Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Simple Love 7.part

15. june 2012 at 12:49 | Cath!e |  Simple Love
Trošku vzrůšo :D :D doufám, že se Vám bude díl líbit a prosím komenty :) ♥
"Spíš??" broukla jsme do ticha a podívala se do jeho tváře. Spokojeně oddychoval a spal. S pousmátím jsem ho pohladila po vlasech a užívala si tu chvíli, kdy byl u mě. Sice ležel rozvalený po celém gauči, s hlavou na mém klínu, ale mě překvapivě tato poloha vyhovovala. Byla jsem jednoduše spokojená, když byl u mě.

Ještě chvilku jsem se zasněně dívala do jeho spícího obličeje, který byl osvětlený jen televizí, pak ho něžně pohladila po tváři a sklonila se k němu. Nepřemýšlela jsem nad tím, co dělám, prostě jsem se lehce otřela svými rty o jeho. Byly tak jemné. S úsměvem jsem ho ještě jednou pohladila po vlasech a opatrně mu zvedla hlavu, abych mohla vstát. Položila jsem ho na polštář a vzala do rukou deku, která ležela na křesle. Přehodila jsem ji přes něj, ještě se k němu sklonila a políbila ho na čelo.

Už jsem se otáčela k odchodu, když mě chytl za ruku a já vyděšeně vypískla. Myslela jsem, že celou dobu spal. Zmateně jsem se na něj podívala a on pomalu otevřel oči. Posadil se a přitáhl si mě za ruku na klín. Vystrašeně a rozklepaně jsem se zahleděla do jeho krásných, čokoládových očí a on mě lehce pohladil po tváři. Cítila jsem, jak pod každým jeho dotekem taju.

Zajel mi prsty do vlasů a přitáhl si můj obličej ke svému. Celou dobu mi zpříma hleděl do očí a já se v nich po celou dobu topila. Už jsem na tváři cítila jeho sladký dech a zasněně jsem zavřela oči, když se něžně otřel svými rty o mé. Zajela jsem mu rukou do vlasů a plně se oddala jeho polibkům.

Opatrně mě položil na gauč, ale neodtrhl své rty od mých. Vzrušeně jsem vzdychla, když svou studenou rukou zajel pod mé tričko. Liam se jen pousmál a své polibky přesunul na můj krk.

"P-počkej." zachraptěla jsem vzrušeně a lehce se zapřela proti jeho hrudi. Nechtěla jsem, ale mé svědomí by mi nedovolilo pokračovat. Liam se mi zmateně zahleděl do očí a já se stydlivě posadila.

"Promiň, ale já... já nemůžu. Máš přítelkyni a já nechci být ta mrcha, co vás rozdělí." vysvětlila jsem jednoduše a vstala. "Chápu." špitl a sklopil pohled. "Promiň." řekla jsem a on ke mně zvedl své oči. "To ty promiň." řekl a já se usmála. Lehce jsem ho pohladila po tváři a otočila se k odchodu. "Dobrou noc." šeptla jsem ještě mezi dveřmi a odešla z místnosti.Zhluboka jsem si povzdychla a pohladila si rty. Jako bych na nich ještě cítila ty jeho. Byly tak sladké a dokonalé. Přesně takové, jaké jsem si vždy představovala. S pousmátím jsem se pohladila po krku, kde jsem ještě pořád cítila jeho polibky. Jako by se mi zavrtaly pod kůži a já nebyla schopná se jich zbavit. A popravdě jsem ani nechtěla.

Lehla jsem si do postele a zavřela oči. Hned se mi v mysli objevil jeho krásný obličej, něžný úsměv, sladké rty a laskavé oči. Bože, tak moc jsem ho chtěla znovu políbit, ale věděla jsem, že by to byla chyba. Patřil jiné a já to musela za každou cenu respektovat. I když mi to bylo silně proti srsti.

Zavrtěla jsem hlavou, abych ho dostala ze svých představ, ale vše bylo marné. Prostě jsem na něj chtěla myslet.

Pohodlně jsem se uvelebila na polštáři a povzdychla si. Jak moc jsem chtěla vstát a jít za ním. Ležel hned ve vedlejší místnosti a bylo by tak snadné, opět ho políbil. Ale nemohla jsem. Napadlo mě, co asi dělá. Jestli spí nebo taky přemýšlí nad tím, co se právě mezi námi stalo.

Přetočila jsem se na druhý bok a po tmě pohlédla na místo, kde byly dveře. Stálo mě hodně přemáhání, abych nevstala a nešla za ním. Ale věděla jsem, že bych vše jen zhoršila a časem bych toho litovala.

"Ach Bože." vydechla jsem a zpříma se posadila. Ten kluk se mi až nebezpečně moc usídlil v hlavě a mně bylo jasné, že už nad tím nemám žádnou kontrolu. Zmateně jsem si prohrábla vlasy a opět si hlavu položila na voňavý polštář. Byla jsem tak zmatená a netušila jsem, co mám dělat. Jediné, co jsem věděla a byla jsem si tím jistá, že Liam si kousek po kousku získával mé srdce a já tomu nebyla schopná zabránit. Věděla jsem, že už pro mě není pouze Liam kamarád, ale stával se z něj Liam, láska. Bohužel, v blízké budoucnosti se nezdálo, že by ta láska mohla být jiná, nežli platonická.

Smutně jsem zavřela oči a raději se nechala unést do říše snů, kde bylo vše možná a já se nemusela ohlížet na následky svých činů.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Misha:P (Mám hlad) Misha:P (Mám hlad) | Web | 15. june 2012 at 12:57 | React

Wow! Máš to tu moc krásný líbí se mi tu a docela dost!:) ten článek si fakt psala ty?Tak dlouhý!:O

2 ☢kid ☢kid | Web | 15. june 2012 at 12:57 | React

Nechceš vydat nějakou romantickou knížku? :-D Vsadím se, že by z toho byl i dobrý hollywoodský film :-D jen by sis měla ještě vymyslet, koho obsadíš do hlavních rolí :-D

3 Ter. Ter. | Web | 15. june 2012 at 16:14 | React

Hahá !! :D Takže je to i zestrany Liama...muhehe! To se mi líbí, ale nebud svině..;DD Chudák holka...jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, HROZNĚ !! ;DD
Luxusní díl !! :)) :D

4 Zasněná Zasněná | Web | 15. june 2012 at 19:15 | React

je mi líto té holky :D wow ale tohle je hrozně dobré :)

5 *One Directionka* *One Directionka* | Web | 16. june 2012 at 9:41 | React

týjo, přečetla jsem si jako na ukzku první odstvec.. a musela jsem to dočíst :-D .. je to libééc .. juju taková romantika :-) ..  jo aha tak liam podvádí :-D sakra já to čtu a úplě si to představuju , máš to fakt moc dokonal ! :-) baví mě to až bude další díl napiš mi na blog ;-)

6 Lily<3 Lily<3 | Web | 16. june 2012 at 21:38 | React

Úžasnej díl! taková romantika :) úplně si to představuju, píšeš úžasně

7 Mary Mary | 17. june 2012 at 14:19 | React

Wow, nádherný díl!! Fakt skvěle píšeš. Těším se na další díl. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement