Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 27.part

22. august 2012 at 0:40 | Cath!e |  Gotta Be You
Po dlooooouhatánské době tady máme další díl :) doufám, že se bude líbit a prosím komenty :) ♥

"Nejkrásnější město na světě." vydechla s úsměvem Gemma a položila svůj kufr na zem. S úsměvem jsem přikývla, zavřela oči a zhluboka se nadechla toho krásného a jedinečného vzduchu. Milovala jsem Londýn, bylo to vždy mé nejoblíbenější místo na světě. A Gemmi také. Rozhodly jsme se, že bude bydlet u nás. Rodiče byli zrovna na dovolené a pár týdnů v prázdném domě s nejlepší kamarádkou byl nejlepší nápad těchto prázdnin.

"Kde jsou kluci??" zeptala jsem se zmateně a rozhlédla se po nádraží. Bylo tam plno lidí, kteří buď běhali, aby stihli vlak a nebo prostě jen procházeli s plno kufry, jen aby se procpali k východu. "Typla bych, že támhle." ukázala někam do davu, kde byl jeden obrovský hlouček pištících dívek. "Fanynky." vysvětlila jen, když si všimla mho nechápavého výrazu. Jen jsem chápavě přikývla a podívala se tím směrem. Kluci se smáli na všechny strany, se všemi se ochotně fotili a podepsali jim jakýkoliv cár papíru, který jim podali.

"Pomoc." přišla mi jednoduchá sms od Harryho a já se zasmála. Celou dlouhou cestu vlakem jsme si psali sms a to jsme seděli skoro u sebe. "Jen si užívej, hvězdo :)" odepsala jsem a mobil uklidila zpátky do kapsy. Opět jsem se podívala na hlouček a můj pohled se střetl s Harryho. Věnoval mi jeden úšklebek, ale pak se zase s úsměvem obrátil na své fanynky.

"Ehm, nebudeme na ně čekat??" zeptala jsem se zmateně, když se Gemma chopila svého kufru a vydala se k východu. "Stejně pojedou k sobě domů. Ale jestli chceš...." "V pohodě, jedeme." usmála jsem se a taky si vzala svou tašku. Společně jsme se prodraly plným nádržím a venku si stoply prvního taxíka, který projel kolem. Nadiktovaly jsme mu naši adresu a pohodlně se usadily.

Když se autem rozezněl Gemmin telefon, tak ho zmateně vytáhla z kapsy a přiložila k uchu. Poznala jsem, že mluví s Harrym, ale dál jsem tomu nevěnovala pozornost. Sledovala jsem ubíhající domy, které jsem tak dobře znala. Ta cesta ale ubíhala příliš rychle na to, abych si to stihla vychutnat. Když Gemma mobil odložila, tak si zhluboka povzdychla. Tázavě jsem na ni pohlédla a ona jen protočila oči.

"Kluci prý večer pořádají nějaký večírek, tak máme přijít." "Opravdu??" zeptala jsem se, možná až trochu moc nadšeně. "Ano, ale moc se mi nechce." "Ale proč??" zeptala jsem se zamračeně a ona jen pokrčila rameny. "Nemám náladu a jsem trochu nervózní z toho pohovoru. Ale pokud chceš, jdi sama." "Ale ne, budu s tebou doma a pustíme si nějaký film, ano??" řekla jsem a Gem se jen pousmála. "Zlato, vím, že tam chceš jít, tak se na mě neohlížej a jdi." "Ale..." "Žádný ale." přerušila mě rázně a já se zasmála. "Fajn." přikývla jsem a Gemma se spokojeně usmála. Pohodlně jsme se usadily a už jen mlčky čekaly, až dojedeme k našemu domu.Ještě jednou jsem se shlédla v zrcadle, poupravila si vlasy a navoněla svou oblíbenou voňavkou. Nazula jsem si své boty na vysokém podpatku a vyšla ze svého pokoje. "Páááni." uslyšela jsem, jen co jsem prošla kolem obýváku a nahlédla dovnitř. Gemma ležela v pyžamu na pohovce, s miskou popcornu na klíně a měla zapnutou televizi. "Jsi kočka." pochválila mě a já shlédla na své šaty. Dnes jsem se sebou byla opravdu spokojená. "Děkuju." usmála jsem se a sáhla po svém psaníčku, kde jsem měla už připravené věci.

"Nevím, v kolik přijdu, tak na mě nečekej." řekla jsem a koukla na Gemmu, která už zase zaujatě sledovala televizi. "V pohodě. Možná by bylo lepší, kdybys u kluků přespala, abys nemusela jezdit v noci sama přes Londýn." řekla jako by nic a já se na ní překvapeně podívala. "Fajn, tak já ti napíšu, jak to bude, ju?? Papa." mávla jsem ještě rychle na ní a vyběhla z domu, kde už na mě čekal taxík. Nadiktovala jsem řidiči adresu a už jen čekala, až budu na místě.

Před domem kluků už bylo plno aut, tak jsem vystoupila a zaplatila. Pomalu jsem se vydala ke vchodovým dveřím a cestou potkávala, mně neznámé, lidi. Zdálo se, že párty už je v plném proudu a mně až v tu chvíli došlo, že tam vlastně nikoho neznám. Nesměle jsem vešla do domu a rozhlédla se kolem sebe. Byl to obrovský, nádherně zařízený dům.

Když jsem v davu uviděla známou, usmívající se a mávající tvář, tak jsem se vydala tím směrem. "Ahoj Katie." objal mě vřele Niall a okamžitě mi nabídl sklenku alkoholu. "Jsem rád, žes přišla." řekl, pořád s úsměvem na rtech. Najednou mi někdo zakryl oči a já vystrašením skoro upustila sklenku. Dotkla jsem se oné dlaně a pomalu se otočila. Okamžitě mi někdo přitiskl své rty na mé.

S úsměvem jsem Harrymu obmotala volnou ruku kolem krku a zavřela oči. "M-moment." vydechla jsem vystrašeně a rychle se od něj oddálila. "Všichni nás uvidí." rozhlédla jsem se kolem sebe, ale Harry si mě opět s úsměvem přitáhl k sobě a políbil. "Kluci už to o nás ví." řekl jako by nic a já překvapeně otevřela ústa. "Ty jsi jim to řekl??" zeptala jsem se pohoršeně a on se zasmál. "Tak za prvé, oni na mně už dávno poznali, že někoho mám. A za druhé, dnes bych to nevydržel v tvé přítomnosti bez toho, abych tě políbil nebo se tě jen dotknul." dořekl potichu a něžně mě pohladil po tváři. S úsměvem jsem ho objala kolem krku a tentokrát jsem to byla já, kdo vyhledal jeho rty.

"Vypadáš nádherně." zamumlal do polibku a já se zasmála. "Mlč a raději mě líbej." poručila jsem mu a Harry se zasmál. Pevně mě objal kolem pasu a trochu vyzvedl do výšky. "Dneska chci být jenom s tebou, takže ne, že mi někam utečeš. A spát budeš taky tady." "Rozkaz, pane!!" zasalutovala jsem mu se smíchem a Harry jen zavrtěl hlavou nad mou střeštěností.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Łilly Łilly | Web | 22. august 2012 at 11:11 | React

woooow .. je to úžasné zlato :-)  :D
jsem zvědavá co na to řekne Gemma .. takže honem dalšíííí dííííl !! :D  :D
jsem zvědavá jak nevím coooooo :D  :D

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 22. august 2012 at 13:10 | React

Páááááni, celý ten díílek byl táááák BOŽÍÍÍÍ!!! :D
Konečně jsou v Londýně a Gemma má skvělou náladu! Líbí se ji tam a v klidu nechala Kate jít na ten večírek. Jako vyměněná :D A Harry je prostě sladkéj týýpek! :D Jak ji políbil...byl roztomiléj! :D Úplně mu to bylo jedno, kdo kolem nich je...ale piš si, že je vyfotí...to je jasnééé :D :D A Gemmu asi opustí dobrá nálada :D :D
POOOKRÁÁÁÁÁČKOOOOOOOOOOOOOOO, pusiinkoooo! :D :D
HARRY 4EVERRRR! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement