Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Simple Love 9.part

23. june 2012 at 12:28 | Cath!e |  Simple Love
Možná trochu zklamání :D :D ale doufám, že se bude díl líbit ;)
Dneska možná ještě přidám novou ffku The Bradford Bad Boy :D :D pokud mě nenapadne lepší název, tak tenhle asi zůstane :D :D
"Co to děláš??" zasmála jsem se omámeně a lehce se dlaněmi zapřela proti jeho hrudi. "Krásně voníš." zašeptal Zayn těsně u mého ucha a pak jej lehce skousl. Tělem mi projel mrazivý pocit a jen jsem se pousmála. "Nech toho." zamumlala jsem se smíchem a pokusila se ho od sebe odstrčit. Bezúspěšně.

Natlačil mě na bar a rukama se o něj opřel, abych mu nemohla utéct. "Zayne, to není vtipný." zamumlala jsem, ale z tváře mi nezmizel úsměv. Cítila jsem, jak alkohol proudí mým tělem a omamuje mé smysly. Zahleděla jsem se do jeho očí, které hypnotizovaly ty mé. Zayn si svůdně skousl spodní ret a začal pomalu přibližovat svůj obličej k mému.

"To by stačilo, ne??" uslyšela jsem a někdo ode mě Zayna oddálil. "Já říkala, že to nemáš dělat." zasmála jsem se, když jsem uviděla Liamův naštvaný pohled, kterým probodával Zayna. Svíral ho za límec u košile a Zayn se mu snažil vytrhnout.

"Pusť mě." ohnal se naštvaně Zayn po Liamovi, ten ho pustil a Zayn se vrávoravým krokem vydal pryč. S úsměvem jsem se zády opřela o bar a podívala se na Liama. "Už jsem myslela, že nepřijdeš." pousmála jsem se, když se posadil vedle mě na barovou židličku. "No nevypadalo to, že by ses nudila." "Ono čekat na tebe, je totiž jako čekat na zázrak, víš??" povytáhla jsem obočí a odvrátila od něj pohled. Jak lehce dokázal zkazit tak krásný večer??

Napřímila jsem se a vydala se davem pryč, od něj. Bohužel, vysoké podpatky a nadbytečný alkohol v krvi nebyla moc dobrá kombinace. Trochu jsem zavrávorala a nebýt toho, kdo mě chytil, tak bych určitě upadla.

"Už jsem si myslela, že mě budeš ignorovat pořád." usmála jsem se na Liama a on mi pomohl na nohy. "Jsi opilá." řekl zamračeně, jako by vůbec neslyšel, co jsem mu řekla. "To možná ano, ale pořád jsem si vědoma toho, co dělám." zasmála jsem se a objala ho kolem krku. Liam na mě chvilku nechápavě hleděl, ale po chvilce mu došlo, co mám na srdci.

Lehce mě objal kolem pasu a začali jsme se pohupovat do rytmu pomalé písně, kterou zrovna hráli. Zahleděla jsem se do jeho očí, které rentgenovaly mé. "Máš tak krásné oči." řekla jsem potichu, omámena jejich dokonalostí. "Co že??" zasmál se nechápavě Liam a já své oči upnula na jeho rty. "A nádherný úsměv." dodala jsem a on se opět zasmál. Byla to jak rajská hudba pro mé uši.

Pevněji jsem ho objala a spokojeně si položila hlavu na jeho rameno. Zavřela jsem oči a nechala vše na něm. S ním jsem se cítila tak jiná, svá. Tak moc žádaná a v bezpečí. Milovala jsem ten pocit, když jsem mohla být jen s ním, nic nás nerušilo a já se mohla jen oddávat jeho přítomnosti.

"Chtěla bych, aby to takhle bylo už napořád." vyslovila jsem svou nemožnou myšlenku a zvedla k němu pohled. S úsměvem se mi zahleděl do očí a jednou ruku vjel do mých vlasů. Zasněně jsem zavřela oči a doufala, že se odhodlá k polibku. Bohužel, jeho rty spočinuly pouze na mém čele, když mi vtiskl drobný polibek.

Zklamaně a smutně zároveň jsem sklopila pohled. Až moc jsem doufala v to, že mne políbí.

Podívala jsem se do jeho očí a pousmála se. Co jsem také mohla čekat?? Znala jsem ho sice jen několik málo týdnů, ale znala jsem natolik dobře abych věděla, co od něj můžu čekat. A rozhodně jsem nemohla čekat, že by někomu ublížil. Tím spíš milované přítelkyni.

"Asi bysme měli jít za ostatními." řekla jsem po chvíli ticha a on mlčky přikývl. Pustil mě ze svého objetí a já se vydala za ním.

Došli jsme až k našemu stolu, kde se všichni skvěle bavili. Dokonce přišel i Louis s Eleanor. S úsměvem jsem se posadila vedle ní a ona se ke mně otočila.

"Můžu tě o něco poprosit??" zeptala se a já se na ní překvapeně podívala. Kluci se bavili mezi sebou a nevěnovali nám pozornost. Němě jsem přikývla a přisunula se blíž k ní, abych ji přes tu hlasitou hudbu slyšela.

"Nech Liama na pokoji." řekla jen a já se jí překvapeně podívala do obličeje. Tvářila se zcela vážně. "Co??" "Nech ho být. Víš, Dani je má kamarádka a vím, jak moc se milují. A to že mají menší krizi neznamená, že se rozejdou." řekla a já svůj pohled stočila k Liamovi. Něčemu se zrovna smál a i mně to vykouzlilo úsměv na rtech.

"Jsou spolu už dlouho a společně toho hodně prožili. Radím ti dobře, ona pro něj vždy bude na prvním místě a ty bys stejně jen trpěla." řekla a já sklopila pohled. Vše, co mi říkala se mi zavrtávalo do srdce jako ostrý nůž. Tak moc mě bolela její slova. Zničeně jsem přikývla a Eleanor se jen pousmála. Nezlobila jsem se na ní a tak trochu jsem jí byla i vděčná. Snažila se jen chránit svou kamarádku a tak trochu i mě. Bohužel, já už byla beznadějně zamilovaná a bylo mi jasné, že zlomenému srdci se už asi nevyhnu.

Vstala jsem od stolu a i přes zmatené pohledy ostatních se vydala k baru. Chtěla jsem zapít svůj žal a zapomenout na to, co mi právě řekla. Na to, že já pro Liama nikdy nebudu tak dobrá, jako Danielle.

Smutně jsem se opřela o bar a čekala, až si mě barman všimne.

"Už bys neměla pít." uslyšela jsem za sebou a znuděně se otočila za hlasem. "A ty jsi kdo, že se tak staráš?? Můj táta??" povytáhla jsem opovrženě obočí a otočila se zpátky k baru. Liam se opřel vedle mě, aby mi viděl do očí.

"Co se stalo??" zeptal se ustaraně a já jen smutně sklopila pohled. Co jsem mu měla říct?? Pravdu asi těžko a v tu chvíli jsem ani neměla sílu na to, vymýšlet nějakou lež. Nemohla jsem mu nic vyčítat, mohla jsem být naštvaná jen na sebe, že jsem mu tak lehce podlehla.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Ter. Ter. | Web | 23. june 2012 at 13:16 | React

Sakráá! Chudák holka...:/ :D Chvílema je to tak krásný a potom...fuu!!:/ :D Zayn...tam se něco bude dít..!!:D Skvělej díl! Těším se na další !! ;))* :D

2 Ter. Ter. | Web | 24. june 2012 at 13:27 | React

Héj! :D Dodělala jsem ten layout..;)) Doufám, že se bude líbit. U mě na blogu máš náhled na něj..;)) A ještě taková malá otázečka...chceš ho i nastavit..? :))

3 Ter. Ter. | Web | 24. june 2012 at 13:51 | React

Tak fajn..;D Takže ten mail (nesměj se!!;D): t.mandarina@seznam.cz . . dobře, můžeš se smát, je to vtipný..! ;DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement