Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 28.part

29. august 2012 at 0:11 | Cath!e |  Gotta Be You
Tak jsem něco sespala :D no, chci Vám jen říct, že jsem stáhla snad 10000000 animací :D a jelikož se mi nelíbí mé obrázky k ffkám, tak budu přidávat animky :D u každého dílu jinou :D ANO, jsem na nich závislá :D
Jako první tu máme našeho nebezpečného kocourka :D ♥
Jináč doufám, že se dílek bude líbit a prosím komenty :)
PS: Všechno nejlepší Liame!! :D ♥
PSS: Omlouvám se za chyby, ale teď se mi to vážně nechce číst :D

"Tak to by stačilo, mladý pane." zasmála jsem se a vzala Harrymu další sklenici alkoholu, kterou se právě chystal vypít. "Ale lásko, já si chtěl s Tomem jen připít." "Já vím, broučku, ale pokud by jsi vypil i tuto sklenku, tak už by ses neudržel na nohou." řekla jsem rázně a na jeho tváři se objevil smutný pohled. "Co kdyby jsme se šli projít, hm??" zeptala jsem se s úsměvem a chytla ho za ruku. Pomalu jsme vešli do domu, kde už nebylo tolik lidí, jako na zahradě. Jen co se ale za námi zaklaply skleněné dveře od zahrady, Harry mě otočil k sobě čelem, pevně objal kolem pasu a přitiskl své rty na mé.

"Harry, jsi opilí." zabručela jsem do polibku a jemně ho od sebe odstrčila. "To ale nic nemění na tom, že tě chci." zabrblal a opět vyhledal mé rty. Se smíchem jsem se zapřela dlaněmi proti jeho hrudi a oddálila se od něj. Opět jsem ho chytl za ruku a vedla ven z domu. "Já myslel, že se půjdeme projít ke mně do pokoje a zakotvíme v mé posteli." pousmál se šibalsky a já se zasmála. "Možná později, ano?? Až trochu vystřízlivíš." pohladila jsem ho po tváři. Propletla jsem naše prsty a vydali se temnou ulicí dál od domu. Potichu jsme kráčeli vedle sebe, Harry pomalu houpal našimi propletenými tlaněmi a já si užívala chvíli, kdy můžu být jen s ním.

"Počkej." špitl najednou a já se mu podívala do tváře. S úsměvem mi stoupl do cesty a objal mě kolem pasu. Zajel mi prsty do vlasů a přitáhl si můj obličej ke svému. Něžně se otřel svými rty o mé a já se do polibku pousmála. Jeho rty ještě pořád chutnaly po alkoholu, ale zdálo se, že chladný vzduch mu už pomalu, ale jistě pomáhal vystřízlivět. "Zítra to o nás řeknu Gemmě." zamumlal, ale okamžitě své rty přitiskl zpátky na mé. Překvapeně jsem se od něj oddálila a pohlédla mu do tváře.

"Co??" "Je poslední, kdo to o nás neví a já už to chci mít za sebou." řekl ublíženě a já sklopila pohled. "Fajn." špitla jsem a Harry mi nadšeně vyzdvihl obličej do úrovně svého. "Už jsem ti řekl, jak ti to dneska sluší??" zazubil se s úsměvem a já se hraně zamyslela. Pak jsem se smíchem zavrtěla hlavou a objala ho kolem krku. "Vydáš nádherně." špitl těsně u mých rtů a následně je políbil. Zavřela jsem oči a prsty mu zapletla do vlasů.

"Co to bylo??" zeptala jsem se vystrašeně, když jsem ze křoví uslyšela zvuky. Harry se otočil za tím zvukem. "Paparazzi." řekl jen a pohlédl zpátky na mě. "Ehm, a co budeme dělat??" vykulila jsem oči a on se zasmál. Lehce mě pohladil hřbetem ruky po tváři a pak na ní něžně políbil. "Co by?? Budeme se líbat, aby měli hezké záběry." pokrčil lehce rameny a já ho zamračeně praštila přes rameno. "Vážně vtipný. Nechci být v žádných novinách, raději půjdeme." rozhodla jsem a vymanila se z jeho objetí. Rychlejším krokem jsem se vydala zpátky k jejich domu a Harry mě za pár vteřin doběhl. Beze slov propletl naše prsty. S úsměvem jsem nejdřív shlédla na naše ruce a pak do jeho tváři. Tvářil se, jako by to byla zcela normální věc. Ani si neuvědomoval, jak moc pro mě takové maličkosti znamenají. Jak moc miluji chvíle s ním, kdy mě drží za ruku nebo v objetí a líbá.

"Copak??" zeptal se s úsměvem, když si všiml mého upřeného pohledu na něj. Jen jsem zavrtěla hlavou a tentokrát jsem to byla já, kdo nás zastavil a stoupla jsem mu do cesty. "Miluji tě." řekla jsem jen a na jeho tváři se rozlil široký úsměv. Chytl můj obličej lehce do dlaní a něžně políbil. "Taky tě miluju." špitl potichu, se zavřenýma očima do mých rtů a pak je opět přitiskl na mé.

"Půjdeme zpátky??" zeptala jsem se s úsměvem a pohodila hlavou směrem k domu, odkud ještě pořád zněla hlasitá hudba a kolem bylo plno lidí. Harry přikývl, chytl mě za ruku a společně jsme se vydali dovnitř. "Tady jste." zasmál se Louis, jen co nás uviděl. "Kate, chci ti někoho představit, pojď." řekl nadšeně, chytl mě za druhou ruku a rychle vedl pryč. S omluvným úsměvem jsem se otočila na Harry, z jehož sevření jsem se vysmekla a šla za Louisem.

Vedl mě domem až na zahradu, kde se zastavil u skupinky lidí. Pustil mou ruku, lehce chytl za boky jednu brunetku, až leknutím nadskočila a otočil ji k nám. "El, lásko, tohle je Katie. Kate, tohle je moje Eleanor." představil nás nadšeně a já s úsměvem pohlédla do toho milého obličeje. "Moc mě těší." potřásla si se mnou rukou. "Louis mi o tobě hodně vyprávěl. Vlastně jen díky tobě jsme zase spolu." řekla a poté se zvonivým smíchem zasmála. "Ale určitě přeháněl. Myslím, že by časem sám přišel na to, že ty jsi to nejlepší, co ho kdy potkalo." řekla jsem a její tváře nabraly růžovou barvu. "No neříkal jsem, že je skvělá??" zasmál se Louis a objal svou přítelkyni kolem pasu. Vtiskl jí polibek do vlasů a ona jen s úsměvem přikývla. "Harry si ani lépe vybrat nemohl." řekla s úsměvem. Teď jsem to byla já, kdo zrudnul.

"Tady tě nám." uslyšela jsem za sebou ten úžasný hlas a okamžitě se otočila. "Tomlinson mi tě normálně ukradnul." postěžoval si zamračeně a já ho se smíchem objala kolem krku. "A ty jsi se sám bál, že??" rýpla jsem do něj a on ještě více svěsil koutky. "Šem še tam šám bál." zašišlal a už se domáhal polibku. Se smíchem jsem ho ochotně políbila. Když jsme se od sebe oddálili, tak tam Louis s El už nebyli. Dokonce zmizela i ta skupinka lidí, která stála kolem nás. Byli jsme tam jen my dva, ale ostatní pořád stáli opodál.

"Nepůjdeme dovnitř??" zeptala jsem se s úsměvem a pohlédla do jeho očí. "Hm, to zní, jako bys měla něco za lubem." zužil Harry oči a já se zasmála. "Tak jestli nechceš, tak nemusíme. Já klidně můžu jít domů a nechat tě tu zase samotného." řekla jsem jako by nic a na jeho tváři se objevil vyděšený pohled. "Ne ne, nikam tě nepustím. Teď jsi tu se mnou a nikam nejdeš." zavelel a pevně mě objal kolem pasu. "A jdeme dovnitř." dodal a já se zasmála nad naléhavostí, se kterou ta slova vyslovoval.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 29. august 2012 at 1:55 | React

Ty máš blok? Vůbec to tak nevypadááá! :D "Žrala" jsem každýý slovíííčko, protože jsou tak sladcíííí a já z nich nemůžu! :D
Hele, kocourek? ŠÍlený, strašně se mi to lííbííí :-D  :-D Vrrr, mňauuuu :D Dávej další animky, je to fakt sranda :-D
A teď k dííílu...no, co bych napsala. Jsou šťastní. To pak jsou nejlepší části v ffce, že? :-D A ten paparazzi, určitě má fotkuuu...Gemma by se to měla raději rozvědět z úst Kate a Harryho, než z časááku! No, jak to říííct...SAKRA, Harry je tu fakt úžasnééj, takového kluka chci, pořád se s ním objímat, líbat! A jak si vyznali lásku? Och, romantika!!! :D
POOOOKRÁÁÁÁÁČKOOOOOOO, jsem nesmírně dojata! :D
HARRY 4EVER! :-D  :-D

2 Amy Amy | 29. august 2012 at 2:50 | React

Tak to bylo dokonale. Souhlasim s predchozim komentarem, ja taky hltala kazde slovo. Je krasne, jak jsou zamilovani, proste uplne nejlepsi dil! UZ se nemuzu dockat dalsiho dilu a doufam, ze se jim nic nepokazi, protoze jsou dokonali spolu :)

3 Łilly Łilly | Web | 29. august 2012 at 16:30 | React

wooooooooow :D  :D co k tomu říct ?? ehm... je to úžasnééé .. a na žádný blok to vážně nevypadááááá !! :D  :D
líbí se mi ta animka a těším se na další animky :D  :D
taky se těším na další dííl .. takže honem pokráááčko .. a takového kluka bych těž chtěla, ale já raději Nialla, ale Harry je těž fajn .. všichni jsou fajn :D  :D
škoda, že nemůžeš jet na ten koncert :-( ale snad se někdy dočkáme toho, že budou v česku nebo na slovensku :-) já v to věřím, že tu jednou přijedou .. a je to větší šance, než by tady přijeli jonas brothers :D  :D

4 Síma* Síma* | Web | 29. august 2012 at 18:30 | React

To je dobrý nápad s těma animkama!:D
nebezpečný kocour:DD nemůžu:DD prostě Hazza!:D
U mě na blogu je další díl INY;)

5 Kiki :) Kiki :) | 30. august 2012 at 20:06 | React

Krásný, moc se těším na další díl, tvoje povídky miluju! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement