Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 24.part

1. july 2012 at 20:53 | Cath!e |  Gotta Be You
Tááák další dílek je tu :) snad se bude líbit a prosím komenty :)

"Počkej." zasmála jsem se a odstrčila jeho nenechavé ruce, které se mi snažily svléct triko. "Vždyť je plný dům lidí." zavrtěla jsem nechápavě hlavou a poupravila si oblečení. Harry jen smutně svěsil koutky a já se zasmála. Objala jsem ho kolem krku a prsty mu zapletla do vlasů. Zavřela jsem oči a přitiskla své rty na jeho.

V objetí a polibku jsme docupitali k posteli, na kterou mě Harry opatrně položil. Když své polibky přesunul na můj krk, tak jsem vzrušeně zaklonila hlavu a vzdychla. "Miláčku." špitla jsem, ale on jako by mě neslyšel. Dál se věnoval mému výstřihu. "Lásko, no tak." zaskučela jsem a on se mi podíval do tváře. "Teď to vážně není dobrý nápad." zavrtěla jsem s úsměvem hlavou a pohladila ho po tváři. "Já vím." zamračil se a lehl si vedle mě.

Položila jsem si hlavu na jeho hruď a on mě k sobě majetnicky přivinul. Zvedla jsem k němu pohled a lehce ho políbila na krk pod ouško. Harry se jen otřásl, jak ho to zašimralo a já se zasmála. Tak ráda jsem ho provokovala a on mi k tomu dával čím dál, tím víc příležitostí.

Opět jsem si na něj položila hlavu a zavřela oči. Cítila jsem se tak dobře, spokojeně. Harry mě začal lehce hladit po zádech a do toho si pobrukoval nějakou melodii. Byla mi povědomá, ale v tu chvíli mě nezajímalo, co je to za píseň. Pevně jsem ho objala kolem pasu a jen se soustředila na jeho krásný, lehce nakřápnutý hlas.

V tom někdo zaklepal a než jsme stačili zareagovat, tak se dveře rozletěly. Vystrašeně jsem se otočila tím směrem. "Výborně, přesně tohle jsem chtěl vidět." usmál se spokojeně Loui a zavřel za sebou. Harry se zamračeně posadil a já ho s úsměvem pohladila po tváři. Byl vážně roztomilý, když žárlil.

"Co chceš??" zeptal se nabručeně Harry a Louis se na něj jen usmál. "No tak zlato, nebuď na mě naštvaný." zašveholil směrem k němu a já se zasmála. Na Harryho tváři se také objevil nepatrný úsměv a už jsme všichni věděli, že je vše zapomenuto.

"Jen jsem vám chtěl říct, že s vámi pojedu do Londýna." řekl a já se praštila do čela. "Sakra, ten Londýn." zamračila jsem se a vstala. "Musím to říct babi a dědovi. A taky zavolat domů." řekla jsem a vzala si svou mikinu, která se válela po zemi.

"Tak to je výborný. Vy pojedete všichni do Londýna a co já tu sám??" zeptal se Harry zamračeně a já se na něj podívala. "Vždyť tu budeš mít ještě kluky." usmála jsem se na něj. "No vlastně.. kluci chtějí taky odjet dřív, aby si zařídili všechny potřebné věci, než odjedeme do Švédska." informoval nás Loui. "Úžasný." zaskučel Harry. "No tak taky pojeď." nabídl mu Louis a já se na Harryho nadšeně podívala. "Stejně bysme měli probrat všechny věci okolo té cesty, tak by bylo dobrý, kdybys jel taky." vysvětlil Louis jednoduše. "To by šlo." přikývl s úsměvem. "Výborně, takže jsme domluvení." řekl nadšeně Loui a zase z pokoje odešel.

Nesměle jsem na Harryho otočila a on vstal. Lehce mě objal kolem pasu a s úsměvem se mi zahleděl do očí. Zajel svou rukou do mých vlasů a přitáhl si můj obličej ke svému. Zasněně jsem zavřela oči, když se jeho rty konečně dotkly mých.

"Budu muset jít." špitla jsem potichu, když se ode mě oddálil a opřel si své čelo o mé. "Já tě ale nepustím." usmál se šibalsky a já se zasmála. "Taky nechci jít, ale opravdu musím." řekla jsem smutně a pohladila ho po tváři. "Ne, ne, ne." zavrtěl tvrdohlavě hlavičkou a pevně mě objal. Se smíchem jsem k němu zvedla pohled a zahleděla se do jeho očí. Byla bych schopná hledět do nich věky, topila jsem se v nich a byla jsem naprosto unešená, jejich dokonalostí.

Lehce jsem si stoupla na špičky a rychle ho políbila. Než stačil zareagovat, tak jsem se vymanila z jeho objetí, přešla ke dveřím a s omluvným úsměvem se na něj podívala.

"Zlobidlo." zamračil se a mě to donutilo znovu se zasmát. "Až budeš mít čas, tak přijď." mrkla jsem na něj a už sahala po klice. "Ale co tvoji prarodiče??" zeptal se a já se pousmála. "Myslím, že oni to pochopí." přikývla jsem a konečně vyšla z jeho pokoje.

Byla jsem rozhodnutá. Nemělo cenu před babičkou něco dál tajit, když věděla, že někoho mám. A kdyby nás s Harrym uviděla spolu třeba i v něčí přítomnosti, určitě by jí vše došlo."Babi??" usmála jsem se na ní, jen co jsem vešla do kuchyně. Otočila ke mně svou vlídnou tvář a pohledem mě pobídla, abych mluvila dál. Posadila jsem se na židli a ztěžka si povzdechla. "Musím ti něco říct." řekla jsem potichu a ona se posadila vedle mě. Chytla jsem její ruku, kterou měla položenou na stole a usmála se na ní.

"Kdo je to??" zeptala se jen a já se pousmála. Měla mě dokonale přečtenou, až mě to trochu děsilo. Sklopila jsem pohled a podívala se na naše propletené ruce. Na chvilku mě napadla myšlenka, že je to chyba. Ale pak jsem jen zavrtěla hlavou a zase se jí podívala do tváře.

"Harry." vydechla jsem jen a doufala, že mě neodsoudí. Ona se ale jen pousmála. "Harry?? Náš Harry Styles??" zeptala se s úsměvem a já nejistě přikývla. "To je přeci krásné." řekla s úsměvem a pohladila mě po tváři. "Vážně??" "Ano. Kdo by se k tobě hodil lépe, než zrovna on??" zeptala se a já se pro sebe usmála. "Děkuju." řekla jsem vděčně a objala ji.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Stefanie Stefanie | 10. july 2012 at 13:35 | React

Tvoje ffka se mi vazne moc libi,prvne jsem ji nechtela cist kvuli obrazku,ktery je,protoze jsem si rikala,ze to nebude zamereno na jednoho clena s nejakou holkou,ale ze ta holka bude bude podvadet s ostatnimi cleny :D.Ale jsem fakt rada,ze ji ctu,precetla jsem od vcerejska vsechny dily,pises nadherne.Ted je to asi ma nejoblibenejsi ffk a to tech povidek ctu :D.Je fajn,ze tady maji jine problemy,protoze ve vetsinach ffkach se furt jen podvadeji,i kdyz se hrozne miluji.

2 Stefanie Stefanie | 10. july 2012 at 13:37 | React

Libi se mi,jak mezi sebou mluvi Harry a Katie,jak se Loui chova,proste celkove,je to i dost vtipne.Jen skoda,ze tu povidku cte malo lidi.

3 Stefanie Stefanie | 10. july 2012 at 13:39 | React

Nechces ji poslat http://onedirection-ff.blog.cz/ ,tam by si tu povidku cetlo urcite vic holek.

4 Stefanie Stefanie | 10. july 2012 at 13:39 | React

Tak uz se nemohu dockat dalsiho dilu :-)!Jinak promin,ze ti tady pisu tak dlouhe vyznani k tve ffce :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement