Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Pako mých snů 5. part

12. june 2012 at 19:06 | Ela.M;* |  Pako mých snů (by Ela.M;*)"Proč ti tak strašně vadí že se o tebe zajímám?" Zmateně jsem pokrčila rameny a znovu jsem na něho začala křičet. "Hele já ti ani nevím,když tě semnou vidí tví kamarádi pošleš mě do háje a děláš ze mě chudinku co přilezla za hvězdou. Kdykoliv když mě vidíš ve škole děláš ze mě toho největšího ubožáka."
Přiložil mi palec na pusu a pousmál se. "Víš,já už takovej prostě jsem. A ty máš takovou pověst že." Přikývla jsem a odtáhla jsem se. "Samozřejmě,každý by tě pomlouval že se stýkáš s tou nulou."
Bez dalších řečích jsem se nadechla a utekla jsem pryč.
"Tohle ti vážně řekl?" Zasmála se a já se zamračila,kdyby nebyla na konci ulice a my si spolu netelefonovali tak jí asi zabiju.
"Tohle není vtipné,ale vůbec ne. On si asi myslel že se spolu zasmějeme a já to smažu."Zafučela jsem a nad jeho blbostí jsem jenom vzdechla.

………………………………………………………………………………………………………………

"Elie,v takovém vztavu nemůžeš nikam jet." Chytla mě kolem ramen a táhla mě zpátky do domu. "Nemůžu tady zůstat,aby zase vtipkoval na mojí adresu.To ne,ne néé…" Zamumlala jsem a začala jsem se smát.
"Katie bež za ostatními,já se o ní postarám."
"Brzdi ,brzdi Casanovo." Drnkla jsem do něho a zakopla jsem o jeho nohy. "Ale ,ale,krásko. Už tak brzo jdeš na kolena?" Zasmál se a chytil mě.
"Nepotřebuju abys mě hlídal a už vůbec aby sis dělal ze mě srandu."
Znovu jsem zamumlala a vyšla jsem k autu.
"To vidím jak mě nepotřebuješ." Doběhl mě a ukázal na auto. "Dobíváš se do mojeho auta kotě." Mrkl na mě a já si zase představila ty jeho svůdně pohledy ze Střední.
"Kdo si vlastně myslíš že jsi? Už na Střední si mě oblbnul a oba dva moc dobře víme jak to dopadlo že ano." Strčila jsem do něho ale on se ani nehl. "Mrzí mě to víš." Přitiskl se na mě a já se zasmála. "Vážně? To mě taky už asi 10 let."
Znovu jsem do něho strčila a teď jsem se dobívala snad už do svého auta.
"Víš co,odvedu tě ke Katie,lehneš si.Prospíš se. A já slibuju že až se probudíš,neuvidíš mě. V klidu odjedeš a bude to tak jako těch 10 let."
V tu chvíli jsem mu chtěla všechno ale úplně všechno říct. To co jsem si prožívala.
To co si on myslí že já hned tak hodím za hlavu.
"Je ti zle?" Přiběhla ke mně Katie a já zavrtěla hlavou. "Půjdu se prospat. Omlouvám se."
Objala jsem jí znovu jsem jí popřála a vydala jsem se do pokoje.

…………………………………………………………………………………………………………
"Ahoj Elie." S úsměvem jsem se otočila na Harryho a toho zbytku jsem si ani nevšimla. "Ale notak,proč zdravíš takovou nulu." Zachychotal se a já naštvaně práskla skříňkou. "Nech mě hádat Louis se snaží být zase vtipný? Promiň nedaří se."
Strčila jsem do něho a naštvaně jsem si to odkráčela do třídy.
"Můžu?" "Není tady dost míst? Nerada bych abys pak vykládal jaká jsi chudinka že sis musel sednout vedle takové špíny." Zabrblala jsem ale on si vedle mě i tak sedl. "Neslyšel jsi? Nechci zase další den poslouchat ty tvoje keci."
Zakřičela jsem a všichni se na mě podívali.
"Co čumíte?" Prskla jsem a vyletěla jsem ze třídy. Bylo mi úplně jedno že jsem cestou porazila učitelku a málem i uklízečku.
"Bacha." Někdo zakřičel a já nadskočila. "Promiň,p..promiň."
"To jsi ty?" když viděl že ta holka která mu vylila kafe a shodila učebnici jsem já naštvaně se na mě podíval.
"Nialli,já se ti moc omlouvám." Když jsem mu chtěla podat knihu rychle si ji sebral sám a zavrtěl hlavou. "Panebože,nejsem prašivá." Zařvala jsem a vběhla jsem na záchod.

 

3 people judged this article.

Comments

1 Diana Diana | 12. june 2012 at 22:21 | React

Moc, moc pěkný. A znám to když si ze mě dělají pořád srandu.:/ Ale zase krásnej dílek.:))Honem další.:))

2 Mary Mary | 12. june 2012 at 23:07 | React

Super. Díl rychle další jsem zvědava co bude a jestli se usmiri :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement