Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 7. part

30. july 2012 at 23:54 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
No, přijde mi to takové divné, ale snad se Vám bude dílek líbit :) Je speciálně pro Wewe, protože tě neskutečně moooc miluju, kočko ♥ a samozřejmě i pro Ter. a Lily :) děkuju Vám, kočky :)
S úsměvem jsem si promnula ruce a otevřela lednici. Vytáhla jsem z ní velkou láhev coca-coly a rovnou si i připravila sklenici. Přešla jsem ke skříni, kde se schovávalo to, co jsem potřebovala. Vyndala jsem z ní pytlík brambůrků, křupek a nějaké gumové medvídky. Ano, možná mi z toho bude trochu špatně, ale v tu chvíli mi to bylo naprosto jedno.

S obtížemi jsem vše pobrala a rovnou se vydala do obýváku, kde pořád pracoval táta s klukama.

"Nenechte se rušit." usmála jsem se sladce a procpala se kolem nich k volnému křeslu. S povzdechnutím jsem se na něj posadila, nohy složila do tureckého sedu a pytlíky s těmi pochoutkami jsem si položila na klín. Do velké sklenice jsem si nalila colu a zapíchla do ní brčko. Všichni na mě nechápavě hleděli, ale mě to bylo naprosto ukradené.

"Katie, co to..." "Jako bych tu nebyla." přerušila jsem tátu a on jen nechápavě povytáhl obočí. Otočil se tedy zpátky ke klukům a začali se opět o něčem bavit. Vzala jsem do ruky ovládání a zapnula televizi. Nadšeně jsem zatleskala, když jsem zjistila, že na jednom z programů právě dávají nějakou telenovelu. Vytáhla jsem volume pořádně vysoko a se zájmem se zahleděla na obrazovku.

Ano, bylo mi jedno, co v té televizi dávají, ale věděla jsem, že táta tyhle romantické blbosti nemá rád.

Když skončily úvodní titulky, tak jsem se pohodlně usadila a chytla do ruky pytlík s křupkami. Nejdříve jsem ho párkrát pořádně protočila v ruce, abych jim dala na vědomí, že tam jsem a pak jsem pytlík otevřela.

Všichni se překvapeně otočili na mě, ale já je nevnímala. Nabrala jsem do ruky pořádnou hrst křupek a celou si jí nacpala do pusy. "Ehm, zlato??" řekl táta rozpačitě a já se na něj otočila. "Cho??" zamumlala jsem s plnou pusou, jako bych netušila, co mi chce. Jako bych netušila, že mi chce naznačit, ať se začnu chovat normálně a nedělám mu ostudu. Ale já hrála hloupou.

S vynaložením veškerých sil jsem sešrotovala vše, co jsem měla v puse. Pak jsem vzala do ruky sklenici a s hlasitým srkáním upila colu. Ještě jsem si neohrabaně otřela pusu do rukávu od mikiny a s úsměvem se otočila na tátu.

"Potřebuješ něco, tatínku??" zeptala jsem se mile, ale on raději jen zavrtěl hlavou. Trochu jsem se zamračila nad tím, jak odolával mým provokacím. Rychle jsem tedy opět chytla křupky a začala je dost hlasitě jíst. Během mého chroupání a mlaskání jsem vždy usrkla ze své sklenice.

"Ale no tak, Diego. Nesmíš jí opustit." vykřikla jsem najednou dramaticky a hodila pár křupek po televizi. Všichni okamžitě zmlkli, otočili se na mě a kluci se zasmáli. "Pardón, nechtěla jsem vyrušit váš důležitý rozhovor, ale on teď právě udělal životní chybu." pronesla jsem znepokojeně. Tak trochu jsem doufala, že to táta už nevydrží, ale on se jen usmál a opět se otočil na kluky. Fajn, chce válku, má jí mít.

S hlasitým zašustěním jsem otevřela pytlík s gumovými medvídky a nacpala si jich pár do pusy. Ano, s gumovými medvídky se nejlépe mlaská a já moc dobře věděla, jak to tátu vytáčí. Bohužel, ani tento pokus se nepodařil. Kluci se už jen smáli mým pokusům, jak na sebe upoutat pozornost.

Otevřela jsem tedy poslední pytlík s brambůrkami. Opět jsem si jich pár nacpala do pusy a pak jsem si začala s mlaskáním olizovat slané prsty. Vzala jsem do ruky sklenici a hodně si upila limonády. V tu chvíli udělaly bublinky v mém žaludku trochu neplechu. Ano, to bylo to, na co jsem čekala. Pořádně jsem se do toho opřela a z plných sil si krkla.

Všichni se na mě vyděšeně podívali a já se jen sladce usmála. "Pardon, ale když to chce ven, tak to musí ven." zazubila jsem se. To už táta nevydržel a zrudl zlostí. "Děláš si ze mě srandu??" křikl a já nechápavě vykulila oči.

"Ne, proč??" zeptala jsem se nevinně a on vyskočil na nohy. "Jen jsem .." "Ano, jen jsi se chtěla dívat na Diega a prostě mě nenechat chvíli v klidu, co??" křikl a já jako bych ho neslyšela jsem opět spapala pár medvídků. "Tak se omlouvám, že jsem chtěla být chvíli se svým tátou, když on si na mě čas neumí udělat sám." zamumlala jsem zamračeně s plnou pusou.

"Zlato, já..." "V pohodě." přerušila jsem ho, než stačil něco říct. "Ale víš, co je nejhorší??" zeptala jsem se a vstala. Bylo mi jedno, že všechno jídlo ze mě spadlo na zem a udělalo nepořádek. "Že jsem ani nečekala, že by sis na mě čas udělal. I když, asi jsem doufala, že bys mohl jednou dodržet své slovo, ale ne. Opět ses vyznamenal tatínku." usmála jsem se ironicky a prošla kolem něj ke dveřím.

"Jen ještě. Příští týden ve středu mám malé vystoupení. Vím, že nemá cenu ti to říkat a vůbec tě zvát, protože stejně nepřijdeš, ale aspoň bys mohl projevit zájem." zašklebila jsem se. "Katie.." "V pohodě. Už vás nebudu otravovat." usmála jsem se a vyšla z pokoje.

Cítila jsem se bídně, zrazeně a naštvaně. Věděla jsem, že se vše vrátí do starých kolejí a zase budu na druhém místě. Ale aspoň jsem měla jistotu, že jsem pro náš vztah otce a dcery udělala maximum.

Rychle jsem vyběhla do svého pokoje, popadla sportovní tašku a naházela do ní věci, které jsem potřebovala. Pak jsem beze slova odešla.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 31. july 2012 at 0:46 | React

Juhůůůů, děkuji brouuuuku, už jsem nedoufala, že se to tu objevííí :-D  :-D  :-D
Pořádně se mi líbilo, jak dělala Kate svinčík a hlasitě chroustala a pila colu :D Prej Diego...jsem zvědavá, jakou blbost udělal :D
Umím si ji představit, jak hlasitě žvejká chipsy a křičí na Diega, kluci se smějí a otec to toleruje... :D :D
Dobře mu tak! No, dost si to pohnojil a nečekám, že s tím něco bude dělat.., ale myslím, že se na to vystoupení dostaví...aspon na chvíli.
Takže, POOOKKKRÁÁÁÁČKOOOO, kootěě!! Nemůžu se dočkat! :-D  :-D
PS: I love you too, my darlin ♥
PSS: Mám na chipsy už chuť pár dní(díky tobě ještě větší :-D ), ale moje nově nasazená zdravá výživa je nepodporuje...grrr! :-D

2 Ter. Ter. | Web | 31. july 2012 at 12:01 | React

Hahá! Tak tohle se jí opravdu povedlo!:'D
Smála jsem se, jako blázen, když tam pojídala křupky a vůbec to všechno...Diego :'DD Ách, jak já ty telenovely nesnáším!!:D A to říhnutí..Takhle na to!!:'D
Noo..tatínek se opravdu vyznamenal..ty jo..já bych vraždila!! :D Ne, fakt..tohle je otec k pohledání.
Nevim jo, ale myslim, že udělala dobře, že odešla...ale stejně..Fuu! Jak já mám ráda svýho tátu♥!! :'))
Tatíček na to vystoupení dorazí...MUSÍ!!;D
Sakra, skvělej díl!! :')) Mám černý svědomí..fakt!!! :'D
Těšim se na další!! ;))*

3 Ter. Ter. | Web | 1. august 2012 at 11:33 | React

Další z dojímavých komentářů..:')) Myslim, že začínám senilnět.!! :'DD
Nebudu to moc protahovat..ale zase odjíždím..:D Vrátim se v neděli (možná v sobotu večer)...:'DD Loučím se! :'))*

4 Ter. Ter. | Web | 1. august 2012 at 11:47 | React

Kdybych si to neužívala, nebyla bych to já!!;D
Pá♥!!

5 Lily<3 Lily<3 | Web | 1. august 2012 at 13:52 | React

Juj nějak jsem si to nestihla přečíst dřív, ale teď už jsem si to přečetla a BOMBA fakt úžasnej díl!!!:)
Ha teď to tatínkovi natřela, však si to taky zasloužil, miluju když si v FFkách dělaj různý naschvály a tohle bylo fakt dobrý:DD
Uplně jsem si představovala jak sedí na tom gauči a má tam ty pytlíky, k tomu telenovelu na maximum a oni se snaží pracovat:DD
Já bych toho tátu bejt ní už dávno zasypala obsahem těch pytlíků:DD
Doufám že na to její vystoupení příjde a když ne tak alspoň aby tam byl Zayn!!!

6 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 1. august 2012 at 19:48 | React

Hele, chtělo by to nějakou ffku, co na to říkáš kotě? :D Nemám, co číst! :D

7 Lily<3 Lily<3 | Web | 4. august 2012 at 19:53 | React

kdy přidáš další díl?:)) hlásí se závislák na bradfort bad boy :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement