Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 4. part

17. july 2012 at 12:05 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Po dloooouhé době přidávám nějakou ffku :) doufám, že se bude díllíbit a prosím komenty :)
"Zayne, jak jsi mohl??" uslyšeli jsme pisklavý hlásek a oba se otočili. Za námi stála ta blondýna, co s ní Zayn tančil. Vyděšeně jsem se podívala do jeho tváře a k mému překvapení tam byl jen jeden velký úsměv. Nakonec se začala smát i ona blondýna. Zůstala jsem zmateně sedět a hledět na ty dva.

Dobře, čekala bych cokoliv od holky, na kterou se vykašle kluk, ale rozhodně ne záchvat smíchu. "Promiň, tohle je Ema." představil mi ji a ona mi s úsměvem potřásla rukou. "Je to má kamarádka." řekl a já nechápavě nakrabatila čelo. "A on mě požádal o pomoc." řekla Ema a mně pomalu začala vše docházet. Prostě se s ní domluvil, abych žárlila. Zamračeně jsem dala ruce v bok a vstala.

"Super, takže si ze mě jen dělal blbce??" zeptala jsem se. Zaynův úsměv zmizel. Ještě se pokusil něco říct, ale já jen zavrtěla hlavou a vysmekla mu svou ruku ze sevření. "Asi bych měla jít." broukla Emy, ale já jí zastavila. "Ne, jediný kdo tady odejde, budu já. Dobře se bavte." zašklebila jsem se, popadla svou kabelku a odešla.

Nasupeně jsem došla ke stolu, u kterého seděl Mike a nadšeně se bavil s nějakým klukem. Posadila jsem se vedle něj a naštvaně si odfrkla. "Ehm, děje se něco??" zeptal se nechápavě Mike a já se na něj podívala. "Ne, všechno je v naprostém pořádku, ale proč ze mě neudělat magora, že??" vyprskla jsem a Mike překvapeně vykulil oči.

"Omluvíš nás na chvilku??" usmál se sladce na svého společníka a pak se opět otočil ke mně. "Tak ven s tím." řekl jen a já si povzdychla. "Ta blondýna byla jeho kamarádka a všechno to na mě jen nahráli, abych žárlila. Věřil bys tomu??" zeptala jsem se pohoršeně a k mému úžasu on se začal smát. Nechápavě jsem nakrabatila čelo. "Ten kluk já vážně dobrý." "Cože??" vypískla jsem nevěřícně.

"Zlato promiň, ale já ho naprosto chápu. Co bys udělala ty, kdyby se ti někdo líbil, věděla bys, že ty jemu taky, ale prostě by tě ignoroval?? A tys mu na to tak jednoduše naletěla." smál se mi dál. "Úžasný." broukla jsem a zkřížila ruce na prsou. Čekala jsem od něj trochu podpory a pochopení, ale on se mi prostě vysmíval. Po chvíli jsem to ale nevydržela a začala se taky smát.

"Asi o mě má vážně zájem." "Asi??" zopakoval po mě Mike a já se pousmála. Svým způsobem to bylo roztomilé. Zahrát takové divadýlko, jen abych si ho všimla. "Fajn, dám mu šanci." připustila jsem a Mike spráskl ruce. "Konečně." vykřikl dramaticky a já se zasmála. "Jdu za ním." řekla jsem jen, vstala a vydala se zpátky k baru. Bohužel, Zayn už na svém místě neseděl. Zmateně jsem se rozhlédla kolem sebe.

"Hledáš někoho??" uslyšela jsem za sebou a s úsměvem se otočila. "Možná." připustila jsem a přistoupila blíž k němu. "Teda pokud mě ten někdo chce ještě vidět." dodala jsem a stydlivě sklopila pohled. Zayn vzal můj obličej lehce do dlaní a zvedl ho, aby mi viděl přímo do očí. "Asi bych o tom mohl uvažovat." pousmál se. Bez dalších řečí mě chytl za ruku, propletl naše prsty a dovedl mě do středu parketu. Tam si mě otočil k sobě a pevně objal kolem pasu.

"Myslela jsem, že nerad tančíš." řekla jsem zamračeně a on se zasmál. Zatočil mě a opět pevně objal. "Kvůli tobě se klidně obětuju." usmál se a trochu se zavlnil. Zasmála jsem se a omotala mu ruce kolem krku. "Nechápu, proč nerad tančíš. Je to skvělé a jde ti to." "Prostě to nemám rád." vysvětlil zamračeně. "Fajn, změníme téma." řekla jsem hned, co jsem si všimla jeho pohledu. Pohledu, který jasně říkal, že se o tom bavit nechce.

"Dobrý nápad." přikývl a opět mě zatočil. "Půjdeš dneska zase ke mně??" zeptal se s nevinným úsměvem a já se zasmála. "Měla bych??" zeptala jsem se a on bez přemýšlení přikývl. "Myslím, že včerejší noc se nám moc povedla." řekl zamyšleně a já se zasmála.

"To možná, ale dneska vážně nemůžu." zavrtěla jsem hlavou a Zayn se zamračil. "Proč??" zeptal se nechápavě a já se zasmála. "Myslím broučku, že ti do toho nic není." zakřenila jsem se a on se zamračil ještě víc. "Tajíš mi něco??" "Ano, jsem superhrdina, který žije dva životy." pronesla jsem tajemně a pak se zase začala smát. "Myslel jsem si to. Už jen to, jak jsi zmizela." řekl zamyšleně, ale pak jsme se oba společně zasmáli.

"Ne, ale teď vážně. Děje se něco??" zeptal se ustaraně, ale já jen zavrtěla hlavou. "Jen rodinná záležitost." řekla jsem s úsměvem a Zayn přikývl. "Fajn, ale nemysli si, že mi dneska zase jen tak utečeš." zamračil se. "Sakra, zrovna to jsem měla v plánu." pronesla jsem zklamaně, ale pak se zase zasmála. "Hele, to se pořád takhle směješ??" zeptal se a já přikývla. "Vadí ti to??" zeptala jsem se překvapeně a povytáhla obočí. Zayn jen zavrtěl hlavou a pohladil mě po tváři. "Ani náhodou, máš ten nejkrásnější úsměv na světě." řekl a já stydlivě sklopila pohled. "A taky jsi roztomilá, když se červenáš." "Nech už toho." zasmála jsem se a on se mnou. "Dobře." přikývl a já ho pustila z objetí. Překvapeně se na mě podíval a já jen lehce pokrčila rameny.

"Už musím jít." vysvětlila jsem jednoduše a on se zamračil. "Už?? Vždyť je teprve... půl jedné." dořekl s pohledem upřeným na hodinky a já se zasmála. "Právě proto. Už je pozdě." řekla jsem s úsměvem. "Tak fajn." broukl a svěsil koutky. Se smíchem jsem se vydala zpátky k našemu stolu, kde už nikdo neseděl. Vzala jsem svou kabelku a oblíkla si sako.

"Moment." zastavil mě se smíchem Zayn, když jsem se vydala k východu. Otočil mě k sobě a já nechápavě nakrabatila čelo. "Řekl jsem, že mi dneska jen ten neutečeš." vysvětlil s úsměvem. "Dokud mi minimálně nedáš číslo, tak tě nepustím." usmál se vítězně a já se zasmála. "A když odmítnu??" "Bude mi to sice hrozně líto, ale budu nucen s tebou strávit celou noc." pronesl s vážnou tváří a já se zasmála. "Takže, celou noc s tebou nestrávím a číslo ti taky nedám. Je mi líto." řekla jsem s úsměvem a Zayn se zamračil.

S úsměvem jsem k němu přistoupila, pohladila ho po tváři a lehce políbila na rty. "Ale slibuju ti, že se ještě uvidíme." řekla jsem a na jeho tváři se konečně objevil úsměv.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Ter. Ter. | Web | 17. july 2012 at 18:08 | React

Áno, Zayn je podlej, ale bylo to krásný!!:) :D
Ta holka se mi líbí!!hezky si s ním hraje!!:D
Skvělý! :) Těšim se na další díl! :D :D

2 Lily<3 Lily<3 | Web | 18. july 2012 at 14:08 | React

Wow nádhera, rozplívám se na monitor :D honem další díl :-)

3 Hanča Hanča | Web | 18. july 2012 at 19:38 | React

Jééé, děkuju za komentář, hehe. :) :D
To mě moc těší, ani s to nedokážeš představit. :)
A už se těším, až budu mít čas na tvé povídky. :)

4 Wewu>>lína ! Wewu>>lína ! | Web | 21. july 2012 at 22:35 | React

Jůůůů, tak to byl, sakra, sladký díílleček!!! :D
teda koukala jsem, jak byla naštvaná...přitom ona fakt žárlila, dostali ji... :-D  :-D
A Zayn je fakt podšivka šikovná :D
a bylo moc hezký, jak s ní tančil, aby ji udělal radost...
A bylo krásný, jak chtěl to číslo...hooo, sladkýýý, zaseee! :-D
KRÁSNÝ, SLADKÝ A MOC ÚŽASNÝ DÍLEK!!
POKRÁÁÁČKO,  pusoooo! :-D  :-D  :-D  8-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement