obličej do hrudi.

"Omlouvám se, já... promiň, nechtěl jsem tě rozplakat." vykoktal a podíval se mi do tváře. Chytl můj obličej do dlaní a otřel mi slzy. "Nechci se takhle cítit." zavrtěla jsem nesmyslně hlavou a pokusila se vymanit z jeho objetí, ale on si mě opět pevně přivinul k sobě. Začal mě lehce hladit po zádech a pohupovat se ze strany na stranu. Objala jsem ho kolem pasu a oslzenou tvář si položila na jeho rameno. Slyšela jsem, jak se pousmál a pak mě něžně políbil do vlasů.

"Nechtěl jsem být tak protivný." špitl mi do zátylku a já k němu zvedl pohled. Otřel mi těch pár posledních slz, které se mi kutálely po líci a pak se usmál. "Asi bych měl jít a dál neotravovat." řekl pořád s úsměvem na rtech. Němě jsem přikývla. Liam mě pohladil po tváři a pak mě políbil na čelo. Zavřela jsem oči a jen se soustředila na jeho jemný dotyk. Pak se oddálil a odešel. Zůstala jsem stát uprostřed místnosti, se zavřenýma očima a už jen slyšela bouchnutí vchodových dveří.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Łilly Łilly | Web | 14. august 2012 at 23:45 | React

wooow .. úžasný díííl :-)
jenom doufám, že pak budou spolu jako !! :D  :D
takže tímpadě .. dalšíí dííííííl !! :D  :D  :D

2 Kee ;) Kee ;) | 15. august 2012 at 10:02 | React

fíha,to byl krasnej dil !!!! Uz aby tu byl dalsi!

3 Majáá Majáá | 15. august 2012 at 18:06 | React

Pěknej díl :-) Doufám,že další díl bude co nejdřív,jako!! :-D  :-D

4 Ter. Ter. | Web | 15. august 2012 at 20:07 | React

Ehm..ehm...CO TO BYLO NA ZAČÁTKU SAKRA?!:D Jako fakt..sakra!!:D Ale zase pravda..proč by na Kate měl hned řvát, že!!:D Bože, je to táák hrozně zamotaný!! :D
Taky bych chtěla být utěšováná Liamem..:')) :D Tvoje povídky mě nutí žárlit..:DD
A jako..myslim, že...ne, vlastně nic!! :D
Skvělej díl..jsem zvědavá na další!!:D :D :)) Budou spolu, slyšíš?!:D

5 Ter. Ter. | Web | 16. august 2012 at 22:00 | React

Hehe, přišla jsem škemrat!! :'D
Ne, samozřejmě tě nechci do ničeho tlačit..jestli nechceš, nemusíš to dělat..;D ale..
nechtěla bys přidat nějakou povídkuu?? :)) třeba TBBB? :D prosíím! :D

6 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 17. august 2012 at 2:05 | React

Kotěěěěěěě!! Paráááádnííí díílek!! :D :D
Ho, hooo...to je teda situace! :D Liam, polonahý Zayn a Kate! :-D
Ale maj to hezky zmatený... :D Liam žárlí na Kate, kvůli Zaynovi, ten si to užíval v trenkách :D Kate to, ale hrozně trápí...Liamovi na ní určitě záleží, ale více nechce, zatímco ona ano...
No, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat....držím jim palce! :D
POOKRÁÁÁÁÁÁČKOOOOOO, pusooooo! :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement