Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Pako mých snů 8. part

25. june 2012 at 19:32 | Ela.M;* |  Pako mých snů (by Ela.M;*)
Ale notak slečno Svonová. Pořád do mě rýpal. "Tak fajn,přetrpím to že jsi tady u mě doma. I to že mě vidíš v pyžamu ale to že si ze mě i tady u mě na soukromém pozemku děláš srandu. To fakt ne." Křikla jsem tak aby to bylo jasné mu ale zároveň i tak aby to nepostřehla máma.
"Co si udělala že si Louismena dotáhla až sem ty nádhero?" Zasmál se David a strčil do mě.
"Táhni ropucháči." Kopla jsem do něho a Louis se zasmál.
"Přišel si za mnou?" Udělal ofrněnej obličej směrem ke mně a zakroutil hlavou. Nervózně jsem přešlápla a čekala jsem co z něho vypadne. "No víš,potřebuju dopsat úkoly. Takže jsem přišel za tvou sestrou." "No jo,šprtka.Jen jdi." Poplácal ho po rameni a se smíchem odešel. "Hajzlík." Zasyčela jsem a vyběhla jsem schody nahoru do pokoje.
"Vážně potřebuji pomoct s úkolama z matematiky." Zdálo se mi že se snad i trochu začervenal. "Jasně. Proč bys jinak za mnou taky přišel viď." Zabouchla jsem mu před nosem dveře a on na ně začal bušit. "Ticho. Šla jsem se převléct. Vydrž." Vykoukla jsem jenom hlavou a znovu jsem zavřela.
"Páni,proč to nenosíš i do školy?" Mrkl na mě a já po něm hodila polštář. "Pořád se nemáme rádi. Nezapomínej." Přistoupil ke mně a dal svoje ruce na moje boty. "A já zase z nejmenovaného zdroje vím že ty mě máš ráda už od prvního dne." Znovu na mě mrkl a já jeho ruce strhla dolů. "Jo jasně. Zas tak moc si nevěř. Hele řekni mi s čím potřebuješ pomoct. A pak vypadni."
Když mi po hodině došlo že to bude trvat dýl než pár minut,zatrhla jsem to. "Hele je sobota. A já se chtěla jít bavit. Tak jestli by si to den bez vědomostí v matematice vydržel." Naznačila jsem a on se začal smát jako blázen. "Fiona se je bavit?" Dusil se jako by právě spolkl čtvrťák. "Fiona?" Přestal se smát a pomalu zavrtěl hlavou. "N..ne!?"
Vyletěla jsem na nohy a utíkala jsem dolů k hlavním dveřím.
"Co se stalo?!" "Co se stalo? Já ti povím co se stalo. Už na základce jsem byla neviditelná. A chtěla jsem to na Střední změnit. Mám už dokonce i přezdívku která se semnou pořád potáhne. Ty a ti tví kamarádi si ze mě děláte jen srandu a já na to už nemám. Byla bych ráda kdyby ses mě přestal všímat tak jak si to dělal dosud. Radši zůstaneme jen u těch posměšků než u tohohle."
Zhluboka jsem se nadechla a otevřela dveře dokořán.
Hluboko se mi podíval do očí a já cítila jako by mi četl myšlenky.
"Jdi." Sklopila jsem pohled a jakmile vyšel,hned jsem zabouchla.

…………………………………………………………………………………………….

"Tak co tomu říkáš?" Obě dvě jsme s Katie koukali s otevřenou pusou a rozhlíželi jsme se po krajině. "V zadu je bazén,dole vířivka,cestička k lesu vede támhle. Je tady šest pokojů. Každý má svou koupelnu. Tak jdeméé…." Zahvízdal Zayn a kluci utíkali nahoru do chaty. "Nepůjdeme se projít?" Špitl Harry na Katie a mě hned bylo jasné že musím zmizet. "Ale klidně pojď s námi Elie." Zavrtěla jsem hlavou a vytáhla jsem si knížku. "Půjdu si vybalit,lehnu si na sluníčko a budu relaxovat."
"Páni,sluší ti to." "Uhni,stíníš mi." Odehnala jsem ho a znovu jsem začala číst. "Každý normální člověk by poděkoval." Znovu si na de mně stoupl a zamračil se. "Převelice se omouvám Louisi Tomplinsone. Moc ale strašně moc ti děkuji."
Ušklíbla jsem se a dál jsem četla. "Jsi hnusná." "Jen se chovám tak jako ty ke mně."
Začal se ironicky smát a máchal rukama. "Panebože,bylo to na střední,pořád tě to žere?"
Nechápavě jsme si sedla a měla jsem sto chutí ho praštit. "Kdyby tobě někdo dělal to co ty mě,taky bys jen tak nezapomněl."
"Co vy tady, hrdličky." Zasmál se Niall a prohlídl si mě. "Krásná." Zavil jako vlkodlak a já se začala smát. "Nech toho,nebo se budu červenat." Louis jenom stál a mračil se.
"Bude jídlo,běžte najít ty dva.Šly se projít."
Představa že půjdu někde v lese s klukem co mi tak ublížil ale stále pod jeho pohledem taju je šílená.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Diana Diana | 25. june 2012 at 19:54 | React

Prostě to miluju. Krásný.(zase:)) Už aby byl další díl.:)

2 Mary Mary | 25. june 2012 at 23:10 | React

Mohla by se prestu stredni vážně prednest a dat mu sanci to napravit. :) Treba se zblizi v lese. :) tesim se na delsi dil :))

3 Diana Diana | 8. july 2012 at 13:44 | React

Pěkně prosím, přidej další díl.:) Pořád tu není a já se ho nemůžu doškat.:))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement