Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Simple Love 3.part

31. may 2012 at 21:02 | Cath!e |  Simple Love
Snad se bude dílek líbit :) prosím komenty ♥
EDIT: Zajda: To mi vůbec nedošlo :D omlouvám se, opraveno :D
Dva dny, tři, čtyři, týden. Má náladu opět klesla pod bod mrazu. Neozval se. Ale co jsem také mohla čekat?? Vždyť on byl celosvětová star, kterou obdivovalo milióny fanoušků a že by se on zahazoval s dívkou, jako jsem já?? To bych si moc věřila.

"Zlato, už můžeš jít. Stejně tu dneska nikdo není." usmál se na mě Josh a já mu věnovala vděčný pohled. Sbalila jsem si svých pár švestek a během chvilky vypadla. Bylo teprve půl jedenácté, ale já už se těšila, až si lehnu do vany s bublinkami.

Když mi zazvonil mobil, tak jsem ho jen líně vyhrabala z kabelky. "Prosím??" broukla jsem otráveně, když jsem si telefon přiložila k uchu. "Haló." řekla jsem už trochu popuzeně, když se nikdo neozýval. "Ehm, ahoj Katie." ozval se v telefonu hlas, ale já nebyla schopná ho identifikovat. "Kdo volá??" zamračila jsem se a uslyšela zasmání.

"To jsem já, Liam." řekl a já se pro sebe usmála. Byla jsem na něj tak naštvaná, že se celý týden neozval, ale jen co jsem ho uslyšela, tak jako bych vše zapomněla. "Aha, co potřebuješ??" zeptala jsem se trochu z ostra.

"Ehm, no.. myslel jsem, že by jsme se mohli vidět." řekl rozpačitě a mě srdce šťastně poskočilo. "Promiň, nevím, kdy budu mít čas." řekla jsem jako by nic, ale mé srdce volalo ano.

"A co třeba teď??" zeptal se a já se pro sebe zasmála. "A proč si myslíš, že mám zrovna teď čas??" "Protože stojím za tebou a jen čekám, až se otočíš." řekl a já se zarazila. Pomalu jsem se otočila a uviděla jeho usměvavý obličej.

Ladným krokem došel ke mně a mně se na tváři objevil úsměv. "Ahoj." řekl a zlehka mě políbil na tvář. Stydlivě jsem sklopila pohled a cítila, jak mi rudnou tváře.

"Tak?? Dáš mi košem??" zeptal se a já se mu podívala do tváře. Dobře, už jsem vše zapomněla, ale rozhodla jsem se ho trochu podusit. "To nevím, jsem na tebe naštvaná." zamračila jsem se a na jeho tváři se objevil překvapený výraz. "Proč??" "Popravdě, myslela jsem si, že už se neozveš." řekla jsem a on se zasmál.

"Natáčeli jsme nové cédéčko a já chtěl počkat, až bude vše hotové." vysvětlil jednoduše a já se pousmála. Jak lehce mu u mě vše prošlo.

"Takže, zajdeme někam??" zeptal se. "Vždyť je noc." zasmála jsem se a on lehce pokrčil rameny. "Nevadí. Můžeme zajít ke mně." řekl a já se zarazila. Dobře, párkrát jsem už měla vztah na jednu noc, ale nikdy by mě nenapadlo, že on bude takový typ.

"Neboj se, jen si chci povídat. Stejně doma budou kluci. Aspoň budou mít možnost se ti omluvit." řekl s úsměvem a já tedy přikývla. Vydali jsme se nočním Londýnem směrem, který byl přesně na druhou stranu od mého bytu. Ale v tu chvíli mi to bylo naprosto jedno.

Povídali jsme si. Mluvili jsme o všem, co nám přišlo na mysl a já měla pocit, jako bych ho znala celý život. Nevnímala jsem čas a ani okolí. Neznala jsem tu část Londýna, kam mě vedl.

"Hele, nejdeme tady už podruhý??" zarazila jsem se, když jsme opět prošli kolem krámu s kávou. Liam se pousmál a sklopil pohled. "Popravdě už po třetí." přiznal a já se zamračila. "Nějak se mi nechce dovnitř." přiznal a já se pousmála. Byl tak roztomilý, když byl v rozpacích.

"Aha. No jestli chceš, tak se můžeme ještě chvilku procházet." nabídla jsem mu s úsměvem, ale než jsem do dořekla, tak mi na nos padla jedna dešťová kapka. Během chvilky se pořádně rozpršelo. Liam mě se smíchem chytl za ruku a rozeběhli jsme se přes ulici k jednomu obrovskému a krásnému domu.

"Páni." vydechla jsem, když jsme vstoupili. Byl to luxusně zařízený, prostorný dům, plný krásný barev a sladěný do posledních detailů. "Máte to tu vážně nádherný." řekla jsem uznale a pořád se rozhlížela kolem sebe.

"Pojď, představím tě klukům." "Ehm, vážně??" zeptala jsem se rozpačitě, on se na mě podíval a pak se usmál. "Oni jsou fajn, opravdu." ujistil mě a já se nejistě vydala za ním.

Vešli jsme do velkého pokoje, kde u televize seděli čtyři kluci a hráli karty. Hrozně se přitom dohadovali, nakonec jeden vyhodil všechny karty do vzduchu a ostatní se rozesmáli.

"Kluci, chci vám představit Kate." vyrušil je Liam a pohledy všech se otočili na nás. "Tohle je Niall, Louis, Harry a Zayn." představil mi je a já na všechny jen mávla na pozdrav. "Hele, nejsi ty ta servírka z minulého týdne??" zeptal se Louis a já přikývla.

"Jaká servírka??" zeptal se nechápavě Zayn a já se sama pro sebe usmála. "Myslím, že ty si pamatuješ spíš můj zadek, než mě." řekla jsem a povytáhla obočí. Zayn chvilku zaraženě seděl, ale pak zrudl.

"Sorry za ten bordel, trochu jsme se nechali unést." usmál se na mě Niall. "V pohodě. Liam to po vás uklidil, takže dobrý." zasmála jsem se a všichni se podívali na Liama. Ten jen ledabyle pokrčil rameny a posadil se vedle Harryho a Nialla na pohovku.

Pořád jsem nechápala, proč mě vzal k nim domů. Ale po chvilce, kdy jsme se začali bavit jsem nad tím už nepřemýšlela. Bavili jsme se, smáli, kluci vždy řekli nějakou kravinu a pak jsme všichni lehli smíchy.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Mary Mary | 31. may 2012 at 23:34 | React

Libi se mi tahle ffka.. jsem zvědavá na pokračování ;-)

2 Ter. Ter. | Web | 1. june 2012 at 15:18 | React

Dokonalej díl ! :)) '...stojím za tebou a čekám až se otočíš.' to se mu povedlo! :DD '...nechce si mi dovnitř.' roztomilé!) 'Myslím, že ty si pamatuješ spíš můj zadek, než mě.' stěráá!:DD
Těšim se na další díl ! ;))*

3 Zajda Zajda | 2. june 2012 at 14:38 | React

Jediný co mě přišlo divný bylo to,že je ta servírka ze včerejška.. :D neozval se jí náhodou až po 5 nebo kolika dnech ?:D:)jinak hoooodně skvělý!:)) úžasný :)

4 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 2. june 2012 at 14:42 | React

Jak to Zaynovi nandala :D háá! :D
Ježiškotkýý... :D Liam :D Jaký zlatíčko :D třikrát chodí furt dokola :D jen proto aby byl dýl s níí :D beztáák :D ťuťíínek :D
Honem další

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement