Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Pako mých snů 6. part

16. june 2012 at 18:49 | Ela.M;* |  Pako mých snů (by Ela.M;*)
"Dobré ráno ospalče." Zasmál se Harry a já se chytla za hlavu. "Dobré." Zamumlala jsem se a z obličeje jsem si sundala hromadu vlasů.
Jakmile jsem se víc rozkoukala ,uviděla jsem pobavené výrazy všech kluků. Zayn zíral s otevřenou pusou a šunkou která mu z ní vysela.
Liam s Niallem se jen usmívali a já na ně na všechny zírala jako na svatý obrázek.
"Máš hlad? No tak kluci,uvolněte židli." Všichni vyskočily a pouštěli mě sednout. U nich jsem nikdy nebyla zvyklá na tolik pozornosti.
"Ne,děkuju,já se půjdu provětrat na zahradu." Usmála jsem se a rychle jsem proklouzla ven.
"Už jsi vzhůru?" Nadskočila jsem a chytla jsem se za hlavu. "Au." "No jo,kocovina." Zasmál se a já se zamračila. "Neříkal si náhodou že ráno tady už nebudeš?" Pokrčil rameny a sedl si. "Na někoho kdo se válel po zemi si toho dost pamatuješ." Drnkl do mě a já si musela hned sednout. "Promiň." Přerušila jsem to trapné ticho které tak nesnáším.
"Za co?" Zasmál se a já měla sto chutí ho něčím praštit. "Umíš být taky vážný? Omlouvám se ti za to že jsem se ti dobývala do auta. Víc ani ťuk." Zvýšila bych hlas ale při mé bolesti hlavy bych o ní mohla i přijít.


……………………………………………………………………………………………………………..

Celý týden jsem se mu snažila vyhýbat,jak mu tak i všem ze skupiny.
Celý týden jsem to zvládala s přehledem. Přehlížela jsem jejich pohledy. A narážky. Jako by oni,jako by ON nebyl.
"Můžu si sednout díky." Polkla jsem a svůj vydatný oběd ,kterému se snad nedá říkat ani oběd jsem zapila ještě horší sladkou kolou. "Co takhle počkat na odpověď a pak si sednout?" Do pusy si nacpal hranolky,hamburgr a tohle všechno zapil milkshakem. Zaksichtila jsem se a on se zasmál. "Ochutnej to,je to mňamka." Ne díky.
Vzala jsem si svůj tác a odnesla jsem ho pryč. "Proč předemnou utíkáš." Doletěl ke mně s hamburgerem a shakem v ruce.
"Nemám důvod se ti nějak připomínat,nebo se s tebou bavit. Stejně tak jako ty."
Bez dalších řečí jsem mu zabouchla přímo před nosem
"Víš že mě tolikrát žádná holka ještě neodmítla?" Znovu ke mně přiběhl a nalepil se na mě. "Vážně? Chudáčku. Šok co. Akorát mi jaksi uniklo,že by si o mě jevil zájem. Maximálně se chceš zase pobavit nad tím jak mě ztrapníš před svými kamarády. Mrkla jsem na něho a přidala jsem do kroku. "Svezu tě chce….."
Zůstal stát ,čapl mě za ruku a zatáhl do křoví. "Co to sakra děláš." Zaječela jsem a on mi položil ruku na pusu. "Ticho." Sykl a já jen valila oči.
"Dobrý." Sundal ruku a vydechl si. Vyletěla jsem ze křoví jako namydlenej blesk a začala jsem máchat rukama. "Ty,už na mě nikdy nemluv,dělej jako bych nebyla. A už se o mě přestaň zajímat." Zakřičela jsem a utekla jsem domů.

……………………………………………………………………………………………….

"Měla bych jet domů." Harry protestně zavrtěl hlavou. "Včera si to opravdu přepískla. Určitě budeš mít v krvi zbytkový alkohol. Řekl vážně a důležitě. "A navíc,párty pokračuje." Vypískl Zayn. Vykulila jsem na něho oči a Katie mě objala. "Neboj zlato. Nebudeme tě nutit pít. Jen pojedeme na menší výlet." Nakrabatila jsem čelo a zvedla jsem obočí. "Jak malej je ten výlet." Uculila se a vlepila mi pusu. "Týden na chatě u Nialla." Zavrtěla jsem hlavou a rychle jsem vstala. "To nejde.Měla bych se vrátit domů. Ještě nemám ani všechno vybalené. Musím si hledat práci. A nemůžu." Vrtěla jsem jako malé dítě když soustavně křičí že nepůjde na očkování.
"Přece nám to neuděláš." Strčil do mě Liam a já pořád nechápavě zírala. "Kattie,musím s tebou mluvit." Vystrkala jsem jí až nahoru do pokoje a projistotu jsem zamkla.


 

1 person judged this article.

Comments

1 ♥Verča ♥TVD♥ ♥Verča ♥TVD♥ | Web | 16. june 2012 at 18:58 | React

pěkná povídka :-)

2 Diana Diana | 16. june 2012 at 19:30 | React

Vsadím se že jí do křoví zatáhl kvůli klukům.Zase krásný dílek. Chci co nejdřív dalši. :-)  :-)

3 *One Directionka* *One Directionka* | Web | 16. june 2012 at 21:10 | React

woow! zase další super dí.. strašně sem se do tho zažrala ! :-)

4 Mary Mary | 17. june 2012 at 14:23 | React

Jééé bude s němi týden na chatě! Zavist! :) Rychle další díl!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement