Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 20.part

13. june 2012 at 19:46 | Cath!e |  Gotta Be You
Tramtadadáááááá :D máme tady kulatiny :D snad se dílek bude líbit a prosím komenty :)♥Unaveně jsem se protáhla a ještě se zavřenýma očima jsem se pokusila nahmatat Harryho. Nebyl tam. Rychle jsem otevřela oči, opřela se v loktech a rozhlédla se po pokoji. Hodiny ukazovali něco málo po sedmé a já se zmateně posadila. Vyděsilo mě, že tam Harry není. Vždy spí nejdýl a najednou je pryč.

Vstala jsem a vydala se chodbou ke schodům. Zezdola jsem uslyšela tichounké zpívaní a sama pro sebe se usmála. Rychle jsem seběhla schody a potichu vešla do kuchyně. Harry stál u sporáku, na sobě měl jen boxerky a kolem těla zavázanou zástěru. Potichu si něco prozpěvoval a do toho vařil.

Zamíchal něco na pánvičce, pak ladně odtančil pár kroků do leva a začal mazat marmeládu na palačinky. S úsměvem a potichu jsem k němu došla a zezadu ho objala kolem pasu. Vylekaně sebou škubl, ale když jsem ho políbila na rameno, tak se na mě s úsměvem otočil.

"Co že jsi vzhůru tak brzy??" zeptala jsem se a on si mě k sobě přivinul. Věnoval mi jeden polibek a pak se usmál. "Nemohl jsem spát. Tak jsem se půl hodiny díval na to, jak jsi roztomilá když spíš a nakonec jsem se rozhodl udělat ti snídani." vysvětlil jednoduše. "Jsi úžasný." usmála jsem se na něj, objala ho kolem krku a přitiskla své rty na jeho.

"Lásko, asi se ti to pálí." zamumlala jsem do polibku, když se z pánvičky začalo linout trochu kouře. Harry rychle přiskočil ke sporáku a zamíchal ta vajíčka. S úsměvem jsem vzala do ruky marmeládu a začala mazat zbylé palačinky.

"Hej." vykřikl zamračeně a já se na něj podívala. "Nech toho." zabručel a já se zasmála. Vzal mi z rukou nůž i sklenici marmelády. "Chtěla jsem ti jen pomoct." "Zvládnu to sám." řekl hrdě. Odložil všechny věci, které držel v rukou, vysadil mě na linku a vrátil se k přípravě snídaně.

"A ne, že mi budeš překážet." upozornil mě ještě s vážnou tváří a já se zasmála.

Složila jsem ruce na prsou a Harry se jen spokojeně usmál. Míchaná vajíčka nandal na připravené talíře, pak se ke mně otočil zády a začal připravovat čaj. Využila jsem jeho chvilkové nepozornosti a natáhla se pro kousek papriky, která byla na talířku vedle mě. Když to ale Harry zpozoroval, tak přiskočil ke mně a plácl mě přes ruku.

Zamračeně jsem se na něj podívala. "Jsi na mě zlý." broukla jsem ublíženě a sklopila pohled. Harry se jen zasmál nad mým dětinským chováním, objal mě kolem pasu a políbil na rty. "Lepší??" zeptal se a já se zamyslela. "Ještě pár pusinek a bude to výborný." usmála jsem se a Harry se opět zasmál svým dokonalý, zvonivým smíchem. Objala jsem ho kolem krku, nohy omotala kolem jeho pasu a přitáhla jsem si ho na těsno k sobě. Harry okamžitě přitiskl své rty k mým a já spokojeně zavrněla, když mi rukou zajel pod triko.

"Dobré ráno." vyrušil nás něčí pozdrav a Harry se ode mě rychle oddálil. "Loui, vystrašil si nás." zamračila jsem se na něj a on mi věnoval jen omluvný úsměv. Smutně se posadil na jednu ze židlí a nepřítomně hleděl před sebe.

Harry se vrátil k přípravě snídaně, já slezla z linky a posadila se vedle Louiho. "V pohodě??" zeptala jsem se ho s úsměvem a pohladila ho po rameni. Jen smutně sklopil pohled. "To bude dobrý." řekla jsem ještě konejšivým hlasem a objala ho. Loui mi své ruce položil kolem pasu a zhluboka si povzdychl.

"Fajn, vysvětlí mi tu už někdo, co se tu děje??" vyrušil nás zamračeně Harry a já se na něj podívala. "Harry, teď ne." zavrtěla jsem hlavou. Myslím, že Harryho dotěrné otázky by Louisovi zrovna moc nepomohly.

"El se semnou rozešla." řekl najednou Loui a oba jsme se na něj překvapeně podívali. "Sakra brácho, to je mi líto." řekl smutně Harry a posadil se vedle nás. Loui se na něj jen nešťastně usmál a zase sklopil pohled.

"A proč??" zeptal se Harry, ale Louis jen pokrčil rameny. "To bude zase v pohodě. Až se vrátí, tak si vše vyříkáte a bude to dobrý." usmála jsem se na něj povzbudivě a on mi úsměv oplatil. "Harry, tahle holka je poklad. Drž se jí." usmál se Louis na Harryho a ten se na mě podíval. Stydlivě jsem sklopila pohled, když mě s úsměvem pohladil po tváři. "Neboj, já se jí nehodlám jen tak vzdát." řekl Harry, přitáhl si mě za ruku na klín a políbil mě na rty. Zapletla jsem prsty do jeho jemných, voňavých kudrlinek a nehodlala ho jen tak pustit. Zasněně jsem zavřela oči a nechala jeho hebké rty, aby hýčkaly mé.

Když jsme se od sebe oddálili, tak už tam Loui neseděl. S úsměvem jsem ještě Harrymu věnovala jeden malý polibek a raději z něj slezla, protože jsem uslyšela kroky na schodech.

"Vy jste mi udělali snídani??" rozzářily se Niallovi oči, jakmile uviděl plné talíře jídla. "To není pro tebe." řekl Harry a Niall se na nás smutně otočil. Oba jsme se začali smát, když jsme uviděli jeho smutný výraz z toho, že bysme mu upřeli tu pochoutku.

"V pohodě, klidně si dej. Ale ať něco zbude i pro ostatní." upozornila jsem ho předem, Niall jen nadšeně zatleskal a pustil se do jídla. Harry se na mě zamračeně podívala a já ho s úsměvem pohladila po tváři.

"Ale to bylo pro tebe." "To je dobrý, aspoň budu mít důvod, abych s tebou strávila další noc." špitla jsem k němu s úsměvem a na jeho tváři se taky konečně objevil úsměv.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Mary Mary | 13. june 2012 at 21:16 | React

Jéé Harry jí dělal snídani a Niall jí to jeste sni. :D

2 Lily<3 Lily<3 | Web | 16. june 2012 at 21:29 | React

Wow krásný, mmmm taky by se mi líbilo kdyby mi Harry udělal snídani :DD ale urřitě bych to nechala Niallovi

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement