Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 6. part

28. july 2012 at 11:11 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Snad se bude líbit a prosím komenty :)
Znuděně jsem si odfrkla a položila si hlavu na stůl. Fajn, oběd už rozhodně nestihneme. Otočila jsem hlavu směrem, kde byly hodiny a povzdychla si. Zrovna ukazovaly 17:25. Naštvaně jsem vstala a odhodlaně se vydala do obýváku, ze kterého se celý den ozýval smích.

Vešla jsem do dveří a opřela se o futra. Nikdo z přítomných si mě nevšímal, všichni se skvěle bavili a vedle nich leželo několik krabic od pizzy. Úžasný, takže si objednali oběd. Ano, sliby v naší rodiny asi opravdu nic neznamenaly. Abych aspoň upoutala jejich pozornost, tak jsem si hlasitě odkašlala a oni mě konečně zaregistrovali.

"Sakra, zlato já..." "V pohodě." pousmála jsem se a napřímila se. Táta okamžitě vyskočil na nohy a vydal se ke mně. "Zapomněl jsem. Máme tu hodně práce a..." "To je dobrý, tati. Nemusím slyšet další výmluvy, příště prostě řekni, že ti je práce a parta cizích kluků přednější, než já." řekla jsem s milým úsměvem. "Ale vždyť to není pravda." "Vážně?? A jak tomu mám asi věřit?? Chtěla jsem po tobě jen jeden oběd. Jedno pitomý jídlo, ale ani na to jsi se nezmohl." zavrtěla jsem hlavou a otočila se k němu zády.

Rychle jsem vyběhla schody ke svému pokoji a pořádně za sebou třískla dveřmi. Opřela jsem se zády o ně, sesunula se na zem a složila obličej do dlaní. Slzy mi sami začali stékat po tvářích a já je nebyla schopná zastavit. A ani jsem nechtěla. Měla jsem právo aspoň se vyplakat. Ale co jsem mohla čekat?? Nikdy nedodržel své slovo a já si naivně myslela, že by se to dnes změnilo. Ale ne, nebudu se litovat. Celý život jsem to bez něj zvládla, tak proč by se to dnes mělo změnit??

Otřela jsem si uplakané tváře, vstala a vydala se do koupelny. Pohlédla jsem na sebe do zrcadla a trochu se zděsila. Řasenku jsem měla rozteklou do všech stran a tvořila mi kolem očí strašidelné tvary. Pustila jsem z kohoutky teplou vodu, dala si na ruku trochu mýdla a umyla si obličej. Znovu jsem zvedla pohled a pohlédla na sebe.

Takhle to bylo mnohem lepší. Žádný makeup, prostě já. Pousmála jsem se na sebe a otřela si obličej do ručníku. Stáhla jsem si vlasy do neúhledného drdolu a sundala ze sebe všechny šperky. Pak jsem odešla do pokoje a svlékla ze sebe šaty. Se smutným pohledem jsem opět pověsila na ramínko a ještě se na ně podívala. Byly vážně dokonalé, ale k čemu dokonalost, když to nikdo neocení.

"Moment." broukla jsem a rychle na sebe oblékla mikinu a triko. Pak jsem skočila na postel. "Dále." řekla jsem a zapnula televizi. Bylo mi jedno, kdo mi co chce. Byla jsem naštvaná na celý svět a také právem. Ano, možná jsem se chovala jak rozmazlený fracek, ale bylo mi to jedno. Měla jsem na to právo.

"Ahoj." usmál se mile Zayn a vešel do mého pokoje. "No nazdar." zabručela jsem a rozvalila se na své posteli. "Potřebuješ něco??" zeptala jsem se a on si sedl na mou postel. "Poslal mě za tebou tvůj táta." vysvětlil jednoduše a já se zasmála. "To má ze mě takový strach, že poslal tebe nebo co??" zasmála jsem se nevěřícně a on se pousmál. "Chtěl jít sám, ale nakonec si to rozmyslel. Pak mě o to poprosil, když jsme kamarádi." vysvětlil a já se opět zasmála. "Jsme kamarádi??" povytáhla jsem obočí. "Jedno jsme spolu spali. Kdy přesně se z nás stali přátelé??" zeptala jsem se nechápavě a Zayn se zasmál. "Dobře, možná nejsme tak úplně přátelé, ale stejně si můžeme popovídat ne??" zeptal se.

"Hele, jestli mi chceš promlouvat do duše, abych mu vše odpustila a tak dále, tak šetři dech." řekla jsem narovinu. "Už jsem si zvykla, že jsem vždy na druhém místě." vysvětlila jsem se smutným úsměvem. "Ale možná jsem dnes doufala, že se překoná a dodrží své slovo." dodala jsem a sklopila pohled. Zayn se přisunul blíž ke mně a bez zbytečných slov mě objal kolem ramen. Překvapením jsem na chvilku ztuhla, ale pak se mu schoulila do náruče.

"Mohla bych se přetrhnout, abych byla ve všem nejlepší, ale on by si toho stejně nevšiml." řekla jsem a pohlédla do jeho tváři. Měl v ní chápavý úsměvem. Neudržela jsem se, zavřela oči a lehce se svými rty otřela o jeho. Zayn na nic nečekal a okamžitě se do polibku přidal. Položil mě na postel, jednou rukou mě pohladil po tváři a druhou položil na můj bok.

"Myslím, že kvůli tomuhle jsi nepřišel." zasmála jsem se, když své polibky přesunul na můj krk. "To sice ne, ale moc se mi to líbí." zabručel a opět přitiskl své rty na mé. Se smíchem jsem ho překulila pod sebe a sedla si na něj obkročmo. Chytla jsem jeho ruce a dala mu je za hlavu. S vítězným úsměvem jsem se podívala do jeho očí. "Vy chlapy jste tak snadno zmanipulovatelní." zasmála jsem se škodolibě. Ještě jsem ho naposledy políbila na rty a slezla z něj.

"Ráda si takhle hraješ??" zeptal se ublížení a vstal. S úsměvem jsem se na něj otočila a horlivě přikývla. "Moc ráda, když vidím, co to s tebou dělá." zakřenila jsem se a on se zasmál. "Jsi jak malé dítě." zavrtěl nade mnou nevěřícně hlavou a já se usmála. "A jsem na to pyšná." pronesla jsem a on se opět zasmál.

"Malé dítě??" zopakovala jsem po něm a zamyslela se. Zayn na mě jen nechápavě hleděl a já se na něj usmála. "Vypadá to, jako bys měla něco za lubem." řekl a přivřel oči. "Já?? Nikdy." zavrtěla jsem hlavou s vážnou tváří, ale jeho podezíravý pohled nezmizel. "Jako svatá." usmála jsem se mile a zakroužila rukou nad hlavou, na znamení svatozáře.

Zayn jen nevěřícně zavrtěl hlavou a já se sladce usmála. Ano, jeho přirovnání mi vnuklo malý nápad. Chtěla jsem se tátovi trochu pomstít za to, že na mě zapomněl a dát mu vědět, jak 'hodnou a slušně vychovanou' má dceru.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Ter. Ter. | Web | 29. july 2012 at 13:45 | React

'Kamarád taky rád'..;DD Jinak jako..rozmazlenej fracek?! Mě osobně by bylo jedno, kdybych takhle předevšema vypadala..ta holka na to má právo. Povedenej tatíček..jo a ještě pizzu..fakt..doufám, že ten její plán je alespoň hodně zákeřněj, protože tohle bylo moc!!
Skvělej díl..těšim se na další!!;)) :D

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 29. july 2012 at 22:58 | React

Grrrr, musím se vyjádřit k jejímu otci..., že je to totální ignorant a zasloužil by si, aby ho ignorovala dlouhouuu dobu!
Úplně mě nasral...přála jsem si, aby na něj křičela a něco po něm hodila! :D
A ten Zayn...hihi, ten je vtipnéj :D Jak se líbali...tak to bylo hezký, maj se k sobě hezky, to teda jo! :D
A jsem zvědavá, co za plán vymyslela...těším se na to! :D
Takže POOKRÁÁÁÁČKOOOO :-D  :-D  8-)  8-)  8-)

3 Lily<3 Lily<3 | Web | 30. july 2012 at 20:05 | React

Co to je za blba ten její otec!!! bych na něj byla pořádně naštvaná
A ten Zayn to jak se líbali ach pěknééé!
Doufám že je to dost dobrej plán na pomstění tatíčkovi:D
Úžasnej díl jako všechny ostatní, doufám že další díl napíšeš brzy

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement