Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 5. part

25. july 2012 at 15:44 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Snad se bude líbit a prosím komenty :) ♥
Unaveně jsem se protáhla a protřela si oči. Posadila jsem se a pohlédla z okna. Už bylo světlo. Vstala jsem a rovnou zamířila do koupelny. Vyčistila jsem si zuby, učesala vlasy a pak je stáhla do nedbalého drdolu. Vrátila jsem se zpátky do pokoje a hned se zarazila.

Na mém stole ležela velká, zabalená krabice s obrovskou mašlí. To mohlo znamenat jen jediné. Táta byl doma. Už když jsem byla malá, tak mi vždy přivezl nějaký dárek, když byl pryč. Vždy je nádherně zabalil a jako malá jsem to zbožňovala. Teď už ty dárky pro mě znamenaly jen fakt, že je opět doma. Rychle jsem vyběhla z pokoje a běžela ze schodů.

"Tati." vypískla jsem nadšeně, jen co jsem ho zahlédla v obýváku. Rychlostí blesku jsem k němu doběhla a skočila mu kolem krku. Táta se jen zasmál mému dětinskému chování, pevně mě objal kolem pasu a vyzvedl do výšky. Se smíchem jsem se nechala zatočit a pak mu vlepila pusu na tvář.

"Broučku, mám tu práci." řekl a já se zamračila. Ano, opět jeho práce. To, že byl slavný skladatel a producent znamenalo, že si nemůže najít chvilku pro svou dceru?? Výborné. "To je mi naprosto jedno. Teď jsi přijel, takže mám právo alespoň pět minut si užít svého tátu." rozhodla jsem tvrdohlavě a nepouštěla ho z objetí. Táta se jen zasmál a já se od něj tedy oddálila. "Fajn, ale ostatní mají dneska smůlu. Ať už pracuješ s jakoukoliv hvězdou, tak dnešní oběd strávíš se mnou." rozkázala jsem mu a on přikývl. "Fajn." usmála jsem se spokojeně a otočila se. Okamžitě jsem se zarazila.

"Zayne??" "Katie??" pronesli jsme nastejno. Zayn rychle vstal a vypadal stejně překvapeně, jako já. "V-vy se znáte??" zeptal se překvapeně táta a oba jsme přikývli. "Odkud??" zeptal se táta zamračeně. "Přes Mikea." řekla jsem rychle, než stačil odpovědět Zayn.

"Katie?? Ta Katie??" zasmál se kudrnáč vedle Zayna a ten ho okamžitě zpražil pohledem. "Tak já vás aspoň představím. Kate, tohle je Louis, Niall, Liam, Harry a Zayna tedy znáš." řekl táta a já si se všemi postupně potřásla ruku. U Zayna jsem se zarazila a pousmála se.

"Ehm, tak já se asi dojdu převlíct." řekla jsem nervózně a zkoukla své pyžamo. Ano, krátké kraťasy a tílko opravdu nezakrývaly vše. "Klidně můžeš zůstat takhle, nám to nevadí." zasmál se Harry, ale dostalo se mu okamžitého pohlavku od Zayna. "No co, sám jsi říkal... au." zarazil se, když mu Zayn vlepil další pohlavek. Zamračeně jsem povytáhla obočí a tázavě pohlédla na Zayna. Ten jen s lehkým úsměvem pokrčil rameny, jako by se vůbec nic nedělo. Jako by zrovna jeho kamarád nenaznačil, že o nás ví vše. Že o mně ví vše.

"Fajn, ehm... můžu s tebou tedy na ten oběd počítat??" zeptala jsem se a otočila se zpátky na tátu. "Určitě. Co bych pro svou malou holčičku neudělal??" usmál se. "Tati." řekla jsem káravě a on se zasmál. Moc dobře jsem tuhle jeho frázi znala. "Co bych pro svou malou holčičku neudělal??" Ano, tak často jsem to slyšela. A většinou následovalo jen zklamání. Buď nepřišel na mé vystoupení, zrušil náš společný oběd, nebo prostě jen nepřijel na mé narozeniny. Znala jsem ho už tak dokonale, že mě nemohl ničím překvapit.

"Dobře, slibuji, že si na tebe dnes najdu čas." "Oh, jak milé." zašklebila jsem se. "Nebuď drzá, holčičko." "Já nikdy, tatínku." uculila jsem se na něj, on to nevydržel a zasmál se. Už jsem nakročila, že tedy odejdu z místnosti, ale zvonu jsem se vrátila a opět tátu objala. "Moc jsi mi chyběl." zašeptala jsem s úsměvem a zavřela oči. Tahle bezpečná náruč mi tak moc chyběla. Připadala jsem si bez něj tak sama.

"Ty mně taky, broučku." řekl táta a já k němu zvedla s úsměvem pohled. Políbil mě na čelo a pohladil po tváři. "Těším se na náš oběd." "Já taky." přikývl táta. Byla jsem nadšená z toho, že si kvůli mně vezme odpoledne volno a stráví ho jenom se mnou. To už se dlouho nestalo.

S úsměvem jsem vyběhla z obýváku a zamířila rovnou do svého pokoje. Zalezla jsem do své malé koupelny, opláchla se voňavým mýdlem a umyla vlasy. Když jsem vylezla, tak jsem se lehce namalovala a vyfoukala si vlasy. Nechala jsem je rozpuštěné a zamířila do pokoje, ke své skříni. Chtěla jsem být dnes speciálně vystrojená, jako by snad oblečení, které bych měla na sobě mohlo dokázat, aby na mě táta byl víc hrdý. Aby byl pyšný na to, jakou má krásnou dceru.

Oblékla jsem si krásné, letní, květované šaty po kolena. Byly nové a jako by volaly po tom, abych si je vzala na nějakou speciální příležitost. A to rozhodně oběd s mým tátou byl. Na ruce jsem si nasadila pár blýskavých náramků, na krk navlékla dlouhý řetízek a vše to završila dlouhými, stříbrnými náušnicemi. Ještě jsem si obula své oblíbené, černé balerínky a s úsměvem na rtech jsem vyběhla z pokoje."Tati?? Můžeme??" zeptala jsem se s úsměvem, když jsem opět vešla do obýváku. Všichni seděli u stolu, společně se něčemu smáli a jen co jsem promluvila, tak se všechny pohledy stočily ke mně.

"Páni, broučku vypadáš úžasně." pochválil mě táta a já stydlivě sklopila pohled. Byla jsem zvyklá na komplimenty, ale rozhodně ne od něj. "Děkuju." pípla jsem s úsměvem a poupravila si šaty. "A můžeme jít??" zeptala jsem se znovu nadšeně a táta vstal. "Ještě chvilku, ano?? Máme tady něco rozdělaného." usmál se a došel ke mně. Smutně a zklamaně jsem pohlédla do jeho tváře. "Slibuji, že si zajdeme na oběd." řekl hned, co si všiml mého výrazu. "Tati já..." "Přísahám." přerušil mě, než jsem stačila něco namítnout. "Fajn." pousmála jsem se a mé srdce štěstím poskočilo.

Byly to pro mě vzácné chvíle, kdy jsem mohla být s ním. A doufala jsem, že ta slova, která mi teď slíbil dodrží. Aspoň tentokrát.....
 

1 person judged this article.

Comments

1 Hanča Hanča | Web | 25. july 2012 at 21:37 | React

Není to těžké, já si jí vzala sama od sebe do ruky minulý rok o prázdninách a jela sama. A je to v pohodě. :)
Určitě jo!! :D A vezmou nás obě a budeme hrozně slavný! To zvládneš! :D :)
Dneska asi ne. :/

2 Lil Lil | 25. july 2012 at 22:40 | React

Tu povidku miluji, hrozne me bavi ! Rychle dalsi dil, prosim :-) :-D

3 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 26. july 2012 at 20:05 | React

DOjemné shledání s tatínkem! Mrzí mě, že na ni nemá tolik času. Chápu, že odpoledne s tátou je pro ni velmi důležité.
A jestli ji táta znovu zklame, měl by se fakt stydět. Práce je důležitá, ale dítě důležitější. Rodiče by si měli uvědomit, jak jsou pro nás důležití...obyčejné objetí či pohlazení, nebo strávený čas.
A smála jsem se, když Zayn praštil Harryho...jako by se mu to nelíbilo, že HArrymu jo :-D  :-D
POOKRÁÁÁÁČKOOOO, pusooooo!!!! :-D  :-D

4 Lily<3 Lily<3 | Web | 26. july 2012 at 21:36 | React

Wow krásnej díl, jako všechny ostatní!!:))Uplně jsem čekala že ta nějaká hvězda pro kterou její táta pracuje jsou 1D:D  Ten Harry a ty jeho narážky na Zayna a Kate :-D

mimochodem jestli jsi ještě na internetu, tak jsem přidala nový díl:)

5 Alic Alic | 27. july 2012 at 11:00 | React

Narazila som na tvoj blog a musím povedať že sa mi veľmi, veľmi páči ;) A tvoje ff-ky sú super teším sa na ďalší diel :)

6 Ter. Ter. | Web | 29. july 2012 at 13:39 | React

Ehm, ehm..:D ták tatíček má tu čest znát se se Zaynem..úú..vypadá to zajímavě!!:D
Jinak ty Harryho narážky..boží!!;D :))
Ale jako..jestli jí táta odmítne kvůli těmhle pěti pošukům..no, já bych zabíjela!!
Skvělej díl..jdu si přečíst další!!;D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement