Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Pako mých snů 2. part

2. june 2012 at 9:23 | Ela.M;* |  Pako mých snů (by Ela.M;*)"Mami ne,neprší tady,je tady krásně,ano už mám pár krabic vybalených,ne ještě jsem si nebyla nakoupit,mami já vím.Harry mi radil kam mám jít."
Po vyčerpávajícím telefonátu jsem sebou švihla do postele a rozhlédla jsem se po svém bytě. "No Elizabeth zatím to tady nevypadá nic moc." Zabrblala jsem si pro sebe a začala jsem vybalovat další krabice.
Jakmile jsem si všimla jedné s nápisem "Elie a Střední…" Kopla jsem jí do rohu a nevnímala.


………………………………………………………………………………………………..

"Nemusela si být tak hnusná na Harryho." Zpražila mě pohledem hned co vešla dovnitř. "Promiň ale on se taky bavil." "Každý se bavil Elie,jsi trumpeta,proč mu děláš poskoka když víš že se ti to vždy vymstí?" Naštvaná na to že má pravdu a naštvaná na sebe jsem máchla rukama a vešla jsem do pokoje. "Davide ztlum tu hudbu." Bouchla jsem do zdi a naštvaně jsem si sedla do křesla. "Elie,musíš se uklidnit. Jsi pořád nabroušená,nervózní,musíš se taky bavit." Strčila do mě a já se nad její poznámkou opravdu nahlas a ironicky zasmála. "Bavit? Vždyť mě nikdy nikdo na žádnou akci nepozval,všichni na mě koukají jako na nepřítele. A promiň ale usmívat se jako sluníčko mi taky nejde když každý den jdu do školy s tím co se zase stane." Vyskočila na nohy a začala mi štrachat ve skříni. "Můžeš mi říct co to děláš Katie?"
"Hledám něco čím by jsi upoutala. No,tohle. Proč to nenosíš?" Hodila na mě žluté šaty s bílou mašlý na zadku. "Protože v tom vypadám jak blbeček?" Udělala jsem ksicht a Katie mě praštila. "Neštvi,zítra tě v tom chci vidět." Pískla ještě z chodby když utíkala na další rande s Harrym.
"V tomhle chceš jít?" David stál pobaveně mezi dveřmi a ukazoval na moje krásné šaty. "Zalez,hade. Tebe se na nic neptám."
Vyplázla jsem jazyk a doslova jsem mu dveře zabouchla před nosem.


…………………………………………………………………………………………………..
"Mami já si chci tady uklidit,připravit,všechno vybalit." Vzdechla jsem a protočila jse oči nad další máminu otázkou. "Má přijet David,nechceš se přijet taky podívat?" Nabručeně jsem přešlápla po pokoji a pro sebe jsem zavrtěla hlavou.
"Mami já mám tady ještě moc práce. Promiň.Ahoj."
Rychle jsem to položila a podívala jsem se na fotku která mi vysela na zdi. Já,Davide a Táta. Dřív jsem na Davida nedala dopustit,byl jako můj starší bratr i když byl mladší. Když jsme šly oba na Střední začalo to mezi náma skřípat. On byl ten který si ze mě dělal srandu s ostatními. Náš vztah se pokazil ještě víc,když táta zemřel. David mi vyčítá že to já můžu za jeho smrt a já mu vyčítám probrečený dny na střední.


…………………………………………………………………………………………………………..

"Vážně jsem čekala že si ty šaty nevezmeš." Zasmála se a objala mě. "A vidíš,mám je." Vyplázla jsem jazyk a se vztyčenou hlavou jsem vešla do školy.
"Bacha ať ti neuletí mašle." Proletěl kolem mě David a já ho kopla do nohy. "Ten tvůj brácha je ale drzej." Katie se zamračila a jakmile jsem uviděla její zasněný výraz bylo mi jasné že je někde poblíž Harry.
"Ahoj zlato,ahoj Elie." Mrkl na mě Harry a já jen mávla rukou. "Harry tak jdeme?"
Přiletěl k němu Louis a jakmile si mě všiml pobaveně se na mě podíval. "Sluší ti to no!" Smíchy se dusil a Harry do něho naštvaně strčil.
"Nemůžeš mi aspoň jednou říct že mi to sluší bez toho aniž by sis ze mě udělal srandu?" Vyprskla jsem na něho naštvaně. Chytla jsem učebnici matematiky a naštvaně jsem šla do třídy. "Elie,Elie,zastav." Doběhla mě Katie a ukázala na moje šaty. "Stala se menší nehoda." Nervózně se pousmála a já se podívala na své žluté,teď už červené šaty. "Menší?Menší?" zaječela jsem a vběhla jsem na záchodky.
"Elie klid,donesu ti ze skříňky náhradní šaty a tampón." Vykuleně jsem se na ní podívala. "Neříkej mi že nemáš ani jedno." Zavrtěla jsem hlavou a vytáhla jsem si tampón z tašky. "Nemám nic na převlečení." Katie se chytla za hlavu a smutně se na mě podívala. "Dobře. Mám tady nůžky,ten flek ustříhneme,aspoň budeš víc sexy." Mrkla na mě a začala mi stříhat mé,asi i jediné šaty.
"Elie jsi v pohodě?" Jediný z kluků který se tady o mě zajímá. "Jak se to vezme Harry." Pousmála jsem se a uviděla jsem jeho pobavený ale zároveň smutný pohled. "Co zas?" Prskla jsem a Katie zašeptala. "Ty šaty se začali párat."
Znovu jsem se na ní vykuleně podívala. "Jak mám teď chodit po škole?"
"Slečno Svonová?" Najednou mě zalilo horko,tváře mi zrudly a oko mi začalo cukat.
"Já za to vážně nemůžu,nejdřív se mi stala nehoda a když jsem jí chtěla odstranit tak se mi začali párat šaty." Jelikož máme tu nejhorší zástupkyni v celém městě nevěřila mi ani slovo. "To vám nedává oprávnění chodit po škole polonahá." Prskla na mě svoje jedovaté sliny. "Tak co?" Ukázala jsem červený papír a sesunula jsem se na zem. "Elie no tak,půjčím ti mikinu a Katie ti půjčí rifle. Být po škole ještě nikdy nikoho nezabilo."
mrkl na mě a já se navlékla do jeho mikiny.
"Slečno Svonová,vás jsem tady viděl naposled když jste si šla pro bratra." Uchychtl se učitel a já si naštvaně sedla do lavice.
"Ale kdopak nám to zase jde? Naše hvězda."
Otočila jsem se a jakmile jsem uviděla jeho výraz ala "já jsem pán světa." Hodila jsem si na hlavu kapuci a snažila jsem dělat že tam nejsem.

"Můžu si sednout k tobě?" Zvedla jsem hlavu a jakmile mě viděl pobaveně se usmál. "Ale vždyť ty si můžeš sednout přeci kamkoli ne." Naštvaně jsem prskla ale on se stejně natlačil ke mně.

 

1 person judged this article.

Comments

1 Wendys Wendys | Web | 2. june 2012 at 23:47 | React

Ten Lousi je ale fakticky dežo :D bože ! :D kopnout ho do kulí :D ale Harry je fajn :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement