Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Pako mých snů 7. part

20. june 2012 at 17:34 | Ela.M;* |  Pako mých snů (by Ela.M;*)
"Děje se něco?" Usmála se a já jí bouchla do ramene. "Děje? Ty se ještě ptáš? Už od včerejška se ke mně všichni chovali mile,jako by nevěděli kdo jsem a nepamatovali si mě ze Střední. A teď mi vykládají jak moc chtějí abych s vámi jela na chatu."
Křičela jsem ,pochodovala jsem po pokoji a máchala rukama jako když jsem politá sodovkou a lítá na mě snad milión much.
"No tak,zjistili že jsi jiná než na Střední,lepší,a chtějí ti vynahradit ty roky."
Zasmála jsem se a pleštila jsem se do čela. "Au." Z toho rozčilení jsem málem zapomněla že mám pořád kocovinu. Bohužel jen málem.
"Najednou mi to chtějí vynahradit. Ne já ti řeknu proč si hrajou na velký kamarády. Nejsme na Střední,teď mě s něma už nikdo neuvidí. Tak proto jsem jim najednou dobrá."
Najednou někdo zaklepal a já si dala prst na pusu. "Pšt…."
Znovu někdo zaklepal a Katie šla otevřít. "Můžu?" Do pokoje proklouzl Louis a Katie zase vylezla ven. "K..Katie." Lapala jsem po dechu a snažila jsem se Louisův výraz nevnímat.
"Jestli tam nechceš kvůli mně ,fajn! Ale klukům zábavu nekaž a hlavně ne Katie." Ušklíbla jsem se a dala jsem ruce v bok. "Zábavu? Máte v plánu mě celý týden zase šikanovat."
Nechápavě na mě koukal a jen mrkal těma svýma modrýma očima.
"Čemu nechápeš? No jo vlastně,vy jste to brali jen jako srandu. A mysleli jste si že já se tomu každý den doma směju. HA HA"
Vyběhla jsem z pokoje dolů za ostatními s odhodláním že nikam nejedu.

………………………………………………………………………………………………………….

"Tohle jsi mu vážně řekla? Bude smutnej." Pípl Harry a já ho bouchla do ramene. "No samozřejmě,chudáček viď." Zamračila jsem se a Katie jen vítězně zapískala. "Dobře mu tak." Harry na ní vykulil oči a já přikývla. "Sám mi řekl že není zvyklí na odmítnutí. No tak tady ho má." Zasmála jsem se a Harry se na mě podezřele podíval.
"A proč jsi ho vlastně odmítla když jsi do něho zamilovaná? Odháníš od sebe kluka který se ti líbí." Dřív než bych znovu protestovala. Chňapl Katie za ruku a odešly pryč.
Měl pravdu. Vlastně nevím proč to dělám. Možná proto že jeho milost ke mně trvá nejdéle deset minut ,toho že se bojím co zase příjde. Snažím se s tím bojovat. Vím jaký je. Proto s ním takovým způsobem bojoju.
"Elie,máš tu návštěvu." V tričku s Hellou Kitty jsem se vyhrabala z postele a vykoukla jsem ze dveří. "Sluší ti to." Zasmál se a já zabouchla dveře. "Notak Elizabeth." Pomalu jsem vykoukla se střapatou hlavou a zírala jsem na něho jako na svatý obrázek. "Ty víš jak se jmenuju?" Přikývl a já ho zatáhla dovnitř. "Kdo ti to řekl?" Vyjekla jsem na něho a on nechápavě zavrtěl hlavou. "Myslela jsem si že se o mě nezajímáš. Že jsem ti ukradená. Že víš maximálně to jak mi říkají kamarádi." Nad slovem kamarádi jsem se musela pozastavit. Nikdo kromě Katie,a Harryho se semnou moc nebaví. Zasmál se a neodpustil si posměšnou poznámku. "No neboj od "kamarádů" to nemám." Otevřela jsem dveře a ukázala jsem prstem. "Jdi,nepotřebuju aby si do mě zase rýpal."


…………………………………………………………………………………………………………..
Kluci stály s nápisem "Prosím" a Harry tam posměšně skákal kolem nich,dělal obličeje a tančil s Katie. "Taková tam bude záábaváá.." Zazpíval a Liam se zamračil. "Ticho ,neumíš to jako profík." Naladil svůj úsměv ala. A teď se třeba všichni po…..!
Klekl si a nadechl se. "Elie….."
Najednou přestal a zíral za mě. Za mnou stál Louis a přistoupil vedle mě. "Prosím jeď."
Liam zase vstal a kluci napjatě čekali.
"Vážně nechápu co tím sledují."
zamračila jsem se a naházela jsem si oblečení do tašky.
"Nic v tom nehledej a ten týden si užij. Neboj,Harry řekl sousedce aby ti vybírala poštu." Mrkla na mě ,vzala mi tašku a rychle než jsem si to zase rozmyslela mi ji nacpala do kufru.
Začíná týden něčeho co jsem si myslela že před deseti lety skončilo.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Mary Mary | 20. june 2012 at 20:53 | React

super díl! tesim se na tu chatu jsem zvedava jak to tam bude probihat :)

2 Diana Diana | 20. june 2012 at 20:59 | React

Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Zažrala jsem se do toho jako prase. Je to nádherný. ;-)

3 Diana Diana | 20. june 2012 at 20:59 | React

Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Zažrala jsem se do toho jako prase. Je to nádherný.:))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement