Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Simple Love 14.part

1. august 2012 at 23:39 | Cath!e |  Simple Love
Dnešní dílek je pro Wewe ♥ Kočko, nevím, jestli máš rozečtenou i tuhle, ale snad jo :D :D
Trošku zvrat :D :D No ale dofám, že se bude líbit a prosím komenty :)

Otevřela jsem oči a okamžitě ucítila palčivou bolest hlavy. Pomalu jsem se posadila a zmateně se rozhlédla po své ložnici. Všude bylo rozházené oblečení, na zemi ležela prázdná lahev od rumu, kterou jsme včera načali a já přes sebe měla jen lehce hozenou deku. Byla jsem jen ve spodním prádle a navíc jsem zjistila, že mě někdo objímá kolem pasu.

Pomalu jsem odkryla deku z postavy, která ležela vedle mě a s údivem jsem zjistila, že je to polonahý Zayn. Rychle jsem vstala, což ho samozřejmě probudilo. Zmateně si prohrábl vlasy, zamrkal unavenýma očima a když si všiml mě, tak se pousmál.

"Dobré ráno." zachraptěl a posadil se. Zůstala jsem na něj zmateně hledět a pořád nedokázala pochopit, co se vůbec stalo. Mé vzpomínky na včerejší noc byl jako v mlze a já si nebyla schopná na nic vzpomenout.

Zmateně jsem se posadila zpátky na postel a složila hlavu do dlaní. Když jsem na svých bocích ucítila jeho něžné doteky a následné polibky na rameno, tak jsem rychle vyskočila na nohy a otočila se na něj. "Ehm, Zayne??" řekla jsem jen a on mě s úsměvem pobídl, abych pokračovala ve své myšlence. "Ehm, my jsme včera... totiž, spali jsme spolu??" vyhrkla jsem a on se zasmál. "Jo, bylo by to sice moc hezký, ale oba jsme byli tak nalití, že jsme se na nic moc nezmohli." řekl a já si hlasitě oddychla. Byla by to obrovská chyba, kdyby se to stalo.

Zayn vstal, došel ke mně a lehce mě objal kolem nahého pasu. Zmateně jsem se zahleděla do jeho očí a on se pousmál. "Ale neřekl jsem, že se mezi námi nic nestalo." zavrtěl hlavou a zastrčil mi za ucho jeden neposlušný pramínek vlasů, který mi spadal do obličeje. Nechápavě jsem zamrkala a on mě s úsměvem políbil na rty. "Docela jsme si spolu užili, než jsme usnuli." vysvětlil jednoduše a já zalapala po dechu. Tohle jsem rozhodně nechtěla, byla to chyba.

"Zayne já..." nezmohla jsem se na slovo a vymanila se z jeho objetí. "Vždyť je to naprosto nesmyslné." zavrtěla jsem zoufale hlavou a raději přešla pokoj, jen abych nemusela stát vedle něj. Ano, líbil se mi, rozuměli jsme si, ale rozhodně jsem nad ním nikdy nepřemýšlela jinak, než nad kamarádem.

"T-to co se včera stalo.. ach bože." vydechla jsem a zničeně se posadila na postel. Cítila jsem jeho pohled na svých zádech, ale nechtěla jsem to dávat najevo. Slyšela jsem jeho tiché kroky, jak míří ke mně a pak lehce chytl mé ruce do svých. Zvedla jsem k němu pohled a on se pousmál. Klečel přede mnou, něžně svíral mé ruce ve svých a sladce se usmíval. "Já k tobě ale nic necítím." přiznala jsem smutně a zavrtěla hlavou. Zayn se pousmál a sklopil pohled.

"Já vím." řekl potichu. Nechápala jsem to. Věděl, že miluju Liama a že jeho beru pouze jako kamaráda, ale stejně pořád byl u mě a držel mě za ruku. "Já tě nechápu." přiznala jsem zamračeně a on ke mně s úsměvem zvedl pohled. "Já taky ne. Asi ti prostě jen chci pomoct, abys na něj zapomněla." řekl a lehce mě pohladil po tváři. To, co říkal mi ještě víc zamotávalo hlavu.

"Ale proč??" "Líbíš se mi a nerad vidím, jak se trápíš." řekl a já se pousmála. Bylo krásné slyšet, že mu na mně záleží. "Já vím, že je tu možnost, že na něj nepřestaneš myslet, že on bude u tebe vždy na prvním místě, ale chtěl bych to zkusit. Chci ti pomoct na něj zapomenout a doufat, že jednou budeš má." "Ale já nevím, jestli to teď zvládnu." zavrtěla jsem smutně hlavou. "Nebudu na tebe tlačit." řekl a napřímil se. Otočil se k odchodu a došel ke dveřím pokoje.

"Miluješ mě??" vyhrkla jsem a on se zarazil. "Já nevím." řekl potichu a otočil se ke mně zpátky. "Ale rozhodně mě takovým zvláštním způsobem přitahuješ." pousmál se a já vstala. Došla jsem těsně k němu a zahleděla se do jeho očí. "Jen mi slib, že na mě nebudeš spěchat." řekla jsem potichu a položila dlaň na jeho nahou hruď. Zayn se pousmál a zavrtěl hlavou. Zhluboka jsem se nadechla, stoupla si na špičky a lehce přitiskla své rty na jeho. Ano, cítila jsem něco. Lehké svrbění v žaludku, naskočila mi husí kůže, když mě něžně pohladil po boku, ale něco mi tam chybělo. Chybělo mi to, co jsem cítila vždy, když jsem pohlédla na Liamovo očí, jak mé srdce poskočilo, když jsem uviděla Liamův úsměv a jak se mi podlamovala kolena, když mě objal.

"Nevím, jestli dělám dobře." zavrtěla jsem nesouhlasně hlavou a on se zasmál. "Za zkoušku nic nedáš, ne??" pokrčil lehce rameny a já se taky usmála. "Fajn, tak.. jdu se vysprchovat." řekla jsem a prošla kolem něj ke dveřím ke koupelně. "Nechceš pomoct??" "Brzdi hochu, ano??" křikla jsem na něj s úsměvem a uslyšela, jak se zasmál. Jen jsem nad ním zavrtěla hlavou a rovnou zalezla do sprchy.Umytá a voňavá jsem se zabalila do ručníku, mokré vlasy nechala rozpuštěné a šla do své ložnice. "Jdu tam." houkla jsem směrem k obýváku, odkud jsem slyšela hrát televizi. "Jasně, zlato." houkl Zayn a já se zasmála. Doběhla jsem ke dveřím a s úsměvem otevřela. "C-co tu děláš??" vyhrkla jsem překvapeně.....
 

3 people judged this article.

Comments

1 Wewu>>lína ! Wewu>>lína ! | Web | 2. august 2012 at 18:45 | React

Zlato, já čtu všechno, co přidáš :-D  :-D
Takže, pohodaaaa :-D  :-D
Jj, tohle si pamatuju :D Naše holčina se opila společně se Zaynem :D haha, jsem zvědavá, co spolu prováděli :-D  :-D
Ale zas ona chce Liama, no :-D Ale je mi jasné, že i když se budou snažit, Kate a zayn nebudou pravý pár, Liam bude jedině tak žárlit a doufám, že si ji vybojuje zpět :D
Hele, co ten konec? Že by přišel LIAM???
Hmmm, to jsou mi novinky :D Ten nebude asi moc nadšený! Hahaaa :D
POOOKRÁÁÁÁÁČKOOOOO, pusoooo.
A děkuji za věnování ♥♥
Skvělý dílek, jako vždy ♥ :-****

2 Hanča Hanča | Web | 3. august 2012 at 20:01 | React

Kriste, to si musím přečíst, až budu mít čas! :)

3 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 4. august 2012 at 12:40 | React

Nemám co číst.... :-D  :-D  :-D Jak to? :-D

4 Ter. Ter. | Web | 5. august 2012 at 21:31 | React

Maminka mě hnala do knihovny s tim, že prej nemám co číst..já mám co číst, ale nemůžu..protože mám rodiči naplánované celé léto..WooHoo! :'DD
Sakra, skvělej díl!!
Ale jako..víš, jak jsem říkala, že stejně skončí s Liamem, že ano?? :D A ona skončí..;)
Možná si moc věřim ale skončí..:D
I když..Zayn je docela milej..áá..jsem zvědavá, jak se to celý vyvrbí.těšim se na další díl!! :'DDD :)

Hele, taky se mi po tom blogu bude stejskat..ale život jde dál..:'DD
Jinak...na blogu je oficiálně první díl tý nový povídky..;DD

5 Ter. Ter. | Web | 6. august 2012 at 11:25 | React

Hele..náhodou jsem doma byla!! :D
Ale říkám ti, že teď se mi ale fakt nechce..celej tejden jenom dřepět v chalupě a dělat..předem neurčitý věci..ohromná zábava..:D Něco jako když jsem byla u babičky :'DD
Už je tam povídka..;D

6 Łilly Łilly | Web | 7. august 2012 at 1:09 | React

wooow .. právě jsem přečetla všechny díly :D  :D
úžasný .. fakt .. nemám slov :-D  :-D
doufám, že bude s Liamem :-D  :-D
určitě si pak přečtu i další ffky .. úžasně píšeš :D  :D
honem pokrááááčko .. jsem zvědavá jak to bude pokračovat :-D  :-)

7 kristyn kristyn | 24. august 2012 at 13:29 | React

prosíííííím...skonči tadyta povidka se Zaynem!? :-D  :-D pls fandíím Zaynovi =DD..btw....ůžasný díl =)*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement