Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 9.part

15. may 2012 at 20:24 | Cath!e |  Gotta Be You
Snad se bude líbit :)"Promiň, nechtěl jsem tě vylekat." pousmál se Loui. "Jen si jdu pro pití." řekl a prošel kolem mě k ledničce. Vytáhl z ní malou láhev s vodou a chtěl zase odejít, ale pak si všiml mého nepřítomného výrazu a posadil se vedle mě.

"Děje se něco??" zeptal se ustaraně a já se na něj podívala. Co jsem mu měla říct?? Pravdu?? To asi těžko. Jen jsem s úsměvem zavrtěla hlavou. "Nic." povzdychla jsem si a zase sklopila pohled. "Vidím, že se něco děje." řekl, chytl mou bradu mezi dva prsty a vyzvedl mi hlavu do úrovně jeho, aby mi viděl do očí. Nevím proč, najednou se mi oči zalily slzami a já ze sebe nebyla schopná vydat jedno slovo. Vždyť to byl jen nevinný pokus o polibek, nic víc, nic míň. Takových jsem už zažila, ale tanhle mi přišel úplně jiný.

Asi mě prostě jen vyděsil fakt, že jsem to chtěla stejně, jako on. Možná i víc. Ale v hlavě mi pořád blikal vykřičník, že kdyby se to stalo, tak bych ohrozila naše přátelství. A nejen mé s Harrym, ale také s Gemmou.

Louis se přisunul blíž ke mně a objal mě kolem ramen. Nepotřeboval vědět, co mi bylo. Asi chápal, že se teď necítím k tomu, abych mu to řekla a jen jeho objetí teď pro mě bylo důležité.

"Co je??" uslyšeli jsme nad námi, tak jsme zvedli pohledy. Nad námi stál usměvavý Niall, ale jak uviděl mé oči zalité slzami, tak se mu na tváři objevil ustrašený výraz. "Copak??" zeptal se ustaraně a posadil se vedle mě z druhé strany. "To neřeš." pousmála jsem se a vděčně ho pohladila po ruce. Bylo to zvláštní. Znala jsem se s nimi sotva pár dní, ale už mi tolik přirostli k srdci.

Niall mě k sobě přivinul tak, jako předtím Loui a já se zasmála. Bylo tak krásné, jaký o mě měli strach.

"Hej." vyštěkl najednou Loui a oba jsme se na něj podívali. "Moje." zamračil se, vzal mě za ruku a zase si mě k sobě přitáhl. Jen jsem se zasmála, pak se k nám přisunul ještě Niall a objal nás oba najednou.

"Jé, hromadné objetí." vypískl někdo a než jsme stačili zareagovat, tak se k nám přidal ještě Zayn a Liam. Začala jsem se smát ještě víc a už vůbec nevnímala ty slzy, které mi stékaly po tvářích.

Když mě všichni pustili, tak si kluci posedali kolem mě a já jen stydlivě sklopila pohled. Cítila jsem se tak trapně, že mě viděli plakat a ještě kvůli takové blbosti.

"Tak a už žádné slzy, ano??" nařídil mi Niall a otřel mi uplakané tváře. Jen jsem se usmála a přikývla.

"Katiee!!" rozezněl se domem křik a než jsem stačila odpovědět, tak se v kuchyni objevila Gemma s úsměvem na tváři. Ale když si všimla, že jsem v obležení kluků, tak se zamračila.

"Fajn kluci, vyjasníme si to jednou pro vždy. Tahle holka," řekla rázně, došla ke mně a za ruku mě vytáhla do stoje. "je moje. A rozhodně se nehodlám s někým dělit." dořekla a majetnicky mě k sobě přivinula. Jen jsem se zasmála a ona mi vlepila pusu na tvář. "Takže žádný takový, že jí tu budete motat hlavu, jasný??" řekla jim přísně.

"Ale půjčit si jí někdy můžeme." "Žádný takový, Tomlinsone!!" přerušila ho Gemma. "Hele Stylosová, ty jsi normálně lakomá." "Ano, to jsem." přikývla pyšně. "A nedovolím vám, abyste té mé chudince zlomili srdíčko." řekla ještě a já se pousmála. Kdyby jen věděla, že nejblíže k zlomení mého srdce má právě teď její malý bráška.

Bez dalších slov mě Gemma chytla za ruku a vlekla ven. "Chci ti někoho představit." usmála se tajemně, cestou na zahradu. Dovedla mě k partě lidí a když jsme tam došli, tak se na nás všichni otočili.

"Lidi, tohle Kate, možná si jí ještě pamatuje." představila mě všem a ostatní se mi okamžitě začali představovat. "A tohle je Tom." usmála se na mě, když zbýval poslední člověk. Sympatický hnědooký kluk s krátkými hnědými vlasy mi podal ruku a usmál se. Moc dobře jsem věděla, který Tom to je. Celé mé dětství jsem o něm snila. To on byl má první platonická láska a jakmile jsem se zahleděla do jeho krásných, čokoládových očí, tak jako by se vše i po těch letech vrátilo.

"Moc mě těší." usmál se, ale já byla tak mimo, že jsem ani nedokázala odpověď. Jako dokonalého přítele jsem si vždy představovala někoho, jako byl on. Vysoký, svalnatá postava, milý úsměv a ohleduplné chování.

Tom byl o rok starší, chodil do třídy s Gemmou a já jí vždy záviděla, že ona s ním může trávit tolik času, zatím co já ne. Samozřejmě, že ona to moc dobře věděla.

Pořád jsem na něj zasněně hleděla, když do mě Gemma drkla. "Půjdeš mi prosím s něčím pomoct??" zeptala se mě s úsměvem, já se ještě naposledy podívala na Toma, který na mě pořád upíral své krásné oči a pak se vydala za ní.

Došly jsme do kuchyně, Gemma jako by nic došla k lednici a začala se v ní přehrabovat.

"Děláš si ze mě srandu??" vypískla jsem, jakmile jsem se ujistila, že není nikdo poblíž. "Ne, s čím pak??" zeptala se nechápavě, ale její potutelný úsměv mi naznačoval, že je jí vše jasné.

"Tom?? Tom Harrison, který byl má platonická láska?? Ten Tom, kterého jsem milovala snad celé mé dětství??" vypískla jsem znovu a ona se na mě se smíchem otočila. "No jo, tak tolik nevyváděj. Nevěděla jsem, že tu bude, ale když už je tu, tak by byl hřích, abyste se neseznámili." usmála se, vzala do ruky sklenici s vodou a prošla kolem mě na zahradu.

"Stůj!! Nemůžu tam jít." zastavila jsem jí a ona se na mě nechápavě otočila. "Proč??" "J-já.... jak vypadám??" vykoktala jsem zmateně a ona se zasmála. "Vypadáš úžasně, tak už pojď." pobídla mě, chytla mě za ruku a i přes mé protesty mě dotáhla zpátky na zahradu.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 15. may 2012 at 21:00 | React

a chceš lištit? :D
Hnědooký,hnědovlasý TOM? :-?  :-?
Asi ti jednu vrazím lásko :D !
Hele ti kluci jsou táák milý :D taky bych chtěla hromadný obětíí! :D
Honem dalšíí!

2 Lily<3 Lily<3 | Web | 16. may 2012 at 21:00 | React

Úžasný :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement