Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 26.part

4. august 2012 at 21:18 | Cath!e |  Gotta Be You
Ještě tenhle dílek a pa už je cesta do Londýna :D :D a v Londýně se budou dít věci :D :D
No, snad se bude líbit a prosím komenty :)
Vykoukla jsem z okna, sklopila pohled a ztěžka si povzdychla. Ta chvíle, kterou jsem doufala, že budu mít pro sebe, abych přemýšlela byla více než krátká. Harry znovu zuřivě zmáčkl zvonek a já se vydala z kuchyně ke vchodovým dveřím. Zhluboka jsem se nadechla a otevřela dveře.

Harry bez vyzvání vrazil do domu a já k němu zvedla pohled. Tvářil se nechápavě, možná i trochu naštvaně, ale hlavně ustaraně. "Co se stalo, že jsi tak rychle odešla??" zeptal se okamžitě a já za ním zavřela dveře. Jen jsem zavrtěla hlavou a vydala se kolem něj do obýváku. Harry mě ale okamžitě doběhl, chytl za ruku a otočil k sobě. Lehce propletl naše prsty a druhou paží mě objal kolem pasu. S úsměvem jsem ho pohladila po tváři a zajela rukou do jeho vlasů. Zasněně zavřel oči, chytl mou ruku a políbil ji na dlaň.

"Netušila jsem, že být s tebou bude tak složité." přiznala jsem a on se mi podíval do očí. "Jak to myslíš??" zeptal se zamračeně. S úsměvem jsem ho pohladila po tváři a lehce se otřela svými rty o jeho. "Víš, mluvila jsem s Gemmou...." "A??" pobídl mě, když jsem jen zasněně hleděla do jeho očí a nic neříkala. "No, říkala mi, jak to s vámi chodí, když jste v Londýně. Nebo v jiném velkém městě.... prostě že jste neustále pod pohledem fanoušků a novinářů." dořekla jsem svou krkolomnou myšlenku. Harry znovu jen nechápavě nakrabatil obočí.

"Prostě mám strach, jestli to nějak neohrozí náš vztah." vysvětlila jsem. Chvíli mi Harry hleděl do očí, ale pak se usmál. "Lásko, my to zvládneme. Když to zvládli Liam s Danielle a Louis s El, tak my to zvládneme taky." řekl a přitiskl své rty na mé. Chvilku jsem se nechala hýčkat jeho polibky, pak jsem se od něj oddálila a opřela si své čelo o jeho. "Mám z toho strach." přiznala jsem. Harry mě pevně objal kolem ramen a přitiskl k sobě. "Nemysli teď na to, ano??" "Nechci na to myslet, chci prostě jen být s tebou, ale bojím se, že nezvládnu ten tlak okolí." přiznala jsem a pohlédla do jeho očí. Harry se jen smutně pousmál a opět přitiskl své rty na mé. Nedokázala bych mu odolat, ani kdybych se sebe víc snažila. Byla jsem jako omámená, naprosto pod jeho kontrolou.

"Fajn, už nad tím nebudu přemýšlet." vydechla jsem a zadívala se do jeho tváře. Okamžitě mu naskočil roztomilý úsměv a něžně mě pohladil po tváři. "Takhle se mi to líbí." přikývl a vlepil mi pusu. S úsměvem jsem propletla naše prsty a vydala se do obýváku. Harry se poslušně vydal za mnou a společně jsme se posadili na pohovku. Okamžitě jsem ho objala kolem pasu, přitulila se k němu a on mě zmáčkl v pevném objetí.

"Kde máš prarodiče??" zeptal se po chvilce zmateně a já se mu s úsměvem podívala do očí. "Babička mi nabídla prázdný dům." vysvětlila jsem s úsměvem a políbila ho na tvář. Na jeho tváři se objevilo ještě větší zamračení a sklopil ke mně pohled. "A proč??" zeptal se nechápavě a já se od něj se smíchem oddálila.

"Babička to o nás ví." přiznala jsem. Harry se nejdřív tvářil zmateně a nechápavě, ale pak se usmál. "A??" "A je nadšená." přikývla jsem a pohladila ho po tváři. "No koukám, že naše tajemství začíná být už pěkně známé." zasmál se a za pas si mě přitáhl na klín. Se smíchem jsem mu prohrábla kudrliny a zahleděla se do jeho očí.

"Takové veřejné tajemství." přikývla jsem. "Ale ještě to pořád nevím Gemma a Anne." řekla jsem. "Víš, vlastně máma už to taky ví." přiznal a já na něj vytřeštila oči. "Jak to??" "No, pomáhala mi balit a já si prostě jen tak prozpěvoval a ona na mě najednou vyhrkla, že je ráda, když mě vidí zamilovaného." řekl a já se nestačila divit. "Prostě to na mně poznala a když jsem řekl, že jsi to ty, tak mě jen nadšeně objala." dořekl s úsměvem a já se šťastně zasmála. "To je úžasný." řekla jsem a on přikývl.

"A co Gemma??" zeptala jsem se s obavami. "Té bych ještě nechal čas a až to uznáme za vhodné, tak jí to řekneme." mrkl na mě a já smutně sklopila pohled. "Bojím se její reakce." přiznala jsem. "Neboj, až se to dozví, tak bude taky rádi, uvidíš." snažil se mě s úsměvem ujistit, ale já moc dobře věděla, že to není pravda. Trápilo mě to a Harry to na mně okamžitě poznal.

Objal mě kolem pasu a já mu své ruce položila kolem krku. "Netrap se, prosím." špitl mi někam do vlasů a já se pousmála nad tím, jak to zašimralo. Podívala jsem se do jeho tváře a on okamžitě přitiskl své rty na mé.

"Promiň." zasmála jsem se, když někdo zazvonil. Harry jen protestně zabručel, já se smíchem vstala a vydala se ke dveřím.

"Ehm, ahoj Gee." pousmála jsem se překvapeně, když jsem za dveřmi uviděla svou kamarádku. "Ahoj, zlato. Promiň, že otravuju takhle večer, ale chtěla jsem vidět nějakou normální osobu." vydechla nešťastně a já otevřela dveře dokořán, aby mohla vejít. "Ty tu někoho máš??" zeptala se zvědavě, když uslyšela televizi z obýváku. "Je tu Harry, přišel si pro nějakou knížku či co." vymyslela jsem první výmluvu, co mě napadla a Gemma se zasmála. "Můj brácha a čtení??" zeptala se nevěřícně a vešla do obýváku.

Harry stál u naší velké knihovny, které zabírala celou jednu stěnu pokoje a zaujatě hleděl na knížky. "Opravdu a já ti nevěřila." zasmála se Gee s pohledem upřeným na Harryho a ten se na ní otočil. "Čau ségra, co ty tu??" zeptal se a vytáhl z knihovny jednu menší knihu.

"No chtěla jsem ještě s Kate mluvit. Co sis to vybral??" zeptala se a nakoukla na knihu, který její brácha svíral v rukou. "Malý princ??" zeptala se udiveně a Harry s úsměvem přikývl. "Kate říkala,že to byla její oblíbená dětská kniha, tak si jí chci přečíst." "To je krásný. No, už jsem se lekla, že bys začal číst literaturu pro dospělé." zasmála se a Harry jen protočil oči. Ano, jeho sestra si z něj ráda utahovala, ale on jí neměl co vyčítat. Když se mu naskytla příležitost, tak si do ní také rád rýpnul. Byli oba dva stejní.

"Tak já půjdu." "Vyprovodím tě." usmála jsem se na Harryho a Gee se zatím posadila na gauč. Došli jsme až ke vchodovým dveřím a on se na mě s úsměvem otočil. Lehce jsem ho pohladila po tváři a políbila na rty. "Jak jsi věděl, že je má oblíbená??" zeptala jsem se a ukázala na knihu. "Nevěděl." pokrčil rameny a já se zasmála.

Bez dalších slov mě Harry objal kolem pasu a přitáhl k sobě. "Mrzí mě, že nám dnešní večer nevyšel." přiznala jsem smutně a Harry mě s pousmátím políbil na rty. "Takových večerů budeme mít ještě plno." řekl a lehce se otřel svými rty o mé. "Dobře. Tak už jdi." vydechla jsem smutně a on přikývl. Ještě mi věnoval jeden rychlí polibek a pak odešel.

Pomalu jsem se vrátila za svou kamarádkou a posadila se vedle ní. "Tak copak jsi potřebovala??" zeptala jsem se a ona na mě otočila svůj pohled, který do teď upírala na obrazovku televize. "Už mě to doma nebaví. Kluci jsou jak utržení ze řetězu a navíc mám takový pocit, že mi máma s bráchou něco tají." přiznala s přivřenýma očima a já se zasmála. "Co to meleš??" "No, možná to bude znít divně, ale mám pocit, že si Harry někoho našel." řekla a já se zarazila. "A proč by to mělo znít divně?? Vždyť je to mladý, hezký kluk. Navíc je slavný a bohatý. Každá by byla šťastná, kdyby s ním mohla být." "Básníš o něm, jako kdyby se ti líbil." zasmála se a já se jen nervózně opřela. Měla bych svou pusu držet na uzdě, když jde o Harryho.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 5. august 2012 at 0:19 | React

Jůůů, Harry je můj oblíbený, víííš to? Cumlíček :-D  :-D
Musím říct, že jsou fakt sladcí...íííp :-D  :-D Já si myslím, že Harry ji má fakt rád a že nedovolí, aby mu práce ohrozila vztah! :-D To bylo krásný, jak tam seděli na tom gauči. Takový úsměvný díl :D Takže babička a mamča už to ví :-D
Jen ta kámoška, no...a přitom ségra HArryho, sem to nevěděla :-D
Ho, takže se bojí Kate, že by se ji to nepáčilo? Hm, no jednou se to dozvědět musí, když je to už VEŘEJNÝ TAJEMSTVÍ, že :-D  :-D
Snad nebude prudit a bude jim to přát.
Harry byl skvělý, jak stál u knihovny a dělal, že bude číst :-D  :-D Vtipný :-D
POOOOOKRÁÁÁÁÁÁČKOOOOO, kotěěěěě! Božskéj dílek s Harrym, můj oblíbenec, víš :-D  :-D

2 Łilly Łilly | Web | 11. august 2012 at 10:21 | React

wooooooow .. zatím všechny díly jsem přečetla na jeden nádech .. vážně :D  :D úžasně píšeš :D  :D
jsem zvědavá co se bude dít v londýně a taky jsem zvědavá co řekne Gemma na ten jejich vztah .. doufám, že bude ráááááda :-D  :-D
no niiic .. další díííííl prosíííííííííííííím :D  :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement