Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Simple Love 5.part

6. june 2012 at 18:50 | Cath!e |  Simple Love
Táák tenhle dílek je speciálně pro Ter., protože si o něj tak hezky a nenuceně napsala :D :D snad se bude líbit a prosím komenty :) ♥
"Liame, ty čuně." zasmála jsem se a setřela si ubrouskem z tváře zmrzlinu, kterou mi právě připleskl na obličej. Liam vstal a ladným krokem, se smíchem, odcházel z kuchyně. Já hned vyskočila na nohy, doběhla k němu a skočila mu na záda.

"Tohle si vypiješ, Payne." zasmála jsem se škodolibě, ale s ním to ani nehlo. V pohodě, se mnou na zádech, došel na zahradu, kde seděli i ostatní kluci.

Slezla jsem z něj a posadila se naoko uraženě vedle Harryho.Bože, jak já milovala to naše škádlení. Podkopávání nohou, házení jídla do vlasů nebo schovávání věcí bylo na každodenním pořádku. Ještě nikdo mi k srdci nepřirostl tak, jako on. A to se známe pár týdnů. Jeho každodenní návštěvy, buď u mě doma nebo v baru. Jeho posedávání na baru se sklenicí vody se stalo už zvykem. Jako by se konečně našel člověk, kterému se mohu se vším svěřit, nejlepší přítel. Ale moc dobře jsem věděla, že v mém srdci už má jiné místo, než jen jako kamarád. Při každém jeho úsměvu se mi podlamovala kolena, při každém jeho pohlazení jsem tála, ale sama jsem se neodvážila k dalšímu kroku.Liam si sedl vedle mě a škádlivě mě cvrnkl do nosu. Naštvaně jsem nafoukla tváře a zkřížila ruce na prsou. Otočila jsem se k němu zády a zaujatě začala poslouchat rozhovor Harryho a Nialla o špagetách.

Když jsem uslyšela kňučení, tak jsem se pro sebe zasmála. Liam do mě začal lehce strkat ramenem a ještě víc kňučet. Otočila jsem k němu pohled a jen co jsem uviděla jeho štěněčí oči, tak jsem se zasmála. Liam znovu zakňučel a to už jsem nevydržela a dostala záchvat smíchu.

"Jsi hrozný." zasmála jsem se a on si roztomile prohrábl vlasy. Právě jsem asi dostala infarkt. "Jste jak malý děti." zasmál se nám Niall a já se na něj podívala. "To říká ten pravý. Ten, co včera škemral, aby mu Liam upekl koláčky." rýpla jsem si i do něj a kluci se začali smát.

Najednou Liamovi zazvonil mobil a on ho vytáhl z kapsy. Zmateně se podíval na číslo a vstal. Nechápavě jsem na něj hleděla, jak přechází po zahradě a s někým telefonuje. Harry s Niallem se zase začali bavit, ale já jim nevěnovala pozornost. Zaujal mě Liamův výraz. Jako by byl šťastný, ale zároveň nesvůj a jako bych v jeho očích viděla i zamilovanost??

"Liame, budete s Danielle cukrovat ještě dlouho??" zavolal na něj se smíchem Louis, který zrovna vešel na zahradu a já se na něj zmateně podívala. "Danielle??" zeptala jsem se a on se na mě podíval. "Jeho přítelkyně." řekl jen a mé srdce se najednou rozletělo na tisíc kousků. Za celých těch několik týdnů, co se známe a já mu postupně odkrývala své srdce mi nebyl schopný říct, že má přítelkyni.

"Neznáš Danielle??" zeptal se překvapeně Harry a já jsem zavrtěla hlavou. "Ani slovem se mi o ní nezmínil." špitla jsem a zklamaně sklopila pohled. "No, mezi nimi to teď dost skřípe." zamračil se Niall. "Super, ale to není důvod, aby mi to neřekl." řekla jsem trochu naštvaně a vstala, když na zahradu vešel Zayn.

"Zaynie, nemáš cígo??" zeptala jsem se s úsměvem, když jsem k němu došla. "Mám, ale tady raději ne, jináč budou zase nadávat. Pojď." řekl, chytl mě za ruku a spolu jsme vešli do domu. Vyšli jsme po schodech nahoru a vlezli do jednoho z pokojů. Zayn odtáhl zavěs a otevřel velké dveře, které vedly na prostorný balkón na druhé straně domu, než byla zahrada.

Opřel se o zábradlí a z kapsy vytáhl krabičku cigaret, jednu mi podal a rovnou mi i zapálil. "Díky." vydechla jsem kouř a spokojeně se opřela lokty o zábradlí. "To je tvůj pokoj??" zeptala jsem se, ale on jen zavrtěl hlavou. "Niallův, ale on sám mi nabídl, abych sem chodil kouřit, abych Liama moc neprovokoval." ušklíbl se a já se zasmála.

Chvilku jsme jen tiše pokuřovali a já se na něj pak otočila. "Neotravuje tě to někdy??" zeptala jsem se a on se na mě nechápavě podíval. "Že tě Liam pořád tak peskuje." "Někdy jo, ale on to dělá pro mě. Vím, že bych neměl kouřit, ale nejde mi přestat. Ten stres z koncertů a tak. Prostě to nejde." řekl a sklopil pohled. Povzbudivě jsem ho pohladila po zádech a on ke mně zvedl oči.

"Neber si to osobně, ale dost mě překvapilo, když tě k nám Liam přivedl. Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna on se bude kamarádit s potetovanou barmankou." zasmál se a já se zamračila. "Jak víš, že mám tetování??" "Jen typuju." zasmál se znovu a já teď s ním. "Kde ho máš??" zeptal se a napřímil se. "To neřeš." zamračila jsem jen a doufala, že se tím dál nebude zabývat. Omyl.

"A co aspoň máš za tetování mi povíš??" zeptal se s úsměvem a já se na něj podívala. "Vzpomínku na minulost. Abych nezapomněla, odkud pocházím a čím jsem si prošla." řekla jsem a sklopila pohled. Tohle téma pro mě nebylo jednoduché, nikdy jsem o tom nechtěla někomu říkat a teď jsem s tím rozhodně nechtěla začínat. Zayn to asi pochopil a usmál se.

"Asi to pro tebe není lehké téma, co??" zeptal se a já přikývla. "Fajn, tak jdeme zpátky??" zeptal se, já típla svou cigaretu a vešla zpátky do domu.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Mary Mary | 6. june 2012 at 19:18 | React

Tak to jsem zvědava co bude dál, když zjistila ža má přítelkyni. Těším se na další díl :)

2 cher-lloyd-fans-cz-sk cher-lloyd-fans-cz-sk | 6. june 2012 at 21:10 | React

Wow pěkný!!!! najednou to směřuje tak jako by měla něco se Zaynem :-D  :D

3 Lily<3 Lily<3 | Web | 6. june 2012 at 21:16 | React

Wowww nádhera !!! :-)  :-)  těšim se na další díl jsem zvědavá jak to bude dál

4 Ter. Ter. | Web | 6. june 2012 at 22:33 | React

Ooo, speciálně pro Ter. Děkuju!:)♥ :D
To je tak krásný, jak se škádlej. A ten psí pohled...když si ho představim...ách!...Danielle?! Danielle?! :D A že jí to neřekl...teda Liame!!:D Jako..jsem hrozně zvědavá, jak to bude pokračovat!!:D A ten Zayn...ten je hodnej!:')) 'Potetovanou barmankou'!:'DD A Niall tak ochotně propůjčuje svůj pokoj ke špatným věcem! :D Zlobivý chklapec!:D Nemůžu se dočkat dalšího dílu ! :D

5 one-direction-info one-direction-info | 7. june 2012 at 12:03 | React

Ahoj nechceš se zúčastnit? http://one-direction-info.blog.cz/1206/soutez :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement