Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Simple Love 8.part

18. june 2012 at 14:51 | Cath!e |  Simple Love
Další dílek :) snad se bude líbit :) ♥
Zmateně jsem zaklepala na velké, bílé dveře a o krok ustoupila. Když jsem se ráno probudila, Liam už u mě nebyl a já našla jen vzkaz, že musel nutně odejít, ale ať přijdu k nim, že se mnou musí mluvit.

Znovu jsem zaklepala, když nikdo neotevíral a dveře se najednou rozletěly. "Ahoj." usmál se na mě zářivě Louis a pustil mě dál. "Je tu Liam??" zeptala jsem se hned, ale Loui jen zavrtěl hlavou. "Ještě se tu neukázal." řekl jen a já ho následovala do obýváku.

Seděli tam všichni a zrovna se na něčem domlouvali, plus jedna brunetka, kterou jsem neznala. "Kate, to je má přítelkyně Eleanor." představil nás Loui a já s úsměvem stiskla její dlaň. Zdála se velice sympatická. Loui si sedl vedle ní a okamžitě ji ochranitelsky tiskl ve své náruči. Jak jsem jí v tu chvíli záviděla.

"Liam mi psal, abych přišla, že se mnou musí mluvit." vysvětlila jsem zamračeně. "Tak tu na něj počkej." usmál se na mě Niall, já přikývla a posadila se vedle něj na gauč.

"Nechceš jít večer s námi??" otočil se na mě Harry a já nechápavě nakrabatila čelo. "Jdeme večer do klubu, tak jestli chceš." vysvětlil s úsměvem Zayn. "Tak fajn." přikývla jsem nadšeně. Popravdě už jsem dlouho nikde nebyla, pokud jsem nepočítala práci. A už mi začínal chybět noční život, kdy se můžu jen bezstarostně bavit. Vlastně jsem do teď neměla nikoho, s kým bych mohla jít jen tak do baru.Ještě jsem se zkoukla v zrcadle a musela jsem uznat, že mi to slušelo. No, na úzkých, rudých šatech po kolena s černými botami na podpatku se sice nedalo nic zkazit, ale stejně jsem ze sebe měla dobrý pocit. Když někdo zazvonil, tak jsem na sebe ještě stříkla voňavku, popadla malou kabelku a vyšla z bytu.

"No páni." dostalo se mi obdivného zapísknutá od Zayna, jen co jsem vyšla před dům. Stydlivě jsem sklopila pohled. "Moc ti to sluší." zazubil se na mě Harry a nabídl mi rámě. Z druhé strany jsem se chytla i Zayna a společně jsme zamířili do blízkého baru.

Zdálo se, že už je večer v plném proudu. Před klubem stálo pár jedinců, kteří se vybavovali a my společně vešli. Hned na nás začal zběsila mávat Niall a my se s úsměvem vydali za ním.

"Loui s El se rozhodli zůstat doma a Liam říkal, že přijde." informoval nás a já si odložila kabelku. Byla jsem na Liama docela naštvaná. Čekala jsem na něj celý den u nich, ale on nepřišel. A já hloupá doufala, že mi chce něco důležitého. Ale pokud si za celý den nenašel chvilku, aby mi to řekl, tak to byla asi jen nějaká prkotina.

"Fajn, tak my nám zajdeme koupit nějaký drink a půjdeme tančit, ne??" navrhl nadšeně Harry a my všichni souhlasili. Vzal tedy Zayna a odešli k baru. Já mezi tím chytla Nialla za ruku a dovlekla ho do středu parketu. Musela jsem se smát jeho tanečním kreacím. Po chvilce ještě začal nadšeně zpívat píseň, která zrovna začala hrát a já už umírala smíchy.

Když ke mně natáhl svou ruku, tak jsem ji stiskla a on mě zatočil. Po chvilce se vedle nás objevil Harry, který v rukou svíral tři sklenice. S poděkováním jsme si od něj vzali své koktejly a já upila. Mlsně jsem si olízla rty, když jsem zjistila, že je to piňacolada. Opět jsme se plně oddali tanci a upíjení našich drinků.

"Kde je Zayn??" uvědomila jsem si najednou, když už má sklenička byla skoro prázdná. "Nerad tančí, takže asi sedí na baru." vysvětlil mi před hlasitou hudbu Harry a já přikývla. "Jdu za ním." informovala jsem kluky a začala se cpát davem k baru. Hned jsem ho uviděla v obležení pár slečen, se svůdným úsměvem na rtech a skleničkou tvrdého alkoholu v ruce.

S úsměvem jsem k nim došla a majetnicky ho objala kolem ramen. "Slečny, moc mě to mrzí, ale tenhle je můj." usmála jsem se na ně mile, ony jen protočily oči a odešli. Ano, taktika "Tenhle kluk je můj, tak zmiz" vždy zabere. Vzala jsem Zaynovi z ruky skleničku a hodila ji do sebe. "Co děláš??" zamračil se a já se posadila na barovou židli vedle něj.

"Pojď tančit." řekla jsem jen, ale on zavrtěl hlavou. "Neumím to." zamračil se, otočil se k baru a mávl na barmana. Ten mu hned nalil dalšího panáka, ale než si ho stačil vzít, tak jsem ho opět vypila já.

"Prosím, jeden tanec." usmála jsem se na něj zářivě, když si vytáhl z kapsy saka krabičku cigaret a jednu si zapálil. "Já prostě netancuju." vydechl kouř a dál se mi nevěnoval.

"Odpluj, krasotinko." usmála jsem se na jednu dívku, která si sedla vedle Zayna z druhé strany a on se k ní nadšeně otočil. Slečna se zvedla a zase odešla. S úsměvem jsem se podívala do Zaynovi tváře, která se na mě mračila. Chytla jsem jeho ruku a i přes jeho protesty ho zatáhla na parket ke klukům.

"Povedu tě." usmála jsem se na něj a položila jeho ruku na svá záda. Jednu svou ruku jsem mu dala na rameno a druhou propletla s jeho. Lehce jsem se začala vrtět do rytmu hudby a on kopíroval mé pohyby.

"A pak že to nejde." zasmála jsem se a oddálila se od něj, on si mě ale zase za ruku přitáhl zpátky. Se smíchem mě zatočil a opět přitiskl k sobě.

Když jsem si za Zaynovo zády všimla Nialla jak tančí svůj irský taneček, tak jsem dostala záchvat smíchu. Oddálila jsem se od Zayna a šla za Niallem a Harrym, kteří zrovna bavili své okolí svým tance. Nadšeně jsem je začala povzbuzovat potleskem, jako všichni kolem mě. Když dohrála píseň, tak se kluci uklonili a sklidili obrovský aplaus.

"Byli jste výborní." pochválila jsem je, když udýchaní došli ke mně. "Jo, ale teď by to chtělo nějaké pití." vydechl Niall a Harry přikývl. "Dojdu vám něco koupit." nabídla jsem se s úsměvem a vydala se davem k baru. Mávla jsem na číšníka a objednala klukům drink.

Když jsem ale na svých bocích ucítila něčí doteky a následné polibky na krk, tak jsem se zmateně otočila.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Mary Mary | 18. june 2012 at 19:23 | React

Liam dorazil! :) jinak fakt skvělý díl. Těším se na další.

2 Ter. Ter. | Web | 18. june 2012 at 21:54 | React

Takže ty mi budeš nadávat, že jsem to utla a sama to uděláš ?! :D Tak to teda ne tohle !! :D To Zaynovo 'neumím tanocvat' úplně nesnášim !! :D Myslim, že to video na YouTube to víc než potvrzuje !! :D Skvělej tanečník...Harryho a Niallovi taneční kreace...představim si to a musim se smát...!! :D Boky, polibky ?! Že by se Liam konečně ukázal..? :D Ale pochybuju...to bude někdo jinej...sakráá, jsem tak natěšená ! :D Skvělej díl, těšim se na další !!♥ ;)) :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement