Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 3. part

6. july 2012 at 19:55 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Tak, je tu další dílek nové povídky :) doufám, že se bude líbit a prosííím komenty :)
"Ehm ahoj." vykoktala jsem zmateně a otočila se na Mikea, jako by mi nějak mohl pomoct. "Ahoj." usmál se sladce Zayn a usadil se vedle mě. Mike do mě nenápadně strčil a já jako bych se probudila z transu, do kterého mě přivedl Zaynův dokonalý úsměv.

"Ehm, Mikie, tohle je Zayn, Zayne Mike, můj..." "Kamarád." dodal za mě nadšeně Mike a potřásl si se Zaynem rukou.

"Co tu děláš??" zeptala jsem se zmateně, když ze mě Zayn nespouštěl své usměvavé oči. "Hledal jsem tě." vysvětlil jednoduše a já stydlivě sklopila pohled. "A když jsem tě tu tak viděl, tak mě napadalo, že bys mi mohla vynahradit to osamělé ráno." usmál se Zayn. "No ale víš... Mike má dneska narozeniny a já ho přece nemůžu nechat samotného." plácla jsem první výmluvu, která mě napadla a pevně jsem chytl Mikovu ruku, která ležela na stolu.

Zayn přesunul svůj vážný pohled za mě na Mikea. "Kecá, co??" zeptal se jen a já střelila pohledem po svém kamarádovi. "Naprosto." pronesl se sladkým úsměvem a Zayn se zasmál. Věnovala jsem Mikeovi jeden nenávistný pohled. "No co, zlato. Přiznej si, že lhát neumíš." "To možná, ale čekala bych od tebe trochu spolupráce." řekla jsem ohromeně nad tím, jak mě vlastní kamarád zradil.

"Fajn a můžu vás aspoň pozvat na drink?? Když už Mike slaví ty narozeniny." naznačil rukama uvozovky a společně s Mikem se zasmáli. Věnovala jsem svému kamarádovi další nenávistný pohled a on okamžitě ztichl. "To je v pohodě. Už máme objednáno." zakřenila jsem se.

"Takže ani nemůžu čekat, že si se mnou zatančíš, že??" zeptal se s povytáhlým obočím a já zavrtěla hlavu. "Moc mě to mrzí, ale mám něco s nohou." pronesla jsem s lítostivým obličejem. "Kecá." broukl jako by nic Mike a to už ode mě schytal jeden pohlavek.

"Mně je to jasný." zasmál se Zayn a vstal. "Tak to vás nebudu rušit.Ale kdybys náhodou něco chtěla, víš, kde mě najdeš." řekl a mávl rukou k baru. "V pohodě." přikývla jsem s úsměvem a Zayn odešel.

Ohromeně jsem otočila svůj pohled na Mikea, který se jen sladce usmíval. "Děláš si ze mě srandu??" zeptala jsem se naštvaně a on jen nechápavě zavrtěl hlavou. "Co myslíš??" "Co myslím?? Mohl jsi mě před ním ještě chvilku shazovat, aby jste se dobře pobavili." plácla jsem ho a on se jen zasmál.

"Nemusel bych tě shazovat, kdyby jsi jen chvilku normálně myslela. Proč jsi s ním nevyjdeš, když se ti líbí??" "Nelíbí se mi." odfrkla jsem pohrdavě. "Jistě, proto si mi tady o něm básnila a jen co se objevil jsi zářila jako sluníčko, co??" zeptal se s povytáhlým obočím. Chvilku jsem na něj vyjeveně zírala, ale pak raději sklopila pohled. "Myslela jsem si, že to je jen další kluk mezi těmi všemi, ale on... nějak se mi usídlil v hlavě a nemůžu na něj přestat myslet." přiznala jsem.

"A to tě tolik děsí představa, že by sis našla přítele?? Myslím tím opravdového přítele, ne jen kluka na jednu noc." vysvětlil svou myšlenku a já se mu podívala do tváře. "Ano děsí, protože kdybych si našla opravdového přítele, tak si zcela jistě zadělám na zlomené srdce. Vždy to tak skončí." dořekla jsem a Mike se zasmál. "Tak raději nic nezkusíš a budeš ignorovat fakt, že se ti někdo konečně líbí." řekl a já se zamračila. "Nesnáším, když máš pravdu." zabručela jsem a on se zasmál.

"To ale nic nemění na tom, že nikoho nechci." řekla jsem po chvíli rozhodně. "Fajn, nebudu tě dál přemlouvat." zvedl ruce na znamení míru a já si konečně oddychla."Podívej se na to." zhrozila jsem se s pohledem upřeným na Zayna a na slečnu, se kterou zrovna tančil. Smáli se spolu, ona ho lehce hladila po zádech a chvilkami zajela níž, až na jeho zadeček. "No to je hrozné. A teď si představ, že jsi na jejím místě mohla být ty." pronesl Mike s hraným zděšením a já se na něj otočila. "Dělá ti dobře mě provokovat??" zeptala jsem se a on s úsměvem přikývl.

Opět jsem pohled otočila k těm dvěma. Sledovala jsem každý jejich pohyb a byla připravená každou chvilku vstát a rozdělit je. Bohužel, asi bych k tomu nenašla odvahu.

Rukou mu zajela do zadní kapsy u kalhot, on jí něco zašeptal do ucha a společně se zasmáli. Znechuceně jsem od nich odvrátila pohled. "To je nechutný." zamračila jsem se a Mike se opět jen zasmál. "Žárlivko." pronesl a já se na něj podívala. "Nežárlím. Jen mi od nich přijde nevychované, jak se tu chovají." vysvětlila jsem jednoduše, ale bylo mi jasné, že ani tuhle lež mi neuvěří.

Raději jsem pohled znovu otočila k parketu a snažila se nevnímat ty dva. "Ehm, chceš něco k pití??" vyskočila jsem rychle na nohy, když jsem si všimla, že se Zayn od ní odpojil a vydal se k baru. "Vím, že to není jen tvé dobré srdce, že mi chceš něco koupit zrovna v momentě, kdy je tam on, ale když už jsi se nabídla, tak mi přines džus." řekl, ale já ho stejně neposlouchala. Broukla jsem jen neurčitě "fajn" a rychle se vydala k baru.

Jako by nic jsem se opřela vedle něj a mávla na barmana. "Jé ahoj, ty jsi tu taky??" zeptala jsem se hraně s úsměvem, když se na mě Zayn otočil. "Překvapení." zašklebil se sarkasticky a vzal do rukou dvě skleničky. "Ehm, tak jak se bavíš??" zeptala jsem se rychle, když už chtěl odejít. "Skvěle, ale myslím, že to ty dobře víš." "Jak to myslíš??" zeptala jsem se nechápavě a on s úsměvem sklopil pohled. "Myslím to, jak nás celou dobu pozoruješ." pronesl s klidem. Když mi došla jeho slova, tak jsem jen horlivě zavrtěla hlavou.

"To se pleteš. Možná jsem se náhodou koukla směrem, kde jste byli, ale určitě ne schválně." "Jo, a úplnou náhodou jsi přišla k baru ve stejnou chvíli, jako já??" zeptal se se sladkým úsměvem. Ledabyle jsem pokrčila rameny a pousmála se. "Náhoda." zakřenila jsem se a Zayn se zasmál.

"Škoda. Kdybys totiž šla za mnou, tak bych se už za tou blondýnou nevracel a zůstal s tebou tady." řekl na oko smutně a já zpozorněla. "Vážně??" vyhrkla jsem nadšeně a pak se zamračila. Toho nadšení bylo až příliš. "Totiž, pokud mě chceš pozvat na drink, tak ti nebudu bránit." pronesla jsem už s ledovým klidem a Zayn se opět zasmál.

Posadil se na židli vedle mě a podal mi jednu sklenici, kterou svíral v ruce. "Tak na zdravím." pronesl s úsměvem, pozvedl své pití a pak jsme si ťukli.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Lil Lil | 10. july 2012 at 0:26 | React

Tak toto je vazne skvela ffka! Uz se nemohu dockat dalsiho dilu :-)

2 Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) Wewu>>lína ! Twé Affs! ;) | Web | 11. july 2012 at 18:17 | React

Koukala jsem na toho Zayena, hezkéj kluk musím říct, trošinku mi připomíná Joa, asi těma očima...a pohledy :-D  :-D
Jinak hezkéj dílek :D Vidím, že Kate hrdě vzdoruje sladkým úsměvům Zayena :D
Ale jak vidím dost po něm touží...těmi pohled na něj, jak tančil s tou blonckou a ty její připomínky :D A ke konci už to bylo lepší...snad se to nějak rozvine.. :-D  :-D
KRÁSNÉJ DÍLEK, BROUUUKUUU.
TAK POKRÁÁÁČKOOOOOO, jasnýýýý? :-D  8-)  8-)  8-)  :-P  :-P

3 Ter. Ter. | Web | 16. july 2012 at 11:00 | React

Tak Mike si hraje na dohazovačku..:D To je kamarád do deště tohle!! Ten se mi líbí!:D :)
Né,vůbec se jí nelíbí..vůbec..:D Slečna je hrozně nenápadná..!:DD
To,jak jsi to celý popsala...skvělý! Těšim se na další dílek!♥ :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement