Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 2. part

29. june 2012 at 12:06 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Tááákže, přeju Vám krásné prázdniny a doufám, že máte hezká vysvědčení :D snad se dnešní dílek bude líbit a prosím komenty :)

Otevřela jsem oči a rychle se posadila. Mou hlavou jako by najednou projel ostrý střep a instinktivně jsem se chytla ze čelo. Zmateně jsem se rozhlédla kolem sebe a když jsem si všimla polonahé postavy vedle sebe, tak jsem se pousmála. Okamžitě jsem si vybavila včerejší krásný večer a nádhernou noc.

On, spousta alkoholu, pak náš tanec a... Při myšlence na to, co následovalo v jeho bytě jsem se začervenala. Raději jsem rychle vstala z postele a začala ze země sbírat své oblečení. Oblékla jsem si spodní prádlo a ještě se otočila k posteli. Zayn spal tak sladce a za celou tu dobu, co jsem pobíhala po místnosti se ani nehnul. Posadila jsem se vedle něj a lehce ho pohladila po tváři. Roztomile zavrtěl nosíkem, něco zamumlal, ale nevzbudil se. Ještě jsem ho lehce políbila a znovu vstala.

Oblékla jsem si šaty, vzala do rukou své boty a vydala se k východu. Chvilku mi trvalo, než jsem našla vchodové dveře do domu. Když jsem vyšla, tak mě okamžitě oslepilo zářící slunce. Zmateně jsem zamrkala a zastínila si oči rukou. Rozhlédla jsem se kolem sebe a zjistila jsem, že vůbec nevím, v jaké části Londýna jsem. Vyšla jsem do ulice a odchytla si první taxík, který projel kolem mne."Dobré ráno." usmála jsem se a Marii. Byla to naše kuchařka, má chůva a vůbec vše, co jsme potřebovali. "Dobré." pousmála se a já se zmoženě posadila na židli ke stolu. "Slečna zase měla dlouhou noc??" zeptala se rýpavě a já jen protočila oči. "Vím, že mi do toho nic není Kate, ale nemůžu se dívat na to, jak si ničíš život." řekla ustaraně a posadila se vedle mě.

"Ničím??" zopakovala jsem po ní nechápavě. Měla jsem vše, po čem jsem kdy toužila. Chodila jsem na svou vysněnou školu a to byl celý můj život. A to, že jsem si užívala jako každý jiný teenager ještě neznamenalo, že si ničím život. Ano, možná jsem to někdy přeháněla, ale mně to tak vyhovovalo.

"Kde je táta??" zeptala jsem se, abych změnila téma a Marie zase vstala. "Ještě se nevrátil, ale volal a říkal, že zítra dopoledne přijede." oznámila mi. "Jistě." odfrkla jsem si pohrdavě. Mohla jsem čekat, že ho opět několik dní neuvidím. Vždyť jeho práce pro něj byla vše. A já už měla jen pocit, že jsem na víc.

Smutně jsem vstala ze židle a vydala se k sobě do pokoje. "Katie??" zastavila mě ještě Marie a já se na ní tázavě otočila. "On tě miluje, to víš, že?? Jen to neumí dávat najevo." pousmála se a já přikývla. Ano, možná mě miloval, ale bylo smutné, že mi to museli říkat jiní lidé. Někdo jiný, než on. "Já vím." pípla jsem, otočila se a opět se vydala do svého pokoje.

Rovnou jsem zalezla do své velké koupelny, napustila si plnou vanu vody s bublinkami a lehla si. Byl to můj způsob relaxace, chvíle, kdy jsem vypnula a na nic nemyslela. Zavřela jsem oči a pokusila se nemyslet na nic. Bohužel, dnes se mi do nedařilo. Musela jsem myslet na tátu a těšila se na okamžik, kdy si najde chvilku i na mě.

Když mi po chvíli zazvonil mobil, tak jsem ho jen znuděně přiložila k uchu a zabručela neurčitý pozdrav. "Ahoj kotě." uslyšela jsem sladký hlásek svého nejlepšího kamaráda Mikea. Okamžitě se mi na tváři objevil úsměv. "Ahoj miláčku." řekla jsem. Zbožňovala jsem způsob, jakým jsme spolu mluvili. "V kolik se dneska sejdeme??" zeptal se a já se zasmála nad tím, s jakou samozřejmostí bral, že s ním půjdu večer opět ven.

"Nevím, jestli se mi dneska někam chce." zabrblala jsem a uslyšela jeho smích. "Ty a nejít se večer bavit?? Dobrý vtip." dořekl a já se sama pro sebe usmála. Znal mě až moc dobře. Ale rozhodla jsem se ho ještě chvilku potrápit.

"Vážně se mi dneska nikam nechce." zabručela jsem otráveně. "Ale no tak. Beruško, obhlédneme spolu pár kocourků a hned se ti zlepší nálada." zacukroval a mě to donutilo k dalšímu smíchu. "Fajn." řekla jsem ještě v záchvatu smíchu. "Já věděl, že to zabere." řekl hrdě. Už jsem se nadechovala, že hovor ukončím, ale on mě přerušil.

"A co ten kocourek včera??" zeptal se natěšeně. Jen jsem se pousmála při té vzpomínce. "Řeknu ti to všechno, až se uvidíme, ano??" "To je toho tolik??" zasmál se a já s ním. "Ano, tak zatím pa." ukončila jsem rychle hovor, než mě stihl zasypat dalšími otázkami."Já toho kluka žeru." uculil se Mike. "Jen škoda, že je hetero." dodal zamračeně a já se zasmála. "Vysvětli mi, proč ti nejlepší jsou vždycky hetero??" zeptal se zamračeně a já ho objala kolem ramen. "Není nejlepší. Je to prostě jen jeden kluk z mnoha, popravdě ani mě moc nezaujal." "Protože jsi moc náročná, broučku. A pokud tě nezaujal, tak proč mi tu o něm tak nadšeně vykládáš už půl hodiny??" zeptal se s pohledem upřeným na hodinky.

"Dobře, možná mě zaujal. Ale jen malinko." "A nebo trochu víc." "Ticho. To nic nemění na tom, že ten nejlepší jsi ty." usmála jsem se na něj a jeho obličej okamžitě zněžněl. On byl jediný kluk, kterému jsem stoprocentně důvěřovala a mohla jsem se spolehnout na to, že mě nikdy nezklame.

Mike si z tváře setřel imaginární slzu a pak mě objal. "Fajn, nechme těch sentimentalit." zavelela jsem, než by jsme se oba rozplakali. Mike přikývl a mávl na číšníka, aby nám objednal nějaké pití. S úsměvem jsme si přiťukli.

"Víš, stejně už ho asi nikdy neuvidím. Pochybuju o tom, že by si mě vůbec pamatoval." zavrtěla jsem nesmyslně hlavou. Mike se na mě jen soucitně usmál a raději nám objednal další drink.

"I Popelka po sobě nechala střevíček, než princi utekla." uslyšela jsem za sebou ten sametový hlas a instinktivně se za ním otočila....
 

3 people judged this article.

Comments

1 Zajda Zajda | 30. june 2012 at 15:05 | React

skvělá!!!:) hltám jí neskutečně!:D už chci další díly!!:D

2 Mary Mary | 30. june 2012 at 20:48 | React

jééééé skvělý! moc se mi tahle ffka líbí. :)

3 Lily<3 Lily<3 | Web | 4. july 2012 at 18:55 | React

jůůů honem další díl!! je to skvělý! :)

4 Ter. Ter. | Web | 16. july 2012 at 10:50 | React

Ááá..ty tvoje povídky mi tak mega chyběly!!♥:D :)
Homosexuálové jsou stejně nejlepší kamarádi..:D A ta hláška nakonci..'I Popelka po sobě nechala střevíček, než princi utekla.' (jinak..doufám v to, že je to Zayn!!;DD) . dojemné..:'))
Skvělej díl!! Jdu ihned na další!! :DD*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement