Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 25.part

21. july 2012 at 9:34 | Cath!e |  Gotta Be You
Má cenu přidávat tuhle ffku?? Čte ji někdo?? Jestli ano, tak prosím napište koment, ať vím, co si o téhle povídce myslíte :)
"Kate??" uslyšela jsem volání svého jména a rychle seběhla schody. "Ano??" usmála jsem se na svou milovanou babičku, které zrovna něco kuchtila. "Říkali jsme si s dědečkem, že bysme dnes zajeli na nějaký výlet..." "Ale vždyť zítra odjíždím." skočila jsem jí zmateně do řeči a ona se na mě s úsměvem otočila. "No právě. Myslím, že poslední večer tady nechceš strávit v nudné společnosti svých prarodičů." "Co to povídáš za hlouposti??" zamračila jsem se, došla k ní a objala ji.

Ona se jen zasmála nad mou tvrdohlavostí. "Chtěli jsme ti jen dopřát trochu soukromí, kdyby sis sem chtěla třeba někoho pozvat." řekla jakoby nic. "A jako třeba koho??" zeptala jsem se zamračeně. "Taky jsem jí to říkal. Pokud chcete být s Gemmou, tak můžete klidně jít k nim, ne??" řekl děda, když vstoupil do místnosti. Přikývla jsem a opět se otočila na babičku. "Ale já nemyslela Gemmu..." nedořekla větu a významně se na mě podívala. "A ty se do toho vůbec nepleť." okřikla dědu, který jen zvedl ruce na znamení míru.

"No tak či tak, už jsme se domluvili a za chvilku odjíždíme, ano??" dokončila a já tedy přikývla. Bylo to od ní milé.

Odebrala jsem se tedy k sobě do pokoje a rovnou vytáhla mobil. Naťukala jsem jednoduchou sms, z paměti namačkala Harryho číslo a zmáčkla odeslat. Během pár vteřin mi přišla odpověď. "Stav se u nás a vyzvedni si mě :)" přečetla jsem si a sama pro sebe se usmála. Byl tak roztomilý.

Okamžitě jsem si vzala své věci a vydala se ke Stylesům. Cestou jsem zjistila, že babička z dědou už jsou pryč. Sama pro sebe jsem se zamračila, že se ani jeden neuráčili rozloučit.

Doběhla jsem k vedlejšímu domu a zazvonila na zvonek. Během pár vteřin se dveře otevřely a objevil se v nich usměvavý Loui. "Ahoj." usmála jsem se na něj a na přivítanou ho objala. "Vyslal tě Harry??" zeptala jsem se a on přikývl. "Je nedočkavý jako malé dítě." řekl zamračeně a já se zasmála. Společně jsme vešli do kuchyně a okamžitě jsem spočinula v něčí náruči. Ani jsem se nestačila rozkoukat a Harry už mě líbal.

"Chyběla jsi mi." zamumlal do polibku a já se zasmála. "Ty mně taky." přiznala jsem a oddálila se od něj. Byli jsme v místnosti sami a nezdálo se, že by mě Harry chtěl pustit.

"Chceš říct dobrou zprávu??" zeptala jsem se a zvedla k němu pohled. Harry jen přikývl. "Mám dnes volný dům, no a tak jsem přemýšlela, co bych podnikla..." nedořekla jsem a na Harryho tváři se objevil široký úsměv. "Můžu přijít??" zeptal se hloupě a já se zasmála. "Ne asi, říkám to jen tak." pronesla jsem ironicky a společně jsme se zasmáli.

"Harry??" ozval se domem křik Ann a on se na mě omluvně usmál. I když nerada jsem ho pustila z objetí a on se vydal za svou maminkou. Těšila jsem se na náš společný večer jako malé dítě. Konečně jsem si opět mohla užít jeho přítomnost bez toho, aby jsme se báli, že nás někdo načape.

"No ahoj. Přišla jsi za mnou??" uslyšela jsem hlas své kamarádky a zmateně se otočila. "A-ahoj. Jasně, za kým jiným??" pousmála jsem se a na přivítanou jí objala. Posadila se ke stolu a já si přisedla vedle ní. "Tak, co jsi potřebovala??" zeptala se s úsměvem a já se zarazila. "Ehm, chtěla jsem se domluvit na zítřek." řekla jsem první věc, co mě napadla.

"No vlak nám jede po jedenácté. Ale štve mě, že pojedou i kluci." řekla zamračeně a já nechápavě nadzdvihla obočí. "Proč??" zeptala jsem se a ona se na mě podívala. "Bude to šílené. Vůbec si nedovedeš představit, jak to chodí, když jdeš někam s klukama. Všude plno fanoušků a paparazzi." vysvětlila a zhluboka si povzdechla. "A v Londýně to bude ještě horší." "Ale jdi, určitě přeháníš." usmála jsem se, ale ona jen zavrtěla hlavou.

"Ale tak budeme to muset nějak vydržet." řekla ještě a vstala. "Těším se na zítra, zlato. Jdu balit, pa." řekla a odešla. Zůstala jsem zmateně sedět, s pohledem upřeným před sebe. Gemma mi nahnala takový strach z toho, co se bude v následujících dnech dít. Kluci budou pod neustálým dohledem veřejnosti a ta může znamenat, že se s Harrym vůbec neuvidím.

Nedokázala jsem si představit, že by mě neustále někdo sledoval, nesměla bych Harryho na veřejnosti ani chytit za ruku nebo políbit. Zmateně jsem složila obličej do dlaní a zhluboka vydechla. Ta představa mě ničila, ale byla jsem ochotná to kvůli němu podstoupit.

Ale v tu chvíli jsem si potřebovala vše urovnat v hlavě. Potřebovala jsem být chvilku sama. Vstala jsem a bez toho, abych někoho potkala nebo někomu něco řekla jsem odešla.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Barunie Barunie | 21. july 2012 at 17:45 | React

Miluju tuhle povídku. Prosím další díl

2 Wewu>>lína ! Wewu>>lína ! | Web | 21. july 2012 at 23:00 | React

Juhůůů, to byl fakt kráásnéj díílek!
Harry byl fakt sladkýý, jak ji objímal a líbal...jak byl nadšený...krásný!
Jo oni jedou s něma jo? Páááni, to jsem zvědavá, jak to plánuješ pak...snad je nerozdělíš...bussiness je svině.
Aby to nebyla zkáza jejich vztahu! Pozor na to...možná by si měli o tom promluvit, ja? :-D  :-D  :-D
POOKRÁÁÁČKOOOO, zlatoooo! :D  :-P  8-)  :-D

3 QQQ QQQ | 23. july 2012 at 0:29 | React

Urcite neprestavej psat, je to skvela ggka. Uz se nemohu dockat dalsiho dilu! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement