Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 19.part

8. june 2012 at 16:16 | Cath!e |  Gotta Be You
Trochu mě mrzí, že tuhle ffku nečte tolik lidí :( ale tak snad se bude líbit a prosím komenty :)
PS: Pořád můžete hlasovat o nejoblíbenějšího člena 1D, kterého dám do nové povídky :)"Kdybys cokoliv potřebovala, tak za mnou přijď." "Děkuju." usmála jsem se vděčně na Gemmu a ta za sebou zavřela dveře. Unaveně jsem se rozvalila po posteli a zavřela oči. Byla jsem vděčná, že mi Gemma nabídla, abych u nich přespala. Abych pravdu řekla, asi bych se sama v tom velkém domě bála.

Vstala jsem, vzala do ruky pyžamo, které mi Gemma půjčila a šla do koupelny. Už jsem se těšila na sprchu, která ze mě smyje tíhu dnešního dne.

Svlékla jsem ze sebe oblečení a jen ve spodním prádle se otočila k zrcadlu. Pořád jsem nedokázala pochopit, proč si Harry vybral zrovna mě. Co na mě bylo tak zvláštní a magické, aby ho to učarovalo?? S pousmátím jsem zavrtěla hlavou a rozpustila si vlasy.

"Moment." broukla jsem vylekaně, když někdo zaklepal. Zabalila jsem se do ručníku a pootevřela dveře. Harry potichu vpadl dovnitř a okamžitě mě začal náruživě líbat. Jen jsem se pousmála, zapletla mu prsty do vlasů a se zavřenýma očima mu polibky oplácela.

Harry vzal lehce do ruky mou ruku, kterou jsem si přidržovala ručník u těla a ten se sesunul k zemi. Stydlivě jsem sklopila pohled, když si s úsměvem prohlédl mou, téměř nahou, postavu. Ano, styděla jsem se za své tělo. Ani zdaleka nebylo tak dokonalé, jaké mají modelky v časopisech nebo slavné hvězdy. Ale jak se zdálo, tak jemu to vůbec nevadilo. Právě naopak. Lehce mě objal kolem pasu a svými dlaněmi začal hladit mé tělo.

"Počkej." zarazila jsem ho, když už sahal po zapínání od podprsenky a on se mi podíval do očí. "Je plný dům lidí." usmála jsem se. Harry jen naštvaně nakrabatil čelo a opět přisál své rty na mé.

"Bože, bylo tak těžké se celý den držet, abych tě nepolíbil." zaskučel a věnoval mi vášnivý polibek. "Nebo abych tě jen nepohladil." postěžoval si opět a zajel svou rukou do mých vlasů. S úsměvem jsem zavřela oči a nechala jeho něžné doteky, aby mě hýčkaly. Lehce mi zaklonil hlavu a začal polibky obdarovávat můj krk. Slastně jsem vzdychla, když vzal něžně mezi zoubku kůži na mém krku.

"Kdybych jen Gemmě neslíbila, že tu přespím. Mohli jsme jít k nám a..." nedokončila jsem a podívala se do jeho očí. Byly plné chtíče. "To nejde." zavrtěla jsem hlavou na otázku, kterou ještě ani nevyslovil. Bylo mi jasné, co má na srdci. Ale abych uprostřed noci odešla a on se tajně vykradl za mnou.. ano, lhali jsme ostatním, ale tohle mi už přišlo moc.

Raději jsem si jeho zamračený obličej opět přitáhla ke svému a přitiskla své rty na jeho. Harry se uvolnil, objal mě kolem pasu a já se do polibku pousmála. Vše s ním, každá chvilka nebo jen lehký polibek mi přišlo kouzelné. Dokonce až neskutečné. A tak nové, jako bych to vše zažívala poprvé.

"Asi bych už měl jít spát." řekl po chvilce a já k němu zvedla pohled. Němě jsem přikývla, i když jsem si odmítala připustit myšlenku, že bych ho nechala odejít. Pevně jsem ho objala kolem pasu a položila si hlavu na jeho rameno. Harry si položil obličej do mých vlasů a lehce vdechoval jejich vůni. Poté mě políbil do vlasů a já se na něj podívala.

"Dobrou noc." usmála se, ještě mi vtiskl rychlý polibek a odešel.Unaveně jsem si zívla, ještě si prohrábla mokré vlasy a pohodlně se uvelebila v posteli. Zhasla jsem lampičku a zavřela oči. Okamžitě se mi v mysli vybavil on. Jeho úsměv, oči, polibky. Měla jsem ho plnou hlavu a nedokázala jsem na něj zapomenout. A popravdě jsem ani nechtěla.

Z přemýšlení o jeho dokonalosti mě vyrušilo zaklepání. "Katie, spíš??" uslyšela jsem ode dveří a instinktivně se otočila za hlasem. Sice jsem ho v té tmě neviděla, ale ten hlas bych poznala kdykoliv a kdekoliv.

"Ne." špitla jsem a to už jsem slyšela jeho tiché kroky místností. Nic neřekl, prostě si přilehl vedle mě. "Můžu k tobě pod deku??" zeptal se a já se usmála. Bože, vše mi na něm přišlo tak roztomilé. Pozvedla jsem cíp deky a on byl v mžiku u mě.

"Ty jsi nahý??" vyjekla jsem, když jsem se k němu přitulila a zjistila, že na sobě nic nemá. "Ne, mám spací trenky." zasmál se a já s ním. S úsměvem jsem se přitulila k jeho nahé hrudi a on vypískl. Zděšeně jsem k němu zvedla pohled, i když jsem nic neviděla. "Jsi studená." vysvětlil a já se zasmála. "Máš mokrou hlavu??" "Jo." přikývla jsem se smíchem. Opět jsem se k němu přitulila a on se oklepal, jak jsem ho zase postudila.

Byla jsem unavená, ale jeho nahé tělo mě přivádělo k šílenství. Zvedla jsem hlavu a potmě ho pohladila po tváři. Uslyšela jsem, jak se usmál. Zapletla jsem mu prsty do vlasů a přitáhla si jeho obličej ke svému. Harry nic nenamítal, plně se podvolil mé kontrole.

Sedla jsem si na něj obkročmo a dlaně položila na jeho hruď. On své ruce položil na mé boky a po chvilce začal hladit každý kousek mého těla.

"Asi bysme měli přestat." vydechla jsem vzrušeně. "Měli." přitakal mi, ale stejně opět přitiskl své rty na mé. Jen jsem se do polibku pousmála, ještě ho pohladila po vlasech a slezla z něj.

"Kdy se ti vrátí prarodiče??" zeptal se a já si povzdychla. "Asi zítra." řekla jsem jen a on se zasmál. "To neznělo moc nadšeně." "Taky nemělo. Budu pořád pod dohledem a taky se jim budu muset víc věnovat." řekla jsem jen a zavřela jsem oči. Už jsem byla vážně hodně ospalá.

"Jsi unavená??" zeptal se starostlivě, když jsem si zívla a políbil mě do vlasů. Jen jsem zamumlala neurčité "ano" a pevně se k němu přitulila. Harry mě stiskl v pevném objetí a začal mě lehce hladit po zádech. Nebyla jsem schopná vnímat cokoliv jiného než jeho.

"Spíš??" zeptal se po chvilce, ale já už ani neměla sílu mu odpovědět. Harry si povzdychl a políbil mě na čelo. "Miluji tě." špitl potichu a zlehka mě pohladil po tváři. Zmateně jsem se zarazila a otevřela oči. Opravdu řekl ty dvě slůvka??

Naposledy, když jsem je slyšela a někomu řekla, tak jsem měla zlomené srdce. Tak moc mě ty vzpomínky bolely. Jako by se vše zkazilo právě kvůli těm slovům. Jako by vše krásné najednou zmizelo. Bála jsem se je znovu vyslovit. Byla pro mě tak důležitá a byla jsem rozhodnuta je říct, až si budu víc než jistá. I když mi bylo jasné, že s ním je to naprosto něco jiného. Tak přirozeného, krásného a nevinného, že to snad ani nebylo možné.

Spokojeně jsem se pousmála a zase zavřela oči.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Lily<3 Lily<3 | Web | 8. june 2012 at 20:49 | React

Wow!! krásný ! ten konec...mm miluju tyhle scény....honem další díl :-)

2 Mary Mary | 11. june 2012 at 18:41 | React

jééé to je hezký :) ale myslim ze by se meli sverit ostatnim a netajit to.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement