Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Pako mých snů 4. part

8. june 2012 at 9:37 | Ela.M;* |  Pako mých snů (by Ela.M;*)


"Notak Elie,zhluboka se nadechni,usměj se a zazvoň." Ryhle než jsem si to zase rozmyslela, jsem zazvonila a znovu jsem se zhluboka nadechla.
"No já už si vážně myslela že nedojdeš." Zasmála se a s pištěním na mě skočila. Znovu jsem se cítila jako na Střední. Kdykoliv jsem se s Katie viděla,vždy mě přivítala s pištěním.
"Už je tady?" Zamračila se a prohlídla si mě. "Ty ses ale vyfešákovala." Zasmála se a znovu mě objala. "To víš,musím přece vypadat krásně ne." Chytře přikývla a vedla mě na zahradu. "Katie,chceme si s tebou připít,polez."
Zůstala jsem stát jako v tranzu. Jakmile jsem uslyšela jeho hlas,znovu jsem si vzpoměla na Střední,na ty chvíle. Na to co jsem prožila a co jsem si vytrpěla.
"Elie pojď taky." Houkl na mě Harry a já začala couval.

………………………………………………………………………………………………..

"Vážně tohle udělal?" Utřela jsem si slzy a přikývla jsem. "Muselo se ti to jen zdát."
Stoupl si k nám Harry a já se smutně,naštvaně a pobaveně zasmála. "Samozřejmě,znovu se mi zdálo že si ze mě vystřelil."
Katie ho zpražila pohledem a on už radši ani nemluvil.
"Víš co? Vyfikneš se,oblečeš se do něčeho vyzívavého. A nebudeš si ho všímat. Žádné zamilované pohledy.Budeš se tvářit jako by ten blbeček neexistoval."
Setřela mi zlzu která mi stékala po tváři a ukázala na skřín. "Zítra se pro tebe stavím. A půjdem jako ty největší hvězdy do školy." Mrkla na mě a spolu s Harrym odešly.
"No vidíš jak to jde,jen tu mikinu nech doma." Zasmála se a odhodila ji na zem. "No počkej,vždyť budu mít jen." Přikývla a chytla mě za ruku. "Ano,budeš mít jen tričko ,tragédie." Ukázala na červené auto se staženou střechou. "Co to je?"
Vykuleně jsem na to hleděla a Katie otevřela dveře. "Půjčil mi to Harry,abychom ten příchod měli jó stylovej."
Usmála jsem se a rychle jsem nasedla. "Páni Elie tobě to ale sluší." Zasmál se Liam a strčil do Louise který jenom něco zachrochtal. "No jo,nádhera." Zakxichtil se a odešel pryč. "Mohla bych přijít i nahá,a stejně by se mu nic nelíbilo." Zamračila jsem se.
"Katie půjdu se učit do knihovny,tak na mě nečekejte." Zamávala jsem a vklouzla jsem do knihovny. Jediné místo kde na mě nikdo nekouká jako na exota a to jen proto že na to nemají čas kvůli učení. Jediné místo kde neslyším posměšky jelikož tady musí být klid.
"Učíš se?" Nadskočila jsem a vykulila jsem oči. "Radši bež,aby tě semnou neviděli." Přisedl si jako by neslyšel mou poznámku a já si odsedla. "Neříkej mi že ti najednou vadí když si vedle tebe sednu." Zasmál se jako by byl snad bůh a já z něho byla vždy mimo. No dobře. Skoro vždy. OK,vždy! Ale to nemění nic na tom že se ke mně chová hnusně.
Sama se divím kde se ve mně bere ta síla. Že mu sama vzdoruju.
"Sluší ti to dneska." Usmál se a pramínek vlasů mi dal za ucho.
"Vážně? No ráno si mě jmenoval nádherou."
Vstala jsem a šla jsem ke dveřím. "Proč jsi taková? Snažím se být milý." Zasmála jsem se a všichni začali syčet. "Milý? Tak maximálně když tě nikdo nevidí,nebo tady nemáš kamarády." Znovu jsem zvýšila hlas a zase všichni zasyčeli.

…………………………………………………………………………………………………….
"Ahoj Elie,dlouho jsem tě neviděl."
Podívala jsem se překvapeně na Nialla a pousmála jsem se.
"No,to ne." Objal mě a šel za ostatními. Nezdá se mi to? Celou Střední mě ignoroval a najednou zná i mé jméno.
"Elie." V břiše mi začalo lítat snad tisíc motýlků. Ruce se mi začali třást a začalo mi být horko. "Jak se máš? Rád tě vidím,páni….tobě to ale sluší."
Objal mě a já pořád stála jako opařená. "No to víš,už nejsem ta nula ze Střední co jste ji ze mě udělali." Mrkla jsem na něho ale on jako by mě neslyšel. Jen se usmál a chytl mě za ruku. "Já vždycky věděl že z tebe vyroste kráska." Zasmál se a s těmito slovy odešel za Katie.
"Vyroste kráska,kráska. Ty debile jeden….." "Komu pak nadáváš?" Zasmála se Katie když viděla moje máchání rukou. "Louisovi,řekl mi že vždy veděl že ze mě vyroste kráska. To jsem na střední byla taková šereda?" Vyprskla jsem a Katie zavrtěla hlavou. "Ne,jen neví jak ti má říct že ti to i na Střední slušelo jen si teď o něco krásnější." Ona vždy věděla jak jakoukoliv poznámku změnit na něco co mi udělá radost.
Podívala jsem se na kluky a na něho. Znovu jsem viděla ten jeho úsměv,cítila jsem jeho dotyk. Jeho oči se znovu vpily do těch mých. Znovu do toho padám?
Zatřepala jsem hlavou a šla jsem za Katie.
Tohle opravdu není to co bych teď chtěla. Ne znovu.Po těch letech zapomínání. Nepotřebuju se do Pana božského zase zabouchnout.

 

2 people judged this article.

Comments

1 Diana Diana | 8. june 2012 at 21:35 | React

Moc, moc pěkný. Ale zlepši Louise prosím.:DD

2 Mary Mary | 11. june 2012 at 18:34 | React

Super :) Libi se mi tvoje ffka. :)) Snad to bude mezi Louisem  Elie v pohodě. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement