Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

The Bradford Bad Boy 1. part

24. june 2012 at 19:16 | Cath!e |  The Bradford Bad Boy
Fááájn, je to tu :) doufám, že se Vám bude nová ffka líbit ♥ prosím komenty :)
"Můžu ti koupit drink??" zeptal se se svůdným úsměvem a já přikývla. Lehce mávl směrem k barmanovi, nadiktoval mu naši objednávku a opět se otočil na mě.

Ledabyle jsem si přehodila nohu přes nohu, on se přisunul blíž a zahleděl se mi do očí. "Jsi tu nová??" zeptal se, ale já jen zavrtěla hlavou. "Že jsem tě tu nikdy neviděl." "To jsi tu asi dlouho nebyl." vysvětlila jsem s úsměvem. "Poslední dobou jsem tu dost často." řekla jsem s úsměvem.

Když jeho oči opět sklouzly k mému výstřihu, tak jsem se jen zasmála a vzala jeho obličej do dlaní. "Oči mám tady." řekla jsem a on se pousmál. "A víš, že máš ty nejkrásnější oči na světě??" povytáhl obočí. "Jistě a kolika holkám už jsi to řekl??" "Hodně, ale teď to myslím vážně." řekl a já se opět zasmála. Jeho sebevědomí mě vážně udivovalo, ale to ho dělo tak nějak neodolatelným.

Když vedle nás barman postavil dvě malá skleničky s alkoholem, tak je obě vzal do rukou a jednu mi podal. "Tak si připijeme na tenhle krásný večer, ne??" zeptal se s úsměvem a já přikývla. Ťukli jsme si a pak jsme do sebe rychle alkohol vyklopili. Trochu jsem se zašklebila nad jeho hořkou chutí.

"Ani jsi mi neřekla, jak se jmenuješ." špitl mi do ucha a já se trochu otřásla. Měl tak krásný a smyslný hlas. Navíc alkohol, který mi proudil v žilách začínal pomalu ale jistě působit a já na sobě cítila, jako bych se dostávala do jiné dimenze.

"Jsem Kate. A ty??" zeptala jsem se a úsměvem a natáhla k němu ruku. Lehce stiskl mou dlaň a políbil mě na hřbet ruky. "Zayn." vydechl jen potichu a upřel své oči do mých. Bože, začínala jsem se v jeho očích topit.

Po chvilce mi bylo jasné, že nezůstane jen u jednoho panáka. Když před nás barman položil čtvrtou skleničku, tak už jsem nad tím ani nepřemýšlela a rychle ji vypila.

"A teď si zatancujeme." zavelela jsem nadšeně a vyskočila na nohy. Bohužel, trochu se mi zamotala hlava a já klopýtla, ale Zayn mě okamžitě ochotně chytl kolem pasu a přidržel na nohou. S hloupým pousmátím jsem ho objala kolem krku přitiskla se k jeho tělu.

Malými krůčky jsme dotančili do středu parketu, ale za celou tu dobu jsem nedokázala odtrhnout oči od těch jeho. Byly tak krásné, dokonalé.

Jeho ruce chvilkami sjížděly níž po mých zádech, až na můj zadeček, ale mně to bylo jedno. Nevadilo mi to, naopak. Líbilo se mi, že o mě jeví zájem takový kluk a že se mu líbím. Položila jsem si hlavu na jeho rameno a nechala jeho něžné doteky, aby putovaly po mém těle.

Poté jsem se i já odhodlala a pohladila ho po stehně. Nejevil žádné známky odporu, tak jsem rukou jela výš do jeho boku, až jsem narazila na lem trika. Opatrně jsem prsty zajela pod jeho triko a lehce se dotkla jeho kůže. Zvedla jsem k němu pohled a uviděla v jeho tváři sladký úsměv.

Bylo nám jedno, že ostatní v klubu na nás mohou hledět s odporem. Byli jsme oba tak opilí, že nám ani nedocházelo, jak moc může náš tanec ostatní pobuřovat. Byli jsme k sobě natěsno přitisknutí, já ho jednou rukou hladila pod tričkem na zádech a on svou rukou jezdil po mých zádech. Chvilkami zajel na můj zadek a pak níž, až k okraji šatů. Když svou rukou zajel lehce pod mé šaty, tak jsem k němu zvedla s úsměvem pohled.

Zahleděl se mi do očí a ruku, kterou měl na mém pase přesunul na mou tvář. Něžně mě po ní pohladil a pak prsty zajel do mých vlasů. Přitáhl si můj obličej ke svému a lehce přitiskl své rty na mé. Zavřela jsem oči a nechala jeho jemně, sladké rty, aby líbaly mé.

"Počkej." zasmála jsem se, když své polibky přesunul na můj krk a nechával tam malé, červené flíčky. "Nedáme si ještě panáka??" zeptala jsem se s úsměvem, když se mi podíval do očí. Zayn, i když nerad, přikývl, chytl mě za ruku a davem vedl k baru. Posadila jsem se na barovou židličku a on nám mezitím objednal pití.

"Víš, bydlí kousek odsud..." nedořekl a otočil se s úsměvem na mě. "A??" povytáhla jsem obočí. Ano, líbil se mi, ale na to, aby mě dostal se musel ještě trochu snažit. "A myslel jsem, jestli bys nechtěla vidět, jak to u mě vypadá." vysvětlil jednoduše s úsměvem. Naklonila jsem se k němu a jeho pohled opět nenápadně sklouzl k mému výstřihu. "Moc si fandíš, broučku." špitla jsem mu do ucha, vzala jeho bradu mezi dva prsty a zvedla jeho obličej ke svému. Lehce jsem ho políbila těsně vedle rtů a opět se oddálila.

Moc dobře jsem věděla, jak na něj působím a jak po mně touží, ale chtěla jsem ho ještě chvilku potrápit. Zayn do sebe rychle kopl panáka a já se zasmála. Také jsem vypila svou skleničku a podívala se do jeho očí.

"Když mi koupíš ještě jednoho panáka, tak budu uvažovat nad tím, že s tebou půjdu." pousmála jsem se. Zayn okamžitě mávl na číšníka. "Počkat, řekla jsem, že nad tím jen budu uvažovat." zasmála jsem se, když jsem uviděla jeho spokojený výraz.

Zayn se přisunul těsně ke mně, jednou rukou mě objal kolem pasu a přiblížil svůj obličej k mému. "Nezlob mě." řekl jen a já se zasmála. "A co když právě o tohle mi jde??" špitla jsem mu do ouška a následně ho políbila. Zayn se jen zasmál a oddálil se ode mě. "Ty jsi ale potvůrka." "To teda jsem." přikývla jsem hrdě a barman k nám opět postavil dvě skleničky. Okamžitě jsme je do sebe oba hodili a pak jsem se na něj podívala.

Vstala jsem, chytla jeho ruku a lehce propletla naše prsty. "Tak jdeme??" zeptala jsem se s povytáhnutým obočím. Zayn jen spěšně přikývl a taky vstal. Ruku v ruce jsme se vydali z baru...
 

2 people judged this article.

Comments

1 Ter. Ter. | Web | 24. june 2012 at 19:37 | React

Už jenom podle začátku název vypovídá příběhu!! ;D Tak Zayn nám zlobí, jo...:D Zajímavé.:D Jo, to se mi líbí!:D Těšim se na další díl!! ;)*

2 Mary Mary | 25. june 2012 at 16:56 | React

Hodně zajimavej začátek. :) Jsem zvědava na další díl. :)

3 Lily<3 Lily<3 | Web | 4. july 2012 at 18:51 | React

Tyjo to je ale zajímavý :DD jdu číst druhej díl :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement